FIFA 15 | Xbox 360

m3daad

کاربر سایت
Nov 29, 2010
22
تنها فرقش به نظر من با فیفا 14 اینه گیم پلی بهتر شده وگرنه جزییات کار مثل فیفا 14 هست (برای کنسول 360) اما برای ایکس باکس وان تفاوتش خیلی زیاده . فرقش زمین تا آسمونه!

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
فردا برم بگیرمش :bighug:
امیدوارم یه چیزی تو مایه های ۱۲ و ۱۳ باشه . ۱۴ واقعا افتضاح بود |:
یکساله فوتبال درست حسابی نزدم :d

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
منم دو دستی بازی کردم.
در کل زیاد تغییر نکرده و فقط چند تا انیمیشن جدید اضافه شده و مشکل هیکل بازیکنان هم تا حدودی حل شده.
مشکل پاس ها توی عمق و سانتر ها هم بهتر از قبل شده و کلا نمیشه راحت گل زد.
بازیکنا سنگین هستن و کنترلشون برای من اون اوایل سخت بود.
در کل نسخه نسل هفتم چیز خاصی برای گفتن نداره و تقریبا همون 14 هست.

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
اصلا هم 14 نیست. نسخه نسل جدید هم فقط باگه . دروازبانای نسل جدید واقعا افتضاحه. دروازبان هم که افتضاح باشه آدم بازی نکنه بهتره.

به نظر من امسال فقط همین نسل. سال دیگه هم کی مرده کی زنده.

ken_amini

کاربر سایت
Aug 13, 2008
27
اصلا هم 14 نیست. نسخه نسل جدید هم فقط باگه . دروازبانای نسل جدید واقعا افتضاحه. دروازبان هم که افتضاح باشه آدم بازی نکنه بهتره.

به نظر من امسال فقط همین نسل. سال دیگه هم کی مرده کی زنده.
عجب نقدی , اینو برای EA هم بفرست یه نسخه.
منم تصمیم گرفتم برم One رو با 360 عوض کنم
ممنون

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,074
نام
M o h A M a d
وقتی هسته اصلی بازی که همون گیم پلی هست کاملا نسل بعدی شد اون وقت میتونیم به این نتیجه برسیم که باید کوچ کرد به نسل بعدی...

ولی برای چمن طبیعی تر و جو ورزشگاه و تکون خوردن دوربین بعد از گل زدن و نکات و جزئیات ریز اخه چه ارزشی داره این همه هزینه کنی برای رفتن به نسل بعدی در صورتی که گیم پلی بازی هنوز اونقدرا فاصله زیادی با نسل بعدی نداره...

ایشالا سال دیگه ممکنه تفاوت بیشتر باشه و بتونیم یک گیم پلی واقعا نسل بعدی ببینیم نه فقط جزئیات ریز...

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
با توجه ب اینکه من دمو رو هم بازی کرده بودم بر روی دو نسل جدید و قدیم، الان یه جمع بندی میکنم براتون:

-Brightness بازی فوق العاده الکی رفته بالا ! بازی هایی ک تو شب انجام میشن انقدر شدت نور بالاس ک انگار صبه.

-روی نسل جدید قدرت پاس دادنا کمی کندتر و نرم تر از نسل قدیم ــه و نسل قدیم هنوز ک هنوزه اون پاس ها و سانتر های تیزِ خودشو داره (توپ الکی میوفته جلو پای بازیکن طرف همشم سر پت و مت بازی :|)

-اساسی ترین مشکل نسل قبل با جدید; دربازه بان ها! فک کنم همتون دیگه اون تریلری ک دمویی از حرکات (موشن های حرکتی) دربازه بان ها نشون میداد رو دیدید اون بخش فقط مال نسل جدیده ک خیلی باگ داره ولی 100% میتونم بگم از مسخره بازی های گلر های نسل قدیم بهتره ! برای مثال شوت هایی ک مستقیم از داخل 18 درون 4چوب باشن 120% گل هستند بگونه ای ک اصلا گلر ب خودش زحمت جهش ب سمت توپ رو هم نمیده و فقط نگاه میکنه !! کجای FIFA14 همچین داستانی رو داشتیم :|؟

-بعدی میریم سراغ گرافیک خوب این ک دیگه مشخص هستش نسل جدید کاملا بر روی میمیک صورت،اندام و چهره بازیکن ها کار کرده از چین و چرک روی لباسشون بگیر تا سایه بدنشون روی زمین ک همچین داستانی رو نسل قبل نداریم گرافیکم دقیقا همون گرافیک FIFA14!

-یکـسری امکانات اضافی داریم تو نسل جدید مث توپ جمع کن ها یا مربیان و همینطور تماشاگران و نیمکت نشینان دو تیم ک روی اینها ب خوبی کار شدهبطوری ک اگار واقعا دارید یک فوتبال زنده واقعی رو نگاه میکنید بدون معطلی خاصی در گیمپلی ک رو نسل جدید هیچ! علاوه بر این ها موقع tackle زدن خط ترمز بازیکن حتما روی زمین نقش میبنده و تا آخر بازی قشنگ ب قول یکی از دوستان خاکی میشه :D !! (البته فقط تو نسل جدید)

-فیزیک بازیکنا تا حدودی بهتر شده دقیقا هرکی اندازه قد و هیکی خودش توانایی دویدن یا استقامتی کار کردن رو داره نه بیشتر نه کمتر

-دومین مشکل اساسی توپ و جهت گیری افتضاح;توپ بازی خیلی سبک و بادکنکی شده یعنی اصلا شوت قدرتی از راه دور مث فیفا13 یا 14 تقریبا تعطیل (البته تا موقعی ک دستون بیاد) چون تا یکم قدرتش رو پر میکنید ک شوت سنگین بزنید توپ میره تا مریخ!!جهت گیری هم موقع شوت زدن نمیدونم مشکل از من هستش یا کلیه :| چون خیلی تیز تر شده طوری ک مدل فیفا14 شوت کنج دربازه ای بخواین بزنید اصلا باید بیخیال شید چون موقعیت گل 100%ــتون رو میکنه 0% انقدر تیز میره بیرون از زمین !!

-درجه بندی مقدار قدرت سانتر و شوت (فقط تو نسل قدیم این مشل رو دیدم) همیشه مقدار ثابتی هستش اگر ب پایین صفحه موقع پر کردن قدرت سانترتون در کرنل ها و زدن ضربات آزاد توجه کنید میبینید تا دستون رو میذارید رو X ک یکم پر کنید خود ب خود رو درجه یکی ب آخر خودش ست میشه نه بالاتر نه پایین تر یه حالت باگ گونه ولی نسل جدید درجه بندی ها دقیق هستند

تا اینجای کار فعلا همین :D
درکل ارزش بازی کردن رو نسل 7 رو نداره...
موفق باشید

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
تا حالا که بازی کردم مشکل اصلی توپه که زیادی سبک شده
دیشب 4 ساعت داشتم تست می کردم که چطوری 2 مهاجمه با منچستر بازی کنم و این دیماریا رو کجا بزارم ولی از بس دنباله cpu. دویدم خسته شدم باید صبر کنم تا برم آنلاین :D

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اقا در کل بازی متفاوت شده من یکی از گلهای همیشگیم حرکت گوشها و سانتر بود که خیلی دقیق اینکارو مبکردم اما الان نمیشه به این راحتی البته این تنها نیست در کل گلهای جدیدی زده میشه اما با اون دسته از کسانی که افلاین میزنم بگم بازی تو لایو و یا با دوست تفاوت میکنه باهوش مصنوعی اون لذت را نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر