Devil May Cry Vs God Of War

با کدام یکی بیشتر حال میکنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    263

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
بابا صلح و صفا جان کریتوس بدبخت که قدیمی حرف نمیزنه ! کجا کریتوس مثلاً میگه "و تو به من چنان امر نمودی و من چنان کردم" دی بابا داره به زبان حال حرف میزنه دیگه اتفاقاً نیش و کنایه هم خیلی داره ! یکی از نمونه هاش مثلاً وقتی پوسایدون میاد جلوش و بهش میگه :
You challenge me, mortal?! A god of Olympus?!
کریتوس در جواب میگه :
A true warrior does not hide, Poseidon. Leave the sea, and face me!
احسان نابودم کردی با این جمله.
لعنتی وقتی این جمله رو شنیدم چشبیدم به طاق...
چقدر باحال زد Poseidon رو ترکوند...

نیروی کمکی رسید :D

حرفهای علی به شدت تایید میشه ، اصلا شما باید موقعیت و زمان بازی ها رو هم در نظر بگیرید ، یکیشون توی زمان قدیم و یونان باستانه و اون یکی توی زمان حال ، معلومه که دیالوگ های اون زمان سنگین تر بودن ، بخاطر همین نباید توقع داشت که دانته بیاد و از کلمات حماسی ایی مثل کریتوس استفاده کنه ، دانته سعی میکنه با کلمات ساده و طنز حقایق رو بیان کنه
فرار کنید جفت علی ها...
:p
آب شم واسه Danet...
راستی Dante چند سالش بود؟
:d

همین! اره همینی که گفتی! کی توی زمان حال میاد میگه:
Mortal؟
یا
فوق فوق دیگه خیلی عصبانی میشدن کریتوس همینجوری که نوشتی حرف میزد.یعنی غرورشون اجازه نمیداد که بد حرف بزنن.کجا دیدی که کریتوس بگه F**K You؟ اصلا در هر صورت یه خورده برای هم احترام قائل بودن ولی دانته هیچکس رو حتی به چی بگم حساب نمیکنه!:d
خُب اینجوری که خودزنی کردی علی...
اولاً در مورد همین Mortal بودنش...
ببین با همین اوضاع زده ترکونده دنیا رو...
در مورد نوع صحبت هم که چیزی ندارم بگم.
خودت همه چیزو گفتی...
:p

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
همین! اره همینی که گفتی! کی توی زمان حال میاد میگه:
Mortal؟
یا
فوق فوق دیگه خیلی عصبانی میشدن کریتوس همینجوری که نوشتی حرف میزد.یعنی غرورشون اجازه نمیداد که بد حرف بزنن.کجا دیدی که کریتوس بگه F**K You؟ اصلا در هر صورت یه خورده برای هم احترام قائل بودن ولی دانته هیچکس رو حتی به چی بگم حساب نمیکنه!:d
ببخشید ولی الان اینجا باید یه خدا یافت بشه که به امثال ما بگه مورتال ! دیدی سلام برسون دی دیگه آدم به آدم که نمی تونه بگه مورتال دی
بعد همین رو می خواستم بگم ! کریتوس کلاً با ادب ترین شخصیت دنیای بازیهاست ! یعنی دیالوگ های سنگین و با ابهت میگه ملت رو تحقیر میکنه ولی فحش نمیده دی در صورتی که عین انواع و اقسام شخصیت های سایر بازیها (+ دانته) میتونستن براش FU*K رو با انواع و اقسام پسوند و پیشوند استفاده کنن دی
احسان نابودم کردی با این جمله.
لعنتی وقتی این جمله رو شنیدم چشبیدم به طاق...
چقدر باحال زد Poseidon رو ترکوند...
پایه ی پستاتم شدید ! دی
اونایی که به دویل مای کرای رای دادن به اتمهل زیاد ps3یا ندارن یا نداشتن .
آره دیگه آخه می دونی ps3 از اونور کهکشان اومده و چیز خاصیه !
بابا اینا چیه میگید بازی چه ربطی به یه تیکه سخت افزار داره ؟!

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
کاملا سلیقه ایه.
خوبیه GOD OF WAR اینه که معما هم داره.
خوبیه DEVIL MAY CRY اینه که باس فایتینگاش ، واقعا باسفایتینگن.بعد کشتنشون احساس غرور میکنی.و یه خوبیه دیگش اینه که تفنگ هم داری.
هر دو خوبن و نباید از دستشون داد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ببخشید ولی الان اینجا باید یه خدا یافت بشه که به امثال ما بگه مورتال ! دیدی سلام برسون دی دیگه آدم به آدم که نمی تونه بگه مورتال دی
بعد همین رو می خواستم بگم ! کریتوس کلاً با ادب ترین شخصیت دنیای بازیهاست ! یعنی دیالوگ های سنگین و با ابهت میگه ملت رو تحقیر میکنه ولی فحش نمیده دی در صورتی که عین انواع و اقسام شخصیت های سایر بازیها (+ دانته) میتونستن براش FU*K رو با انواع و اقسام پسوند و پیشوند استفاده کنن دی

پایه ی پستاتم شدید ! دی

آره دیگه آخه می دونی ps3 از اونور کهکشان اومده و چیز خاصیه !
بابا اینا چیه میگید بازی چه ربطی به یه تیکه سخت افزار داره ؟!
خب همین دیگه احسان جون! باید به مقتضای زمان نگاه کرد! دی دی
البته یه نکته مهم بگم که اون زمان کلمه F**k You احیانا نبوده! جواب رو با شمشیر میدادن.ولی من خیلی این احترام گذاشتن و بد حرف نزدنشون رو دوست دارم. توی ACR هم وقتی الطایر اون شوالیه رو میکشه،قبل از مرگش چقدر با احترام با هم حرف میزنن اصلا آدم لذت میبره ولی خب همه میتون فحش بدن ولی دانته تیکه های جالبی میندازه و فحش نمیده (به غیر از DmC).
در کل اگر میشد توی این دوره زمونه مثل کریتوس حرف زد که عالی میشد ولی مجبوریم مثل دانته باشیم!:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب همین دیگه احسان جون! باید به مقتضای زمان نگاه کرد! دی دی
البته یه نکته مهم بگم که اون زمان کلمه F**k You احیانا نبوده! جواب رو با شمشیر میدادن.ولی من خیلی این احترام گذاشتن و بد حرف نزدنشون رو دوست دارم. توی ACR هم وقتی الطایر اون شوالیه رو میکشه،قبل از مرگش چقدر با احترام با هم حرف میزنن اصلا آدم لذت میبره ولی خب همه میتون فحش بدن ولی دانته تیکه های جالبی میندازه و فحش نمیده (به غیر از DmC).
در کل اگر میشد توی این دوره زمونه مثل کریتوس حرف زد که عالی میشد ولی مجبوریم مثل دانته باشیم!:d

نه دیگه سعی کن به کریتوس عشق بورزی توی این دوره زمونه هم میشه عین کریتوس صحبت کرد و فحش نداد دی

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
دقیقاً کجای دیالوگ های کریتوس مشکل داره ؟ دی
پ.ن : من خودم به DMC رای دادم این هزار بار دی
مگه من گفتم جاییش مشکل داره.گفتم حماسی تر هست!مثل اینکه پست های منو یک چیز دیگه میبینا!:>

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
خوبیه DEVIL MAY CRY اینه که باس فایتینگاش ، واقعا باسفایتینگن.بعد کشتنشون احساس غرور میکنی.و یه خوبیه دیگش اینه که تفنگ هم داری.
Oops
دانیال جان حرفات کاملاً درسته ها اما...
مثلاً Boss Fight های سری GoW کم چیزی بودن؟
خداییش من هنوزم از مبارزه با Theseus که تو یه صحنه ی سیاه و سفید اتفاق میافتاد و هیچی نداشت لذت میبرم... چه برسه به بقیه چیزاش...
مبارزه با با هرکولش که معرکه بود...

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
اونایی که به دویل مای کرای رای دادن به احتمال زیاد ps3یا ندارن یا نداشتن .
من از اینکه به GOW رای دادم پشیمونم !!!:|

---------- نوشته در 01:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:48 AM ارسال شده بود ----------

من فضای Gothic تو dmc رو به gow ترجیح میدم البته نه اینکه gow خوب نباشه
ولی پختگی شخصیت کریتوس رو به دانته ارجح تر می دونم

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
ما که هرچی به خودمون فشار میاریم نمیتونیم بین این دوتا یکی انتخاب کنیم باید دقیقا چی بخوریم ؟:d

خو یه هر دو مورد هم میذاشتین دیگه

هر دو سختی کشیده
هر دو شکست ناپذیر
هر دو فحش نمیدن:d
هر دو شخصیت پخته با دیالوگ های قوی و بیاد موندنی
کلا هردو
اصلا ادم دلش نمیاد یکیشون رو انتخاب کنه:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
نه دیگه سعی کن به کریتوس عشق بورزی توی این دوره زمونه هم میشه عین کریتوس صحبت کرد و فحش نداد دی

اتفاقا وقتی شخصیت اصلی با فحش دادن شوخی میکنه اصلا یه حال دیگه ایی داره :D ( مراجعه شود به Saints Row The Third :D )

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
بابا صلح و صفا جان کریتوس بدبخت که قدیمی حرف نمیزنه ! کجا کریتوس مثلاً میگه "و تو به من چنان امر نمودی و من چنان کردم" دی بابا داره به زبان حال حرف میزنه دیگه اتفاقاً نیش و کنایه هم خیلی داره ! یکی از نمونه هاش مثلاً وقتی پوسایدون میاد جلوش و بهش میگه :
You challenge me, mortal?! A god of Olympus?!
کریتوس در جواب میگه :
A true warrior does not hide, Poseidon. Leave the sea, and face me!
جک نگو برادر :D ! من دو تا جمله میگم ، تو اینا رو برام به انگلیسی ترجمه کن ، راحتم هستن :
الف)تو بِم دستور دادی که این کارو بکنم .
ب)تو مرا امر نمودی که چنین کنم .
===
اتفاقا اگر دیالوگ های کریتوس رو بخوای نقد ادبی کنیم (هرچند اصلا به این راحتیا نیست که من و تو بیایم در موردش حرف بزنیم)
به هر حال چون من یکم تو این زمینه مطالعه داشتم خدمتت عرض کنم دقیقا دیالوگ هاش از نوع واضح و تابلوی "ب" هست .
وقتی کریتوس فریاد میزنه به ایریس توی GOW و میگه :
Destroy my enemies, and my life be yours .
بخوایم ترجمش کنیم باید بگیم : ایریس ! دشمنان مرا نابود کن ، آنگاه زندگی (جان) من ازآن توست .
نه که بگیم :
"دادا ، این دک و دوشمنای دورورو رو نفله کـــــون ، جونم مال تووو اونخ . جیم جمالتو عشقه ..."
===
دیالوگ های رد و بدل شونده در سری GOW ، از نمونه های واضح و آشکار "حماسی" هست ، و ما در ترجمه ناگزیر هستیم اون ها رو بصورت حماسی[چیزی نزدیک به شاهنامه] ادا کنیم .

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
جک نگو برادر :D ! من دو تا جمله میگم ، تو اینا رو برام به انگلیسی ترجمه کن ، راحتم هستن :
الف)تو بِم دستور دادی که این کارو بکنم .
ب)تو مرا امر نمودی که چنین کنم .
===
اتفاقا اگر دیالوگ های کریتوس رو بخوای نقد ادبی کنیم (هرچند اصلا به این راحتیا نیست که من و تو بیایم در موردش حرف بزنیم)
به هر حال چون من یکم تو این زمینه مطالعه داشتم خدمتت عرض کنم دقیقا دیالوگ هاش از نوع واضح و تابلوی "ب" هست .
وقتی کریتوس فریاد میزنه به ایریس توی GOW و میگه :
Destroy my enemies, and my life be yours .
بخوایم ترجمش کنیم باید بگیم : ایریس ! دشمنان مرا نابود کن ، آنگاه زندگی (جان) من ازآن توست .
نه که بگیم :
"دادا ، این دک و دوشمنای دورورو رو نفله کـــــون ، جونم مال تووو اونخ . جیم جمالتو عشقه ..."

===
دیالوگ های رد و بدل شونده در سری GOW ، از نمونه های واضح و آشکار "حماسی" هست ، و ما در ترجمه ناگزیر هستیم اون ها رو بصورت حماسی[چیزی نزدیک به شاهنامه] ادا کنیم .

کیوان خدا خفت نکنه مردم از خنده =)) =)) =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر