FIFA 15 | Xbox 360

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
هنوز لینک نشده بابا مردیم به خدا من کلی واسه اینکه فردا صبح برم بخرمش برنامه ریزی کردم میخوام از شرکتم جیم شم برم بگیرم امیدوارم تا صبح اوکی شده باشه

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
تفاوت فیفا 15 نسل جدید و قدیم..
بهترین بیان برا تفاوت این دو نسخه این هست که اضافات نسل بعد رو نسل قبل نیست!
ولی ایرادات نسل قبل رو نسخه نسل جدید هم وجود داره..

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
تفاوت فیفا 15 نسل جدید و قدیم..
بهترین بیان برا تفاوت این دو نسخه این هست که اضافات نسل بعد رو نسل قبل نیست!
ولی ایرادات نسل قبل رو نسخه نسل جدید هم وجود داره..
هنوز براي قضاوت هاي اينشكلي زوده بايد هر دو نسخه رو روي هر دو كنسول به ميزان كافي بازي كنيد تا متوجه تفاوت ها بشيد به هرحال نسخه نسل جديد متفاوته از برخي جهات كه البته بنظرم بيشتر از لحاظ بصري تفاوت داره و جزئيات بيشتري داره نسبت به نسل قديم.

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
ورژن پال اومده.
[XBOX360] FIFA 15 FULL ITA (PARLATO ITA) PAL [EASYBYTEZ] - Pastebin.com
نمیدونم سایتهای ایرانی چرا اینقد کند هستن .
جدا اومد بلاخره خداییش تا الان منتظر بودمو نخابیدم:d
منم خوابم نمیبره. خیلی منتظر بودم. از صبح چشمام در اومد از بس این سایت اون سایت رفتم. این لینک جدیده. واسه یک ساعت پیش هست. فک میکنم درست باشه. توی iso هم تایپیکشو زدن.
خوشحالم کردی دادا دمت گرم

آخرین ویرایش:

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
البته محض اطمینان دانلودش نکنید. میترسم مشکل داشته باشه شرمنده شم. فقط از سایت های ایرانی دانلود کنید. فردا حتما میزارن.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
فعلا که تو سایت abgx چیزی نیومده . این لینک بعیده معتبر و مطمئن باشه. دوستان زیاد عجله نکنن. تازه 2 نسخه اولی که میاد معمولا همیشه nuke میشه.باید منتظر نسخه complex باشیم.

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
این سیستم مسخره ی سرچ بازیکن که تو فیفا 14 ظهور کرد برداشته شده یا نه ؟؟؟ اورال هارو میزنه یا نه :|

اینجوری که توی دمو زده بودن بخش جستجو تغییر کرده. ولی اورال ها رو تا توی لیست گلوبال قرار ندی نمیاد.

من یه نسخه جی تگ پیدا کردم. طرفی هم که آپلود کرده مطمئنه. ورژن ps3 هم اون گذاشته. از طرفی واسه جی تگ هم فرق نداره نسخه پال یا ntfs . نمیدونم دانلود کنم یا نه.

Last edited by a moderator:

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
من یه نسخه جی تگ پیدا کردم. طرفی هم که آپلود کرده مطمئنه. ورژن ps3 هم اون گذاشته. از طرفی واسه جی تگ هم فرق نداره نسخه پال یا ntfs . نمیدونم دانلود کنم یا نه.

برای جی تگ این چیزا فرقی نمیکنه دانلود کن حالشو ببر منم خودم گرفتم تازه انلاین هم دارم میزنم باهاش هیچ مشکلی هم نداره

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
برای جی تگ این چیزا فرقی نمیکنه دانلود کن حالشو ببر منم خودم گرفتم تازه انلاین هم دارم میزنم باهاش هیچ مشکلی هم نداره

جان من؟ دانلود کنم؟

دوستان میشه تورنت رو مستقیم کرد؟

آخرین ویرایش:

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
جان من؟ دانلود کنم؟

دوستان میشه تورنت رو مستقیم کرد؟

وقتی جی تگ میکنی محدودیت رجیون کنسول از بین میره و شما میتونی هر نوع رجیونی از هر نوع بازی رو نصب کنی اونم بدون مشکل البته اگه میترسی میخوای اصلا نصب نکن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر