Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
اقا فشار زندگی رو اعصابم اثر گذاشته شخصیت انیمه تا میاد کاوایی بازی دربیاره اعصابم بهم میریزه حالم بد میشه میخوام اسکیپ کنم :|

مثلا همین uzaki chan تمومش کردم ولی چه تموم کردنی ؟ uzaki رو مخم بود دائم درصورتی که قاعدتا اونقدرا هم لوس نبود :|
نمیدونم چرا با وجود حرص خوردن میشینم پای این ژانرها
الان دلم فقط میخواد یه چیز تو مایه های برسرک ببینم...

عزیزان با تجربه .... این دوره گذار هست یا سلیقه ام تغییر کرده ؟
Kanojo, Okarishimasu شخصیت اول انیمه یکی از رو مخ ترین شخصیت مردی هست که دیدم.فکر نمیکردم کسی رو تو انیمه ببینم‌که وضع اش از منم بدتر باشه که خداروشکر شخصیت اول‌ش به من ثابت کرد هنوز اینقدر ها هم.....:D
خلاصه یکی از رو مخ ترین بی خاصیت ترین زلیل‌ترین شخصیت هست که دیدم تو عمرم.رسما برای من اعصابم رو خراب کرد تو ۳ماهی که دیدم....

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
اومدم بگم March Comes in like a Lion رو دوباره کامل دیدمش و به پرفکت بودنش ایمان اوردم :D خداست این انیمه بدون شک بهترین اثر تو ژانر slice of life همینه هیچ انیمه دیگه ای تو این ژانر ندیدم که اینقدر روابط و تعامل بین کارکتراش پخته و کامل باشه :x استودیو Shaft هم واقعا گمنامه از خیلی استودیوهای دیگه بنظرم سرتره و اینکه امیدوارم فصل سوم براش بسازن [-o<
+
فیلم Made In Abyss هم از همه نظر عالی بود فقط تنها ایرادش بنظرم پرداخت کم به کارکتر Bondrewd بود دوست داشتم بیشتر با این کارکتر اشنا بشم و بنظرم حتی می تونست بک استوری هم داشته باشه ولی در کل جزو بهترین کارهای سینمایی بود که دیدم (ولی همچنان بهترین سینمایی مبتنی بر سریالی رو Gintama Yorozuya for Ever میدونم لعنتی بیش از حد خوب بود :-") امتیاز هم به این فیلم 9 میدم و منتظر فصل دومش هستم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دوره گذار است. خیالت راحت باشد.
بنده هم ۵ سال پیش دچار این دوران گذار شدم و به صورت کلی انیمه را به کنار گذاشتم.:>

و الان داری منهواهای درجه سه میخونی فقط؟ :D
برگرد مرد مومن غیبت کبری تو تموم کن :D

==========

یه چیزایی بچه ها در مورد این فصل می گفتن
چی؟ فصل خشک؟
پس چطوریه که من تا الان 6 تا انیمه به سرم زده استارت بزنم :D
البته معلوم نیست از این 6 تا یکی شون رو هم به اون اندازه تنگ باشم که تا انتهای فصل ببینم
ولی یه نیگاه به فصل بندازیم ببینیم واقعا چجوریه که بهش میگید برهوت :D

172454

Tonikaku Kawaii

همون جور که از اسم و پوستر برمیاد، تیپیکال کمدی رومنس درجه سه فصله. :D منتها چون گیمیکش برخلاف اکثر انیمه های ژانر روی یه زوج نوعروس ـه و از سن 18 رد کردن (پسره البته، دختره هنوز زیر رنج ـه) اون قدره وسوسه برانگیز بود که استارتشو بزنم :D

داستان هم سادست. ناسای 15 ساله پسر بلندپروازیه که یه شبه عاشق یا دختری میشه و لب مرگ تو همون شب، لبیک میگه و کامل احساساتشو می ریزه بیرون. دختر این داستان که سوکاسائه روی این پسر فراحساساتی و بلندپرواز ما رو زمین نمیزنه منتها شرط ازدواج هم وسط میذاره که پسر داستان ما رو حسابی شوکه می کنه. اون شب میگذره و ناسا دیگه هیچ وقت سوکاسا رو نمی بینه تا ســــه سال بعد که یهو جلوش ظاهر میشه و میگه موقع عمل به قول مونه، درسته! وقت ازدواجه >:) و تازه داستان ناسا و سوکاسا و خانواده عجیب و تازه شکل گرفته ی یوزاکی شروع میشه

حقیقتا انیمه اون چنان استثنایی ای نیست. همون کمدی رومنس درجه سه معموله. انیمیشن و موسیقی اش هم اون قدر خوب نیست. از الان بحث اینه که اگه نتونه انیمه اش نگهم داره میرم سراغ مانگاش، چون مانگاهای این سبکی که رو خیلی راحتتر دنبال می کنم اگه اونم نتونه که دراپ کامل
در هر صورت به عنوان کار کاوایی و ناز و خون رقیق کن فصل اینو استارت زدم... که متاسفانه یه کار دیگه درجا تو یه قسمت همین عنوان هم ازش گرفت.
ولی بهتره بریم سراغ گردن کلفت های فصل >:)

172463

Jujutsu Kaisen

این یکی باید اون شونن درجه دو و سه همیشگی فصل می شد ولی ظاهرا به جای کاهدون، زدیم به گاوصندوق:D

محصول استدیوی Mappa (فصل بعد شینگکی - دورورو - دورهودورو و...) و از کارهای اخیر شونن جامپ، داستان در مورد ایتادوری یووجی ـه. یه پسر دبیرستانی تقریبا معمولی و البته خرزور که تنها زندگی می کنه و مراقب بابابزرگشه. اما تو یه حادثه به شدت عجیب و غریب، یووجی با یه جن گیر آشنا میشه، تعریف این قضیه که چرا و چطور خیلی سخته. ولی این جن گیره تو یه درگیری با یه هیولای یوکای، به طرز عمیقی به فاک میره، جون این پسره و دو تا از رفیقای یووجی تا حد زیادی به خطر می افته. یووجی که میبینه نمیتونه جلوی قضیه رو بگیره تو حرکتی به شدت گولاخ و خرکی، جسم طلسمی که این هیولاها ازش آزاد شدن رو کامل میخوره تا قدرت بگیره اینا رو بزنه.

با خوردن طلسم به جای مردن، یووجی میره تو حالت نیمه تسخیر موجودی که تو جسم طلسم شده مهر شده بود و کاملا وارد وادی جدیدی میشه و واقعا قدرت جدید میگیره و تازه داستانش با جن گیرها و یوکای ها و... شروع میشه >:)>:)

پلات اولیه خیلی معمولیه. واقعا چیز خاصی نداره اگه بخوام خلاصه شو بگم که بگید "این چه فرقی با توکیو گول داره حالا"
ولی خیلی قسمت اولش خوش ساخت بود. انیمیشنا، دیالوگا، جریان طبیعی داستان و شخصیت پردازی ها واقعا برای یه کار شونن خیلی طبیعی و باورپذیر و درجه یک بودن
و اوفففف اوپنینگش \m/\m/\m/
عجب اوپنینگی داره

شدید امیدوارم همین سطح کیفیت رو حفظ کنه تو طول 24 قسمتش. مانگاش نمره خوبی داره به نسبت و قسمت اول هم به نظرم خوش ساخت ترین قسمت اول این فصله.

172465

Burn the Witch

ببینید کی برگشته؟ :D
تیته کوبو :D

Burn the Witch یه انیمه 3 قسمتی/فیلمه که اگه اشتباه نکنم از وان شات همین کار اقتباس شده که تیته کوبو منتشر کرد. ری اکشن ها بهش خوب بود، سر همین مانگای سریالی اش رو شروع کرده کوبو.
و منم فقط یه قسمت از این سه قسمت رو دیدم.
باید بگم از لحاظ Aesthetic و قیافه میافه و پرزنتیشن و زرق و برق و استایل و این چیزا محشره کار.
این دقیقا اقتباس از استایل خفنیه که کوبو آخرای بلیچ بهش رسیده بود و واقعا هم خود استایل قشنگه هم جوری که اینا تو استدیو Colorido اقتباسش کردن (Wait a minute :| استدیو کالوریدو کی اند اصن؟ :-? از کجا اومدن اصن؟ کارنامه شون که پر کارهای خوشگل موشمل ولی از لحاظ داستانی معمولیه... در کل کارشون خوبه تو انیمیشن :D)

داستان و شخصیت ها و اینا ولی مابقی خیلی معمولیه.
یا حداقل قسمت اول که همچین چیزی بود. بعیدم میدونم تو دو قسمت دیگه به طرز عجیبی چیزی تغییر کنه. هیچ چیزی بد نیست (اواخر بلیچ نیست که "همه چیز" بد باشه :D) و این که نوک پیکان رو به پایین باشه یا بالا دیگه دست خود کوبو ئه.
البته دنیاپردازی اش به نظرم به وضوح از بلیچ ساختار بهتر و منطقی تری داره :D هنوزم باورم نمیشه چجوری از همون آرک اول بلیچ اون همه شر و ور رو سرهم کرده بود کوبو تحت عنوان Soul Society :D

ولی در کل خوشم اومد. دو قسمت دیگه رو هم می بینم

172476

Majo no Tabitabi

و البته که مثل هر فصل، Hidden Gem داریم :D با تشکر از @Witch of Ashes که به ما این کار رو معرفی کرد

داستان خیلی خیلی ساده است. الینا یه جادوگر تازه کاره که دل رو زده به دریا تا همه جا سفر کنه و قصه های خودش رو بنویسه
کار مشخصه که کاملا اپیزودیک ـه و کیفیت اش مثل همه کارهای اپیزودیک دیگه وابسته به قدرت داستان هر قسمت ـه.

و خب همین قسمت اول و قصه کارآموزیش خودش کلی امید بهم میده که با یه کار محشر طرفیم :x
همین قسمت اولی کار داستان به یه جایی رسید که من دلم میخواست بپرم تو صفحه الینا رو بگیرم بغلم بهش بگم الهی بمیرم واست مظلومِ من =((:(( (هی کی دیده میدونه کجای قسمت رو میگم :D)

در کل کار قشنگیه. تنها سوزش اش اینه که اقتباس از لایت ناوله و بعد تموم شدنش یحتمل ول معطل باشیم دوباره :-<

172485

Higurashi no Naku Koro ni

انیمه هایی دارن ریمیک میشن که هیچ وقت فکر نمی کردم ریمیک بشن. اینم ریمیک یه انیمه نسبتا قدیمی تو ژانر ترسناک ـه که سال 2006 پخش شده.

برخلاف چیزی که ظاهر انیمه نشون میده و خودم فکر نمی کردم، استدیوی سازنده انیمه، Shaft نیست و دوباره یه استدیوی عجیب و گمنامی به اسم Passione است که اسم اش هم نشنیدم :| اینا از کجا سبز میشن؟ :| تو دوره تحول استدیوهای انیمه ایم تو ژاپن :D

به هر حال اینا همونان که شاهکار قرن یعنی Isshizoku Reveiws رو ساختن و از مانگاش هم اچی ترش کردن :D.
این جا البته کار اچی نیست و فضا خیلی روانی کننده تره بیشتر.
کار هم کار معروفیه. چیزی در مورد داستانش نمی گم، منتها اگه ببینم آب انیمه قطعه حتما یه نگاه به نسخه قدیمیش میندازم

فعلا ترکیب استایل Sahft طراحی با بیلدآپی که داستان داره، باعث شده قسمت اول قشنگی داشته باشه و به نظر نمیاد همین اول کاری ول داده باشن :D
این که 24 قسمتیه یکم نگرانم می کنه چون انیمه قدیمی انگار داستان اصلی رو تو دو تا فصل 25 قسمتی جمع می کنه. نمیدونم اون کش داده یا نه. ولی امیدوارم Pacing و روند پیشروی این یکی خیلی توش گند نخوره.:-s فعلا که اوضاع خیلی مرتبه و همه چیز خیلی میزونه :D

172489

Yashahime

حدس بزنید کی دیگه برگشته :D
درسته، اینویاشا
یا بهتره بگم دختر اینویاشا
یا دقیق ترش دخترهای سشومار (داداش اینویاشا) :D با حضور افتخاری و تکمیلی و دختر اینویاشا و کاگومه.

اینویاشا کار عجیبیه واسم
من این کار رو 6،7 سال پیش خوندم. و یادمه نتونستم تمومش کنم و وسطاش خسته شدم (بالاخره کاریه که عملا اکشن-شوجوئه و خیلی هم قدیمیه)
نه انیمه رو دیدم، نه اکشن فیگوری چیزی ازش داشتم و نه هایپی دور و ورش بود که تحت تاثیرش باشم حقیقتا اون موقع. فقط مانگا رو کلی خونده بودم و حتی تمومش هم نکردم.
ولی با این حال به شدت کار عزیزیه واسم :x:x کاراکترها، فضا و دنیاشو نافرم دوست دارم. یادمه عین چی کیف می کردم هر وقت سشومارو یا کیکو تو داستان ظاهر می شدن. به شدت با این که اکشن و پیشروی کند و حوصله سربری داشت، اتمسفر خاص و جادویی ای داشت واسم

به کل اینویاشا دنیای جادویی ایه که یه بخشی از خاطرات 15،16 سالگیم بهش گره خورده، همون موقعی که تازه با انجمن گرم انیم ورلد آشنا شده بودم و شروع به مانگا خوندن کرده بودم. اینویاشا یکی از اولین کارهایی بود که شروع کردم به خوندنش و استایل رومیکو تاکاهاشی سر همین خیلی تو مغزم عمیق حک شده

سر همین وقتی یهویی خبر رسید یه انیمه اورجینال با محوریت بچه های شخصیت های اصلی داستان قدیمی قراره پاییز پخش شه، یه جای قلبم شروع کرد بال بال زد :D:x

این موقع ها اصولا مثل Boruto باید با یه فاجعه سمعی بصری طرف باشیم ولی تریلر انیمه یه تنه برام مشخص کرد که نه! خیلی هم همه چی مرتبه.
داستان، در مورد دخترهای سشوماروئه (وات :| کی این عیال دار شد و صاحاب دختر شد...آقا من میخوام قیافه سشوماروی متاهل رو ببینم :D قسمت اولش فقط زمان مجردیش رو نشون دادن عوضیا :D) این خواهرا سر یه قضیه ای از هم به طور اتفاقی جدا میشن و یکی شون از همون چاه مهر و موم شده پرت میشه آینده و می افته پیش خانواده کاگومه خانم سری اصلی
راه چاه بسته میشه و اینا این خانم کوچولوی گم شده رو بزرگ می کنن که میشه هیگوراشی تووا
بزرگ که میشه این بانو ظاهرا میتونه راهشو به دنیای اصلی اش پیدا کنه که اون جا با خواهرش ستسونا روبرو میشه که قشنگ سشومارو(ی سینگل :D) ـه. عین سیبی که دو نصف کرده باشن. کامل به باباش رفته. و حالا قصه این دو تا و نسل بعدی مابقی شخصیت های سری اینویاشا است

فعلا قسمت اول کامل پایه ریزی داستان بود
ولی عجیب حس خوبی داشت :x
انتظار تخیلی ای از داستان ندارم ولی همین که دیزاین شخصیت ها این قدر باحال و کلاسیک اند راضیم می کنه که ببینم و همین اول کاری ثابت کردن که خیلی دوست داشتنی اند. این که کل انیمه داره رو موتور نوستالژی برام میره جلو مشکلی نداره. تا وقتی حال میده منم باهاش حال می کنم :D

آخرین ویرایش:

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
majo no tabitabi ep 2

اینم مثل قسمت اول عالی بود و فعلا که داره خوب پیش میره

این قسمت با سایا اشنا شدیم و یه خورده هم راجب دنیای انیمه فهمیدیم

1.PNG

2.PNG

1602284170725.png

یه طراحی چقدر میتونه خوب باشه؟

جا داره بگم چقدر op و ed خوب بود

اگر کسی خواست کل اندینگ کامل منتشر شده:

این قسمت چپتر 1 لایت نوال انیمه شده بود.

------------------------------------------------------

Adachi to Shimamura هم بلاخره قسمت اولش دیروز اومد

یکی از انیمه هایی بود که این فصل منتظرش بودم و قسمت اول هم عالی بود

در کل قراره مثل Bloom Into You لذت بخش باشه انیمه
-----------------------------------------------------

این فصل برای من حداقل تا اینجا فوق العاده بوده و داره خوبم پیش میره کلی انیمه اومده که لذت بخش بوده

-------------------------------
جدا از همه اینا این ماه ولوم 1 مانگا chainsaw man تو غرب منتشر شده و برای همین viz یه تبلیغات کوچک براش درست کرده

فکر کنم اولین باره همچین تبلیغاتی رو برای ولوم 1 یه مانگا که انیمه هم نداره میبینم

View attachment B0vLfCdGGjL8O5MH.mp4

به امید تایید انیمه
اگرم مانگا رو نخوندین 100% شروع کنین مانگاکای این مانگا fujimoto tatsuki یکی از روان پریش ترین و با استعداد ترین مانگاکایی که دیدم و به جرئت میگم تو چامپ بهترین طراحی پنل رو داره یه پنل هایی طراحی میکنه ادم فقط میخواد نگاه کنه پر از خلاقیت
طراحی شخصیت و داستان پردازی هم درجه یکه_ کلی هم وان شات داره که یکی از یکی عجیب غریب_ تر

یادش بخیر چند سال پیش بخش فرانسه_شون برای تبلیغ مانگا دیگه این مانگاکا fire punch_ مانگا رو وقتی تو دستش اتیش گرفته بود میخوند :D

در کل باشه از این تبلیغات

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
از دو قسمت اول Jujutsu Kaisen که خیلی خوشم اومد حالا من نمیدونم منبع اقتباس چیه یا اصلا طولانیه یا یه کار کوتاهه ولی اگه همنیجوری پیش بره و طولانی باشه راحت میتونه جای هیرو اکادمی رو بگیره

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خلاصه ری زرو

اسپویل که نیست ولی با محض احتیاط میزارم تو اسپویلر

:D:-"
دقیقا مشکل من با فصل دوم همین بود هیچ تنوع و پیشرفتی تو کارکترها نداشتیم همون برزخی که تو فصل اول بود رو با رنگ و لعاب متفاوت تو فصل دوم دیدیم
ری زیرو با وجود خوش ساخت بودن و کیفیت و لذت بخشی خوب از ضعف شخصیت پردازی برخورداره کارکترها به خصوص کارکتر اصلی نه از نظر فکری و نه از نظر قدرت و مبارزه هیچ پیشرفت و بلوغی ندارن در صورتیکه تو کارهای که نقطه قوتشون شخصیت پردازیه (شونن هایی مثل وان پیس فول متال و یا درام هایی مثل clannad و 3gatsu و ...) کارکترها با گذشت زمان پیشرفت میکنن و به بلوغ می رسن و این سیر تکامل شخصیت پردازی به شخصه برای من خیلی لذت بخشه که متاسفانه ری زیرو تا به اینجای کار از این مورد بهره مند نیست :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,104
نام
محمد علی
و الان داری منهواهای درجه سه میخونی فقط؟ :D
برگرد مرد مومن غیبت کبری تو تموم کن :D

==========
جمله‌ات رو این جوری باید اصلاح کنم:
و الان داری منهواهای درجه سه‌‌ی درب و داغون و بنجلی رو که مهدی معرفی کرده می‌خونی فقط؟:D

که باید جواب بدم: نه. گاهی هم منهواهای درجه دو می‌خونم:D

سوای این مسائل. علت اصلی زمان بود. توی زمانی که یه انیمه ۱۲ قسمتی میشه ببینم، راحت یه مانگا یا منهوای ۱۰۰ قسمتی می‌خونم.
بعد محتوایی که دنبالش هستم رو توی منهواهای درجه سه.... چیزه... توی مانگاها و منهواهای آوانگارد بهتر می‌تونم پیدا کنم:>

مثلا Legend of the Northern Blade رو خوندی؟ واقعا بعید می‌دونم چنین چیز با کیفیتی رو بشه توی انیمه‌ها دید. یا Sword Sheath's Child رو نمی‌دونم خوندی یا نه. اما
میازاکی‌ طوری ترین چیزی‌ـه که از سال‌های اخیر دیدم. حتی خود میازاکی هم انقدر میازاکی نیست:D

در زمانه‌ای که انیمه‌ها برام تکراری شده بودن، مانگاها و منواهای عجق وجق بودن که هنوز من رو توی این عالم حفظ کردن:D

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
انیمه هایی که این فصل شروع کردم :

Haikyuu!! TO THE TOP 2 : حرف خاصی نیست مثل همیشه عالی

bx113538-7oaqaTNMpL6r.png

Jujutsu Kaisen : انیمه بدی به نظر نمیرسه اگه داستان خوبی داشته باشه

bx113415-979nF8TZP2xC.jpg

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka III : هرچی فصل اولش چه از نظر داستانی چه مبارزه ( یکی از بهترین مبارزات تاریخ انیمه رو داشت برام ) خوب بود فصل دوم یه فاجعه بزرگ بود حالا اینکه فصل سوم چجوری میشه رو نمیدونم ولی امیدوارم حداقل یه مبارزه درست حسابی دیگه از بل ببینم

bx112124-Q2L0BdzThT39.jpg

Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen : اینم یکی از انیمه هایی بود که فصل اولش رو خیلی دوست داشتم هم به خاطر مبارزاتش ( که البته خیلی کم بود ) و هم به خاطر شخصیت اول داستان و اینکه امیدوارم از نظر داستان هم فصل خوبی داشته باشه و اینکه از مسئولین هم خواهش میکنم یکم وقت مبارزات رو بیشترش کنند:D

bx112300-I5ucx66OvqWX.png

Higurashi no Naku Koro ni Gou : هیچوقت طرفدار همچین انیمه هایی نبودم و فکر هم نمیکنم تا اخر ادامش بدم

bx114446-MdLYZpn1WjR7.jpg

Tonikaku Kawaii : عجیب و غریب شروع شد ولی بدم نبود فعلآ دنبالش میکنیم ببینیم چی میشه

bx116267-H8g5T4k5dpc1.png

Akudama Drive : داستان توی یه شهر رباتیک دنبال میشه و به چندتا خلافکار ماموریتی داده میشه که یک قاتل رو از حکم اعدامش نجات بدن و پول قابل توجهی بگیرند
تو قسمت اول که یه کار شیر تو شیری بود که نگو در کل خیلی بهش امیدوار نیستم به نظرم کاملآ یه کار بی سر و ته خواهد بود

b116566-gPdsIhCeCpL9.png

100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru : ایسکای این فصل تشریف دارند که تو قسمت اول چیز خاصی از خودش نشون نداد با این روند نهایت یه کار معمولی ازش در بیاد

bx116242-JY81Khmbqysn.jpg

Ikebukuro West Gate Park : انیمه ای در مورد گروه های خلافکاری تو یه شهر که قسمت اولش خیلی هم بد نبود ولی در کل انتظار خاصی ازش ندارم و اینکه اگه بخواد یه کار اپیزودیک باشه دراپ خواهد شد

bx111324-yp1jtH1XjxS3.jpg

Munou na Nana : شروع بدی نداشت یه کلاس با افرادی دارای توانایی خاص که کلیشه این روزهای صنعت انیمست ولی بازم یه داستان خوب میتونه همه چی رو عوض کنه بهش کمی امیدوارم و اگه انصاف داشته باشیم قسمت اول خوبی داشت تا ببینیم چی میشه

bx117343-NgCLZTaxallv.jpg

Yuukoku no Moriarty : دوستانی که علاقه مند به کارهای شرلوک هلمز هستند حتمآ با شخصیت موریارتی اشنایی دارند این انیمه از زاویه ایشون ( که البته اینجا بیشتر به صورت یه تیم به نمایش دراومده ) به داستان میپردازه حالا در ادامه شرلوکی هم در کار خواهد بود یا نه نمیدونم ولی درکل قسمت اول بدی نداشت تا ببینیم بعدآ چی میشه

bx114124-def92qPuIVeK.jpg

Kami-tachi ni Hirowareta Otoko : یه ایسکای دیگه که با اینکه بچگانه بنظر میرسه ولی احساس خوبی نسبت بهش داشتم و فعلآ ادامش میدم

bx115740-UjyehYxEl8YD.jpg

King's Raid: Ishi wo Tsugumono-tachi : شروع خوبی داشت و امیدوارم روند خوبی هم داشته باشه و از جمله کارهایی که تا اخر فصل ادامش میدم احتمالآ

bx118376-K3hiR9VJhjGL.jpg

و اما کار هایی که میخوام ببینم و هنوز وقت نشده :

Noblesse
Golden Kamuy 3 ( فصل دومش رو ندیدم از فصل یک هم هیچی یادم نمیاد :(( )
Taisou Zamurai
Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
Golden Kamuy 3 ( فصل دومش رو ندیدم از فصل یک هم هیچی یادم نمیاد :(( )
حسن، وضعیت منم بدبتر از تو نیست که فصل دوم ـش رو دیدم
فصل سوم با بی رحمی تمام شروع میشه...حتی 1دقیقه هم فلش بک نداشت که آدم یادش بیاد...توی فصل دوم چی شده بود.
قسمت اولش رو با بدبختی دیدم...هیچی از فصل 2ـش رو یادم نبود

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,387
نام
محمد
حسن، وضعیت منم بدبتر از تو نیست که فصل دوم ـش رو دیدم
فصل سوم با بی رحمی تمام شروع میشه...حتی 1دقیقه هم فلش بک نداشت که آدم یادش بیاد...توی فصل دوم چی شده بود.
قسمت اولش رو با بدبختی دیدم...هیچی از فصل 2ـش رو یادم نبود
دقیقا مشکل منم هست، همین هایکیو اصلا یادم نمیاد کجا تموم شد:|
سر یاهاری هم همین مورد رو داشتم.نمیان یک آنچه گذشت بزارن ببینیم اصلا چی به چیه!:))
___
پارت 5 جوجو هم تموم شد، خیلی لذت بردم! میخواستم بالاتر از پارت 4 بزارمش، ولی خب یک مورد های داستانی مثل کرکتر فوگو رو داشت واقعا نمیتونم بگم از نظر داستانی بهتره، ولی در کل از نظر اکشن بعد 3 بنظرم بهترین بود.
انیمه اکشن این چند وقته نمیومده بعد جوجو سیرابمون کنه؟!:(

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
جمله‌ات رو این جوری باید اصلاح کنم:
و الان داری منهواهای درجه سه‌‌ی درب و داغون و بنجلی رو که مهدی معرفی کرده می‌خونی فقط؟:D

که باید جواب بدم: نه. گاهی هم منهواهای درجه دو می‌خونم:D

سوای این مسائل. علت اصلی زمان بود. توی زمانی که یه انیمه ۱۲ قسمتی میشه ببینم، راحت یه مانگا یا منهوای ۱۰۰ قسمتی می‌خونم.
بعد محتوایی که دنبالش هستم رو توی منهواهای درجه سه.... چیزه... توی مانگاها و منهواهای آوانگارد بهتر می‌تونم پیدا کنم:>

مثلا Legend of the Northern Blade رو خوندی؟ واقعا بعید می‌دونم چنین چیز با کیفیتی رو بشه توی انیمه‌ها دید. یا Sword Sheath's Child رو نمی‌دونم خوندی یا نه. اما
میازاکی‌ طوری ترین چیزی‌ـه که از سال‌های اخیر دیدم. حتی خود میازاکی هم انقدر میازاکی نیست:D

در زمانه‌ای که انیمه‌ها برام تکراری شده بودن، مانگاها و منواهای عجق وجق بودن که هنوز من رو توی این عالم حفظ کردن:D
چرا غیبت میکنی مومن خدا اینهمه کار تاپ و درجه ۱ بهت معرفی کردم :D کار بدی کردم کار بهت معرفی کردم طرف بمب اتم میزنن زنده میمونه و یه تنه استکبار جهانیو شکست میده ؟
یا اون یکی که طرف ملت بهش فحش میدم قوی میشه ؟
و ...
خیلی بی انصافی !

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
نشستم این فیلم سوم made in abyss رو دیدم.نمیدونم فقط من اینطور بودم یا شما هم حس کردید دارید فیلم سوم برسرک رو میبینید!!!
حقیقتا این ژاپنی ها خدای انیمشن هستن اخه مگه میشه با این گرافیک و کارکترهای گوگولی یه همچین چیزی رو ساخت!!!حالا اون هیچی این صداپیشه های ژاپنیش،اینا واقعا ادمند!!!انگار خود کارکتر داره حرف میزنه.موزیک متن محشر بود.اصلا همینکه بدمن شکست نخورد خودش باعث شد نتونم دقیق ژانر اینو درک کنم
در یک کلام فوق العاده بود

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر