Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
ممنون
بعد داخل ستینگ که هستم، گاهی اوقات قاطی می‌کنه گزینه ها بالا پایین نمیشه
تا حالا همچنین تجربه ای داشتید ؟

این فکر کنم مشکل از موس باشه یه کلیک کن یه جای خالی صفحه احتمالا درست بشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Seyyedmasoud

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
دوستان یه سوال توی التیمت تیم تو ترکیب اصلیم ایکون یسری از بازیکنام ابی شده نمیزاره توی بازی برم میگه باید ترکیبتو عوض کنی کسی میدونه چرا اینطوری شده

Emad_rowan

کاربر سایت
Jan 11, 2022
35
والا ما خودمونو داریم جر میدیم سر این قضیه بعد میگی چرا هیچکس هیچی نمیگه؟ :))
از اسلایدری که گذاشتم استفاده کن بازی بالانس میشه.من رو لجندری تونستم بازی کنم

View attachment 313136

تقریبا چند روزه دارم با این اسلایدر رو لجندری بازی میکنم خیلی وضعیت بهتر شده
مشکل بالانس نبودن گیمپلی ، سرعت بازی ، حالت cpu و…
خلاصه که خدا خیرت بده😁♥️

• Like
Reactions: ehsas1

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
دوستان یه سوال توی التیمت تیم تو ترکیب اصلیم ایکون یسری از بازیکنام ابی شده نمیزاره توی بازی برم میگه باید ترکیبتو عوض کنی کسی میدونه چرا اینطوری شده
جواب کامل رو همونجا بهت دادم ولی باز میگم اگه کسی دیگه ای تازه شروع کرده و نمیدونست...وقتی کارتی رو تو sbc بذارید دیگه نمیشه ازش استفاده کرد و تبدیل به کانسپت میشه و اگه تو اسکوادت باشه نمیتونی وارد بازی بشی تا زمانی که کارت رو دیسکارد کنی یا برگردونیش تو کلاب

• Like
Reactions: Arash-S212

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
تقریبا چند روزه دارم با این اسلایدر رو لجندری بازی میکنم خیلی وضعیت بهتر شده
مشکل بالانس نبودن گیمپلی ، سرعت بازی ، حالت cpu و…
خلاصه که خدا خیرت بده😁♥️
قربانت
آره خیلی بالانس میشه.البته بعضیاشو خودم کم و زیادم میکنم طبق تجربه ای که از بازی میگیرم
از استارتر تاپیک میخوام که حتما اضافه کنه به پست اول

فقط یه سوالی که برام ایجاد میشه اینه که گلرها که خنگن چرا رو همون 50 گفته بمونه؟
والا من هم برا یوزر هم برا سی پی یو رو روی 100 میذارم اصلا فرقی با 50 نمیکنن.کسی دلیلشو میدونه؟

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,049
دوستان حالت دفاع روی چی بزارم که بتونم راحت بازی کنم سیستم دفاع خیلی روی مخه
اگه حرفه ای بلد نیستی دفاع کنی بهترین گزینه برات Legacy هستش. اون دو تا حالت دیگه خیلی از این سخت تره و هر کسی نمیتونه باهاشون دفاع کنه.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
چند شب پیش منم شروع کردم.

من اصولا دفاع کردنم بهتر از حمله هستش ولی جدا داشت اشکم در میومد. بعد فهمیدم بازی دو مد دفاع داره و Advanced رو به Tactical تغیر دادم.

از اونجایی که از دفاع بیشتر از حمله لذت میبرم خیلی دلم میخواد این Advanced defensing رو یاد بگیرم ولی دقیقا نفهمیدم سیستم به چه شکلی هستش.

وقتی رو Advanced بازیکن من میره سمت بازیکن حریف مثل اینکه دور بازیکن حریف به شکل هلالی (گرد) دور میزنه بازیکن من و مستقیم نمیره سمتش. البته من وقت نکردم خودم وقت بذارم و سیستم جدید رو کشف کنم برای همین خواستم بدونم اونایی که با ادونس دیفندیگ مشکلی ندارن چطور بازی میکنن. اینم بگم من فقط سیزن میزنم.
خب سختیش همینه.رو تاکتیکال توضیح داده که بازیکنت پوزیشنش رو نگه میداره و موقع درگیری هم خود ai بنا به موقعیت یا هل میده یا تکل ایستاده میزنه ولی تو advanced همه چی دست خودته برای همین یهو میبینی بازیکنت داره گیج میزنه چون خودت باید پوزیشنش رو هم نگه داری و همزمان تصمیم بگیری که الان تنه بزنی یا بری تو پاش(در واقع الان 2 تا دکمه باید استفاده کنی).چون هنوز عادت هم نکردیم میشه همونی که میگی،انگار داره میچرخه یا گیج میزنه.

ولی چاره ای نیست و باید این سیستم رو یاد گرفت چون احتمالا تا چند سال آینده تو بخش آنلاین اجباری بشه.

• Like
Reactions: OceanSky

sajadkharestani

کاربر سایت
May 11, 2021
95
دوستان یه راهنمایی میخواستم
این خطا چطوری برطرف میشه؟
(با dns و قند شکن امتحان کردم دوباره این خطا رو داد)
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

Attachments

• photo_2023-10-07_12-46-10.jpg
    photo_2023-10-07_12-46-10.jpg
    43.9 KB · مشاهده: 19

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,049
دوستان یه راهنمایی میخواستم
این خطا چطوری برطرف میشه؟
(با dns و قند شکن امتحان کردم دوباره این خطا رو داد)
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر
این ویدیو رو با قندشکن توی یوتیوب ببین کامل توضیح داده.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
چند شب پیش منم شروع کردم.

من اصولا دفاع کردنم بهتر از حمله هستش ولی جدا داشت اشکم در میومد. بعد فهمیدم بازی دو مد دفاع داره و Advanced رو به Tactical تغیر دادم.

از اونجایی که از دفاع بیشتر از حمله لذت میبرم خیلی دلم میخواد این Advanced defensing رو یاد بگیرم ولی دقیقا نفهمیدم سیستم به چه شکلی هستش.

وقتی رو Advanced بازیکن من میره سمت بازیکن حریف مثل اینکه دور بازیکن حریف به شکل هلالی (گرد) دور میزنه بازیکن من و مستقیم نمیره سمتش. البته من وقت نکردم خودم وقت بذارم و سیستم جدید رو کشف کنم برای همین خواستم بدونم اونایی که با ادونس دیفندیگ مشکلی ندارن چطور بازی میکنن. اینم بگم من فقط سیزن میزنم.
یوتوب و کلی رایولز
من اینجوری یاد گرفتم، برای اینکه با X توپ رو بگیری یا بازیکن حریف نباید بدوعه رو اسپرینت نباشه یا بغل دستش بدویی یا صاف بری تو پاش با X بلاکش کنه توپ رو بگیره یا اگه نزدیکش باشه توپ رو از پاش بزنه پاس بده
وقتی هم میخوای با استند تکلینگ توپ رو بگیری مثل همین تکتیکال میشه ولی manual تر ، باید تایمینگ تکلت درست باشه یا میتونی جفتشو ترکیب کنی که بهترین حالته ، با X راش میدی طرفش با استند توپش رو میزنی یا هلش میدی بیرون زمین
جالب اینجاس هیچکدوم رو خطا نمیگیره !
تو پاسکاری وقتی توپ رسید دست حریف بازیکنت پرس کنه یه X بزنی از پشت توپ رو در میاره از پاش در کل خیلی اورپاوره
ادونس نبود امکان نداشت دیروز ویکند رنک 4 بزنم با این تیمم

• Like
Reactions: OceanSky

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651

دوستان این ویدیو رو از Boraslegend با دقت ببینید خیلی نکات خوبی برای دفاع کردن داره تنها پلیر حرفه‌اییه که من قبولش دارم هر سال بهترین کلیپای آموزشی رو میذاره
کلا مدل دفاع کردن عوض شده تا جاییکه میتونید با حوصله باید دفاع کنید به هیچ وجه مدافع وسطارو برای توپگیری جلو نیارید که راحت‌تر از سالهای پیش موقعیت میدین. تا جاییکه میتونید باید فضای پاسکاری ها رو با بازیکنی که سوییچ کردید ببندید. من کلا چون دفاعم از حمله بهتره امسال جالبه واسم چون دفاع دستی شده و کسی که مهارتشو داشته باشه راحت دست بالا رو داره.
قبول هم دارم که هنوز باگ ها زیادی داره مخصوصا فیزیک توپ که همش برمیگرده ولی اگه میخواید اعصابتون خورد نشه وقت بزارید ویدیو رو ببینید تمرین کنید با تغییرات بازی باید سبک بازیتون رو تغییر بدید.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
جواب کامل رو همونجا بهت دادم ولی باز میگم اگه کسی دیگه ای تازه شروع کرده و نمیدونست...وقتی کارتی رو تو sbc بذارید دیگه نمیشه ازش استفاده کرد و تبدیل به کانسپت میشه و اگه تو اسکوادت باشه نمیتونی وارد بازی بشی تا زمانی که کارت رو دیسکارد کنی یا برگردونیش تو کلاب
اصلا من توی sbc نزاشتم حمید بلد نیستم یعنی اینکارو انجام بدم :Dیه بازی انجام دادم اومدم برم بازی بعدی انجام بدم دیدم اینطوری شده احتمالا واسه اینه که قراردادشونو تمدید نکردم کلا حمید چطوری میشه قرارداد تمدید کرد؟و اینکه درمورد فروختن بازیکنمم یه توضیحی میدی

• Poker Face
Reactions: GameMasterr

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر