Devil May Cry Vs God Of War

با کدام یکی بیشتر حال میکنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    263

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب دیگه همونطوری که گفتم هرکدوممون از یه چیزی خوشمون میاد ، تو این دیالوگ های جدی و حساس Kratos رو دوست داری ، منم شوخی های دانته رو بهتر از هرچیز دیگه ایی میدونم :D

Dante ?! Son Of Sparda And Eva , The Whoooooooooooooooooooooooore

در کمال خونسردی : Yup =))

جمله قشنگه ولی در کنار جمله ای که قبلش یکی دیگه میگه و گرنه تیکه هاش به تنهایی هیچی نداره دی بعد ابهت جملات کریتوس رو ببین خیلی با ابهت و کار شده ـس , نمی گم دیالوگ های دانته بده ولی خودت کلاهت رو قاضی کن اگر بخوای به یه دیالوگ پرمعنی و تاثیر گذار رای بدی چی رو انتخاب می کنی ؟ دی
الان این جمله رو ببین ! روح و روان آدم رو میدره دی
The hands of death could not defeat me, the Sisters of Fate could not hold me, and you will not see the end of this day!!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
جمله قشنگه ولی در کنار جمله ای که قبلش یکی دیگه میگه و گرنه تیکه هاش به تنهایی هیچی نداره دی بعد ابهت جملات کریتوس رو ببین خیلی با ابهت و کار شده ـس , نمی گم دیالوگ های دانته بده ولی خودت کلاهت رو قاضی کن اگر بخوای به یه دیالوگ پرمعنی و تاثیر گذار رای بدی چی رو انتخاب می کنی ؟ دی
The hands of death could not defeat me, the Sisters of Fate could not hold me, and you will not see the end of this day!!

قبول دارم جملات کریتوس خیلی غنیه ولی خوب توی 80% بازی ها تقریبا شخصیت اصلی همیشه سعی میکنه از اینجور جمله ها بگه حتی DMC هم از اینجور جملات داره

Dante : What are gonna do with all that power , huh ? No matter how hard you try , you're never gonna be like father
Vergil : You're wasting time !
Dante : We are the sons of Sparda ! Within each of us flows his blood . but more importantly , his soul ! And now my soul is saying it wants to stop you !
Vergil : Unfortunately , our souls are at odds brother . I NEED MORE POWER !
Dante : And we're supposed to be twins .
Vergil : Twins ... right

اما کمتر بازیی پیدا میشه که کرکتر اصلیش توی هر شرایطی حس شوخ طبعیش رو داشته باشه :D

Dante : "You sure know how to throw a party! No food, no drinks, and the only B.A.B.E just left." =))

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
منم از هر دوتا یه دیالوگ میپسندم: کریتوس اول GOW I: I Will Send You Back Into The Depths Of Hades یا Athena! You Conspire Against me? You Will Suffer For This یا فرمانده سپاهش که بهترین جمله رو میگه: My Lord! Kratos! Another City Is Ready To Fall! Soon All Should Know The Glorious Of Sparta! اما دانته موقع مبارزه با ورجیل روی برج: You Sure Know How To Throw A Party,No Food,No Drinks, And The Only **** Just Left که بعدش ورجیل میگه: My Sincerest Apology Brother.I Was So Eager To See You... I Couldn't Concentrate On Preparations For The Bash بازم دانته میگه: Whatever. At Any Rate, It've Benn A Whole Year Since We Last Met.How About A Kiss From Your Little Brother? Or Beter Yet, How About A Kiss From This? که بعدش اسلحه شو میشکه بیرون و چشمک میزنه. اصلا این دیالوگا با وجود من سرشته شدن. دیالوگای کریتوس حماسی و به یادموندنین و حس قدرت میدن و دیالوگای دانته حس طنز دارن تمامشون! ====================== ولی در نهایت بازم دانته! به قول احسان دی!
همون قسمت قرمز نشان از حماسه ی این کچل کبیر دارن همین برای من کافیه دی
Zeus , Your son has returned . I bring the destruction of Olympus
@ علی دانته :
و کمتر بازی ای پیدا میشه که دیالوگ هاش توی ذهن هر گیمری بمونه دی الان دیالوگ های جدی دانته توی ذهن ملت هست یا دیالوگ های شوخش ؟ اینو جواب بدی کل مشکلات حله دی
اون مرتیکه نیت هم همش تیکه می نداخت ولی چی شد ؟ دی این حماسه ـست که می ماند و سینه به سینه نقل می شود یو ها ها ها ها دی

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
همون قسمت قرمز نشان از حماسه ی این کچل کبیر دارن همین برای من کافیه دی
Zeus , Your son has returned . I bring the destruction of Olympus
@ علی دانته :
و کمتر بازی ای پیدا میشه که دیالوگ هاش توی ذهن هر گیمری بمونه دی الان دیالوگ های جدی دانته توی ذهن ملت هست یا دیالوگ های شوخش ؟ اینو جواب بدی کل مشکلات حله دی
اون مرتیکه نیت هم همش تیکه می نداخت ولی چی شد ؟ دی این حماسه ـست که می ماند و سینه به سینه نقل می شود یو ها ها ها ها دی

توی ذهن مردم نیستم احسان :D ولی توی ذهن خودم دیالوگ های دانته و نیت مونده نه دیالوگ های کریتوس ( البته من کلا شخصیت های شوخ رو خیلی دوست دارم و احتمالا برای همینه که دیااوگ های اونا بیشتر توی ذهنم میمونه :D )

همونطوری که گفتم این بحث بیشتر سلیقه اییه :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
این دیالوگ هایی که با زئوس ردو بدل میشه خیلی خداست !

Kratos: What will you do, Father?! You can no longer hide behind the skirts of Athena.

Zeus: Athena is dead because of the rage that consumes you. What more will you destroy?

Kratos: The hands of death could not defeat me. The Sisters of Fate could not hold me, and you will not see the end of this day. I will have my revenge!

Zeus: Petulant child! I will tolerate your insolence no more!!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
توی ذهن مردم نیستم احسان :D ولی توی ذهن خودم دیالوگ های دانته و نیت مونده نه دیالوگ های کریتوس ( البته من کلا شخصیت های شوخ رو خیلی دوست دارم و احتمالا برای همینه که دیااوگ های اونا بیشتر توی ذهنم میمونه :D )

همونطوری که گفتم این بحث بیشتر سلیقه اییه :D
سوالم رو نگرفتی ! گفتم همون دانته یا نیت دیالوگ های شوخشون توی ذهن می مونه یا دیالوگ های جدی ؟ که از پستت اینطور برمیاد که دیالوگ های شوخ درسته ؟ خب دیالوگی هم که برپایه ی شوخی هست کلاً ناقصه چرا ؟ چون یه تیکه در قبال چیزی که قبلش گفته میشه خنده داره ! مثلاً من بیام روی کاغذ بنویسم FU*KYOU بعد بگم حالا هستم اصلاً خنده دار نیست ولی وقتی قبلش یکی بیاد بگه اسمت توی لیست نیست بعد من اون رو بگم خیلی خنده دار میشه درسته ؟
و این یعنی دیالوگ های کریتوس کبیر به تنهایی به شدت کامل و غنی هستن دی یو ها ها ها ها دی
@ صلح و صفا :
اشکال نداره منظور رو رسوندی خودش خوبه دی باز خواستی بگو من پستم رو پاک کنم

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
@ صلح و صفا :
نه باو مشکلی نیست احسان جون.:d
البته شوخیت دانته توی شماره 4 به اوجش رسیده بود

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سوالم رو نگرفتی ! گفتم همون دانته یا نیت دیالوگ های شوخشون توی ذهن می مونه یا دیالوگ های جدی ؟ که از پستت اینطور برمیاد که دیالوگ های شوخ درسته ؟ خب دیالوگی هم که برپایه ی شوخی هست کلاً ناقصه چرا ؟ چون یه تیکه در قبال چیزی که قبلش گفته میشه خنده داره ! مثلاً من بیام روی کاغذ بنویسم FU*KYOU بعد بگم حالا هستم اصلاً خنده دار نیست ولی وقتی قبلش یکی بیاد بگه اسمت توی لیست نیست بعد من اون رو بگم خیلی خنده دار میشه درسته ؟
و این یعنی دیالوگ های کریتوس کبیر به تنهایی به شدت کامل و غنی هستن دی یو ها ها ها ها دی
@ صلح و صفا :

احسان بعضی از شوخی ها اینطورین ولی بعضی هاشون هم Stand Alone هستن :D این دیالوگ نیت رو امکان نداره من هیچوقت یادم بره

Great, power's out, and a girl's trapped. I swear to God, if there's a zombie around the next corner =))

یا مثلا این دیالوگ دانته :

A Man with guts and honor , i like that

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان بعضی از شوخی ها اینطورین ولی بعضی هاشون هم Stand Alone هستن :D این دیالوگ نیت رو امکان نداره من هیچوقت یادم بره

Great, power's out, and a girl's trapped. I swear to God, if there's a zombie around the next corner =))

یا مثلا این دیالوگ دانته :

A Man with guts and honor , i like that
بازم این تنها یی ها به پای اون مشترک ها نمیرسن ! اونجایی که لیدی دانته رو با تیر میزنه ! دیالوگ هاش خداست !
Well , this is my kind of rain
no wonder the sky looks so funny today
بعد لیدی رو از پا میگیره و ... دی
کلاً دوتایی ها خیلی جذاب تره تا یه دونه ای ها دی

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بازم این تنها یی ها به پای اون مشترک ها نمیرسن ! اونجایی که لیدی دانته رو با تیر میزنه ! دیالوگ هاش خداست !
Well , this is my kind of rain
no wonder the sky looks so funny today
بعد لیدی رو از پا میگیره و ... دی
کلاً دوتایی ها خیلی جذاب تره تا یه دونه ای ها دی

البته کلا دیالوگ های دوتایی جذابتر از دیالوگ های تکیه ، این یکی از بهترین دیالوگ هاییه که تا الان شنیدم

Lady: Are you crying? Dante: It's only the rain. Lady: The rain already stopped. Dante: Devils never cry. Lady: I see. Maybe somewhere out there even a Devil May Cry when he loses a loved one. Don't you think? Dante: Maybe

یا این دیالوگ های بیادموندنی تریش و دانته توی DMC1 ( دیالوگ های سیاه رنگ مربوط به تریشه و قرمز ها رو دانته میگه )

Dante! Dante, why did you save my life

Because you look like my mother. Now get out of my sight. The next time we meet it won't be like this

Dante

Don't come any closer, you devil! You may look like my mother but you're no where close to her. You have no soul. You have her face but you'll never have her fire

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
البته کلا دیالوگ های دوتایی جذابتر از دیالوگ های تکیه ، این یکی از بهترین دیالوگ هاییه که تا الان شنیدم

Lady: Are you crying? Dante: It's only the rain. Lady: The rain already stopped. Dante: Devils never cry. Lady: I see. Maybe somewhere out there even a Devil May Cry when he loses a loved one. Don't you think? Dante: Maybe

یا این دیالوگ های بیادموندنی تریش و دانته توی DMC1 ( دیالوگ های سیاه رنگ مربوط به تریشه و قرمز ها رو دانته میگه )

Dante! Dante, why did you save my life
Because you look like my mother. Now get out of my sight. The next time we meet it won't be like this
Dante
Don't come any closer, you devil! You may look like my mother but you're no where close to her. You have no soul. You have her face but you'll never have her fire

حالا به حرفم رسیدی که میگم دیالوگ های کریتوس غنی تر و بهتره دی همشون هم تکی هست دی ولی دانته تازه با مکمل هاش قشنگ میشه دی یو ها ها ها ها ها (شکلک خنده شیطانی)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
حالا به حرفم رسیدی که میگم دیالوگ های کریتوس غنی تر و بهتره دی همشون هم تکی هست دی ولی دانته تازه با مکمل هاش قشنگ میشه دی یو ها ها ها ها ها (شکلک خنده شیطانی)

اتفاقا خیلی از دیالوگ های دانته به صورت تکی هم زیبا هستن :D

It bugs the crap out of me when somebody talks more than I do=))

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
هر دو بازی دیالوگ های خیلی خوبی ندارن ولی دیالوگ های کریتوس به خاطر جو بازی و خود شخصیت حماسی تر هست ولی من به شخصه شوخ طبعی دانته رو ترجیح می دم.ولی به نظرم مقایسه دارکسایدر با GOW و مقایسه DMC با bayonetta بهتر بود چون بیشتر به هم می خورن

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
اَه....
نترکید بابا. 2 ساعت آدم میره و میاد اینجا میشه دیالوگ بازار...
خداییش سر چی بحث میکنی علی؟ بیا وا بده دیگه!
----
حالا که دیالوگ بازاره:
If all those on Olympus would deny me my vengeance, then all of Olympus will die.
یعنی آخر جسارت به خدا...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر