Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
من دلیل دشمنی بعضی ها با این بازی رو نمیفهمم واقعا اگه این بازی انحصاری بود هم الان این همه دشمنی داشتید باهاش؟!
بعضی ها هنوز تجربه نکرده آنچنان نقد میکنن و زیرآب بازی میزنن که آدم فکر میکنه یکی از سازندگان بازی هستن!
مقداری آهسته تر و با منطق جلو بریم.
دشمنی ،،، توهم توطئه

من بیشتر از مجموع 90درصد کسایی که به این تاپیک سر میزنن و از قضا بعد از مشخص شدن تاریخ انتشار بازی فن بوی بازی شدن بیشتر ویچر 3 بازی کردم ...

خیلی بیشتر از کسایی که برای اولین بار تو عمرشون با این بازی اسم سایبر پانک به گوششون خورد ،، عاشق سبک سایبر پانکم ... و یه زمانی روزم رو با رویابافی از gits شب میکردم

........
اتفاقا به خاطر همین قضیه که مطمئن بودم یه عده فرصت طلب سریع سعی میکنن هر گونه انتقادی رو ربط بدن به بازی سال و ناتی داگ این مدت هیچی نمیگفتم ، ولی با اینکه رسما سایبر از محاسبات امسال خارج شده ... بازم این کار رو کردن .... چه بسا حرف حق جواب نداره ، باید زد به کوه صحرا

Cdp سر لانچ این بازی بد عمل کرده ... و تصمیمات خیلی بدی گرفته ،،، من نمی‌فهمم ، سر چیزی که اظهر من الشمس این سنگر بندی ها چیه دیگه

آخرین ویرایش:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,042
نام
مصطفی
دشمنی ،،، توهم توطئه

من بیشتر از مجموع 90درصد کسایی که به این تاپیک سر میزنن و از قضا مشخص شدن تاریخ انتشار بازی فن بوی بازی شدن بیشتر ویچر 3 بازی کردم ...

خیلی بیشتر از کسایی که برای اولین بار تو عمرشون با این بازی اسم سایبر پانک به گوششون خورد ،، عاشق سبک سایبر پانکم ... و یه زمانی روزم رو با رویابافی از gits شب میکردم

........
اتفاقا به خاطر همین قضیه که مطمئن بودم یه عده فرصت طلب سریع سعی میکنن هر گونه انتقادی رو ربط بدن به بازی سال و ناتی داگ این مدت هیچی نمیگفتم ، ولی با اینکه رسما سایبر از محاسبات امسال خارج شده ... بازم این کار رو کردن .... چه بسا حرف حق جواب نداره ، باید زد به کوه صحرا

Cdp سر لانچ این بازی بد عمل کرده ... و تصمیمات خیلی بدی گرفته ،،، من نمی‌فهمم ، سر چیزی که اظهر من الشمس این سنگر بندی ها چیه دیگه
میگن ضمیر مرجعشو پیدا میکنه :D
من اشاره به شما نداشتم ولی اگه اصرار دارید که مخاطب حرف منید سخن دیگری است ولی اشکالاتی که داره گرفته میشه یه سری اشکالات بنی اسرائیلی و اشکالاتی هست که بعد از لانچ و تجربه مشخص میشه نه فقط خود لانچ.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
میگن ضمیر مرجعشو پیدا میکنه :D
من اشاره به شما نداشتم ولی اگه اصرار دارید که مخاطب حرف منید سخن دیگری است ولی اشکالاتی که داره گرفته میشه یه سری اشکالات بنی اسرائیلی و اشکالاتی هست که بعد از لانچ و تجربه مشخص میشه نه فقط خود لانچ.
تنها کسی که این امروز داشت انتقاد میکرد من بودم دیگه ،،، میگم که بزن به همون دشت کربلا ...

وقتی جواب ندارید، بحث و منطقی در کار نیست ،، تو دشمنی

عجب با منطق جلو رفتنی

=))=))=))=))=))

اشکالات فنی بازی روی کنسول های نسل فعلی رو نمیدونم چطوری دارید توجیح میکنید .... ولی اشکالات هیچ ربطی به کیفیت کلی بازی نداره ... تو اکثر بخش ها بازی بی نظیره ... نایت سیتی پرفکته ... ولی نمیشه ضعف ها رو هم ندید

IMG_20201123_030335_787.jpg

فقط یه بار از چهار باری که بازی رو تموم کردم

آخرین ویرایش:

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
650
نام
Ro.s
تنها کسی که این امروز داشت انتقاد میکرد من بودم دیگه ،،، میگم که بزن به همون دشت کربلا ...

عجب با منطق جلو رفتنی

=))=))=))=))=))

اشکالات فنی بازی روی کنسول های نسل فعلی رو نمیدونم چطوری دارید توجیح میکنید .... ولی اشکالات هیچ ربطی به کیفیت کلی بازی نداره ... تو اکثر بخش ها بازی بی نظیره ... نایت سیتی پرفکته ... ولی نمیشه ضعف ها رو هم ندید

View attachment 182231

عزیز سوابق درخشان شما در جای جای فروم مشخصه.

سایبر مشکل خاصی اگر می داشت در پریویو ها یا ده هزار باری که اصحاب رسانه بازیش کردند مشخص میشد! حداقل از نظر داستان گرافیک گیم پلی مکانیزم ها و لول دیزاین و باقی اینها مشکلی نداره!

مشکل فقط باگ و اینهاست که برای بازی ای به این اسکیل و عظمت عادیه!

کافیه پچ دی وان گرفته بشه تا خیلی از مشکلات برطرف بشند. البته تا مدتهای طولانی آپدیت خواهد گرفت که این آپدیت گرفتن ها ذات هر گیم RPG در این اسکیل هست.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
کسی فک نکنم اشکلات بازی رو حداقل رو اون دمو انکار کرده باشه منتهی 1. شما دیگه دارید زیادی اغراق میکنید 2.انتظار دارید کنسول هفت سال ـه اندازه تنظیمات تا خالدون بالا کشیده PC برابری کنه 3.بازی هنوز ریلیز نشده اگه با همین وضع لانچ شد اون وقت میشه گفت بازی مشکل داشته نه الان که با بیلد 60 روز پیش (حداقل) دارید فاتحه لانچش رو میخونید

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,042
نام
مصطفی

عجب با منطق جلو رفتنی

=))=))=))=))=))

View attachment 182231

وقتی نمیخوای حقیقتو قبول کنی من چی بگم اولن قرار نیست بازی روی کنسول های نسل قبل هم مثل pc و این نسل اجرا بشه دوما چطور هنوز بدون اینکه بازی محصول نهایی رو بدون پچ دی وان ببینی قضاوت میکنی!؟!
یه لحظه فکر کن سایبرپانک انحصاری سونی هست همه چی حله.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
این کیانوریوز که اصلا تو بازی نیست !
ghost عـه ! :|
من فکر کردم یکی از کرکترهای قابلِ بازیه !

به نقل یکی از دوستان که خیلی زیاد تو جریان بازی قرار داره و اخبارش رو دنبال می کنه میگفت که روایت داستان خیلی کُنده و شما باید 5 الی 6 ساعت بازی کنی تا تازه به لوگو cdproject و cyberpunk برسی یعنی تازه بازی از اون به بعد شروع میشه و به نوعی prelog بازی اینقدر زمان بره ! میخوام بگم درسته که از ویچر3 کوتاهتره اما همچنان با میلیون ها خط دیالوگ طرف هستیم که خودم به شخصه حوصله خوندنش رو ندارم و ترجیح میدم بازی رو پاک کنم یا منتظر بمونم شاید زیرنویس فارسیش بیاد و فقط برای تست پرفورمنس و دیدن محیطه که نصبش میکنم .

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,889
CDP یه جورایی دیگه مجبوره یه نسخه هم واسه نسل فعلی کنسولا بده چون بازی نزدیک به 7 سال پیش معرفی شده و نه یک سال پیش اگه اینجوری بود کنسل کردن نسخه نسل فعلی خیلی خیلی راحت تر بود واسشون. خصوصا که خودشون هم میدونن تجربه بازی رو کنسول ها چیزی نیست که خودشونم بخوان.

اما از اون طرف کسی هم که فن دو آتیشه بازی باشه و بخواد با بهترین کیفیت بازی کنه صبر میکنه رو کنسول های جدید بره حالا اگه یه سال هم زمان ببره از اون طرف میدونه کلی باگ ها پچ شده و با خیال راحت میشینه بهینه شده بازی میکنه.

وقتی خود سازنده داره میگه همه بازی ها ماله همه نیستن و مجبور نیستید روز اول بخرید یعنی تمام:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
وقتی نمیخوای حقیقتو قبول کنی من چی بگم اولن قرار نیست بازی روی کنسول های نسل قبل هم مثل pc و این نسل اجرا بشه دوما چطور هنوز بدون اینکه بازی محصول نهایی رو بدون پچ دی وان ببینی قضاوت میکنی!؟!
کسی فک نکنم اشکلات بازی رو حداقل رو اون دمو انکار کرده باشه منتهی 1. شما دیگه دارید زیادی اغراق میکنید 2.انتظار دارید کنسول هفت سال ـه اندازه تنظیمات تا خالدون بالا کشیده PC برابری کنه 3.بازی هنوز ریلیز نشده اگه با همین وضع لانچ شد اون وقت میشه گفت بازی مشکل داشته نه الان که با بیلد 60 روز پیش (حداقل) دارید فاتحه لانچش رو میخونید
دقیقا ،، حرف من اینه که وقتی پارسال دیدن خروجی بازی روی کنسول های این نسل این شکلیه ،، چرا کنسل نکردن...

فقط یه سوال زیادی اغراق شده منو جواب بدید ، من دیگه بحثی ندارم ،،، در چه منطقی بازی باید در شرایطی گلد بشه که مجبورت کنن بازم تاخیر بزنی...

بازی گلد شده ، چاپ و پخش هم شده ،، یعنی اگه کسی آپدیت روز اول رو دانلود نکنه دقیقا بازی همینه که لیک شده...

مشکل تیم cdp نیست ،، مشکل کنسول های این نسل هستن که نمیکشن این بازی رو ... مگر با دانگرید

سایبر پانک بازی cdp که وقتی اومدم گفتم بهجز کامبت ویچر ۳ از هر نظر نسبت به بلاد بورن برتری مطلق داره ، رفقای خودتون برام شیشکی میکشیدن ....

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,042
نام
مصطفی
دقیقا ،، حرف من اینه که وقتی پارسال دیدن خروجی بازی روی کنسول های این نسل این شکلیه ،، چرا کنسل نکردن...

فقط یه سوال زیادی اغراق شده منو جواب بدید ، من دیگه بحثی ندارم ،،، در چه منطقی بازی باید در شرایطی گلد بشه که مجبورت کنن بازم تاخیر بزنی...

بازی گلد شده ، چاپ و پخش هم شده ،، یعنی اگه کسی آپدیت روز اول رو دانلود نکنه دقیقا بازی همینه که لیک شده...

مشکل تیم cdp نیست ،، مشکل کنسول های این نسل هستن که نمیکشن این بازی رو ... مگر با دانگرید
این چه حرفیه که چرا برای این نسل کنسل نکردن شما دوست نداری نسل بعد تجربه کن که کیفیتش بالاست یکیم دوست داره فعلا رو همین نسل تجربه کنه شاید دلش نخواد اصلا نسل بعد تجربه کنه و این نسل آخرین نسل گیمریش باشه.اگه فقط برای این نسل بود حرف شما جا داشت ولی وقتی برای هر دو نسل داره میده این که نمیشه حرف که چرا برای این نسل کنسل نکرد به هزار و یک دلیل کنسل نکرده.
#بهونه های بنی اسرائیلی

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
این کیانوریوز که اصلا تو بازی نیست !
ghost عـه ! :|
من فکر کردم یکی از کرکترهای قابلِ بازیه !

به نقل یکی از دوستان که خیلی زیاد تو جریان بازی قرار داره و اخبارش رو دنبال می کنه میگفت که روایت داستان خیلی کُنده و شما باید 5 الی 6 ساعت بازی کنی تا تازه به لوگو cdproject و cyberpunk برسی یعنی تازه بازی از اون به بعد شروع میشه و به نوعی prelog بازی اینقدر زمان بره ! میخوام بگم درسته که از ویچر3 کوتاهتره اما همچنان با میلیون ها خط دیالوگ طرف هستیم که خودم به شخصه حوصله خوندنش رو ندارم و ترجیح میدم بازی رو پاک کنم یا منتظر بمونم شاید زیرنویس فارسیش بیاد و فقط برای تست پرفورمنس و دیدن محیطه که نصبش میکنم .
این سبک بازی ها با زیرنویس خوبه وگرنه حوصله سر بر هست

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
این چه حرفیه که چرا برای این نسل کنسل نکردن شما دوست نداری نسل بعد تجربه کن که کیفیتش بالاست یکیم دوست داره فعلا رو همین نسل تجربه کنه شاید دلش نخواد اصلا نسل بعد تجربه کنه و این نسل آخرین نسل گیمریش باشه.اگه فقط برای این نسل بود حرف شما جا داشت ولی وقتی برای هر دو نسل داره میده این که نمیشه حرف که چرا برای این نسل کنسل نکرد به هزار و یک دلیل کنسل نکرده.
#بهونه های بنی اسرائیلی
من همین مشکل رو با جیم رایان و هورایزن فوربیدن وست دارم .... قل و زنجیر این نسل به پای این بازی ها بسته شده ... یعنی از روزی که گفتن بازی کراس جن هست ، تمام هایپ و شور اشتیاق من برای این بازی از بین. رفت ...

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
اگه هایپ کسی از بین رفته پس فقط یه دلیل برا این همه فعالیتش تو این تاپیک میمونه که اگه بخوام بگم یه دو هفته ای بن میشم! :D
بازی کلا برا این نسل ساخته شده از اول. ینی با هدف این نسل ساخته شده.
بعد میگن چرا کنسل نشد! :)) دیگه شرمنده شرایط بازیسازی مثل "خاله بازی" مد نظر شما نیست.
خب کسی ناراحته وایسه چندماه دیگه اپدیت نسل بعدی رو دادن بزنه بازی رو.
یه این تاپیک در امان بود از گزند یه گروه چند ماه که چند ماه خوب هم بود. حیف که تموم شد.

متای بازی بالا نشه یه خوبی داری و اونم اینه که اهمیت این بازی برا یه سری تموم میشه و بقیه میتونیم در ارامش تاپیکو پیش ببریم.
بگذریم...
اگه پریلوگ ویچر۳ تا لحظه شروع سرچمون برای سیری باشه، و اگه پریلوگ این بازی ۶ ساعت باشه پس این بخش رو طولانی تر از ویچر ساختن. پریلوگ طولانی تری داریم.

آخرین ویرایش:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
پک بازی مثل ویچر هم مپ داره هم استیکر دفترچه دمشون گرم کلی محتویات داخل دیسک اوایل نسل همه اینجوری بود الان ۱ برگ بیشتر نمیزارن

• Like
Reactions: Ludens

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
اگه هایپ کسی از بین رفته پس فقط یه دلیل برا این همه فعالیتش تو این تاپیک میمونه که اگه بخوام بگم یه دو هفته ای بن میشم! :D
بازی کلا برا این نسل ساخته شده از اول. ینی با هدف این نسل ساخته شده.
بعد میگن چرا کنسل نشد! :)) دیگه شرمنده شرایط بازیسازی مثل "خاله بازی" مد نظر شما نیست.
خب کسی ناراحته وایسه چندماه دیگه اپدیت نسل بعدی رو دادن بزنه بازی رو.
یه این تاپیک در امان بود از گزند یه گروه چند ماه که چند ماه خوب هم بود. حیف که تموم شد.

متای بازی بالا نشه یه خوبی داری و اونم اینه که اهمیت این بازی برا یه سری تموم میشه و بقیه میتونیم در ارامش تاپیکو پیش ببریم.
بگذریم...
اگه پریلوگ ویچر۳ تا لحظه شروع سرچمون برای سیری باشه، و اگه پریلوگ این بازی ۶ ساعت باشه پس این بخش رو طولانی تر از ویچر ساختن. پریلوگ طولانی تری داریم.
مگه بازی فقط برای تو ساخته شده ... من به عنوان یه طرفدار cdp دوست دارم بیام از شرایط نا مناسب لانچ بازی انتقاد کنم ...

خوشت نمیاد ، بلک لیست رو برای همین گذاشتن

اون از کوجیما و دث و اینم از این ، هر دو طرفم به جای یه بحث قانع کننده ، فقط بر چسب و ....

همیشه همین بحث ها و اختلاف نظر و انتقادات از چیزی وجود داره ،،، چرا کسایی که تحمل این بحث ها رو ندارن ،، اصلا میان تو فروم که اعصابشون خراب شه؟؟؟

والا بازی داشتیم هیترهاش ،، تمام تاپیک های مرتبط باهاش رو آباد کرده بودن ،، هیچ وقت این ری اکشن ها رو نداشتیم ...

و بازی هم متاش بالا میشه و کسی قرار نیست جایی بره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر