FIFA 15 | Xbox 360

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
یکی به من بگه تیم ایران کجای این بازیه و تیم هند و مصر و هر تیم درپیت دیگه ای داره به غیر از ایران بدبخت(به غیر از ورژن جام جهانی تو یکی دوتا ورژن قبلش هم نبود)
87269786231171160622.gif

دوتا ورژن ntsc و pal هم دانلود کردم تفاوتی نداشتن و توش نبود ایران.

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
یکی به من بگه تیم ایران کجای این بازیه و تیم هند و مصر و هر تیم درپیت دیگه ای داره به غیر از ایران بدبخت(به غیر از ورژن جام جهانی تو یکی دوتا ورژن قبلش هم نبود)
87269786231171160622.gif

دوتا ورژن ntsc و pal هم دانلود کردم تفاوتی نداشتن و توش نبود ایران.
همينه ديگه انگار ما اصلا وجود نداريم:(

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
خب يه چيزي حدود بيست دست بازي كردم :
١-ضربات آزاد :
ضربات كاملا شبيه pesشده يعني ميشه بازيكن ها رو كنترل كرد ، ضربه ها خيلي آسون شده حتي اگه تا آخرم پر بشه بازم نسبتا خوب ميره و اين مخصوصا واسه كاشته ها خيلي بده و خيلي راحت ميشه گل زد
٢-دروازه بان ها:
دروازه بان ها تقريبا از ١٠تا تك به تك ١ دونه رو ميگيرن اكثر شوت هاي پشت محوطه گل ميشه و دروازه بان خوب و بد تقريبا فرقي نداره
٣-دفاع:
دفاع ها تو بازي خيلي بد شدن خيلي راحت دريبل ميخورن خيلي راحت ،روي هيچ كدام از پاس هاي چيپي پشت سرشون انداخته ميشه هيچ عكس العملي ندارن كه واقعا اعصاب خورد كنه
توي بازي مدافع ها حتي بهترينشون مثل آب خوردن دريبل ميخورن حتي از ضعيف ترين بازيكن ها
٢-هافبك:
هافبك ها تو بازي خيلي خوب كار ميكنن و تقريبا همه كاره ي بازين
٣-مهاجم:
مهاجم اگه پشت دفاع توپ بهش برسه ديگه بايد باهاش خداحافظي كرد حتي اگه سرعتش كم باشه مثل ژكو
اوت هاي بازي خيلي خوب شده و ديگه تايم بازي نميره ولي يه بدي داره كه ديگه داور سوت نميزنه
پاس هاي در عمق دقيق تر شده حتي اگه لبه خط بندازي بازم اوت نميره
بازيكن ها بخصوص دفاع ها خيلي ميخورن بهم ديگه كه خيلي اعصاب خورد كنه و معمولا گل ميخوري رو همين و اگه با بازيكن حريف هم بخوري خطا ميشه كه خيلي رو اعصابه
پاس ها مثل پينگ پونگ شده و خيلي سريع ميشه پاس داد
سانتر از جناحين از دقتش كاسته شده ولي اگه حتي بيرون محوطه هم هد بزنه و يكم ارتفاع داشته باشه دروازه بان واي ميسته نگاه ميكنه
دروازه بان ها خيلي جلو ميان و معمولا از بالا سرشون ميشه گل زد
وقتي كه اتوبوس رو پارك ميكني و ضد حمله ميزني مهاجم ها و هافبك ها ميان جلو ولي دفاع ها همون جا وي ميستن و اگه توپ و لو بدي خيلي راحت يه ضد حمله خيلي خطرناك ميخوري
چيدن تركيب هم به سمت و سوي pesرفته
ميشه براي هر بازيكن يه نقش تعيين كرد مثلا بره پشت دفاع يا بياد نزديك تا بهش پاس بدي
بازيكن ها خيلي اشتباه ميكنن و نمي تونن ضربه سر رو بزنن كه قشنگ خنده داره
بازيكن با توپ از بازيكن بدون توپ سريع تره كه خيلي خيلي مسخره ست
همين ضعف هاي دفاع و دروازه بان ها باعث ميشه بازي هاي خيلي پر گل بشه
شادي هاي بعد گل خوب شده و بازيكن هاي دسته جمعي هم شادي ميكنن
نور زمين بازي باعث ميشه اگه رنگ پيراهن ها حتي اگه شبيه هم نباشن مثلا صورتي ه منسيتي و مشكي بايرن با هم قاطي بشه
بازيكن ها اگه پشت محوطه با پاي غير تخصصي شوت بزنن ميره آسمون ولي تو محوطه اينطور نيست البته اگه تو زاويه نباشه
شوت ها با نسخه قبلي فرق داره و تمرين ميخواد تا بشه شوت خوب زد
براي كرنر ها هم مثل ورلد كاپ استراتژي وجود داره البته هم ميشه مثل pesبازيكن رو انتخاب كرد و واسش سانتر كرد
در كل اگه تو فيفا ١٤خوب دفاع ميكرديد و ضد حمله و ميزديد و بعضي موقع ها هم دروازه بان خيلي كمك ميكرد اينجا ديگه دفاع كردن خيلي سخته و اكثرا اونايي كه پاسكاري و حفظ توپ ميكنن برنده ان
من از نسخه زياد خوشم نيومد البته نظر منه و اين ٢٠بازي هم فقط آنلاين بود و با cpuبازي نكردم ببخشيد زياد بود و سرتونو درد آوردم

Sent from my iPad using Tapatalk

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
دوستان اد کنید بازی کنیم :d .
گیمرتگ : plannedweevil04

تعریف از خود نباشه ولی امروز استارت رقابت هارو عالی زدیم :d ده بازی تو سیزن ، ده برد :d

در مورد گیم پلی هم که بچه ها تو تاپیک های مختلف به اندازه کافی توضیح دادن ! اما چیزی که زیاد به چشم میاد کاربرد فوق العاده بالای بازیکنای سرعتی و دریبل زن مث رونالدو ، مسی ، اگوئرو ، هازارد و از این قبیل بازیکناس که نقششون قشنگ دو سه برابر شده . در عین حال دفاع کردن و بسته بازی کردن هم سخت شده و مدافعا موقعی که مهاجم ها استارت میزنن یه لحظه قفل میکنن و همه ی اینا باعث شده متاسفانه گل زدن خیلی راحت شه و بعضا نتایج عجیب پیش بیاد . گلر ها هم خوب طراحی شدن اما گاهی اوقات اشتباهات مضحکی میکنن که قابل جبران نیست !
گل زدن روی ارسال ها سخت تر شده اما ، کاربرد پاس های عمقی سریع خیلی خیلی بالا رفته و به طور کلی پاس کاری راحت تر شده !

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
چقدر بازی آرکید شده! هم گل زدن راحت شده هم دفاع کردن غیر ممکن! رسما بازی رو کژوال پسند و pesـگونه کردن خاک بر سرا
عمق اتوبانه، فرقی نمیکنه با یه هافبک دفاعی بازی کنی یا با دوتا، مسخرست :))

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
چقدر بازی آرکید شده! هم گل زدن راحت شده هم دفاع کردن غیر ممکن! رسما بازی رو کژوال پسند و pesـگونه کردن خاک بر سرا
عمق اتوبانه، فرقی نمیکنه با یه هافبک دفاعی بازی کنی یا با دوتا، مسخرست :))

یعنی بریم همون ورد کاپ 14 رو بازی کنیم سنگین تره با این تعاریف اره ؟ :D

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
یعنی بریم همون ورد کاپ 14 رو بازی کنیم سنگین تره با این تعاریف اره ؟ :D
ورد کاپ که بیشتر شبیه توهم بود تا بازی :d
ولی من فعلا همون fifa 14 رو بازی میکنم، امروز یه آپدیت 10 مگ دیدم دادن واسه بازی ولی تغییر خاصی توی گیم پلی بازی حس نکردم

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
ورد کاپ که بیشتر شبیه توهم بود تا بازی :d
ولی من فعلا همون fifa 14 رو بازی میکنم، امروز یه آپدیت 10 مگ دیدم دادن واسه بازی ولی تغییر خاصی توی گیم پلی بازی حس نکردم

نه از این نظر گفتم که به 14 نزدیک تر بود گیم پلی. یه سری تغییرات داده بودن مثل شدت شوت و این جور چیزا ولی اونقدر داغون نشده بود بازی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر