FIFA 11 Champions League | Official Thread

برای مرحله حذفی مایل به انجام کدام روش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    33
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان با همتون هستم مجبورم نکنید که دخالت کنم تو بحثتون و اخطار بدم و پست ها رو هم پاک کنم. اگه باهمدیگه با ادب و رعایت قوانین انجمن صحبت نکنید مجبور میشم که دخالت کنم. بیشتر دقت کنید!

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین

با unlimited !

اینم با limited.

آخرین ویرایش:

ihatefifa

کاربر سایت
Feb 23, 2010
81
رعایت کنید تا مجبور نشم باهاتون برخورد کنم. خستم کردید دیگه!(مدیریت)

ـــــــــــــــــــ
منم بهشون گقتم با حفظ نتیجه از همون تایمی که ایشون گفت باهاش بازی میکنم ولی پینگش و درست کنه, پینگ 360 به نظر ایشون خوبه و پینگ 194 ما بده ! ولی پینگش و درست کنه من باهاش با حفظ نتیجش بازی میکنم .

unlimit با limit محدودیت حجم دانلود شماس و ربطی به ping شما هم نداره.

Last edited by a moderator:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
unlimit با limit محدودیت حجم دانلود شماس و ربطی به ping شما هم نداره.
فرق limit و unlimit نمیدونی چرا نظر میدی ؟
بیشتر Isp ها از نظر lag delay تفاوت دارن تو این دو مدل سرویس. !
بعدشم من اینو گذاشتم که دو تا connection رو کامل تفکیک کنم.
خواهش میکنم خواهش میکنم ازت. دیگه درست بخون خسته شدم

ping رفیقت که با سرور manchester گرفته بود 300 بود مشکلی نداشت حالا 331 مشکلی داره ؟ Lol گیرت رو 31 تاست !

ihatefifa

کاربر سایت
Feb 23, 2010
81
فرق limit و unlimit نمیدونی چرا نظر میدی ؟
بیشتر Isp ها از نظر lag delay تفاوت دارن تو این دو مدل سرویس. !
بعدشم من اینو گذاشتم که دو تا connection رو کامل تفکیک کنم.
خواهش میکنم خواهش میکنم ازت. دیگه درست بخون خسته شدم

ping رفیقت که با سرور manchester گرفته بود 300 بود مشکلی نداشت حالا 331 مشکلی داره ؟ Lol گیرت رو 31 تاست !

کدوم رفیقم ؟
الان مشکل من با شماس , تو چی کار به رفیقم داری پینگ من 194 شما 365 !

پست من و بخون من با حفظ نتیجه با شما بازی میکنم خستم کردی دیگه 100 بار این و نوشتم.
الان من آنلاینم زود بیا تست کنیم پینگتو

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
کدوم رفیقم ؟
الان مشکل من با شماس , تو چی کار به رفیقم داری پینگ من 194 شما 365 !

پست من و بخون من با حفظ نتیجه با شما بازی میکنم خستم کردی دیگه 100 بار این و نوشتم.
فقط درست نگاه کن ping اینترنت نامحدود 360 ِ
پینگ اینترنت محدود 331 ِ
دیگه باقیش بهونه هست خیلی های دیگه هم بودن تست اینترنتشون همین بود که به قول خودت راحت بازی کردن و هیچ مشکلی هم نبود.دیروزم همین بود که بهونه جور کردی واسه خودت.

ــــــــــــــــــــــــ
مدیریت: دفعه آخری باشه که جمله ای رو حذف می کنم و دوستان دوباره برش می گردونند!

Last edited by a moderator:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان من پست ها رو خوندم و نظرم هم این هست که باهم دیگه 65 یا 70 دقیقه بازی کنید و نتیجه هم همون 2-0 باشه. این حرف من به عنوان شخص بی طرف هست. دیگه خودتون می دونید!

موفق باشید

shahabsalehi

کاربر سایت
Nov 24, 2009
107
نام
شهاب
آقا این چه بساتیه؟ چه خبره 2 نفر با هم شروع کردن دعوا کردن و کل این تاپیک رو ریختن به هم هزار بار که تست ping نی ذارن مشکل داری؟ میشه یه جا دیگه دعوا کنین؟

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دیگه فکر کنم این 10 تا تست همه چی رو مشخص می کنه! در ضمن یکی از دوستان به من حرفی زد که باعث بشه نظرم عوض بشه. فکر می کنم که بهتره بازی رو 3-0 به نفع آرتین تموم شده تلقی کنیم! چون به نظر میرسی که دکتر از بازی بدون دلیل و تنها به خاطر عقب افتادن خارج شدن. چون الان که همه پست ها رو هم خوندم به نظرم اصلا منطقی نمیاد که یکهو از دقیقه 25 بازی لگ بگیره و از همه مهم تر اگه باهم دیگه توافق نکرده باشید برای خروج از بازی پس بازی به نفع آرتین باید تموم بشه!

این نظر آخر من در این مورد هست و حرف دیگه ای هم ندارم.

موفق باشید!

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
دیگه فکر کنم این 10 تا تست همه چی رو مشخص می کنه! در ضمن یکی از دوستان به من حرفی زد که باعث بشه نظرم عوض بشه. فکر می کنم که بهتره بازی رو 3-0 به نفع آرتین تموم شده تلقی کنیم! چون به نظر میرسی که دکتر از بازی بدون دلیل و تنها به خاطر عقب افتادن خارج شدن. چون الان که همه پست ها رو هم خوندم به نظرم اصلا منطقی نمیاد که یکهو از دقیقه 25 بازی لگ بگیره و از همه مهم تر اگه باهم دیگه توافق نکرده باشید برای خروج از بازی پس بازی به نفع آرتین باید تموم بشه!

این نظر آخر من در این مورد هست و حرف دیگه ای هم ندارم.

موفق باشید!

اون 10 تا تست رو باید دیشب می ذاشت که مشخص بشه واقعا مشکل از کیه ... نه الان.

در مورد دوست ـم هم باید بگم که اونقدری ازش شناخت دارم که بدونم به خاطر ِ 1 باخت درست به هر کاری نمیزنه ...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
علی این پست آخر من در این مورد هست و میدونی که من حتی تو موضوع شایان هم کاملا بی طرفانه جواب دادم و کلا برام فرقی نداره.

تنها همین یک نکته برای اینکه بازی 3-0 به نفع آرتین بشه کافی هست که اگه باهم دیگه توافق نکرده باشند برای خروج از بازی پس بازی به نفع آرتین باید تموم بشه!

در کل این نظر آخر من هست و خود دو طرف تصمیم گیرنده هستند اما این رو بدونید که من بی طرفانه این نظر رو میدم و اول و آخرش هر کاری که خودتون بخواید رو می کنید و مثل مشکل شایان با داداش مهدی من فقط به عنوان آدم بی طرف نظرم رو میدم.

موفق باشید

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
به نظر من هم بازیه اول 3 0 به نفع آرتین
بازیه دوم رو هم امروز انجام بدن

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
علی این پست آخر من در این مورد هست و میدونی که من حتی تو موضوع شایان هم کاملا بی طرفانه جواب دادم و کلا برام فرقی نداره.

تنها همین یک نکته برای اینکه بازی 3-0 به نفع آرتین بشه کافی هست که اگه باهم دیگه توافق نکرده باشند برای خروج از بازی پس بازی به نفع آرتین باید تموم بشه!

در کل این نظر آخر من هست و خود دو طرف تصمیم گیرنده هستند اما این رو بدونید که من بی طرفانه این نظر رو میدم و اول و آخرش هر کاری که خودتون بخواید رو می کنید و مثل مشکل شایان با داداش مهدی من فقط به عنوان آدم بی طرف نظرم رو میدم.

موفق باشید

خدا نکنه ... :d

والا منم نمی دونم که توافق کردن یا نه ... دوتاشون باید بیان بگن ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر