FIFA 15 | Xbox 360

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان من ۲ تا چیزو ‍یدا نمیکنم
اول اینکه در بخش لایو وقتی رانکین خودتو دوستاتو میدیدی از لولشون تا لول خودت به ترتیب قرار داده شده بود مثلا من ۵۲ باشم دوستم ۵۳ بود اون بالاتر از من بود اما اینجا ‍یدا نمیکنم
دوم اینکه قبلا یک بازیکن میساختی یا دروازبان بعد میرفتی تو لایو اونو قوی میکردی با بازی کردن الان اون بخشو ‍یدا نمیکنم

و اما مشکلات و یا باگها بازی
بعضی وقتا وسط بازی میری میخوای فورمشنتو عوض کنی یک دفعه همه فورمشنها میرن یک گوشه تو نمیتونی کاری کنی
بیشتر وقتا با دوستانم که مسابقه میدم امتیازها را نمیزنه مثلا من از رفیم ۲ ۱ بردم اما بعد از بازی ۰ میزنه
اقا این شروع مجدد بازی یا اول بازی خیلی مسخره شده تو‍‍‍‍‍‍‍‍ ب را برمیداره راحت میره میزنه تو گل خودتم میتونی اینکار و انجام بدی
بابا رونالدو از وسط زمین گل میزنه چه خبره من خودم از رونالدو خوشم میاد اما یکم منظقی باشید اخه این چیه درست کردید دروازبان وایساده دفاع همه هستند طرف از وسط زمین شوت کرد گل شد !

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
خب همه فیفا بازی کردیم عیبهاشم میدونیم حالا کسانی که رو one بازی کردند اونجام همین مشکلاتو داره خصوصا سیستم دفاعی ؟

کلا دفاعهارو طوری درست کردند که زیاد درگیر نشن با مهاجمها یک دفاع با یک مهاجم وقتی میخوان باهم درگیرشن از هم لیز میخورن تا بچسبن بهم درگیری خیلی کم شده دریپل کردن دفاع آسونتر شده واسه همین گل زیاد میشه زد تویه بازی تیم شاخ فیفا هم چلسیه هم دفاع داره هم حمله یه زوما تو دفاع یه دیگو کاستا نوک کاستا که شده ترکیبی از رونالدو و دروگبا زوما هم مثل خرس تویه دفاع آدم میخوره البته همه اینا روی ایکس باکس وان هست که گفتم

- - -ویرایش - - -

در مجموع ميشه گفت بد نيست بنظرم گيمپلي 14 بهتر بود.....عمده ترين مشكل اين نسخه خالي شدن عمق دفاعه!!! خيلي عجيبه بيشتر به باگ شباهت داره

بله منم گیمپلی 14 رو بیشتر میپسندم اما روی 360 گیمپلی ترکیبی از 14و15 شده اما روی xoneوps4 فقط گیمپلی 15 هستش یعنی کسی که روی وان یا پی اس 4 بازی کرده باشه طرف نسخه 360 یا بی اس 3 نمیره

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
خدا چی شده این 15
دفاع های مضخرف راحت جا میمونن و...
دروازه بان اصلا تو باغ نیست از راه دور شوت بزن تمام.............
مد pro اصلا نداره اینقدر گشتم نبود؟ واسه شما هم نبود؟:))
خدایا این باگ ها رو درست کنن
ضمنا بعضی از بازیکنها ها تو تیم قبلیشون هستن مثل هرناندز که هنوز تو منچستر هست ولی الان تو رئال هست یه بازی کن دیگه هم بود دیدم دقیقا یادم نیست
ولی خداکنه زودتر درست بشه با اپدیت هاشون

u.sَ.a

کاربر سایت
May 11, 2007
73
بازی رو گرفتم.طبق معمول سریع رفتم سراغ کریر و تیم مقدس بارسلونا:dهم از بازی خوشم اومد،هم بدم اومد:|انیمیشن های جدید و حرکات بازیکنا و نحوه پاس دادن و استایل بازیکنا عالی شده.ولی از اونور بازی خیلی شُل و وِل شده.مثلا با پدرو مثل آب خوردن دریبل میزدم:|مسی رو هم که دیگه بیخیال.دست سوم جلوی آژاکس باهاش هت تریک کردم8-|از طرفی وضع دفاع و دروازه بان هم رسما تعطیله.خود من به شخصه نحوه دفاع کردن تو فیفا رو خیلی خوب بلدم.مثلا تو فیفا 14 در طول یک فصل همش 18 گل خوردم.اونم روی لجندری.اما فعلا در 3 بازی،3 گل خوردم و کلین شیت نداشتم.به طور کلی نحوه دفاع کردن و درگیریهای فیزیکی به شدت مشکل داره.بازیکنا درگیر نمیشن.و برای خودشون ول میچرخن.تاکتیکهای جدید هم ظاهرا مشکل داره.به طور مثال به بوسکتس گفتم که هیچی جلو نره و سرجاش بمونه.ولی بازم می بینم سرشو مثل اسب انداخته پایین تا پشت 18 قدم اومده:|

در نهایت امیدوارم EA به فکر یه چندتا آپدیت باشه.

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
دادا آپدیت ترکیبو بریزی حل میشه
خدا چی شده این 15
دفاع های مضخرف راحت جا میمونن و...
دروازه بان اصلا تو باغ نیست از راه دور شوت بزن تمام.............
مد pro اصلا نداره اینقدر گشتم نبود؟ واسه شما هم نبود؟:))
خدایا این باگ ها رو درست کنن
ضمنا بعضی از بازیکنها ها تو تیم قبلیشون هستن مثل هرناندز که هنوز تو منچستر هست ولی الان تو رئال هست یه بازی کن دیگه هم بود دیدم دقیقا یادم نیست
ولی خداکنه زودتر درست بشه با اپدیت هاشون

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
واقعا نمی دونم دوستان چطور قضاوت می کنید این فیفا 15 واقعا میشه گفت یه شاهکار واقعیه چیزی که همیشه انتظارشو داشتم و نبود و اصلا قابل مقایسه با فیفا 14 نیست و نخواهد بود بحث کارشناسی نمی خوام بکنم ولی این گیم پلی و شبیه سازی بسیار شایسته و به واقعیت نزدیکه صحنه های غیر قابل پیش بینی مثلا من یه گل با گرت بل زدم با سر از نقطه کور انقدر محکم زد خورد توی سر دروازه بان و بعد زیر طاق چسبید انقدر قشنگ بود که من دهنم واز مونده بود تا چند ثانیه گیم پلی بازی خیلی خیلی روون شده و مخصوص دریبل و ریزه کاری های فردی و ضد حمله و غافل گیریه و از این موضوع خیلی خوشحالم درسته که یکم با واقعیت تناقض داره ولی خیلی هیجان انگیزه ومثلا با کریس رونالدو یکدفعه میتونی یه فرار بزنی که کسی به گرد پاش نرسه اینطوری امار رد و بدل شدن گلها بیشتر شده و به نظر من جای خالی ای گیم پلی تا قبل این بازی به خوبی احساس می شد در کل فقط می خوام بگم فیفا 15 بهتری فوتبالی بود که تو عمرم دیدم و هر چی بیشتر بازی میکنم بیشتر دارم عاشقش میشم .

خلاص

M_Cena

کاربر سایت
May 13, 2012
8
آفلاین میشه آپدیت کرد فیفا رو اصلا؟!

چه تو 14 چه روی این هر آپدیتی رو که با هوریزون میریختم رو فلش و میزنم به ایکس باکس و انتقال میدم به هارد.. بعد که میرم تو بازی باز هیچ تغییری نکرده تو نقل و انتقالات!

آیا کار دیگه ای باید انجا بدم؟!!

..

مشکل منم دقیقا همینه ... این آپدیتا روچجوری باید ریخت؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
این یکی از بهترین نسخه های فیفا هست بدون شک و تغییر های خیلی زیاد و پیشرفت های خوبی نسبت به 14داشته
البته اون دسته از دوستان که علاقه مند به خدا بیامرزpes هستن و به خاطر عدم موفقیت در بازی مورد علاقه شون میخوان بازی رو بد جلوه بدن کاری از پیش نخواهند برد
در کل بازی خیلی نرم و سبک و در عین حال سریع و قدرتی شده حرکات و استیل بازیکن ها هرچه بیشتر به واقعیت نزدیک تر شده
دفاع کمی سخت تر شده و این خودش نوعی چالش و استرس جدید ایجاد میکنه که تو بازی های حساس جای هیچ گونه اشتباه رو نمی زاره
دیگه با هر بازیکن که دلت خواست نمیشه دریبل زد و تنها بازیکن های تکنیکی هستن که قابلیت این کار رو دارن و همینطور نقش و استعداد هر بازیکن خیلی خوب برجسته شده مثلا بازیکن های سر زن خیلی خوب کار سر زنی رو انجام میدن در مقابل کار های تکنیکی رو نمیتونن انجام بدن
عکسالعمل دروازه بان ها هم خوب کار شده و چیزی برای ایراد گرفتن نیست
نکته جالب و جدیدی که از همه بیشتر جالب توجه میکنه پاس گاری هاست که گیمر رو تشویق میکنه که هر چه بیشتر پاس گاری کنه و ازش لذت ببره
پاس ه های رو به جلو خیلی خوب شده و بازیکنی که پاس رو میاندازه بسته به قدرتی که در این زمینه داره خلاقیت نشون میده و مثلا پاس هایی میاندازه که خیلی جالب توجه و زیبا هست
تکل ها تو بازی تاثیر گذار تر از قبل و خیلی دقیق تر شده که اگه به جا و در زمان مناسب انجام بشه میتونه تیم رو نجات بده
در کل فیفا 15 پیرو بازی خوب و زیبای سال پیش خودش هست با کلی تغییرات که هر کدوم برای جذاب شدن و دنبال کردن بازی کافی به نظر می رسه

Reset

کاربر سایت
Oct 21, 2010
93
نام
یوسف
آخرین ویرایش:

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر

HHH17

کاربر سایت
Aug 12, 2014
28
ساده ترین راه اینه که دستگاه رو به اینترنت وصل کنی و آپدیت که حجم زیادی هم نداره(10 مگه) با سرعت دانلود کنی در سر ی هم نداره

داداش ما که جیتگیم چیکار کنیم؟ جرات وصل شدن نداریم
فکرشو بکن به خاطر آپدیت وصل شی و بعد بن بشی وای که چقدر بده

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
be a pro player online نداره ؟ مثل قدیم که یک بازیکن میساختیم قویش میکردیم با دوستان دیگمون تیم میشدیم دیگه نیست چرا اخه

من دیروز روی وان هم بازی کردم کی گفته تفاوت نمیکنه من هردو را بازی میکنم به جرات میگم تفاوتشون محسوس گرافیک که واقعا وان ترکونده عاشق بارونش و این شروع بازی که اسمها رو مثل لیگ انگلیس میزنه هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر