FIFA 15 | Xbox 360

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
چقدر بازی آرکید شده! هم گل زدن راحت شده هم دفاع کردن غیر ممکن! رسما بازی رو کژوال پسند و pesـگونه کردن خاک بر سرا عمق اتوبانه، فرقی نمیکنه با یه هافبک دفاعی بازی کنی یا با دوتا، مسخرست :))
کیان احتمالا 4 دفاعه بازی میکنی درسته ؟ به نظرم تو این نسخه دفاع 4 نفره اصلا جواب نمیده و عمق دفاع مدام خالی میشه ! سیستم 5221 رو امتحان کن به نظرم عالیه . من خودم که با چلسی بازی میکنم از این ترکیب استفاده میکنم و حدود 90 درصد مشکلات دفاعیم حل شده و خیلی خوب نتیجه میگیرم ... امتحان کن ضرر نداره :d

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
نه از این نظر گفتم که به 14 نزدیک تر بود گیم پلی. یه سری تغییرات داده بودن مثل شدت شوت و این جور چیزا ولی اونقدر داغون نشده بود بازی :biggrin1:
ورلد کاپ مثلا قرار بود آرکید باشه که بود، اصلا حسابش با fifa 14 دوتاست، این 15 قرار نبود آرکید بشه که چند قدمی رفته به سمت آرکید شدن، این عجیبه!
کیان احتمالا 4 دفاعه بازی میکنی درسته ؟ به نظرم تو این نسخه دفاع 4 نفره اصلا جواب نمیده و عمق دفاع مدام خالی میشه ! سیستم 5221 رو امتحان کن به نظرم عالیه . من خودم که با چلسی بازی میکنم از این ترکیب استفاده میکنم و حدود 90 درصد مشکلات دفاعیم حل شده و خیلی خوب نتیجه میگیرم ... امتحان کن ضرر نداره :d
شدی علیفر امیر؟! :d باو 14 من همیشه 4 دفاعه بازی میکنم سابقه نداشته توی یه نیمه 3 تا گل بخورم! خیلی شل و وله! تازه من توی 14 با 2 هافبک دفاعی هم میتونم عمق رو ببندم ولی اینجا با تک هافبک دفاعی هم مدام خالی میکنه، سنتر بکها معلوم نیست سرگرم چی هستن و کی رو یارگیری میکنن!
به هر حال امیدوارم گندشونو با چند تا آپدیت جمع کنن، مگه اینکه نخوان بکنن و بخوان همینجوری کژوال پسند بمونه

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اقا اگز میخوای برنده باشی تیم مورد علاقتو فراموش کن تمیهای که این ۳ بازیکن توشن به نوبت انتخاب کن
مسی
رونالدو
ابراهیمویچ

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
آفلاین میشه آپدیت کرد فیفا رو اصلا؟!

چه تو 14 چه روی این هر آپدیتی رو که با هوریزون میریختم رو فلش و میزنم به ایکس باکس و انتقال میدم به هارد.. بعد که میرم تو بازی باز هیچ تغییری نکرده تو نقل و انتقالات!

آیا کار دیگه ای باید انجا بدم؟!!

در رابطه با این نسخه فیفا هم باید بگم همه چی شاهکاره به جز دفاع!!

تو حمله و ضد حمله اصلا حرفی برای گفتن نذاشته...

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
این luis suarez توی FIFA 15 هم هنوز گاز میگیره مراقب خودتون باشید:d

fotonoticia_20140912102639_644.jpg

luis-suarez-fifa-15.jpg

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
ورلد کاپ مثلا قرار بود آرکید باشه که بود، اصلا حسابش با fifa 14 دوتاست، این 15 قرار نبود آرکید بشه که چند قدمی رفته به سمت آرکید شدن، این عجیبه! شدی علیفر امیر؟! :d باو 14 من همیشه 4 دفاعه بازی میکنم سابقه نداشته توی یه نیمه 3 تا گل بخورم! خیلی شل و وله! تازه من توی 14 با 2 هافبک دفاعی هم میتونم عمق رو ببندم ولی اینجا با تک هافبک دفاعی هم مدام خالی میکنه، سنتر بکها معلوم نیست سرگرم چی هستن و کی رو یارگیری میکنن! به هر حال امیدوارم گندشونو با چند تا آپدیت جمع کنن، مگه اینکه نخوان بکنن و بخوان همینجوری کژوال پسند بمونه
مسئله همینه دیگه :d من خودم سابقه نداشته سیستمی به جز 4231 بردارم ! ولی به لطف شاهکارهای این نسخه ، پوشش دادن عمق دفاع فوق العاده سخت شده به خصوص با سیستم چهار دفاعه ! حالا ترکیبی که گفتم رو امتحان کن ، ضرر نداره ! چلسیم که ابزارش رو داره . من خودم دو روزه دارم با این سیستم بازی میکنم هنوز نباختم . اتفاقا این چند روزه خیلیا به سیستم سه و به خصوص پنج دفاعه رو اوردن :d

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
بدون هيچ شكي مضخرف ترين فيفاي چند ساله اخيره روي درجه سختي لجندري به هيچ عنوان امكان نداره كه گل نخوري حتي تيم دسته 4 بلژيك هم بهت گل مي زنه:)) سيستم 4 دفاعه رو كه به كلي فراموش كنيد با دو تا پاس تك به تك ميشند فقط شايد در سه دفاعه و 5 دفاعه بتونيد كمتر گل بخوريد توپ دقيقا مثل بادكنك شده كه خيلي ضايع است دروازبان هاش هم دسته كمي از سوشا مكاني ندارند هر توپي تو چهارچوب باشه نه نميگند:)) واقعا امسال فيفا بدجوري خراب كرده

rkoramtin

کاربر سایت
Jan 20, 2012
79
نام
رامتین
سوارز تا 27 اکتبر تو کرییر محرومه و بازی رءال تو کرییر 26م اکتبر.ولی ب هر حال بعدش اومد تو 5 تا بازی باهاش 12 تا گل زدم.
راتی تو کرنرا و کلا ضربات شروع مجدد با دکمه ی rsمیتوتین بازیکن های دیگرو کنترل کنین.
ی نکته ی دیگه هم اینه ک دمو قابل بازی pes15رو بازی کردم؛کونامی باز هم گند زده و سلطان همین فیفای خودمونه.

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
بدون هيچ شكي مضخرف ترين فيفاي چند ساله اخيره روي درجه سختي لجندري به هيچ عنوان امكان نداره كه گل نخوري حتي تيم دسته 4 بلژيك هم بهت گل مي زنه:)) سيستم 4 دفاعه رو كه به كلي فراموش كنيد با دو تا پاس تك به تك ميشند فقط شايد در سه دفاعه و 5 دفاعه بتونيد كمتر گل بخوريد توپ دقيقا مثل بادكنك شده كه خيلي ضايع است دروازبان هاش هم دسته كمي از سوشا مكاني ندارند هر توپي تو چهارچوب باشه نه نميگند:)) واقعا امسال فيفا بدجوري خراب كرده
باید با آرامش بازی کنید. من با پارک اتوبوس 4 بازی هست یک گل خوردم...

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
خب همه فیفا بازی کردیم عیبهاشم میدونیم حالا کسانی که رو one بازی کردند اونجام همین مشکلاتو داره خصوصا سیستم دفاعی ؟

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
خب همه فیفا بازی کردیم عیبهاشم میدونیم حالا کسانی که رو one بازی کردند اونجام همین مشکلاتو داره خصوصا سیستم دفاعی ؟

اره داداش. دقیقا مشکلات خط دفاعی و دروازبان اونجا هم هست. چه بسا بیشتر...

- - -ویرایش - - -

بچه ها کی تماشاگر ها شورش می کنن ؟
هر چه قد بازی می کنم این اتفاق نمی افته چرا ؟

داداش این از اون جو هایی بود که قبل انتشار بازی میدادن. از این خبرا نیست. این اتفاق ها شاید توی دو سه نسل بعد از این هم اتفاق نیفته.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
در مجموع ميشه گفت بد نيست بنظرم گيمپلي 14 بهتر بود.....عمده ترين مشكل اين نسخه خالي شدن عمق دفاعه!!! خيلي عجيبه بيشتر به باگ شباهت داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر