Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,948
بعیده آنچنان پیشرفتی ببینیم و قبلا بارها بحث کردیم سره این موضوع که به چه دلایلی سری فیفا پیشرفت نمیکنه یا نمیخوان که پیشرفت کنه
هرچند تو تیزر بازی جمله this is a whole different game دیدیم ولی کامان :)) we know you, EA
Anyway
امیدوارم این سیستم دفاع بازی درست کنن که عملا بازی کردن برای آدم زهر میکنه
یک زمان سیستم میگ میگی بود طرف وینگر سرعتی میذاشت ما هم فولبک سرعتی، قدرت ها بهم میچربید و طرز فکر و قدرت فنی باعث برتری میشد ولی الان نه طرف مقابل می‌تونه دفاع کنه و نه من، هر بازی حداقل ۷-۸ گل زده میشه ولی بدون هیچ جذابیتی

امیدوارم اون قضیه کریر آنلاین هم اجرا کنن
@Romell شایعات کریر آنلاین برای امسال بود دیگه؟
این کریر آنلاین اجرا بشه خیلی خوب میشه برای ماهای که آنچنان وقت و اعصاب هر هفته ویکند بازی کردن و پک کردن نداریم
یه تیم از بازیکنان مورد علاقمون بسازیم و با بقیه آنلاین بزنیم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
من زیاد فیفاباز نیستم و فقط بعضی وقت‌ها موقعیتی پیش بیاد، با برادرم یا دوستان یکی دو دست بازی می‌کنم. :D ولی چون قراره بعد از قرن‌ها اسم بازی عوض بشه، خیلی کنجکاوم ببینم تغییر دیگه‌ای هم توی بازی می‌بینیم و یه جورایی ریبوت می‌شه یا نه، با اینکه ریبوت برای بازی ورزشی خیلی هم مفهومی نداره!
ولی چقدر افتضاحه طرح نسخه آلتیمتیت! بیشتر شبیه این بازی‌های موبایلی داغون هست یا به قول یه عده، مثل The Sims و این جور چیزها! :D

do.php

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
فیفا 23 بدترین فیفایی بود که تو 10 12 سال اخیر بازی کردم یه فاجعه تمام عیاره فقط امیدوارم بلایی که سر فیفا آوردن تو نسخه 23 رو درست کنن چون خیلی بعیده اینا پیشرفتی خیلی عظیمی تو فیزیک و گرافیک ایجاد کنن پس فقط همون گیم پلی رو درست کنن که مثل 23 روی اعصاب و روان آدم نباشه

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
فیفا 23 بدترین فیفایی بود که تو 10 12 سال اخیر بازی کردم یه فاجعه تمام عیاره فقط امیدوارم بلایی که سر فیفا آوردن تو نسخه 23 رو درست کنن چون خیلی بعیده اینا پیشرفتی خیلی عظیمی تو فیزیک و گرافیک ایجاد کنن پس فقط همون گیم پلی رو درست کنن که مثل 23 روی اعصاب و روان آدم نباشه
نگران نباش ماه اول عرضه گیم پلی درسته بعد با آپدیت دوم سوم میرینن بهش باز :))

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
نگران نباش ماه اول عرضه گیم پلی درسته بعد با آپدیت دوم سوم میرینن بهش باز :))
واقعا روان برام نگذاشته بازی فیفا های قبلی هم هندیکپ داشت ولی اگه واقعا بازیت خوب بود یه جوری بازی رو در میاوردی ولی این آخری فاجعه فرا بشری اصلا نتیجه گیری تو بازی کاملا شانسی باید ببینی AI چطوری حال می کنه مهم هم نیست منی که 15 سال پیاپی هست دارم فیفا بازی می کنم حریفم کی باشه طرف داغون هم باشه امکانش هست یهو خیلی مسخره ببرتت همه این سرطان بازیا سر این آلتیمیت کوفتیه
بازی تازه که اومده بود حس می کردم با یکی از بهترین نسخه ها طرفم ولی الان با اقتدار میگم بدترین نسخه فیفا تا به امروزه هر آپدیت بازی رو فاجعه تر از قبلی می کنه بدبختیش هم اینجاست که حداقل من نمی تونم بدون فوتبال سر کنم و از اونطرف اون pes اونقدر افتضاحه که بازم بر می گردی سر این فاجعه امسال فیفا

arshia the bes

کاربر سایت
Jun 24, 2013
307
من این چند وقته چند دست efootball کونامی بازی کردم اونم رو ps4 و با تعجب فراوان بنظرم حتی همین بازی هم از لحاظ گیم پلی و طبیعی بودن از فیفا مثلا نسل نهمی بهتره.فیفا عجیب غریب آرکید شده هر بازی ۵ ۶ تا گل رد و بدل میشه انیمیشنا هنوزم با وجود هایپرموشن یه ته مایه ای از فیفاهای نسل هفتمی دارن.فیزیک بازی هم اصلا خوب نیست.این که به حواشی بپردازن و صحنه های قبل بازی و تماشاگرا و رختکن و مربی ها رو نشون بدن خوبه ولی اصل کار گیم پلی بازیه.شده مثل قضیه ماشین چینی های ایران که هزار تا اپشن دارن ولی از نظر فنی چنگی به دل نمیزنن

• Like
Reactions: гадюка

BALALEHABASHI

کاربر سایت
Feb 4, 2023
116
بچه ها قبول دارین تنها مقطعی که با فیفا حال میکنیم همین تیر تا شهریوره؟ یعنی از فیفای قبلی کاملا زده شدیم و له له میزنیم بازی جدید رو ببینیم و همش هم امیدواریم این دفعه فرق میکنه و قراره با یک چیز انقلابی طرف باشیم

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
فيفا رو جدي بازي كردن حماقته
تازه من فقط سيزن ميرم بازم اعصابم نميكشه

گفتم براي ماها كه زياد بازي كرديم خيلي اعصاب خورد كنه دستكاريها تو گيم پلي

شما فقط يه نكته رو ببين جايي كه تيمهايي مثله دورتموند ناپولي فيورنتينا و حتي واتفورد نميشه بياري يعني اسكيل اخرين اهميت رو داره
من تو ١٧ با واتفورد و اينتر ميلان تايتل ميبوردم
اما تو ١٨ ديگه اينتر از ديويژن ٣ بالاتر نمي اومد

خيلي وقته سبك بازي و تاكتيك تو فيفا مرده

• Like
Reactions: chelsea-xbox

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
از کاور نسخه آلتیمیت ادیشن FC 24 رونمایی شد

طبق اعلام رسمی EA امسال بازیکنان UT میتوانند تیمی متشکل از «بازیکنان مرد و زن» داشته باشند!

View attachment 300408
امین جان به این نسخه هم امیدی نیست
و باز هم هزاران لعنت به کونامی باشه که pes رو نابود کرد

• Like
Reactions: Romell

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر