Multi Platform FC 24

• Thread starter Thread starter Romell
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

F07dlxYWwAgr82W.jpgF07eaCqWwAYg3hB.jpgF07eaEXXwAMEfD1.jpgF07eg9vXgAA8ceO.jpgF07emR5WAAIHK2S.jpgF07enBsWIAIoTfd.jpgF07fxlCXsAIn7VK.jpgfc24-go-beyond-ovr-16x9.jpg.adapt.1920w.jpg

Screenshot 2023-07-14 021011.png

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:
اصلا من توی sbc نزاشتم حمید بلد نیستم یعنی اینکارو انجام بدم :Dیه بازی انجام دادم اومدم برم بازی بعدی انجام بدم دیدم اینطوری شده احتمالا واسه اینه که قراردادشونو تمدید نکردم کلا حمید چطوری میشه قرارداد تمدید کرد؟
اگه از اون قرضی ها باشه آره میشه که کانسپت بشن(وقتی تعداد بازیشون تموم بشه) ولی بازیکن های معمولی خودت هیچوقت کانسپت نمیشن مگر اینکه بذاریشون تو sbc
برای تمدید هم وارد اسکواد بشو و هر بازیکنی خواستی دکمه مربع رو بزن از بین گزینه ها apply consumable رو بزن و واردش شو.اونجا میتونی بریقسمت contract و هر کدوم رو خواستید بهش بدی.بسته به اینکه کارت قرارداد گلد سیلو برنز باشه تعداد بازیهایی که تمدید میشه فرق داره.

• Like
Reactions: гадюка
اگه از اون قرضی ها باشه آره میشه که کانسپت بشن(وقتی تعداد بازیشون تموم بشه) ولی بازیکن های معمولی خودت هیچوقت کانسپت نمیشن مگر اینکه بذاریشون تو sbc
برای تمدید هم وارد اسکواد بشو و هر بازیکنی خواستی دکمه مربع رو بزن از بین گزینه ها apply consumable رو بزن و واردش شو.اونجا میتونی بریقسمت contract و هر کدوم رو خواستید بهش بدی.بسته به اینکه کارت قرارداد گلد سیلو برنز باشه تعداد بازیهایی که تمدید میشه فرق داره.
قرضی نبودن حمید بازیکنای خودم بودن حالا مهم نیستن اونا تموم شد قضیش :Dچطوری و کجا بازیکنمو بفروشم

قرضی نبودن حمید بازیکنای خودم بودن حالا مهم نیستن اونا تموم شد قضیش :Dچطوری و کجا بازیکنمو بفروشم
قوانین جدید که برای تو کشف نمیشه یهو.همین که میگم بوده لج نکن :D
بازیکنت همو برو تو اسکواد هر کدوم رو خواستی بفروشی(به شرط اینکه تریدبل باشن)روش دکمه مربع رو بزن و از گزینه ها list on transfer market رو بزن بعد یه صفحه میاد.

قیمت اول،قیمت پایه هست.یعنی میگه این بازیکن رو من برای شروع میذارم 1000 کوین و هر کی خواست باید از این قیمت به بالا پیشنهاد بده
قیمت دوم،قیمت فروش لحظه ای هست که مثلا همون بازیکن رو میذاری 5000 کوین و هر کی 5000 تا رو بده همون لحظه بازیکن رو میبره و منتظر تموم شدن تایم فروش نمیشه

ولی الان در کل هر بازیکنی قیمتش مشخصه و کسی نمیاد الکی خرید کنه.بهترین کار اینه که تو همون صفحه گزینه compare price رو بزنی و ببینی همون بازیکن تو بازار چقدر قیمتشه و رو چه قیمتی فروش میره و همون حدود قیمت بذاری.

نکته:بهتره بین قیمت اول و دومت کمترین اختلاف باشه تا کسی بز خری نکنه.خیلی ها بلد نیستن و همون قیمت پیشنهادی رو میذارن و یه عده تریدر میان اینا رو مفت میخرن
نکته دوم:این سایت هم همیشه استفاده کن.از قیمت بگیر تا جون مرغ
EA FC 24 Ultimate Team Prices, Squad Builder, Draft and Players Database | FUTBIN

اگر این بازی فروش کوین و کسب درآمد نداشت عمرا کسی بخاطر این کپی پیست های هرساله سمت بازی می‌رفت
واقعا توهین به شعور پلیره مخصوصا نسل ۸ بازی
یا مدیران فیفا فوتبال بازی نکردن یا بلد نیستن انیمیشن این بازی رو درست کنن
آخه این چه وضع دفاع کردن و هوش شخمی بازیکن خودیه 🫤
یعنی یه هافبک دفاعی ندیدم وقتی رو دفاع سوییچ هستی کار خودشو درست انجام بده عین ماست فقط نگاه می‌کنن
خداروشکر بازی رو نگرفتم و اعصابمو سالم نگه میدارم 🫡😁

خب من هرکاری کردم نتونستم با گیم پلی افتضاح بازی کنار بیام و دیشب بازیو فروختم دیتاشم پاک کردم که فکرشم به سرم نزنه دوباره بگیرم
قشنگ شده آفتابه لگن هفت دست شام و ناهار هیچی
شونصد تا انیمیشن اضافه میشه و گیم پلی آرکید تر میشه
مثلا انیمیشن میخواد بازیو واقعی تر نشون بده که متاسفانه بازی احمقانه تر شده
EA از 21 شروع کرد دفاع هارو ضعیف تر کردن و بازیکن پا به توپ رو قوی تر کردن
الان که قشنگ بازیکن پا به توپ از بقیه سریعترم میدوین و ماشالا همه شدن مسی
دریبل کردن با R1 آب خوردنه و نیاز نیست اصلا چیزی از فوتبال حالیت باشه در حالی که برای دفاع کردن باید 20 ساعت ویدئو یوتیوب ببینی بتونی ساده ترین کار رو انجام بدی

من واقعا موندم EA رو چه حسابی اومده تو بخش التیمت بازیکنای مرد و زن قاطی گذاشته خیلی مسخره شده ادم هیچ شناختی از بازیکنای زن نداره میبینی ریتینگ طرف ۷۸ ولی از یه بازیکن مردی که ۸۷ هستش بهتر بازی میکنه نسبت به اوایل که بازی اومده الان اکثر تیما دیگه کم کم ۳تا بازیکن زن دارن
نمیدونم شاید من اشتباه میکنم ولی نسبت به فیفا ۲۳ تغییر انچنانی نداره جز اینکه نقل و انتقلات بروز شده با ۴ تا انیمیشن مثلا جدید گذاشتن و این مسخره بازی تو بخش التیمت اضافه کردن که ماستارو ریختن تو قیمه ها البته از اینم نگذریم که اسمشم عوض شده:D:D

• Like
Reactions: ehsas1
سلام
دوستان این دو ویدیو رو خواهش میکنم ببینید و نظر بدید
مخابرات دارم با پینگ 55 تا 65 و این وضع بازی منه . پر از دیلی و سنگینی و گیج زدن بازیکنا و جا خالی دادنشون و ...
من نمیدونم داستان چیه . مشکل کنسوله یا نته یا چیز دیگه که این وضع رو همیشه دارم . به راحتی میتونم حداقل هر هفته 16 وین بیارم ویکند ولی به زور 11 وین میزنم به خاطر این شرایط مسخره که دارم تو بازیا . طرف با پینگ ایرانسل بازی میکنه پینگ 100 وضعیتش بهترش از منه.اعصاب نذاشته واسمون دیگه .

Attachments

سلام
مخابرات دارم با پینگ 55 تا 65 و این وضع بازی منه . پر از دیلی و سنگینی و گیج زدن بازیکنا و جا خالی دادنشون و ...
من نمیدونم داستان چیه . مشکل کنسوله یا نته یا چیز دیگه که این وضع رو همیشه دارم . به راحتی میتونم حداقل هر هفته 16 وین بیارم ویکند ولی به زور 11 وین میزنم به خاطر این شرایط مسخره که دارم تو بازیا . طرف با پینگ ایرانسل بازی میکنه پینگ 100 وضعیتش بهترش از منه.اعصاب نذاشته واسمون دیگه .
درود
کلا از سال پیش وضع نت و پینگ افتضاح داغون شده من تو بخش التیمت تیم قسمت ریوالز که میرم اصلا برام مچ پیدا نمیکنه یدفعه شانسی برام پیدا کرد اونم پینگم ۱۰۰۰ بودش:|:|

سلام
چند جا حق داری ولی چند جا هم معلومه اشتباه خودته.مثلا دم دروازه اونم در حالی که یک یارش بهت چسبیده و یکی دیگه اش هم اون یکی دفاعت رو کاور کرده میای پاس کوتاه میندازی جلوی دروازه؟مثلا اگه پینگت 10 بود فرقی میکرد؟
درود
کلا از سال پیش وضع نت و پینگ افتضاح داغون شده من تو بخش التیمت تیم قسمت ریوالز که میرم اصلا برام مچ پیدا نمیکنه یدفعه شانسی برام پیدا کرد اونم پینگم ۱۰۰۰ بودش:|:|
چه نتی مگه داری؟من شاتل دارم قبلش هم صبانت.به ثانیه نمیکشه که حریف پیدا میکنه:-?

کسی اینجا این مشکل رو نداره که رندوم در حالتی که اینترنت وصله از UT بندازتش بیرون؟
مشکل از اینترنت خودته
منم پارسال صبانت داشتم یا همش میپرید بیرون یا وسط بازی قطع میشد در حالی که اینترنت هم وصل بود.از 20 بازی ویکند،5-6 تاش میپرید بیرون و بازنده میشدم

ولی از وقتی نت رو عوض کردم و شاتل گرفتم(البته روی خط تلفن جدید که مشکل سیم کشی نداره) تقریبا به صفر رسیده این قطعی ها

• Like
Reactions: NightKing
دوستان خواهشا یه چندتا DNS واسه همراه اول و ایرانسل بدین
من با هر نتی وصل میشم فقط و فقط لگ دارم
اصلا بیست ثانیه هم‌روان نیست تصویر:D
کم کم احتمالا قیدش رو بزنم اگر DNS گیر نیارم

چند جا حق داری ولی چند جا هم معلومه اشتباه خودته.مثلا دم دروازه اونم در حالی که یک یارش بهت چسبیده و یکی دیگه اش هم اون یکی دفاعت رو کاور کرده میای پاس کوتاه میندازی جلوی دروازه؟مثلا اگه پینگت 10 بود فرقی میکرد؟

چه نتی مگه داری؟من شاتل دارم قبلش هم صبانت.به ثانیه نمیکشه که حریف پیدا میکنه:-?
من جلوی پلیرای حرفه ایش هم که پرس سنگین میکنن هم این سوتی های مسخره رو نمیدم در حالت عادی چه برسه این طرف که کلا تعطیل بود و با این وضعیت فاجعه باز 8-6 بردمش . وقتی بازی دیلی باشه و سنگین کنترل و حرکت بازیکنا اینقدر سخته که نمیدونی به کدوم سمت داری میبریش . همون صحنه که میگی دفاعت رو کاور کرده طرف اینقدر سطح پایین بود بازیش که اصلا کاور اینا نمیدونست چیه ببین دفاعم جو گومز توپو میگیره به جای اینکه به سمت کناره ها بره به خاطر دیلی اول به سمت عقب دو قدم میره بعد با دو ثانیه تاخیر پاسو میده طرف که سوتی میشه و میگیره . صحنه قبلش که تابلوترم هست . توپو چنان میندازه عقبش میفته دنبالش که اصلا من هیچ دخلی تو این حرکت نداشتم .یه صحنه دیگه عین همین ویدیوی قبل گذاشتم (ویدیوی 3) . توپ گیری میکنم بعد میندازه عقب و به زور پاس میدم در حالی که سنگین نباشه اصلا اون حرکت به عقب هیچ وقت نباید اجرا شه . کل بازیای من همینطوره . دو تا ویدیو دیگه از دیشب ببین که یکیش واقعا شاهکاره حرکت دفاعم . حتی موقع حمله هم یه سرعت معمولی میگیرم نمیتونم بازیکنم رو کنترل کنم به خاطر سنگینی و خودش تکل میزنه میگیره
پیوست فایل

Attachments

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hamid_barca
دوستان خواهشا یه چندتا DNS واسه همراه اول و ایرانسل بدین
من با هر نتی وصل میشم فقط و فقط لگ دارم
اصلا بیست ثانیه هم‌روان نیست تصویر:D
کم کم احتمالا قیدش رو بزنم اگر DNS گیر نیارم
78.157.42.100
78.157.42.101
اینو تست کن شاید اوکی بود