Devil May Cry Vs God Of War

با کدام یکی بیشتر حال میکنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    263

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
خیلی سلیقه ایه ، دوتاشون HnS هستن ولی تمشون خیلی با هم تفاوت داره
گیم پلی ِ DMC غنی تره ، ولی من سنگینی گیم پلی ِ GOW رو ترجیح میدم ، گرچه غنای DMC رو نداره
شوخی های بی انتهای دانته رو دوست دارم ولی وحشی گری بی انتهای کریتوس بیشتر با روحیاتم سازگاره :d
در کل Kratons برای من (ع) هست ولی دانته (ع) نیست :d
من بعضی روزا هوس میکنم DMC بازی کنم ، بعضی روزا هوس میکنم GoW بازی کنم (ثُبان شخصیتی ندارم :d)
در آخر هم به GOW رای دادم چون Overall بازی کامل تری هست ، شخصیت پردازی Kratos بهتره ، داستان بازی حماسی تره ، گرافیک بازی بهتره ، موسیقی بازی هم دیووانه کنندست

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
اینکه دارین سر دیالوگ ها بحث می کنید یه طرف ولی جدا از مقایسه gow با dmc
این حقیقت که gow از mythology یونان به جز تم داستان و شخصیت ها هیچ استفاده دیگه ای نبرده و در هر صورت دیالوگ ها به مقدار زیاد پوشالیه

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
هر دو فحش نمیدن:d
بمیرم برای Dante...
پسرمون اصلاً یه کلاس واقعیه ادب و تربیته...
:p

خیلی سلیقه ایه ، دوتاشون HnS هستن ولی تمشون خیلی با هم تفاوت داره
گیم پلی ِ DMC غنی تره ، ولی من سنگینی گیم پلی ِ GOW رو ترجیح میدم ، گرچه غنای DMC رو نداره
1- خداییش من الان دچار شک و تردید شدم... GoW هم H&S ـشه؟
2- با Game Play که به شدت باهات مخالفم... کجای Game Play ـه DMC غنی تر از Gow ـه...؟

اینکه دارین سر دیالوگ ها بحث می کنید یه طرف ولی جدا از مقایسه gow با dmc
این حقیقت که gow از mythology یونان به جز تم داستان و شخصیت ها هیچ استفاده دیگه ای نبرده و در هر صورت دیالوگ ها به مقدار زیاد پوشالیه
تا پوشالی بودن رو تو چی ببینی افشین. تو اگه منظورت اینه که برگرفته از یه داستانه Fake ـه، شاید حق با تو باشه. اما از لحاظ مستقل بودن، دیالوگ هاش حرف نداره....

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
1- خداییش من الان دچار شک و تردید شدم... GoW هم H&S ـشه؟
2- با Game Play که به شدت باهات مخالفم... کجای Game Play ـه DMC غنی تر از Gow ـه...؟
تو چشمای من نگاه کن!/:)
خب درسته که گیم پلی GOW وحشیانه تره ولی به نظرم گیم پلی DMC خیلی برتره که توی شماره 3 به اوجش رسید (BREA)

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
تو چشمای من نگاه کن!/:)
خب درسته که گیم پلی GOW وحشیانه تره ولی به نظرم گیم پلی DMC خیلی برتره که توی شماره 3 به اوجش رسید (BREA)
بیا.. نیگا کردم... دیگه از چشمای Arth@s خوف تر نیست که...
چرا تو و Arth@s همش منو تهدید به این کار میکنید؟
بیخیال...
اگه Game Play ـه DMC تو شماره ی 3 به اوج خودش رسید، Game Play ـه GoW که از شماره ی یک رو اوج بود، دیگه تو شماره ی 2 با شاهکاری که Cory Balrog خلق کرده نمیشد بهش لقبی به غیر از A True MASTERPIECE داد.... و این روند تو تمامی شماره هاش حتی نسخه های PSP ـش هم ادامه پیدا کرد...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بیا.. نیگا کردم... دیگه از چشمای Arth@s خوف تر نیست که...
چرا تو و Arth@s همش منو تهدید به این کار میکنید؟
بیخیال...
اگه Game Play ـه DMC تو شماره ی 3 به اوج خودش رسید، Game Play ـه GoW که از شماره ی یک رو اوج بود، دیگه تو شماره ی 2 با شاهکاری که Cory Balrog خلق کرده نمیشد بهش لقبی به غیر از A True MASTERPIECE داد.... و این روند تو تمامی شماره هاش حتی نسخه های PSP ـش هم ادامه پیدا کرد...
ببینم تو احیانا یکی از 3 تا گورگون یعنی مدوسا نیستی؟ آرتاس بدبخت رو خشک کردی رفت و معلوم نیست کجاست!
اینجا جای علی خالیه.....
باو چی میگی! البته من خودم گیم پلی GOW رو دوست دارم چون از دل و جون شمشیراشو میاره رو سر دشمنا ولی از شماره اولش تا الان یه جور گیم پلی بوده وفقط چنین حرکت مختلف بهش اضافه شده ولی توی DMC هر شماره سلاح های متنوع که هر کدوم بالغ بر N تا کمبو میشه باهاشون پیاده کرد وجود داره
====================
لُب کلامم اینه که گیم پلی DMC متنوع تره!

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
اینجا جای علی خالیه.....
باو چی میگی! البته من خودم گیم پلی GOW رو دوست دارم چون از دل و جون شمشیراشو میاره رو سر دشمنا ولی از شماره اولش تا الان یه جور گیم پلی بوده وفقط چنین حرکت مختلف بهش اضافه شده ولی توی DMC هر شماره سلاح های متنوع که هر کدوم بالغ بر N تا کمبو میشه باهاشون پیاده کرد وجود داره
====================
لُب کلامم اینه که گیم پلی DMC متنوع تره!
نه دیگه...
اولاً در مورد Game Play ـش لازم به توضیح میبینم که :-b چون GP بازی کامل بود، نیازی به اضافه شدن چیزی نبود. اما با این حال هم کلی ریزه کاری تو شماره های بعدی اضافه شد. مثل Boss Fighting های بیشتری توی GoW 2... یا نوع بالا رفتن از دیواراش و نحوه ی مبارزه روی دیوار. سوار شدن روی موجودات عجیب غریب تره دیگه...
دوماً... من قبلاً هم گفتم... اصلاً BASE ـه بازی DMC همین Ranking و امتیاز گرفتناست. وگرنه مطمئن باش بر خلاف GoW که باید برای نابودی یه سری از Boss هاش از سلاح خاصی استفاده کنی، توی DMC راحت میتونی با یه نوع اسلحه بری جلو مگر اینکه بخوای Combo برای خودت Chain کنی و Ranking ـت رو ببری بالا...
SSS
;)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نه دیگه...
اولاً در مورد Game Play ـش لازم به توضیح میبینم که :-b چون GP بازی کامل بود، نیازی به اضافه شدن چیزی نبود. اما با این حال هم کلی ریزه کاری تو شماره های بعدی اضافه شد. مثل Boss Fighting های بیشتری توی GoW 2... یا نوع بالا رفتن از دیواراش و نحوه ی مبارزه روی دیوار. سوار شدن روی موجودات عجیب غریب تره دیگه...
دوماً... من قبلاً هم گفتم... اصلاً BASE ـه بازی DMC همین Ranking و امتیاز گرفتناست. وگرنه مطمئن باش بر خلاف GoW که باید برای نابودی یه سری از Boss هاش از سلاح خاصی استفاده کنی، توی DMC راحت میتونی با یه نوع اسلحه بری جلو مگر اینکه بخوای Combo برای خودت Chain کنی و Ranking ـت رو ببری بالا...
SSS
;)
همونجور که خودت گفتی ریزه کاری داشت ولی چیزی نبود که بهش زیاد توجه بشه.
ببین از نظر کمبو که قبول دارین DMC سرتره تا بریم سراغ مرحله بعد؟

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
تا پوشالی بودن رو تو چی ببینی افشین. تو اگه منظورت اینه که برگرفته از یه داستانه Fake ـه، شاید حق با تو باشه. اما از لحاظ مستقل بودن، دیالوگ هاش حرف نداره....​

خب منم منظورم همینه نسبت به چیزی که ازش برگرفته شده پوشالیه

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
نیاز نیست تو چشم های من نگاه کنی ولی خداییش گیم پلی DMC خیلی لذت بخش تر هست.هر جور حساب کنی متنوع تر و بهتر است.از تعداد اسلحه و تعداد کمبو ها تا تعداد دشمن ها و سبک مبارزشون.خیلی هم سخت تر هست.البته قبول داریم که boss fight های gow خیلی سرتره ولی گیم پلی DMC در مجموع بهتر.یک جورایی پدر H&S هست

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
100% DMC گیمرهای قدیمی میدونن که اولین بازی هایی که ارب و به دنیای گیم اوردن DMC & Onimusha بودن بعدش GOW اومد و به تقلید از این 2 بازی ارب و گذاشت تو گیمش !
dmc

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر