Multi Platform FC 24

• Thread starter Thread starter Romell
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

F07dlxYWwAgr82W.jpgF07eaCqWwAYg3hB.jpgF07eaEXXwAMEfD1.jpgF07eg9vXgAA8ceO.jpgF07emR5WAAIHK2S.jpgF07enBsWIAIoTfd.jpgF07fxlCXsAIn7VK.jpgfc24-go-beyond-ovr-16x9.jpg.adapt.1920w.jpg

Screenshot 2023-07-14 021011.png

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:
جا به جا یعنی خرید و فروش یا ترکیبت رو میخوای عوض کنی و بازیکنها رو جا به جا کنی؟
برای خرید بازیکن که باید بری تو بخش ترنسفر بعد همون گزینه اول وارد بشی و اونجا میتونی بر اساس اسم-پست-تیم و...بازیکن مدنظرت رو پیدا کنی و بخری
اگه هم میخوای بازیکنهای ترکیبت رو جا به جا کنی که باید بری داخل club بعد squad.اینجا ترکیبت رو نشون میده و بازیکنهای اصلی و ذخیره.اگه هم بخوای بازیکن دیگه ای از کلابت وارد تیم کنی دکمه R1 رو بزن که بره داخل کلابت و همه بازیکنهات رو نشون بده و اونجا میتونی بازیکنی رو که میخوای وارد ترکیبت کنی
اگه هم منظورت اینا نیست که واضح تر بگو تا راهنمایی کنم
منظورم همون خرید فروش هستش حمید جان که تا حدود زیادی متوجه شدم بازیکنای اولیه رو که میده فکر نکنم بتونم بفروشم و اینکه چطوری میتونم اسم تیممو عوض کنم

منظورم همون خرید فروش هستش حمید جان که تا حدود زیادی متوجه شدم بازیکنای اولیه رو که میده فکر نکنم بتونم بفروشم و اینکه چطوری میتونم اسم تیممو عوض کنم
برای عوض کردن اسم،داخل همون التیمیت برو گزینه setting که آخرین گزینه هست.اونجا 3 تا گزینه باز هست که آخریش زده rename club اونجا میتونی اسمش رو عوض کنی

برای خرید بازیکن که که گفتم ولی برای فروش بازیکنت،ما 2 نوع بازیکن داریم که یا تریدبل هستن یا نیستن که اینا رو نمیشه فروخت.حالا اگه پک باز کردی و رو بازیکنت قابل فروش بود 2 کار میتونی بکنی.یا با آنالوگ راست بفرستیش تو منوی بالایی که ترنسفر لیست هست(حالا توضیح میدم چطوریه)یا اینکه با همون آنالوگ راست بفرستیش منوی پایینی که منوی quick sell هست و با همون قیمت پایه که خود بازی تعیین کرده کارت رو دیسکارد میکنه و پولش برات اضافه میشه.
ولی اگه بازیکنی از ترکیبت رو بخوای بفروشی باید وارد squad بشی و هر بازیکنی که خواستی روش دکمه مربع رو بزن.حالا اگه غیرقابل فروش باشه quick sell رو زده 0 و فقط میشه کارت رو دیسکارد کرد ولی اگه قیمت داشت یعنی قابل فروش هست و میتونی بیای رو گزینه list on transfer market و قیمت براش بذاری و بره تو لیست فروش یا گزینه پایین تری send to transfer list بزنی که بره تو لیست و بعد سر فرصت بفروشیش

حالا اگه بخوای بازیکنهایی که تو ترنسفر لیست هستن رو بفروشی یا برگردونی به باشگاه،باید وارد بخش ترنسفر بشی و بعد وارد گزینه وسطی بشی.اونجا میتونی هم بازیکنت رو بفروشی یا اگه پشیمون شدی برش گردونی

برای فروش هم 2 تا قیمت باید بذاری.قیمت اولی یعنی قیمت پایه که بقیه میتونن پیشنهاد بدن و قیمت دوم قیمتی هست که هر کس زودتر پرداخت کنه میتونه تو لحظه بازیکن رو بخره.

• Like
Reactions: гадюка
جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم برای پرسیدن
آقا جلوی ناپولی تو فیفا 23 چه تیمی خوبه ؟ کلا یه چندتا تکنیک یاد بدید حال رفیقم رو بگیرم :D من این فیفا جدید ها رو خیلی نرفتم ولی اون ps4 داره تفریحی گاهی بازی میکنه آشناست.
بازی خودم فکر کنم متوسط باشه بازی اون متوسط رو به بالا (تقریبا برد و باختمون برابره) خودش گفت چون ناپولی بال راست و چپش خوبه از کنار سریع و قوی تر هست. (البته 2v2 که میریم میره تو دیوار:))) آخرین بار با منچستر سیتی و لیورپول تونستم جلوش رو بگیرم. لیورپول سریع بود سیتی هم نمیدونم چطوری بازیکنا پاشون رو 2 متر میاوردن بالا همه سانترها رو میگرفتن :|
تیمی رو بگید که تو فیفا 22 هم خوب باشه چون معلوم نیست گیم نت کدوم رو داره :D یکی دوتا حرکت نمایشی هم یاد بدید تو فیفا 17 این آنالوگ ها رو میچرخوندی دریبل زیدانی میزد.

دمتون گرم راهنمایی کنید فردا رو سفید برگردم :D

• Poker Face
Reactions: GameMasterr
آقا جلوی ناپولی تو فیفا 23 چه تیمی خوبه ؟ کلا یه چندتا تکنیک یاد بدید حال رفیقم رو بگیرم :D من این فیفا جدید ها رو خیلی نرفتم ولی اون ps4 داره تفریحی گاهی بازی میکنه آشناست.
بازی خودم فکر کنم متوسط باشه بازی اون متوسط رو به بالا (تقریبا برد و باختمون برابره) خودش گفت چون ناپولی بال راست و چپش خوبه از کنار سریع و قوی تر هست. (البته 2v2 که میریم میره تو دیوار:))) آخرین بار با منچستر سیتی و لیورپول تونستم جلوش رو بگیرم. لیورپول سریع بود سیتی هم نمیدونم چطوری بازیکنا پاشون رو 2 متر میاوردن بالا همه سانترها رو میگرفتن :|
تیمی رو بگید که تو فیفا 22 هم خوب باشه چون معلوم نیست گیم نت کدوم رو داره :D یکی دوتا حرکت نمایشی هم یاد بدید تو فیفا 17 این آنالوگ ها رو میچرخوندی دریبل زیدانی میزد.

من چون فقط التیمیت بازی میکنم نمیدونم خود تیمهای عادیش چطورن ولی کلا یه ساختاری داره بازی که بر اساس اون عمل کنی احتمال بردت میره بالا
حالا این اصول و ساختار چیه؟اصلی ترینش اینه که از گوشه ها حمله کنی و بیای داخل محوطه و کات بکنی و تمام :D

حالا برای این کار باید دفاع کنارهات سرعتی باشن که هم بیان تو حمله کمک کنن و هم اگه توپ رو لو دادی سریع برگردن.سعی کن همیشه با دفاع کنارت و وینگرت 1-2 کنی و خودت رو برسونی به محوطه.
میتونی تو کاستوم تاکتیک هافبک دفاعیت رو بذاری رو حالت stay back که وقتی داری از کنار حمله میکنی یک یا 2 نفر اون وسط زمین رو پوشش بدن و دفاع خالی نشه.دفاع کنارات هم حتما بذار رو stay back که خودشون سر خود هی اضافه نشن و وفقط وقتی خودت خواستی بیان تو حمله

حالا در کنار اینا یکی 2 تا اسکیل کاربردی هم هستن که کمکت میکنه که یکی از مهمترین هاش ball roll هست(آنالگو سمت راست رو بگیر به راست یا چپ تا اسکیل رو بزنه)این برای وقتی خوبه کنار خط کورس گذاشتید و یه ثانیه ball roll میزنی و دفاعش میره برای خودش هات داگ میخره و تو میتونی بیای تو محوطه یا پاس بدی
یک اسکیل دیگه هم دریبل R1 هست که امسال خیلی خوب شد.اینم وقتی جلوت رو گرفته با R1 یه چپ و راست کن تا طرف جا بمونه و ازش رد بشی

اینم یادت باشه همیشه تو محوطه یه پاس بیشتر ضرر نداره.چون وقتی کات بک کنی و با اولین بازیکن شوت کنی احتمال زیاد دفاع دفع میکنه ولی یه پاس بیشتر دیگه تویی و گل خالی
نکته دوم هم همش سعی کن بچرخی.این حرکت خیلی رو مخه ولی جواب میده.تا دیدی دفاع دار میاد سمتت بچرخ...اینقدر بچرخ تا حالت تهوع بگیری :Dکلا یا بچرخ یا R1 بزن تا دفاعش جا بمونه

به امید سرافرازی بچه های تاپیک در مقابل دوستان شیطان صفتشان ;))

چلسی!
ترکیبش 5 - 2 - 3 هست
دفاع چپ و راست رو بگو توی حمله ها نیان و عقب وایستن
رحیم استرلینگ رو بنداز بال چپ یا بال راست
میترکه ناپولی در این حالت!

• Like
Reactions: XMohsen
دوستان حالت دفاع روی چی بزارم که بتونم راحت بازی کنم سیستم دفاع خیلی روی مخه
کلا 3 حالت دفاع داره که legacy از همش آسونتره ولی موقع آنلاین نمیشه ازش استفاده کرده که میمونه tactical و advanced که بین این 2تا tactical آسونتره
تو التیماتوم قرار داد بازیکن نمیشه تمدید کرد
برای چی نشه؟فقط بازیکنهایی که قرضی loan هستن نمیشه تمدید کرد که پایین کارتشون بزرگ یه عددی زده که تعداد بازیهای باقی مونده هست.به جز اینا بقیه بازیکنها رو میشه تمدید کرد.وارد squad میشی و روی هر بازیکن خواستی دکمه مربع رو میزنی و apply consumable رو انتخاب میکنی و واردش که شدی contract رو بزن و هر کدوم از قراردادها رو که خواستی بهش بده

امشب تو sbc باید بازیکن تورینو میذاشتیم ولی هر کی داشت یا گرون میفروخت یا روباتها سریع میخریدن.دیگه مجبور شدم 6هزار کوین بدم برای بازیکن تورینو.اینقدر ناراحت بودم که تو روزهای اول باید این همه خرج کنم.جایزه اش هم داغون بود.از این پکها که برنز و سیلور هم داره.بعد یهو از تو همین پک وینیسیوسِ تریدبل در اومد :D

با اجازتون 1/300/00 فروختمش ;))
Vin.jpg

امشب تو sbc باید بازیکن تورینو میذاشتیم ولی هر کی داشت یا گرون میفروخت یا روباتها سریع میخریدن.دیگه مجبور شدم 6هزار کوین بدم برای بازیکن تورینو.اینقدر ناراحت بودم که تو روزهای اول باید این همه خرج کنم.جایزه اش هم داغون بود.از این پکها که برنز و سیلور هم داره.بعد یهو از تو همین پک وینیسیوسِ تریدبل در اومد :D

با اجازتون 1/300/00 فروختمش ;))
View attachment 312971
این داستان sbc چیه حمید متوجه نشدم و اینکه توی التیمت تیم تو ترکیب تیم زیر عکس یکی از بازیکنان عدد ۶ اومده چیه اون قضیش بازیکنام همه درپیت هستن از کجا بازیکن خوب بگیرم :D :D و در اخر حالت دفاع کردن روی چی بزارم نمیدونم چرا نمیرن توی پای بازیکن حریف که توپ بگیرن الان در حال حاضر روی Legacy گذاشتم

این داستان sbc چیه حمید متوجه نشدم و اینکه توی التیمت تیم تو ترکیب تیم زیر عکس یکی از بازیکنان عدد ۶ اومده چیه اون قضیش بازیکنام همه درپیت هستن از کجا بازیکن خوب بگیرم :D :D و در اخر حالت دفاع کردن روی چی بزارم نمیدونم چرا نمیرن توی پای بازیکن حریف که توپ بگیرن الان در حال حاضر روی Legacy گذاشتم
اول اون عدد رو بگم...بازیکنهای قرضی(loan)یه تعداد محدودی میتونن برات بازی کنن و بعدش هم دیگه هیچ کاریشون نمیتونی بکنی.اون عدد هم تعداد بازیهای باقی مانده هست مثلا اون بازیکنی که میگی فقط 6 بازی دیگه میتونه برات انجام بده

در مورد sbc...یه جور پازل در نظر بگیر که با حل کردنش بهت جایزه میده.حالا بعضی از جایزها از قبل معلومه و میگه فلان بازیکن رو میدم یا بعضی وقتها هم میگه فلان پک رو بهت جایزه میدم.تقریبا مهم ترین بخش التیمت هست.روندش هم اینطوریه که مثلا میگه برای بدست آورن این بازیکن باید 2 تا چالش انجام بدی.مثلا یه ترکیب بچینی با فلان اوورال و فلان کمیستری و یه ترکیب دیگه هم با فلان مشخصات.وقتی این چالش ها رو انجام بدی،اون بازیکنهایی که تو چالش گذاشتی دیگه از بین میرن و نمیشه ازشون استفاده کرد ولی در عوض بهت اون جایزه رو میده که یهو شانس بیاری مثل امشب من که یک میلیون و سیصد هزار کوین گیرم اومد و یه جورایی بار خودمو بستم :D

ولی در مورد دفاع یه جا دیگه گفتم که legacy درسته که آسونترین هست ولی فقط تو آفلاین میشه باهاش بازی کرد.اگه legacy انتخاب کنی،موقع بازی آنلاین تبدیل به advanced میشه که هم جدیده و هم سخت.
همین الان از تو تنظیمات اصلی خود بازی برو و بذارش رو tactical که موقع آنلاین هم با همین بازی کنی.

تو پای حریف رفتن هم دیگه بحث جدایی هست که مثلا خودت بری یا جاکی کنی و منتظر باشی یا بازیکنهات رو براش بفرستی و هزار و یک کار دیگه که به مرور دستت میاد

فعلا بیسک و پایه التیمیت رو یاد بگیر...از بخش آبجکتیو و sbc سعی کن استفاده کنی تا پک و بازیکن گیرت بیاد و بتونی یه تیم رقابتی ببندی.اینا رو که یکم یاد بگیری بدون شک معتادش میشی

اول اون عدد رو بگم...بازیکنهای قرضی(loan)یه تعداد محدودی میتونن برات بازی کنن و بعدش هم دیگه هیچ کاریشون نمیتونی بکنی.اون عدد هم تعداد بازیهای باقی مانده هست مثلا اون بازیکنی که میگی فقط 6 بازی دیگه میتونه برات انجام بده

در مورد sbc...یه جور پازل در نظر بگیر که با حل کردنش بهت جایزه میده.حالا بعضی از جایزها از قبل معلومه و میگه فلان بازیکن رو میدم یا بعضی وقتها هم میگه فلان پک رو بهت جایزه میدم.تقریبا مهم ترین بخش التیمت هست.روندش هم اینطوریه که مثلا میگه برای بدست آورن این بازیکن باید 2 تا چالش انجام بدی.مثلا یه ترکیب بچینی با فلان اوورال و فلان کمیستری و یه ترکیب دیگه هم با فلان مشخصات.وقتی این چالش ها رو انجام بدی،اون بازیکنهایی که تو چالش گذاشتی دیگه از بین میرن و نمیشه ازشون استفاده کرد ولی در عوض بهت اون جایزه رو میده که یهو شانس بیاری مثل امشب من که یک میلیون و سیصد هزار کوین گیرم اومد و یه جورایی بار خودمو بستم :D

ولی در مورد دفاع یه جا دیگه گفتم که legacy درسته که آسونترین هست ولی فقط تو آفلاین میشه باهاش بازی کرد.اگه legacy انتخاب کنی،موقع بازی آنلاین تبدیل به advanced میشه که هم جدیده و هم سخت.
همین الان از تو تنظیمات اصلی خود بازی برو و بذارش رو tactical که موقع آنلاین هم با همین بازی کنی.

تو پای حریف رفتن هم دیگه بحث جدایی هست که مثلا خودت بری یا جاکی کنی و منتظر باشی یا بازیکنهات رو براش بفرستی و هزار و یک کار دیگه که به مرور دستت میاد

فعلا بیسک و پایه التیمیت رو یاد بگیر...از بخش آبجکتیو و sbc سعی کن استفاده کنی تا پک و بازیکن گیرت بیاد و بتونی یه تیم رقابتی ببندی.اینا رو که یکم یاد بگیری بدون شک معتادش میشی
خوب حمید جان من اون بازیکن که کلا ۶ تا بازی دیگه میتونه برام انجام بده رو توی گیم پس گرفتم چقدر بد چون فعلا بالاترین ریتینگ داره ۸۵ هستش :Dباید روی sbc کار کنم مود جالبی هستش خیلی بازیکن لازم دارم ریتینگ تیمم ۷۲ هستش تقریبا تازت شروع کردم به بازی کردن مرسی که راهنمایی میکنی چون تقریبا تازه کار حساب میشم:))

خوب حمید جان من اون بازیکن که کلا ۶ تا بازی دیگه میتونه برام انجام بده رو توی گیم پس گرفتم چقدر بد چون فعلا بالاترین ریتینگ داره ۸۵ هستش :Dباید روی sbc کار کنم مود جالبی هستش خیلی بازیکن لازم دارم ریتینگ تیمم ۷۲ هستش تقریبا تازت شروع کردم به بازی کردن مرسی که راهنمایی میکنی چون تقریبا تازه کار حساب میشم:))
گیم پس دیگه چیه؟ :|
اشترلک گیم پس چه ربطی به التیمیت داره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or