گفتگو درباره سریال های شرقی

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
قسمت (های) اسپیشالش زیرنویس نشده، با مترجم سریال هم که صحبت کردم برنامه ای برای زیرنویس زدن اون نداره...ولی اسپیشال اون بیش از 70 درصدش یادآوری قسمت های پیشین سریال هستش و چیز زیاد دندون گیری نداره..(هنوز خودم ندیدمش)
فیلم ای که هم قبل از ساخت سریال پخش شد (یه سال قبلش فکر کنم) بدک نبودش، بیشتر به داستان واقعی "آیا" نزدیکتر هستش، ولی اگه نبینیش هم چیزی رو از دست نمیدی، تو 1:30 فیلم، نمیتونه خوب شخصیت سازی کنه. با این وجود که بازیگر نقش "آیا" هم بد نبودش، ولی زیاد هم خوب نبودش (: (بگم که فیلمش زیرنویس فارسی نداره)

ممنون. قسمت اسپیشل 2 ساعت و 20 دقیقه بود که خوشبختانه زیر نویس انگلیسیش روون بود و نیشستم با همون نگاه کردم. این فیلمش رو هم فکر کنم تلویزیون یه بار نشون داده بود.ولی ای کاش سریالشو نشون بده:d
این سریال مگه چند تا قسمت اسپیشال داره که نوشتین (های) ؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
ممنون. قسمت اسپیشل 2 ساعت و 20 دقیقه بود که خوشبختانه زیر نویس انگلیسیش روون بود و نیشستم با همون نگاه کردم. این فیلمش رو هم فکر کنم تلویزیون یه بار نشون داده بود.ولی ای کاش سریالشو نشون بده:d
این سریال مگه چند تا قسمت اسپیشال داره که نوشتین (های) ؟

یه قسمت بیشتر نیست، ولی خیلی وقت پیش توی یکی از این سایت های J-Dorma خونده بودم که سه قسمت بودش که در قالب یه قسمت در آمده...حالا شاید اشتباه خوندم و یا اصلا مال یه سریال دیگه بودش (:

برای خالی نبودن پست، سریال Mother چشمم رو گرفته!

MotherNTVp2.jpg

چیزی که قبلاً ازش خوندم، خانم Nao Suzuhara یه محقق دانشگاهی هستش که درباره ی زندگی پرندگان تحقیق میکنه که بعد از اتمام کارش به عنوان معلم تو به دبستان فرستاده میشه. توی مدرسه دختر بچه ای هستش که با تن ای کبود به مدرسه میاد، درپی پیگیریهای خانم نائو، متوجه میشه که این بچه مورد ازار اذیت والدینش قرار گرفته، با وجود پیگیری هایی که میکنه ولی بازم کبودی های بچه ادامه پیدا میکنه، تا اینکه خانم "نائو" تصمیم میگیره با استفاده از سرویس مادرجایگزین (!) با بچه از "هوکایدو" به "توکیو" بره...ماجرای سریال درباره ی سفر این دو و اتفاقاتی که براشون رخ میده هستش.

سریال توسط شبکه ی NTV در میانه های سال 2010، در یازده قسمت پخش شده، اینطور که دیدم یکی از کارهای قشنگ ژاپنی بحساب میاد و چشمم رو گرفته

آخرین ویرایش:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
ممنون خلیلی جان.این mother رو هم نگاه کن اگه مثل همون one litre بود ما هم بریم دانلودش کنیم.:x
کسی این سریال سکوت رو نگاه کرده؟ در چه مایه هایی هستش؟ ارزش دانلود کردن داره؟!
راستی...
اسم تایپیک سریالهای شرقی هست ولی در عمل سریالهای کره ای و یکی دو تا هم ژاپنی مورد بحثه. مطمئنم سایر کشورها شرقی هم سریالهای خوبی باید داشته باشن( البته به جز هند که حال آدمو بهم میزنه:d) اگه کسی از این سریالهای سایر کشورهای شرقی هم سریال خوبی میشناسه معرفی کنه.
:x

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
امروز یه سریال ژاپنی رو تموم کردم گفتم برای تنوع یه کار ژاپنی رو معرفی کنم

مشخصات سریال

اسم : دختر کاری

اسم های انگلسیس و نام های دیگر سریال : Mop girl

تعداد قسمت : 10

محصول سال 2007 ژاپن

تم : فاتزی , کمدی , معمایی

drjrkz91c58qwv1jwm3n.jpg

داستان سریال از جایی شروع میشه که دختر بچه ای به نام موموکو هاسیگاوا در حال عبور از خط عابر پیادست که ناگهان موتور سیکلتی با سرعت خیلی زیاد به سمت اون میاد ولی قبل از اینکه به موموکو اسیبی برسه زنه از پشت سر اون رو هل میده و خودش رو برای موموکو قربانی میکنه اون زن قبل از اینکه بمیره دست مومکو رو میگیره و به اون میگه که این هدیه ای برای تو هستش که بتونی اینده رو ببینی و بعد مومکو صداهای عجیبی رو میشنوه که بسیار ازاردهنده هستش

12 سال از اون قضیه میگذره و الان موموکو 21 ساله هستش و دنبال کاری میگرده که بتونه توانایی های خودش رو ثابت کنه موموکو قلب مهربونی داره و خیلی دوست داره که به تمام کسانی که به کمک احتیاج دارند کمک کنه ولی دست پا چلفتی بودنش معمولآ باعث میشه که تو بیشتر کار ها گند بزنه و از کار اخراج میشه

مومکو بالاخره با یه پیشنهاد کاری مواجه میشه که اول نمیدونه چه کاری هستش ولی وقتی به محل کار جدیدش میرسه متوجه میشه که شرایط شغلی اینجا ترتیب مراسم عزاداری حمل جسد و پاک سازی صحنه های جرم و جنایت هستش

مومو کو که اول از این کار ترس داره بعد از مدتی متوجه میشه که با دست زدن به اشیاء قربانی به یک روز قبل از حادثه برمیگرده و و اون صدای ازار دهنده همیشه اون رو صدا میزنه و میگه که اینده در دستان توست و اون این شانس رو داره که شرایط رو طوری تغییر بده که اتفاقی برای کسی نیفته ولی موموکو متوجه میشه که به تنهایی نمیتونه از پس این کار بر بیاد به خاطر همین به فکر کمک گرفتن از پسری به نام اوتومو که توی شرکت مسئول موموکو هستش کمک بگیره ولی این کار راحتی نیست چون اون به هیچ وجه حرف های موموکو رو برای اینکه قراره اتفاقی برای کسی بیفته باور نمیکنه و قصد کمک هم نداره

اما اوتومو یه نقط ضعف بزرگ داره و اون هم زن های خارجی هستند اگه پای اشنایی با هر کدوم از اون ها محیا باشه اوتمو کاری نیست که نتونه انجام بده :d

3gzg1qg17mgaw2ytdm5n.jpg

موموکو با دردسر های فرواوان بالاخره میتونه اتومو رو هم در داستان ها همراه کنه ولی اون بعد از مدتی در مورد تواناییش دچار تردید میشه و متوجه میشه که همیشه نمیشه وقایع به خوبی و خوشی تغییر داد و اون تصمیم میگیره که .........

در مورد سریال میشه گفت که داستان جالبی داره و بیشتر جذابیت سریال به داستان متفاوتش هست

سریال به صورتی دنبال میشه که هر قسمت داستان مجزایی داره و تو هر قسمت مومکو در مورد تواناییش و کاری که انجام داده بیشتر فکر میکنه و بهتر درک میکنه که چه کارهایی رو باید انجام بده یا میتونه انجام بده درطی قسمت ها نیز به کاراکتر اوتومو هم پرداخته میشه و تو هر قسمت بیشتر متوجه میشیم که از کجا اومده و چه نقشی خواهد داشت و این به عنوان روایت داستان یک نقش مکمل میتونه جالب باشه

از نکات مثبت این سریال بازیگر اصلی و بامزه این سریال یعنی kitagawa keiko هستش که نقش افرینیش بسیار جالب و با نک از اب در اومده ایشون اگه اشتباه نکنم در فیلم توکیو دریفت هم حضور داشتند

نظر شخصی : یه سریال متفاوت و خوب بود من دوستش داشتم و از دیدنش خسته نشدم هرچند که به نظر میرسید جا واسه ادامه دادن سریال بود نمیدونم چرا ادامه داده نشد

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
حسن جان، به نظر میرسه این Mop girl کار جالبُ فانی باشه. چشمم رو گرفت (:

P.S
کمی تو نت نگاش که کردم دیدم، Erika Sawajiri براش آهنگ خونده. یکی از فن هاشم D: ... الان میرم آهنگ ـش رو دانلود میکنم

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
حسن جان، به نظر میرسه این Mop girl کار جالبُ فانی باشه. چشمم رو گرفت (:

P.S
کمی تو نت نگاش که کردم دیدم، Erika Sawajiri براش آهنگ خونده. یکی از فن هاشم D: ... الان میرم آهنگ ـش رو دانلود میکنم

کار متفاوتی بود خلیل جان من خوشم اومد

اپنینگش رو اشون خونده ؟ اهنگ اپنینگ جالبی داره کلآ اهنگ اسیای شرقی چیز جالبی داری برای منم بفرست من گناه دارم :d

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
کار متفاوتی بود خلیل جان من خوشم اومد

اپنینگش رو اشون خونده ؟ اهنگ اپنینگ جالبی داره کلآ اهنگ اسیای شرقی چیز جالبی داری برای منم بفرست من گناه دارم :d

اره، جالبه، هم خوب خونده و هم شعرش قشنگه

آهنگ
http://www.mediafire.com/?kxkv1frk6p9j0bb
شعرش
http://www.jpopasia.com/lyrics/6990/erika-sawajiri/destination-nowhere.html
PV ـش
http://www.youtube.com/watch?v=VjpAcLQgjgo

P.S
حسن جان، خیلی دوست دارم که یه تاپیک Asian Music هم باشه (:

+++++

قسمت اول سریال Mother رو دیدم، خیلی خوشم امد، سریال با ریتم خیلی آروم و ساده ای داره پیش میره...موسیقیش کمه ولی به موقعه و خوب، خودش رو نشون میده.

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
اره، جالبه، هم خوب خونده و هم شعرش قشنگه

آهنگ
http://www.mediafire.com/?kxkv1frk6p9j0bb
شعرش
http://www.jpopasia.com/lyrics/6990/erika-sawajiri/destination-nowhere.html
PV ـش
http://www.youtube.com/watch?v=VjpAcLQgjgo

P.S
حسن جان، خیلی دوست دارم که یه تاپیک Asian Music هم باشه (:

+++++

قسمت اول سریال Mother رو دیدم، خیلی خوشم امد، سریال با ریتم خیلی آروم و ساده ای داره پیش میره...موسیقیش کمه ولی به موقعه و خوب، خودش رو نشون میده.

دستت درد نکنه خلیل جان

منم به شدت استقبال میکنم مثلآ اهنگ پرنده ابی که توی یکی از اپنینگ های ناروتو بود یا خیلی از اهنگ های دیگه رو دانلود کردم که واقعآ اهنگ های قشنگی هستند کلآ سبک های جالبی میخونن

خلیل جان کامل دیدی یه معرفی ازش بنویس یه چیز دیگه اینکه زیرنویس داره ؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
دستت درد نکنه خلیل جان

منم به شدت استقبال میکنم مثلآ اهنگ پرنده ابی که توی یکی از اپنینگ های ناروتو بود یا خیلی از اهنگ های دیگه رو دانلود کردم که واقعآ اهنگ های قشنگی هستند کلآ سبک های جالبی میخونن

خلیل جان کامل دیدی یه معرفی ازش بنویس یه چیز دیگه اینکه زیرنویس داره ؟

معرفی سریال رو که حتماً میزارم...فقط دارم نسخه ی 720p ـش رو میارم، حجم هاش کمی زیاد هستش، وقت میبره تا کامل بیاد.
زیرنویس فارسی نداره...فقط EN ـش هست.
شاید تو این فروشگاه های دره پیت، زیرنویس فارسی انحصاری خودشون، ازش باشه (خبر ندارم، نگشتم...ولی سطح لِول دیالوگ هاشون، خیلی ساده هستش، پیچیدگی خاصی نداره)

P.S
من که عاشق J-POP ام کمی هم J-Rock گوش میکنم، ولی عمده ی گوش کردن هام، J-POP ـه. بیشتر هم خواننده ی خانم رو قبول دارم، خیلی کم پیش میاد از صدای مردی خوشم بیاد، مثلاً آقای Tatsuya Mitsumura از گروه راک Nico Touches the Walls...خلاصه زدن تاپیکش کاری نداره، ولی ساپورت اون وقت میخواد که میترسم مثل تاپیک بهترین های انیمه بشه، بخوابه ): (اگه شما ساپورت ـش کنی، این یه حرف دیگس و میشه صحبت ـش رو کرد (: )

P.SS
Blue Bird حرف نداره، خیلی گوشش کردم، به هرکی دادم گوش کُنه، زد تو بُرجکم ام که این آهنگ چیه :q خودم میگم، خیلی قشنگه D:

آخرین ویرایش:

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
دوستان این سریال 1 لیتر اشک میتونید لینک های دانلودشو بهم بدید؟هرچی کم حجم تر بهتر:d
زیرنویسشم اگه انگلیسی باشه عالی میشه:d

در کل واسه منی که عشقم انیمه های Slice Of Life و Drama هست سریال ژاپنی چی سراغ دارید؟

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
معرفی سریال رو که حتماً میزارم...فقط دارم نسخه ی 720p ـش رو میارم، حجم هاش کمی زیاد هستش، وقت میبره تا کامل بیاد.
زیرنویس فارسی نداره...فقط EN ـش هست.
شاید تو این فروشگاه های دره پیت، زیرنویس فارسی انحصاری خودشون، ازش باشه (خبر ندارم، نگشتم...ولی سطح لِول دیالوگ هاشون، خیلی ساده هستش، پیچیدگی خاصی نداره)

P.S
من که عاشق J-POP ام کمی هم J-Rock گوش میکنم، ولی عمده ی گوش کردن هام، J-POP ـه. بیشتر هم خواننده ی خانم رو قبول دارم، خیلی کم پیش میاد از صدای مردی خوشم بیاد، مثلاً آقای Tatsuya Mitsumura از گروه راک Nico Touches the Walls...خلاصه زدن تاپیکش کاری نداره، ولی ساپورت اون وقت میخواد که میترسم مثل تاپیک بهترین های انیمه بشه، بخوابه ): (اگه شما ساپورت ـش کنی، این یه حرف دیگس و میشه صحبت ـش رو کرد (: )

P.SS
Blue Bird حرف نداره، خیلی گوشش کردم، به هرکی دادم گوش کُنه، زد تو بُرجکم ام که این آهنگ چیه :q خودم میگم، خیلی قشنگه D:

یه ذره سخته برام بخوام بازیرنویس انگلیسی نگاه کنم چون باید دیکشنری بذارم بقل دستم که کلآ باعث میشه موقع سریال دیدن حالم گرفته شه چون تجربش رو تو چندتا کار داشتم

منم کارهای ژاپنی و کره ای رو خیلی دوست دارم گوش میدم ولی حجم کارایی که شنیدم زیاد نبوده خیلی دنبال البوم های جالب که خوشم میاد میگردم کلآ چیز جالبی پیدا کردی دریغ نکن

نه بابا من زیاد تجربه این کار رو ندارم و توانایی ساپورتش رو ندارم همین تاپیک رو بتونم به مرحله ای برسونم که چندتا کار خوب معرفی شده باشه کار بزرگی کردم (:

من خودم Blue Bird رو خیلی دوست دارم و هر موقع وقت کنم گوش میدم سلیقه ای دیگه ولی به ما میگن سلیقه برتر :d

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
خواهش میکنم

مشکل اینجاست که من خودم هنوز یک لیتر اشک رو ندیدم ولی نسبت به تمی که داشت بیشتر نزدیک به سریال هایی مثل 49 روز و سلام اقای خدایی هست که معرفی کرد که البته کار های دیگه هم هست که یادم بیاد حتمآ معرفیش رو میذارم

امپراطور دریا رو هم دیدم اگه تو این سبک دوست دارید این کار که معرفیش رو پایین براتون میذارم رو احتمالآ میپسندید

مشخصات سریال

اسم : شکارچیان برده

اسم های انگلسیس و نام های دیگر سریال : The Slave Hunters

تعداد قسمت : 24

پخش شده از شبکه KBS2

محصول سال 2010 کره

ژانر : اکشن درام رومنس
36mr0bfm1384cqdcj7wp.jpg

داستان سریال در مورد داگیل یک اشراف زاده هستش که الان دیگه هیچ چیز از دوران اشرافیت خود را به همراه ندارد و همه این ها رو مدیون دختری هستش که به عنوان برده در خانه انها زندگی میکرد و داگیل عاشق اون بود ولی بعد از اینکه پدر داگیل متوجه عشق بین ان دو میشه تصمیم میگره که اون دختر رو به خانواده اشرافی دیگه ای بفروشه ولی برادر اون دختر با اتیش زدن خونه ارباب و کشتن اون و ضربه ای که با داس به صورت داگیل میزنه و یک خراش بزرگ روی چشم اون به جا میذاره باعث میشه که داگیل الان یک زندگی متفاوت داشته باشه

داگیل الان در خیابان ها برای خودش دسته ای سه نفره رو تشکیل داده و فقط یک هدف رو دنبال میکنه و اون هم دنبال کردن برده ها به امید پیدا کردن خواهر و برادری که همه چیز رو ازش گرفتن داگیل در این مسیر توسط درباریان مسئول پیدا کردن برده ای میشه که قبلآ یکی از مقامات نظامی شاهزاده سابق بوده و الان قصد این رو داره که نوه پادشاه کنونی رو به سلطنت برسونه داگیل با دنبال کردن این برده به سر نخ هایی از اون خواهر و برادر دست پیدا میکنه و وقتی به عشق سابق خودش برخورد میکنه اون دختر الان ........

emxmwozdsioo6vklxtxa.jpg

داستان سریال روند و موضوع خوبی داره هرچند که به غیر از داستان اصلی پراکندگی داستان های دیگه تو داستان اصلی زیاد هستش که در اخر هم زیاد به هم مربوط نمیشند که در بیشتر سریال ها برای شاخه و برگ دادن استفاده میشه

و اما یکی از نکات مثبت این سریال شخصیت داگیل و بازیگر اون هست که خبلی خوب بازی میکنه بیشتر دوستان بازیگر نقش داگیل ( جانگ هیوک ) اون رو از سریال متشکرم که از شبکه پنج پخش میشد و نقش دکتر رو اونجا داشت به خاطر میارند نقش داگیل مردی رو به نمایش میذاره که هیچ قانونی برایش وجود ندارد اون به هیچ چی اهمین نمیده بعضی وقت ها بی رحم ولی از ته دل مهربون هستش و نمیتونه درد دیگران رو تحمل کنه و یکی دیگه از ویژگی هاش اینه که به هیچ کس اعتماد نداره

داستان سریال سکانس های طنز و اکشن و درام و ..... همه رو در کنار هم داره و جزء سریال هایی هستش که خواستش پوشش دادن سلایق همه مردم بوده تا هر بیننده از دیدن سریال لذت ببره و به خاطر همین هستش که بیشتر کسانی که این سریال رو دیدن امتیاز بالایی رو برای این سریال در نظر گرفتند

نظر شخصی : یکی از سریال های خوب سبک قدیم هستش و به شخصه یکی از امتیازات این سریال رو استفاده مناسب بازیگراش میدونم که کاملآ با این نوع سبک سریال تناسب داشت

vt6zn5pkbi3giwpy5dnq.jpg

شكارچيان برده رو حتما ببينيد دوستان.
داستانش بر اساس رمان نوشته يكی از نويسنده های معروف قرن 17 ميلادی كره ست و بازی بازيگراش هم كه محشره...
سريالش حرف نداره...آخرش من كلی اشك ريختم:( (ببينيد می فهميد)

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
شكارچيان برده رو حتما ببينيد دوستان.
داستانش بر اساس رمان نوشته يكی از نويسنده های معروف قرن 17 ميلادی كره ست و بازی بازيگراش هم كه محشره...
سريالش حرف نداره...آخرش من كلی اشك ريختم:( (ببينيد می فهميد)
من خیلی از اینجور سریالا خوشم میاد .فقط نتونستم لینک مستقیم دانلودش رو پیدا کنم. همش مدیافایر بود اگه کسی لینک مستقیم این سریال رو داشت از ما دریغ نکنه( از اونایی که میشه گذاشت از 2 تا 8 دان بشن)(کمبود حجم ترافیک و هزارتا مصیبت...:d)

حسن جان من از اون سریالایی که بالای 100 قسمتی هستن خیلی خوشم میاد. سریالی اینطوری سراغ دارین؟ که سبکشم قدیمی باشه و البته آب بندی نباشه:d مثل سریال ته جویونگ...(135 قسمت بود)
دوستان این سریال 1 لیتر اشک میتونید لینک های دانلودشو بهم بدید؟هرچی کم حجم تر بهتر:d
زیرنویسشم اگه انگلیسی باشه عالی میشه
مثل اینکه تا الان متاسفانه فقط من و خلیل جان این سریال رو دانلود کردن و دیدن(:d) شما هم ببینی میشیم سه تا:d ولی دور از شوخی خیلی کم لطفی هستش که سریالی به این عظمت طرفداراش انگشت شمار باشه. لینک های دانلودشو براتون پی ام کردم. البته هروقت سریال رو دیدی خودتو آماده کن برای یکی دو هفته دپرسی و از این حرفا:d ولی جدا من به یکی از دوستام که اصلا و ابدا فیلم و سریال کره ای و ژاپنی نمیبینه و اشکش با اینجور چیزا در نمیاد ، اینو با هزارتا التماس دادم .اما آخرسر مثل اینکه اونم گریش دراومد شدیدا...:d
کمی تو نت نگاش که کردم دیدم، Erika Sawajiri براش آهنگ خونده.
این مگه همون بازیگر آیا نیستش؟! یا دوشغله هستش؟:d

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
من خودم Blue Bird رو خیلی دوست دارم و هر موقع وقت کنم گوش میدم سلیقه ای دیگه ولی به ما میگن سلیقه برتر

D:

مثل اینکه تا الان متاسفانه فقط من و خلیل جان این سریال رو دانلود کردن و دیدن

بیشتر از دو نفر هستش (!) بعضی ها تو تاپیک رو نکردند و گرنه بیننده های دیگه ای هم داشته
این مگه همون بازیگر آیا نیستش؟! یا دوشغله هستش؟
اره دیگه، خودشه (:

البته به غیر از بازیگری و حرفه ی موسیقی، تو کار Photobook هم هستش :q کارش رو هم از 16 سالگی شروع کرد. الان هم متعلقه ـست
سرگذشت جالبی داره، فرصت کردی زندگی نامش رو بخون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر