Devil May Cry Vs God Of War

با کدام یکی بیشتر حال میکنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    263

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
کریتوس:الان می کشمت فوفول مو سفید به من می گن خدای جنگ،حمله....
بنگ،بنگ،بنگ
کریتوس:چرا من دارم می میرم؟
دانته:این دو تا کلت خوشگل رو تو دستام نمیبینی کچل جان؟
..............................................................................................
ولی جدای از شوخی ما داریم بازی ها رو مقایسه می کنیم نه شخصیت ها.من اون هیجانی که DMC هست رو اصلا تو GOW حس نمی کنم.موسیقی هم که دیگه معلوم کدوم سرتره

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
مشخصا god of war!!
فارق از بحث کرکتر هاي اين دو بازي عرض ميکنم!
طراحي هنري بازي گاد او وار رو کمتر بازي اي داره!
که مطمئنا dmc به گرد پاي gow نميرسد در اين زمينه...
پ.ن:اين يک نظر کاملا شخصيست!
خوبه ياد بگيريم و به نظر هاي يکديگر احترام بذاريم!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@ لئون
این جمله که دقیقا در وصف دانته است
It takes a MAN with real heart to make beauty out of the stuff that makes us weep

خب قبول دارم که هر دوتاشون زیاد زجر کشیدن ولی فرق دانته با کریتوس اینه که دانته همیشه عصبانی نیست و سعی نمیکنه کل دنیا رو برای اتفاقاتی که افتاده مقصر بدونه و این موضوع رو درک کرده که هیچ چیز نمیتونه گذشته رو عوض کنه

@ احسان
احسان تنها دلیلی که الان میگی شخصیت دانته در مقابل کریتوس چیزی نیست سیاست های اشتباه کاپکامه است ، کاپکام بجای اینکه بیاد توی بازی ها به احساسات و عواطف دانته به پردازه ، اومده توی مانگا و رمان ها اینکار رو انجام داده

در مورد اون جمله قرمز رنگت : خب مرد مومن اون موقع که شمشیر فرو میکردن توی شکمش و راه میرفت و میخندید حدود 30 سالش بود و تمام قدرت هاش رو تحت کنترل داشت ، ولی توی بچگی و تا قبل از اتفاقات DMC 3 تماما درد رو حس میکرد و شکنجه شدنش توسط شیطون ها درسته نمیکشتش ولی دردناک که بود ( حتی توی DMC4 هم موقعی که داشت Rebellion رو از توی بدن خودش در میاورد کاملا پیدا بود که داره درد میکشه )

پ.ن : الان باید برم دانشگاه وقت ندارم ، بعدا جواب کاملتری میدم

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@ لئون
این جمله که دقیقا در وصف دانته است
It takes a MAN with real heart to make beauty out of the stuff that makes us weep

خب قبول دارم که هر دوتاشون زیاد زجر کشیدن ولی فرق دانته با کریتوس اینه که دانته همیشه عصبانی نیست و سعی نمیکنه کل دنیا رو برای اتفاقاتی که افتاده مقصر بدونه و این موضوع رو درک کرده که هیچ چیز نمیتونه گذشته رو عوض کنه

@ احسان
احسان تنها دلیلی که الان میگی شخصیت دانته در مقابل کریتوس چیزی نیست سیاست های اشتباه کاپکامه است ، کاپکام بجای اینکه بیاد توی بازی ها به احساسات و عواطف دانته به پردازه ، اومده توی مانگا و رمان ها اینکار رو انجام داده

در مورد اون جمله قرمز رنگت : خب مرد مومن اون موقع که شمشیر فرو میکردن توی شکمش و راه میرفت و میخندید حدود 30 سالش بود و تمام قدرت هاش رو تحت کنترل داشت ، ولی توی بچگی و تا قبل از اتفاقات DMC 3 تماما درد رو حس میکرد و شکنجه شدنش توسط شیطون ها درسته نمیکشتش ولی دردناک که بود ( حتی توی DMC4 هم موقعی که داشت Rebellion رو از توی بدن خودش در میاورد کاملا پیدا بود که داره درد میکشه )

پ.ن : الان باید برم دانشگاه وقت ندارم ، بعدا جواب کاملتری میدم

هیچ کدوم وارد نیست (شکلک خنده)
در حال حاضر کریتوس به شدت شخصیت پردازی و داستان کاملاً برتری داره !

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
راستش شاید این نظری که دارم زیاد درست نباشه علی... ولی وقتی به خاطر معشوقه و فرزندش عالم و آدم رو به هم ریخت، همین برای من کافیه که براش ارزش قائل باشم... همین که برای فرار از واقعیت یه گوشه ای قائم نشد تا یه دخترک بیاد و یادش بیاره که پسر کی بود... همین که یه گوشه فقط ننوشید و فراموش نکرد...
برای من اسطورست...
PS: خداییش منم زیاد وقت نمی کنم بیام BC وگرنه جواب کاملتری میدادم...
:p

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
راستش شاید این نظری که دارم زیاد درست نباشه علی... ولی وقتی به خاطر معشوقه و فرزندش عالم و آدم رو به هم ریخت، همین برای من کافیه که براش ارزش قائل باشم... همین که برای فرار از واقعیت یه گوشه ای قائم نشد تا یه دخترک بیاد و یادش بیاره که پسر کی بود... همین که یه گوشه فقط ننوشید و فراموش نکرد...
برای من اسطورست...
PS: خداییش منم زیاد وقت نمی کنم بیام BC وگرنه جواب کاملتری میدادم...
بابا من تو قیافه این کریتوس موقع اون کشت و کشتار هیچ حسی نمی دیدم.بهتر بود اینجوری می گفتی که به خاطر مرگ معشوقه اش تمام احساساتش رو از دست داد و دیگه نمی فهمید داره چیکار می کنه.تازه این اینقدر معشوقه اش رو دوست داشت چرا من تو نسخه PSP بازی می کردم همش در حال تفریح با یک زن دیگه بود(شوخی می کنم)
مثلا جکی هم تو دارکنس معشوقه اش رو از دست داد ولی این دلیل شد که آدم و عالم رو بهم بریزه و همه رو بکشه؟

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
تازه این اینقدر معشوقه اش رو دوست داشت چرا من تو نسخه PSP بازی می کردم همش در حال تفریح با یک زن دیگه بود
نه تنها تو نسخه PSP ــش بلکه تو همه نسخه هاش...
اما سیاوش جان این کار برمیگرده به فرهنگ اون زمان یونان و رُم باستان...
به قول حضرت علی: فرزند زمانه ی خود باش...
مثلا جکی هم تو دارکنس معشوقه اش رو از دست داد ولی این دلیل شد که آدم و عالم رو بهم بریزه و همه رو بکشه؟
Jackie هم یکی مثل Dante

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بابا من تو قیافه این کریتوس موقع اون کشت و کشتار هیچ حسی نمی دیدم.بهتر بود اینجوری می گفتی که به خاطر مرگ معشوقه اش تمام احساساتش رو از دست داد و دیگه نمی فهمید داره چیکار می کنه.تازه این اینقدر معشوقه اش رو دوست داشت چرا من تو نسخه PSP بازی می کردم همش در حال تفریح با یک زن دیگه بود(شوخی می کنم)

خب اون تفریحاتی که شما تو PSP دیدی ما توی تمام شماره ها دیدیم ! اینم فقط به خاطر مقدس شمردن همچین چیزی توی اون دوران هست نه چیزی که الان بهش فکر می کنن !
اکثر کسانی که در راستای انتقام کریتوس کشته میشن خودشون به پر و پاش میپیچن ! و گرنه کریتوس فقط 1 هدف داشت که اونم زئوس بود ! تقصیر کریتوس نیست که آتنا میاد خودش رو فدا می کنه تقصیر کریتوس نیست که بقیه میان خودشون رو قاطی میکنن ! حتی توی 3 وقتی هرکول میاد که با کریتوس بجنگه کریتوس بهش میگه این بین من و تو نیست خودت رو قاطی نکن ! ولی هرکول میگه ت همیشه بیشتر تو شم زئوس بودی تا من و حالا با کشتنت من می تونم خدای جنگ بشم !
کریتوس تا جایی که می تونه از داخل کردن بقیه توی ماجرا خودداری میکنه ولی دیگه ضامن خودخواهی و قدرت طلبی ملت نیست !

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
يه چيزایی رو خوندم كه نمی تونم حرفی نزنم.
نمی دونم شماها God of War 1 رو بازی كرديد يا نه ولی اون آخر بازی كه كريتوس با ده ها كريتوس مثل خودش جنگيد تا زن و دخترش رو نجات بده واقعا غم انگيز بود!
يا تو اواخر God of War II اونجایی كه تو چنگال اون هيولای گوشتالود از شدت نا اميدی خواب زنش رو ديد...
از لحاظ حماسی بودن كه اصلا بحثی نيست من تم اول God of War III رو كه می شنيدم مو به تنم سيخ می شد يا تو نبرد با خدايان و غول ها...هميشه كريتوس با شجاعت ديوانه وار به ناممكن حمله می كرد چيزی كه تو هيچ بازی وجود نداره و نخواهد داشت.
ضمنا جكی رو با كريتوس مقايسه نكنيد اين دو تا كوچكترين شباهتی به هم ندارن! جكی اصلا قدرت نابود كردن دنيا رو نداشت و حتی قدرت درست و حسابی برای دفاع از خودش رو هم نداشت چرا كه با نور راحت می تونستن قدرتش رو خنثی كنن و بكشنش!

آخرین ویرایش:

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
دوستان اینجا تاپیک مقایسه شخصیت نیست فکر کنم بریم رو مقایسه گیم پلی بهتر باشه.چون شخصیت یک چیز خیلی سلیقه ای هست.
از نظر گیم پلی من به شخصه گیم پلی سریعی مثل DMC رو بیشتر می پسندم و اگه هم بدونید DMC یکجورایی میشه گفت پدر کمبو های چند ضربی سریع هست.موسیقی فوق العاده بازی هم باعث دو چندان شدن هیجان می شد.شاید از نظر گرافیک فنی از GOW ضعیف تر باشه ولی گرافیک هنری بازی در سبک خودش خاص بود.البته باید بگم که باس های GOW خیلی عظیم تر و زیبا تر هستن ولی باس های DMC سختر هستن.تنوع اسلحه هم هر دو در یک سطح هستن ولی خب من اسلحه های DMC رو بیشتر ترجیح می دم چون بعضی هاشون مثل گیتار خیلی خاص هستن.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان اینجا تاپیک مقایسه شخصیت نیست فکر کنم بریم رو مقایسه گیم پلی بهتر باشه.چون شخصیت یک چیز خیلی سلیقه ای هست.
از نظر گیم پلی من به شخصه گیم پلی سریعی مثل DMC رو بیشتر می پسندم و اگه هم بدونید DMC یکجورایی میشه گفت پدر کمبو های چند ضربی سریع هست.موسیقی فوق العاده بازی هم باعث دو چندان شدن هیجان می شد.شاید از نظر گرافیک فنی از GOW ضعیف تر باشه ولی گرافیک هنری بازی در سبک خودش خاص بود.البته باید بگم که باس های GOW خیلی عظیم تر و زیبا تر هستن ولی باس های DMC سختر هستن.تنوع اسلحه هم هر دو در یک سطح هستن ولی خب من اسلحه های DMC رو بیشتر ترجیح می دم چون بعضی هاشون مثل گیتار خیلی خاص هستن.
مقایسه ی بازی یعنی مقایسه ی :
داستان
شخصیت
موسیقی
گیم پلی
طراحی
گرافیک
مگه میشه شخصیت رو پرونده ـش رو ببندیم و فقط گیم پلی رو مقایسه کنیم ؟!
اگر چه از لحاظ گیم پلی گاو درسته کم میاره ولی از بهترین باس های تاریخ رو داره به نظر من !
شخصیت مقوله خیلی سلیقه ای تری هست.تازه تاپیک مقایسه شخصیت هست که اونجا میشه اینکارو انجام داد
خود شخصیت بله درسته سلیقه ای هست ولی پرداخت شخصیت چیزیه که مستقیم توی نقد یه بازی تاثیر میذاره ! اینجا هم بحث بیشتر روی پرداخت شخصیت هست

آخرین ویرایش:

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
مقایسه ی بازی یعنی مقایسه ی :
داستان
شخصیت
موسیقی
گیم پلی
طراحی
گرافیک
مگه میشه شخصیت رو پرونده ـش رو ببندیم و فقط گیم پلی رو مقایسه کنیم ؟!
اگر چه از لحاظ گیم پلی گاو درسته کم میاره ولی از بهترین باس های تاریخ رو داره به نظر من !
شخصیت مقوله خیلی سلیقه ای تری هست.تازه تاپیک مقایسه شخصیت هست که اونجا میشه اینکارو انجام داد

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,147
نام
حسین
به نظر من مقایسه خنده داری هست.gow بهترین هست و dmc بیشتر به درد سنین پایین میخوره و مقداری بچگانه هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر