گفتگو درباره سریال های شرقی

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
silent sea ببینید :-"
شت اصلا حواسم به این نبود، هی می‌گم یه چیز دیگه هم از نتفلیکس اومده بود و من ندیدمش.
سوئیت هوم رو هم ندیدم، البته احتمالا اول همین سایلنت سی رو ببینم و بعد اون دو تای دیگه رو.

• Like
Reactions: VENOMEM

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
دیشب قسمت اولش رو دیدم و جالب بود به نظرم. شباهت که کم نداشتن طبیعتا ولی یکسری تفاوت های ریز هم داشت که جالب کرده بود کار رو. مهم ترین فرق سریال نسبت به نسخه اصلی که به نظرم نقطه قوت و برتری ورژن کره ای به نسبت لا کاسا د پاپله، نحوه آشنایی پرفسور و کاراکتر بازرس مسئول مذاکرات هست. برخلاف ورژن اسپانیایی پرفسور اینجا از دو ماه قبل سرقت طرح آشنایی و دوستی با بازرس رو شروع کرده بود، که خب همین تفاوت به نظرم نکته و تفاوت بسیار مثبتی بود در مقابل نسخه اصلی سریال.

• Like
Reactions: hitman68

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
هممم...قسمت 6 اش چرخش جالب خوبی داستان داره. ادامه اش کی میاد؟
هنوز تاریخی واسه پخش 6 قسمت باقی مونده اعلام نشده.

در مورد نظرت راجع به سریال هم بگم توکیو ورژن کره ای >>>>>>>> توکیو ورژن اصلی. :D

من عجیب با توکیو لا کاسا د پاپل مشکل داشتم، البته فصل آخرش رو هنوز ندیدم شاید بالأخره آدم شده باشه. :/

• Like
Reactions: Arima Kishou

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
هنوز تاریخی واسه پخش 6 قسمت باقی مونده اعلام نشده.

در مورد نظرت راجع به سریال هم بگم توکیو ورژن کره ای >>>>>>>> توکیو ورژن اصلی. :D

من عجیب با توکیو لا کاسا د پاپل مشکل داشتم، البته فصل آخرش رو هنوز ندیدم شاید بالأخره آدم شده باشه. :/
من زیاد اصلی رو کامل ندیدم ولی تا جایی که دیدم، بله این بهتره! فقط اول داستان و اون بخش BTS یک کرینج فست به تمام معنا بود!:| آخه ربط خاصی هم این جریان BTS نداشت حتی توی خود 6 قسمتم یک اشاره ایی هم بهش نمیشه. بیشتر حکم پیام بازرگانی برای جذب مخاطب های غربی رو داشت.:|

فقط اکشن خفنی یادمه اصلی داشت که این جدا نداره. هندی بازی های اصلی خیلی زیاد بود.:D

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
آقا یه وسواسی با سریال ها پیدا کردم اونم اینکه ارم شبکه مثلا MBC مدام کنار تصویر است و اصلا نمیره توی بعضی سریال ها و شبکه های مختلف
راهی هست با KM PLAYER حذفش کرد یا سایتی که ارم شبکه ها توی فیلم نباشه
نسخه وب دی ال رو بگیر بجای hdtv.

• Like
Reactions: AYAKA

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
دمت گرم
داداش یه سایت با آرشیو قوی سریال های شرقی کره ای معرفی میکنی؟ که همین طوری نسخه مختلف سریال ها رو داشته باشه
سایت پرومویز آرشیو خوبی داره ولی خب اشتراکی هست. (هزینه بالایی نداره البته)
تو سایتش هم سریال شرقی هست و هم سینمایی.

• Like

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟