FIFA 15 | Xbox 360

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام

خب اول از همه خوشحالم که بعد از سالها به آرزوم رسیدم و تاپیک فیفا رو خودم زدم:d EA طبق رسم هر ساله اش نسخه دیگه ای از فیفا رو تایید کرد تا عشاق این عنوان رو تا زمان ریلیز بازی بی تاب کنه:bighug: بازی برای پلتفرمهای Xbox 360 / PS3 / PS4 / Xbox One / Pc تایید شده.

تیزر کوتاهی از نسخه نسل جدید بازی ریلیز شده و اطلاعات و تریلر کامل بازی هم در E3 به نمایش در میاد.

تیزر منتشر شده از بازی

لینک تریلر منتشر شده از گیم پلی بازی

تصاویر منتشر شده از بازی

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
تصاویر جدید و لینک تریلر از گیمپلی بازی به پست اول اضافه شد...البته این تصاویر و تریلر از بازی فعلا مختص به نسخه نسل جدید هستن.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
هنوز صورت ها در همه حالت ها خشک و بی رو ح هستن.اون حالت ترس،اضطراب،جنگندگی مخصوصاً تو درگیری ها در صورت بازیکنان دیده نمیشه.طرف می خواد یه شوت والی بزنه انگار نشسته یه گوشه پارک داره به گذته فکر می کنه

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
خب EA اعلام کرد که در نسخه امریکای شمالی کلینت دمپسی کنار مسی روی جلد بازی قرار میگیره.

بعضی از دوستان میگفتن مسی روی این کاور چرا این شکلیه میخواستم خدمتشون بگم این عکس واقعی مسیه اینو خدا اینجوری ساخته دیگه کاریش نمیشه کرد:d

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
چرا دوباره که نه هزار باره باید عکس مسی روی جلد باشه من رئالی نیستم اما تا اونجا که خبر دارم رونالدو مرد سال فوتبال جهان شد امسال نه مسی یک تغییری توی کاور ایجاد میشد اتفاقی رخ نمیداد این فیفا که کلا ماله مسی هست و بس

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
چرا دوباره که نه هزار باره باید عکس مسی روی جلد باشه من رئالی نیستم اما تا اونجا که خبر دارم رونالدو مرد سال فوتبال جهان شد امسال نه مسی یک تغییری توی کاور ایجاد میشد اتفاقی رخ نمیداد این فیفا که کلا ماله مسی هست و بس

دوست عزیز به خاطر اینه که EA با مسی قرار داد داره و konami هم با رونالدو

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس

شما چند سالته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر