FIFA 15 | Xbox 360

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
دوستان من الان چند روزه دارم نسخه نسل7 بازی انجام میدم و باید بگم تفاوت بازی با نسل8 توی گرافیک و جزئیات بازی مثله جو استادیوم.چمن.تماشاگران.گل لاین.تصویربرداری تلویزیونی و پخش صحنه های اهسته و....با نسله7 تفاوت داره و کلا مجزا برای نسله8 ساخته شده ولی درمورد گیمپلی تفاوت بین 2نسل خیلی جزئی و تقریبا نزدیک به صفره و مثله بقیه موارد تفاوتش محسوس و زیاد نیست! بعضی ها هم که میان میگن همون14 و فقط رنگ و لعاب و منوهاش تغییر کرده و فرقی از لحاظه گیمپلی با 14 نکرده باید بگم یا سوپرنوبن یا تا حالا 2دست فیفا14 بازی نکردن:d چون اینقدر تغییرات توی گیمپلی بازی انجام شده که اصلا به کل با14 فرق کرده مثلا سرعت بازی و نحوه پاسکاری.سانتر و کرنر,انداختن پاس هوایی پشت دفاع که کلا تو نسخه ی قبلی باگ بود:d الان خیلی واقعی شده و ضریب اشتباهش بالا رفته,پاس توی عمق تقریبا شده مثله WC ولی بهتر شده,دریبلینگ بازی بهتر شده و چندین و چند نکته دیگه توی گیمپلی بازی که با چند دست بازی کردن متوجه میشید...درکل اینکه 1کی بیاد بازی کنه و بگه همون گیمپلی14 و فقط تغییرش افزایش عدد 14به15 جلوی اسم بازیه کلا جُکه!:d ea با نشون دادن تفاوت ها توی 2نسل از لحاظ گرافیک و جزئیات میخواست بگه که توی16 دیگه گیمپلی هم فرق میکنه و نسخه15 اخرین نسخه ای هست که گیمپلی هر 2نسل مثله هم هستن:d,1جورایی با نسل7 اتمام حجت کرده با این کار!:d پس 1ساله دیگه هم راحت میشه با این نسل ساخت و اصلا تفاوت در حده پراید و بوگاتی نیست!:d

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
مثل 14 وزنه به پا بازیکنه وصله یا مثل wc روونه؟
نه به سنگینی 14نیست ولی از wc کمی سنگینتره یعنی نه دیگه زیادی بادکنکه نه دیگه زیادی توپه بولینگه:d کلا با توجه به سرعت بازی قابله قبوله...ولی مثلا نباید انتظار داشته باشی شوت تا ته پرکردی توپ بره 3کنج دروازه! کلا 1جوری توی شوت زدن بازی مجبورت میکنه دقیقتر جهت و قدرت به توپ بدی! مثلا اگر خیلی به توپ جهت بدی توپ میره از کنار پرچم کرنر توی اوت:d مخصوصا اگر گوشه ی 18قدم روی پای غیرتخصصیش هم باشه...کلا شوتینگش نسبت به 14بهتر شده...شاید اولش 1کمی توپ به نظرت سبک بیاد تو شوت زدن ولی بعدش قلقش دستت اومد خیلی بهتر میتونی شوت بزنی
/
راستی 1چیزی هم درمورد سرورها بگم که مثلا من چند شب پیش روی ps3 که هنوز بازی نیومده بود رفتم چند دستی سیزن بازی کردم(چون سونی زودتر بازی دستت برسه بن نمیکنه)کلا توی سیزن 70مچ بیشتر در حال انجام نبود!مثلا توی دیویزن6 همش 10-15 پلیر بیشتر نبودن:d منم همون موقع که میزدم سرچ سریع پیدا می کرد حتی توی دیویزن5 با 1نفر 3دست بازی کردم:d اونوقت جالب اینجا بود که توی دیویزن3 همش 3تا پلیر بیشتر نبود:)) یعنی این 3تا باید با هم بازی میکردن تا میرفتن دیویزن2! و توی دیویزن2 کسی نبود ولی توی1 1نفر بود:d کلا از لحاظ سرور اگر از 14بهتر نباشه(که بنظرم هست)در 1سطحن...مثلا زمان دادن inv توی فرندلی خیلی کمتر شده فقط تنها نقص قسمت انلاینش نسبت به نسله8 فکر کنم pro club باشه که دیگه توی نسله7 خبری ازش نیست و اخبار تیمها توی سایت گل...درکل خیالتون از بابت انلاین هم راحت باشه...با پینگ 180-210 من بدون لگ بازی می کردم

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
اين استاديوم هاي ليگ برتر كه گفته بودن لايسنس شده تو بازي هستن؟
آره آره داداش. همه هستن. اصلا قفل گذاشتن نمیشه دست زد بهشون :d خدایی شیک طراحی کردن .

قبل بازی های حساس از تونل بازیکنا رو نشون میده. موقع اوت رفتن گل های بازی رو نشون میده. سایه های استادیوم ها فوق العادن. مثل قبل دیگه تاریک نیستن. خیلی ملایم و شیک شدن. توی هوای بارونی لباسا کثیف میشه ، توی بازی های تدارکاتی حالت چمن رو میشه دستکاری کرد و کلی چیز دیگه...

آرسنال به طرز عجیبی قویه. 7-1 ازش باختم!! منچستر سیتی بودیم ما.(من و داداشم) (توی کاریر)
بعدش یه ال کلاسیکو هم رفتم با بارسا 2-2 کردم. خیلی جالبه گزارشگر در حین بازی درباره داور بازی (اسمش خیلی معروفه یادم نیس الان) و همینطور لادسیما صحبت میکرد. هوش مصنوعی بازی به شدت بالاست. من بعد 15 سال بازی کردن چنین هوشی ندیده بودم از cpu.
دفاع های اونا مثل فیفا 14 دیگه باج نمیدن. دروازبان ها هم خیلی خوبن. آخ الان با لیورپولیم. دهنمون صاف نشه صلوات!!

- - -ویرایش - - -

این آپدیتش و از کجا باید بگیریم؟ واسه آپدیتا حتما باید جیتگ باشیم؟؟

آره باید جی تگ باشی. این سایت:

http://xboxunity.net/

فقط چند نفر رو انجام نداده ea : فالکائو ، فلاینی ، ولبک ، تورس و دو سه تا دیگه.

بقیه انجام شده تا روزای پایانی نقل و انتقلات از جمله ژابی آلونسو.

آخرین ویرایش:

rkoramtin

کاربر سایت
Jan 20, 2012
79
نام
رامتین
بازی خیلی قشنگ شده ولی ب نظر من سرعت بازی نسبت ب دمو کم شده(ب نظر من).من بازی رو گذاشتم رو fast;این دوربین جدیدشم ک عالیه.کلا خیلی بازی خوبی شده.

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
بازی خیلی قشنگ شده ولی ب نظر من سرعت بازی نسبت ب دمو کم شده(ب نظر من).من بازی رو گذاشتم رو fast;این دوربین جدیدشم ک عالیه.کلا خیلی بازی خوبی شده.

به نظر من سرعت بالا باشه اصلا نمیشه حریف رو کنترل کرد. همینجوریشم نمیشه. مخصوصا رو legancy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر