FIFA 2009

دوست عزیز 2 یا 3 ساعته من بعید می تونم بتونی دانلود کنی مگه سرعتش چنده؟ در مورد پوینت هم دو تا پست بالاتر امیر گفت که 800 پوینت نیاز داره و واقعا عالی هست فقط تنها مشکلش اینه که به من مربی درست حسابی نمیده:biggrin1: نمیدونم چرا؟

دوست عزیز 2 یا 3 ساعته من بعید می تونم بتونی دانلود کنی مگه سرعتش چنده؟ در مورد پوینت هم دو تا پست بالاتر امیر گفت که 800 پوینت نیاز داره و واقعا عالی هست فقط تنها مشکلش اینه که به من مربی درست حسابی نمیده:biggrin1: نمیدونم چرا؟
یه سرچ بزن مربی پره که.خواستی بیا خودم بهت میفروشم.

دوستان مرجعی وجود داره که ترفندها رو یاد بگیرم ؟
مثل انواع شوت زدن
دریبلهای مختلف و کارای ترکیبی با شاسی ها؟
اگه سراغ دارید منو راهنمایی کنید

دوستان مرجعی وجود داره که ترفندها رو یاد بگیرم ؟
مثل انواع شوت زدن
دریبلهای مختلف و کارای ترکیبی با شاسی ها؟
اگه سراغ دارید منو راهنمایی کنید
مراجع که مختلفه ولی به نظرم بهترین مرجع ویدیو های Youtube باشه.
---------------------------------------------------
دوستان یه پیشنهاد بهتون میکنم این Ultimate Team فوق العاده زیبا و اعتیاد اوره یعنی از دستش ندین ارزشش بیشتر از 800 پوینته واقعا یه دنیاییه برای خودش.

دوست عزیز 2 یا 3 ساعته من بعید می تونم بتونی دانلود کنی مگه سرعتش چنده؟
هیچ چیزی بعید نیست:biggrin1:
میبرمش نمایندکی یکی از شرکتهایی که ADSL ارائه میده!!!:biggrin1:(برو حالشو ببر،رفیقم اونجاست چند روز در هفته)!!!
ببینم اگه شد تا 2 هفته دیگه میرم میگیرم!!!
پ.ن:از یکی شنیدم میگفت توی روز اول مجانی بودش:eek:،میگه من اون روز دانلود کردم(خالی و راستش به من ربطی نداره)

پ.ن:از یکی شنیدم میگفت توی روز اول مجانی بودش:eek:،میگه من اون روز دانلود کردم(خالی و راستش به من ربطی نداره)
مجانی نداره شما میتونی مجانی دانلود کنی ولی به صورت trial هست یعنی 5 تا بازی کنی قفل میشه تا شما 800 پوینت بدی بخری

گرافیک مدل pc با xbox 360 فرق داره؟
یه چیزی در حد تفاوت تیم ملی ایران با تیم ملی اسپانیا گرافیک دو نسخه با هم فرق داره ...... . (گرافیک نسخه ی X360 خیلی قویتر و بالاتره. اصلا موتور گرافیکی دو نسخه با هم فرق داره.)

مشکل اینه که این مد نسبت به خیلی از مدهای دیگه که پوینتی هستند خیلی برتر هست و مطمئنا تابستان روی این مد برنامه ریزی خواهم داشت ...

یک عدد رابی کین با overal 87 به فروش میرسد :smile:
خوبه می تونیم از این تاپیک از این به بعد برای خرید و فروش بازیکن های خودمون هم استفاده کنیم. البته می تونیم این کار رو در بخش Xbox Live هم انجام بدیم. نظرتون چیه؟ با همه دوستان Live باز هستم؟

منظور منم از این پست دقیقا همین بود به نظر من که به حدی ultimate team گستردست باید باسش
تاپیک جدا زد بلکه بچه ها ذوق زده شن این dlc رو که دو برابر قیمتش میارزه تهیه کنن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or