FIFA 15 | Xbox 360

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
وقتی جی تگ میکنی محدودیت رجیون کنسول از بین میره و شما میتونی هر نوع رجیونی از هر نوع بازی رو نصب کنی اونم بدون مشکل البته اگه میترسی میخوای اصلا نصب نکن

مشکل ترسیدن نیست. مشکل 7 گیگ حجمه!!

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
بازی رسما امروز منتشر شود ولی هنوز خبری از نسخه x360 بازی در بازار نیست با اینکه معمولا بازی ها زودتر از ریلیز جهانی لیک میشود این بار برعکس شد:(

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
بازی رسما امروز منتشر شود ولی هنوز خبری از نسخه x360 بازی در بازار نیست با اینکه معمولا بازی ها زودتر از ریلیز جهانی لیک میشود این بار برعکس شد:(

تازه امروز ریلیز رسمی ntscu توی امریکا به صورت رسمی منتشر شده و نسخه pal برای اروپا هم چند روز بعد به صورت رسمی منتشر میشه نهایتا تا اخر هفته باید بیاد.

- - -ویرایش - - -

با کنسول جی تگ آنلاین بازی میکنی؟ میشه یه توضیحی بدی؟

http://forum.bazicenter.com/thread92126/

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
خدایی خیلی خنده داره نمره هاش اومد نسخه های اصلیش برا ps4,x1 اومد تو بازار نسخه کامپیوتر و ps3 ام اومد اما 360 هنو نیومده:((

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
من که رفتم مغازه پرسیدم گقت فردا میاره.

- - -ویرایش - - -

دوستانی که سرعت خوب دارن دانلود کنن یه توضیحاتی بدن.

- - -ویرایش - - -

نمرات فیفا نشون میده که بازی رو نسل جدید چندان هم برای سال اول جواب نداده. خداروشکر که خر نشدم امسال ps4 بخرم.(دور از جون کسایی که خریدن):">

ایشاله سال دیگه که جواب داد باگهاش برطرف شد همه دور هم میریم نسل جدید... :x

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من که رفتم مغازه پرسیدم گقت فردا میاره.

- - -ویرایش - - -

دوستانی که سرعت خوب دارن دانلود کنن یه توضیحاتی بدن.

- - -ویرایش - - -

نمرات فیفا نشون میده که بازی رو نسل جدید چندان هم برای سال اول جواب نداده. خداروشکر که خر نشدم امسال ps4 بخرم.(دور از جون کسایی که خریدن):">

ایشاله سال دیگه که جواب داد باگهاش برطرف شد همه دور هم میریم نسل جدید... :x
ای بابا شما ندیده چرا قضاوت میکنی آخه:|اتفاقا همین فیفا 15 باعث شد برم کنسول نسل جدید بخرم چون واقعا پیشرفت کرده هم گرافیک هم گیم پلی هم انیمیشناش باز فیفا 14 رو میگفتی تغییر نکرده من قبول داشتم اما 15 نسل 8 خیلی تفاوت داره با 15 نسل 7 سال بعد فیفا 16 انقدر مثل 15 تغییر نمیکنه از ما گفتن بود اگه پولشو داری همین الان برو یه کنسول نسل 8 بخر
اینم نمرهاش کجاش بده؟
البته برای ps4وxbox one هستش
Gamespot – 8
IGN – 8.3
Eurogamer – 7
Game Informer -9.25
CVG – 9
God is a Geek – 8
Bleacher Report – 9.1
Covering the Spread – 8
Digital Spy – 4/5
SportsKeeda – 8.5
Eurogamer.de – 9/10
TSA – 9
Videogamer – 7
GamesRadar 4.5/5
euro gamer.de 9/10

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
حقیقتش من راضی نشد دلم به خاطر چهار تا توپ جمع کن ، کنده شدن زمین (که به طرز مزخرفی انگار گوسفند چریده زمین رو اونم توی 5 دقیقه اول) ، تماشگرای سه بعدی و چند تا چیز ریز برم نسل جدید.

وگرنه شیش ماه پیش ایکس باکس رو 1200 خریدم. کاری نداشت اونو بخرم. یه وقت فکر نکنید چون ندارم اینو میگم.

از نظر من دو سه سال دیگه فیفا عالی میشه.از فیفا 97 من هم فیفا و هم پی اس رو همه ساله بازی کردم.تجربم اینو میگه بهم.

در ضمن تا اون موقع دستگاه ها هم کپی خور میشه کارمون راحتره.

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
حقیقتش من راضی نشد دلم به خاطر چهار تا توپ جمع کن ، کنده شدن زمین (که به طرز مزخرفی انگار گوسفند چریده زمین رو اونم توی 5 دقیقه اول) ، تماشگرای سه بعدی و چند تا چیز ریز برم نسل جدید.

وگرنه شیش ماه پیش ایکس باکس رو 1200 خریدم. کاری نداشت اونو بخرم. یه وقت فکر نکنید چون ندارم اینو میگم.

از نظر من دو سه سال دیگه فیفا عالی میشه.از فیفا 97 من هم فیفا و هم پی اس رو همه ساله بازی کردم.تجربم اینو میگه بهم.

در ضمن تا اون موقع دستگاه ها هم کپی خور میشه کارمون راحتره.
شما اگه به بازیهای لیگ انگلیس دقت کرده باشی چمن ورزشگاه در دقایق آخر بهم خورده میشه جای پای بازیکنها روش میمونه پس کارشون درست بود خیلی خوب تونستن اون موکت 14 رو در 15 طبیعی کنن بعدشم من که انقدر بازی کردم دقیقه پنجی زمین خراب نشد:-/شما اگه یه فوتبال مساوی با واقعیت میخوای من فکر نکنم توی این نسل همچین چیزی بیرون بدن شاید نسل بعد یا بعدتر

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
شما اگه به بازیهای لیگ انگلیس دقت کرده باشی چمن ورزشگاه در دقایق آخر بهم خورده میشه جای پای بازیکنها روش میمونه پس کارشون درست بود خیلی خوب تونستن اون موکت 14 رو در 15 طبیعی کنن بعدشم من که انقدر بازی کردم دقیقه پنجی زمین خراب نشد:-/شما اگه یه فوتبال مساوی با واقعیت میخوای من فکر نکنم توی این نسل همچین چیزی بیرون بدن شاید نسل بعد یا بعدتر

اوله ایکس باکس فک کنم فیفا 06 بود. آخرش شد 14.تفاوت از زمین تا آسمان.

اول PS4 شد فیفا 15 (اگر 14 رو که بازسازی شده بود حساب نکنیم) شک نکن آخر نسل هشت مارک آدامس تو دهن فرگوسن هم میشه فهمید.(البته فرگوسن که دیگه نیست حالا شاید مثل علی پروین برگرده چند مرتبه!!!) نسل هشت خیلی قدرتمندتر از ایناس.

- - -ویرایش - - -

دوستان اولین آپدیت fifa 15 xbox360 اومد.

http://xboxunity.net/

- - -ویرایش - - -

تاپ تو دانلود گذاشت.

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
شک نکن آخر نسل هشت مارک آدامس تو دهن فرگوسن هم میشه فهمید.(البته فرگوسن که دیگه نیست حالا شاید مثل علی پروین برگرده چند مرتبه!!!) نسل هشت خیلی قدرتمندتر از ایناس.

خداکنه من که از خدامه گاز گرفتن سوارز رو توی xbox one یا ps4 ببینم حالا آدامس فرگوسن پیشکششون

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
آقا من جفت نسل ها رو بازی کردم.مال 360 همون فیفا 14 هست با یه ذره تغییر گیم پلی فقط وگرنه گرافیک همونه.مال اکس وان خیلی بهتره اصن.نزنید این حرفا رو که نسل جدید فرقی نداره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر