FIFA 2009

به نظرتون بهترین ترکیب برای بارسا چیه من خودم از 4.3.3 استفاده میکنم
بستگی به نوع 3-3-4 شما داره دوست عزیز و همین طور کاستوم تاتکتیکی که برای خودت میسازی و انتخاب می کنی. ولی با 1 مهاجم نوک و دو تا گوش خیلی عالی. البته این نظر منه.

capitanrayan جان من با کابل hdmi وصل کردم توی setting دستگاه توی display گزینه را روی 1080p گذاشتم ولی گزینه دوم روی widescreen هست و نمیشه تغییرش داد فقط وقتی روی 480p بگذارو میشه تغییرش داد به normal که تصویر درست میشه ولی چون 480 هست کیفیت نداره لطفا بگید باید چیکار کنم درست بشه :( :(

تلویزیون های ال سی دی همه(واید اسکرین هستند)صفحه پهن و کشیده هستند
و اون باید روی wideبمونه-
مطمئنی تلویزیونت full hdهست-
اگر باشه روی این تنظیماتی که گزاشتی- باید کارت رو راه بندازه:smile:

سلام دوستان من تو این Pack جدید یک مشکل دارم. من وقتی یک تورنومت انتخاب می کنم و میرم بازی کنم البته آفلاین، وقتی بازی اول تموم میشه میاد تو جدول و دیگه هیچ کاری نمی تونم بکنم. نه ادامه بدم و نه بیام بیرون برای همین باید بیام تو دشبورد. بعدش که دوباره میرم تو بازی می بینم که هنوز بازی اول هستش. میشه کمکم کنید. ممنون

سلام دوستان من تو این Pack جدید یک مشکل دارم. من وقتی یک تورنومت انتخاب می کنم و میرم بازی کنم البته آفلاین، وقتی بازی اول تموم میشه میاد تو جدول و دیگه هیچ کاری نمی تونم بکنم. نه ادامه بدم و نه بیام بیرون برای همین باید بیام تو دشبورد. بعدش که دوباره میرم تو بازی می بینم که هنوز بازی اول هستش. میشه کمکم کنید. ممنون

درسته ... شما وقتی بازیت تمام شد و توی قسمت جدول حذفی برگشتی چیزی نزن و 5 دقیقه بعد می بینی درست می شه ...

البته این به خاطر Loading هست( دایره بقل صفحه ) و زیاد طول نمی کشه !

درسته ... شما وقتی بازیت تمام شد و توی قسمت جدول حذفی برگشتی چیزی نزن و 5 دقیقه بعد می بینی درست می شه ...

البته این به خاطر Loading هست( دایره بقل صفحه ) و زیاد طول نمی کشه !
باشه امیر جان. ممنون آخه دیدم یکم زیاد طول میکشه نگران شدم.

تو قسمت منیجر ماد چرا من نمیتونم بازیکن خریدو فروش کنم
اصلا" این گزینه خاموشه واسه من
مانند لیگ های واقعی زمان خاصی برای نقل و انتقال وجود داره که معمولا اول فصل تاهفته 5 و نیم فصل هست

دوستان عزیز ...

این سیستم ultimat Team به همه دوستان توصیه می شه ...

اگرچه 800 پوینت نیاز داره ولی کلا ارزشش بالای 4000 پوینت هست ...

تا حالا فیفا باز های لایو این DLC را دانلود کردند ...

موفق و پیروز باشید.

امیر خیلی طول میکشه دانلود بشه!!!
حالا پولش رو بحثی نیست ولی با این سرعتا کفاف نمیده!!!
اره من 1 روز بکوب داشتم دانلود میکردم تا تموم شد با 256 .1620 مگه.
اما مطمئن باش ارزشش رو داره

-من توانایی همچین کاری ندارم!!!
داداشم 2 دقیقه 1بار میاد- از این میکنه -میندازه به اون یکی:biggrin1:

-حالا اگه بشه میبرم خونه رفیقم- اون اینتر نتش خفنه- فکر کنم2-3 ساعته تموم بشه(خونش دوره- حمالی باید بکنیم:biggrin1:)

راستی چقدر پوینت میخواد؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or