گفتگو درباره سریال های شرقی

m.rad

کاربر سایت
Jul 18, 2009
118
نام
Arisato
سلام خلیل جان:)
خیلی خوب و حرفه ای بررسی میکنید,خوشم اومد:d
از بچه های سایت کسی رو میشناسید که این سریالهای ژاپنی رو بفروشه یا جایی که بهشه تهیه کرد, چون دانلودش کمی سخته, مخصوصا که تعدادشون هم کم نیست:x
راستی AKB48 رو میشناسی؟!:d:x

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام
آدرس یه سایت برای دانلود این سبک سریال ها رو برام PM میکنید؟:D
تشکر فراوان:D

یه نگا به پروفایل خودت بنداز

سلام خلیل جان:)
خیلی خوب و حرفه ای بررسی میکنید,خوشم اومد:d
از بچه های سایت کسی رو میشناسید که این سریالهای ژاپنی رو بفروشه یا جایی که بهشه تهیه کرد, چون دانلودش کمی سخته, مخصوصا که تعدادشون هم کم نیست:x
راستی AKB48 رو میشناسی؟!:d:x

حرفه ای(!)، بیشتر آماتوری، J-Music رو دنبال میکنم
بهتره که تاپیک دور Music نچرخه، ولی با اون گروهی که نوشتی، آشنا نیستم و ازشون چیزی گوش نکردم...ولی وقتی میبینمشون یاد انیمه ی The iDOLMSTER می افتم که Drop ـش کردم... (توش یه چندتا دختر بودند که میخواستند "بُت" شند)
اگه فقط یه خورده جو گیر بشم تاپیک Asian Music رو میزنم (:

P.S
در مورد چیزی که خواستید، اینطور سوال ها رو نمیشه تو تاپیک جواب داد (کسی رو ندارم..ولی مثل قارچ فروشگاه سریال شرقی، تو نت ریخته)

برای خالی نبودن پست، در مورد یه فیلم ژاپنی صحبت کنم، که بی ارتباط به سریال هم نیست.

Bunny_Dropp2.jpg

うさぎドロップ
usagi doroppu
usagi drop
Bunny Drop

این فیلم بیشتر برای انیمه بین ها و مانگاخون ها معنی داره و با اون آشنا هستند...فیلم usagi drop از مانگا و انیمه ای به همین نام ساخته شده و اواخر فصل پیش، بنمایش در امد.
داستان فیلم درباره ی مرد جوان و مجردی هست (دایکچی) که به مراسم خاکسپاری پدربزرگ مادریش میره، اونجا با دختر بچه ای رو به رو میشه که بعداً از مادرش میشنوه، این دختر (رین)، بچه ی نامشروع پدربزرگشه(!)
بعد از اتمام مراسم خاکسپاری، اعضای خانواده سر اینکه کی باید از این بچه نگهداری کنه، با هم کلنجار میرند که دایکچی خلاف نظر همه بچه رو قبول میکنه.
در ادامه باید گفت که باید دید چه ماجرایی برای دایکچی و رین رخ میده.

بازیگران دو شخصیت اصلی داستان، دایکچی و رین، بازیگران خوبی هستند و پیش از این، عنوان های خوبی در کارنامه ـشون دارند

92.jpg

از آقای Matsuyama Kenichi میشه کارهایی مثل، شخصیت L در دو سری "دفتر مرگ"، شخصیت کاتو در دو سری Gantz، بازیگری در سریال یک لیتر از اشک.

2275.jpg

همچنین دختر خانم Ashida Mana پدیده ی سال 2010-2009 که از پنج شش سالگی کارش رو شروع کرده و حسابی خودش رو خوب نشون داده، کارهای قشنگی مثل سریال "مادر" و یا marumo no okite و همچنین دستی تو خوانندگی هم داره.

در نهایت با نگاهی به ریت فیلم و استقبال بسیار خوبی که ازش شد، میشه گفت که کار خوبی ساخته شده که میتونید تیزرش رو از Youtube نگا کنید
http://www.youtube.com/watch?v=F3AEZQDBN1s

P.S
یادم رفت بگم که هنوز عرضه ی خانگی نشده و باید تا 2Feb 2012 صبر کرد (:

آخرین ویرایش:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
شكارچيان برده رو حتما ببينيد دوستان.
داستانش بر اساس رمان نوشته يكی از نويسنده های معروف قرن 17 ميلادی كره ست و بازی بازيگراش هم كه محشره...
سريالش حرف نداره...آخرش من كلی اشك ريختم:( (ببينيد می فهميد)
من امروز یکی از قسمتهاش رو دان کردم دیدم. بدون تعارف اصلا خوشم نیومد. به جز یکی دوتا از بازیگراش بازی بقیشون در حد جلبک دریایی هستش بلکه کمتر:d بدترین بخشش هم به نظرم کارگردانیش هست که اصلا به دل آدم نمیشینه.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
من امروز یکی از قسمتهاش رو دان کردم دیدم. بدون تعارف اصلا خوشم نیومد. به جز یکی دوتا از بازیگراش بازی بقیشون در حد جلبک دریایی هستش بلکه کمتر:d بدترین بخشش هم به نظرم کارگردانیش هست که اصلا به دل آدم نمیشینه.
سريال كره ای رو بايد نسبت به سريال های ديگه كره ای سنجيد:D
خودمم هر سريالی رو از وسط ديدم خوشم نيومد،چون اكثر سريال های كره ای يه قسمت درامه،يه قسمت جنگ و دعوا،يه قسمت ماجراجویی و داستان...بخاطر همين از وسط نمی شه چيزی ازشون فهميد.(البته اكثرشون نه همه شون) به هر حال اگه خوشتون نيومده كه هيچ:D
برای ديدن سريال های مثل جومونگ هم كانال KBS رو بگيريد همين الان فكر كنم داره دو تا سريال تاريخی بلند پخش می كنه.

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
سريال كره ای رو بايد نسبت به سريال های ديگه كره ای سنجيد:D
خودمم هر سريالی رو از وسط ديدم خوشم نيومد،چون اكثر سريال های كره ای يه قسمت درامه،يه قسمت جنگ و دعوا،يه قسمت ماجراجویی و داستان...بخاطر همين از وسط نمی شه چيزی ازشون فهميد.(البته اكثرشون نه همه شون) به هر حال اگه خوشتون نيومده كه هيچ:D
برای ديدن سريال های مثل جومونگ هم كانال KBS رو بگيريد همين الان فكر كنم داره دو تا سريال تاريخی بلند پخش می كنه.

نه ...من قسمت اولش رو دان کرده بودم. البته دلیل دیگه ای هم ازش خوشم نیومد به خاطر حرفهای رکیک و از اینجور چیزا بود که واقعا ارزش سریال رو بشدت آورده پایین.البته نمیدونم قسمتهای بعدیش همینطوریه یا نه... یه موضوع دیگه هم اینکه آهنگهایی که موقع مبارزات پخش میکنه خیلی غربی میزنه.. مثل همین جاز ماز و اینا... زیاد از سبکش سر در نمیارم:d

از کجا بگیرم؟:d از اون چیزا ندارم:d
اگه خودتون سریال تاریخی بلندی دیدین ممنون میشم معرفی کنید تا از نت یه قسمتشو دان کنم ببینم چطوریه. ولی از بین سریالهای تاریخی ته جویونگ واقعا عالی بود....:x

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سریال Mother که تو صفحه ی پیش حرف ـش رو زده بودم، سر شبی تمومش کردم!
در یه کلمه میتونم بگم "عالـــی" بودش، تا الان همچین جو سنگینی رو تحمل نکرده بودم، واقعاً روحُ قلبم رو فشار داد.
الان اینقدر توی حس ام، دوست دارم زیرنویس ـش کنم.

فرصت کنم، یه معرفی ازش میزارم

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
نه ...من قسمت اولش رو دان کرده بودم. البته دلیل دیگه ای هم ازش خوشم نیومد به خاطر حرفهای رکیک و از اینجور چیزا بود که واقعا ارزش سریال رو بشدت آورده پایین.البته نمیدونم قسمتهای بعدیش همینطوریه یا نه... یه موضوع دیگه هم اینکه آهنگهایی که موقع مبارزات پخش میکنه خیلی غربی میزنه.. مثل همین جاز ماز و اینا... زیاد از سبکش سر در نمیارم:d

از کجا بگیرم؟:d از اون چیزا ندارم:d
اگه خودتون سریال تاریخی بلندی دیدین ممنون میشم معرفی کنید تا از نت یه قسمتشو دان کنم ببینم چطوریه. ولی از بین سریالهای تاریخی ته جویونگ واقعا عالی بود....:x

نظر شما قابل احترامه ولی فکر نمیکنم هیچکس با یه قسمت از سریال بتونه متوجه بشه که اون سریال در چه سطحی هستش و ارزش وقت گذاشتن داشته یا نه من نمیگم خیلی سریال تاپی هستش ولی سریال بدی هم نبود یه سریال خوب و معمولی

تو سبک های قدیمی هم دو تا کار جدید هست که هنوز هیچکدومشون رو کامل ندیدم ولی کارای خوبی هستند ولی چون تا اخر ندیدم نمیتونم معرفی ازش بذارم و نظر کلیم رو بگم

گی بک / gye baek

xzrvv33b0v2mftmr42l6.jpg

بک دونگ سو / Warrior Baek Dong Soo

4j6860slfp263nxg6r.jpg

یکیشون 29 قسمتیه و اون یکی 32 قسمتی

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
نظر شما قابل احترامه ولی فکر نمیکنم هیچکس با یه قسمت از سریال بتونه متوجه بشه که اون سریال در چه سطحی هستش و ارزش وقت گذاشتن داشته یا نه من نمیگم خیلی سریال تاپی هستش ولی سریال بدی هم نبود یه سریال خوب و معمولی

تو سبک های قدیمی هم دو تا کار جدید هست که هنوز هیچکدومشون رو کامل ندیدم ولی کارای خوبی هستند ولی چون تا اخر ندیدم نمیتونم معرفی ازش بذارم و نظر کلیم رو بگم
خب منم انتظار یه سریال عالی مثل امپراطور دریا داشتم ولی همونطور که گفتید در حد یه سریال معمولی هستش. ولی این سریالهای تاریخی کرده ای یه اصولی دارن که اگه رعایت نشه خیلی بد در میاد... تو این سریال اصلا رعایت نشدن:d یکیش رو هم قبلا گفتم اینکه سریال اصولا باید طوری باشه که آدم احساس کنه واقعا تاریخی هستش ولی از این طرف بعضی از مبارزات و آهنگاش طوری هستن که آدم احساس میکنه دوتا رزمیکار ورژن 2011 باهم مبارزه میکنن:d البته من سلیقه ام اینطوریه و این نیست که بقیه هم خوششون نیاد.
ممنون از سریالایی که معرفی کردین. اونا رو هم یه قسمتشو دان میکنم ببینم جریان از چه قراره.:x
سریال Mother که تو صفحه ی پیش حرف ـش رو زده بودم، سر شبی تمومش کردم!
در یه کلمه میتونم بگم "عالـــی" بودش، تا الان همچین جو سنگینی رو تحمل نکرده بودم، واقعاً روحُ قلبم رو فشار داد.
الان اینقدر توی حس ام، دوست دارم زیرنویس ـش کنم.

فرصت کنم، یه معرفی ازش میزارم
خلیل جان بشدت منتظر معرفی و زیرنویسش هستیم!!!:d:x

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
خب منم انتظار یه سریال عالی مثل امپراطور دریا داشتم ولی همونطور که گفتید در حد یه سریال معمولی هستش. ولی این سریالهای تاریخی کرده ای یه اصولی دارن که اگه رعایت نشه خیلی بد در میاد... تو این سریال اصلا رعایت نشدن:d یکیش رو هم قبلا گفتم اینکه سریال اصولا باید طوری باشه که آدم احساس کنه واقعا تاریخی هستش ولی از این طرف بعضی از مبارزات و آهنگاش طوری هستن که آدم احساس میکنه دوتا رزمیکار ورژن 2011 باهم مبارزه میکنن:d البته من سلیقه ام اینطوریه و این نیست که بقیه هم خوششون نیاد.
ممنون از سریالایی که معرفی کردین. اونا رو هم یه قسمتشو دان میکنم ببینم جریان از چه قراره.:x

سریال های سبک قدیم کره ای به دو دسته تقسیم میشه یکیش پادشاهی هست مثل امپراطور دریا و جومونگ و امپراطور بادها و شاه ته جونگ و .......

و یه نوع دیگش قدیم خیابونی هست که به پادشاهی هم مربوط میشه ولی اصل داستان تو خیابون و جنگ های خیابونی میگذره مثل هونگ گیل دانگ و ایلجیما و چیل وو و شکارچیان برده و ........

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
Mother_Television_Series_Poster.jpeg

Mother - TV series - 2010

ماجرای سریال:
داستان سریال "مادر" درباره ی خانوم Nao Suzuhara (نائو سوزوهارا) ـست که تنها زندگی میکنه و عمر خودش رو صرف تحقیق درباره ی پرندگان مهاجر کرده. بعد از اتمام کارش در دانشگاه، برای کار به یک دبستان در شهر Muroran جزیره ی هوکادیو، به عنوان معلم علوم (مسئول آزمایشگاه) فرستاده میشه.

918.jpg

"نائو سوزوهارا" زیاد از کارش راضی نیست و همچنان تمایل داره که تو دانشگاه مشغول تحقیق برروی پرندگان باشه، به هر حال در دبستان مشغول کار هستش تا کلاس درسی به اون داده میشه که معلم ـش مرخصی گرفته. "نائو" تو کلاس درس با دختر بچه ای به نام Reina Michiki (رینا میچیکی) آشنا میشه که کبودی هایی روی بدنش هست.

2275.jpg

با پیگیریهایی که از طرف یک مسئول از مدرسه و خانم "نائو" صورت میگیره، متوجه میشند که "رینا" مورد ازار و اذیت والدین ـش، قرار میگیره...این ماجرا همینطور ادامه پیدا میکنه تا حدی که "نائو" تصمیم میگیره به عنوان مادرجایگزین "رینا"، از اونجا (شهرMuroran) به توکیو سفر کنند.

ماجرای سریال درباره ی مشکلات و اتفاقاتی هست که برای این دو در طول سفرـشون رخ میده، شکل گرفته که با زیبایی بسیار، داستان اون به تصویر کشیده شده. این سریال 11 قسمت ای در شبکه ی NTV ژاپن، در بهار 2010 پخش شده.

نظرشخصی:
سریال مادر، به طرز باورنکردی برای من، قشنگ بودش(!) یک سریال درام خانوادگی با تم تعلیق که بخوبی تونست من رو سه روز درگیر خودش کنه.
روند سریال شاید آروم به نظر برسه، ولی آرامشی توی اون وجود داره که ببنده دوست داره، زمان حرکت نکنه و همینطور باقی بمونه(!) پایان هر قسمت بسیار خوب تموم میشه و همیشه حس ادامه دادن رو در ببینده زنده نگه میداره.

بازی "رینا" چان، واقعاً قابل تحسین هست، زمان ساخت سریال 6 سال بیشتر سن نداره، بشکل یه بازیگر حرفه ای، بازی میکنه. شاید بعضی اوقات بشه فهمید که داره نقش بازی میکنه، و این کار بیشتر براش یه بازیه (Game) ولی واقعاً تلاش زیادی میکنه و حس زیادی رو میزاره که گاهی اوقات مرز بین بازیگری و واقعیت شکسته میشه و ببنده از دیدن لحظات، لذت کامل میبره.
میشه گفت که Mana Ashida (مانا آشیدا، بازیگر نقش رینا میچیکی) بازیگر بااستعدادیه که آینده ی بسیار خوبی رو در پیش داره، بطوری که 8 فیلم و 4 سریال در سال 2009-2010 بازی کرده و همچنین 2 فیلم برای 2012 داره.

اما، بازی خانم "نائو" بسیار خوبه، یه بازی زیرپوستی که بسیار نزدیک به شخصیت داستان هست. زنی تنهایی که همیشه دوست داشته تنها باشه و حالا مسئولیت مادر شدن رو قبول کرده ولی هیچی درباره ی مادر بودن نمی دونه.

3465.jpg
390.jpg
دو شخصیت مهم زن دیگه هم تو داستان وجود داره (دو عکس بالا) که، مکمل همدیگه بازی میکنند...بازی این دو فوقالعادست. نقش ـشون باعث میشه سریال یک جو بسیار بسیار سنگینی بخودش بگیره.

موسیقی کار زیاد شنوا نیست و قطعات چندان قابل توجهی نداره که بتونه اهرم فشار برروی احساسات بحساب بیاد...ولی با همون مقدار کم، بخوبی و بجا شنیده میشه و در قسمت هایی باعث به اوج رسیدن احساسات ببنیده میشه.
P.S
صحبت از احساسات شد، این رو بگم برای دوستانی که مثل خودم، بدنبال اشک ریختن هستند(!) اینکار نتونست اشک منو در بیاره...بطور کلی بسیار سخت میشه اشک ام دربیاد ولی باید اعتراف کنم که تا مرز گیره کردن، منو پیش بُرد...بشکل ناجوری، جو این سریال، سنگین بودش و بعضی اوقات قبلم رو فشار میداد...صحنه هایی رو نشون میداد و حرف هایی گفته میشه، که از ته قلب دوست نداشتم ببینم و بشنوم، ولی باعث میشد که به اشک ریختن نزدیکتر بشم و لبخند تلخی بزنم! (:

درنهایت بسیار خوشحال ام که این سریال رو، روی کیفیت 720P دانلود کردم و به دوستان هم پیشنهاد میکنم حتماً این سریال که زیرنویس هم نشده رو، نگا کنند. سطح سختی دیالوگ ها بسیار کم هستش و توجه نکنید که اشک یه نفر در نیومده، آدم عادی باشه، باید سر این سریال گریه کنه (:

P.S
خیلی دوست دارم که فرصتی پیدا کنم، زیرنویس فارسی ـش کنم.

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
دانلود یه سریال ژاپنی رو شروع کردم

bloodymonday.jpg

Bloody Monday - Season 01 / 2008
Bloody Monday - Season 02 / 2010

ماجرای سریال بعد از حادثه ی تروریستی ای که تو روسیه رخ میده شروع میشه، داستان از این قراره که با یه حمله ی بیولوژیکی، کلیه ی ساکنین یکی از شهرهای روسیه، کشته میشند. در ژاپن برای جلوگیری از حملات احتمالی، گروهی به نام THIRD-i تشکیل میشه و مشغول جمع آوری اطلاعات میشند....از اطلاعاتی که این گروه بدست میاره، متوجه میشند که یک گروه تروریستی قراره ویروسی به نام Bloody X رو در توکیو رها کنه. در ادامه اونها سعی میکنند با کمک گیری از یه هکر حرفه ای (به نام Takagi Fujimaru)، با هک کردن سیستم های اطلاعاتی، هر گونه سر نخی از عوامل این گروه پیدا کنند.

Base سریال از روی یه مانگا به همین نام "Bloody Monday" ساخته شده و در طی دو فصل، 11 قسمته و 9 قسمتی، در 2008 و 2010 از شبکه ی TBS ژاپن، پخش شد.
سبک سریال، اکشن جنایی با تم تعلیق هستش، که با نگاهی به ریت بسیار خوب سریال در هر دو فصل، میشه گفت که کار خوبی ساخته شده و چشمم رو گرفته. فعلاً که در حال دانلودام، دیدمش، حتماً نظرم رو میگم. (زیرنویس فارسی نداره)

آخرین ویرایش:

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
بسیار لذت بردیم از فیلم 1 لیتر اشک.
اگر کسی بتونه لینک دانلود Sound track های این فیلمم قرار بده دیگه خیلی ردیف میشه

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
بسیار لذت بردیم از فیلم 1 لیتر اشک.
اگر کسی بتونه لینک دانلود Sound track های این فیلمم قرار بده دیگه خیلی ردیف میشه

والا میلاد جون، فیلم اون، OST خاصی نداره، اگه سریال ـش رو میخوای...لینکش رو برات فرستادم.

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
والا میلاد جون، فیلم اون، OST خاصی نداره، اگه سریال ـش رو میخوای...لینکش رو برات فرستادم.
آقا منظورم همین سریال بود اشتباه نوشتم:D
دستت شما درد نکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر