گفتگو درباره سریال های شرقی

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
اگه می شه لطفا يه جایی رو معرفی كنيد لينك دانلود سريال افسانه ميهن پرستان (legand of the patriots-در مورد جنگ كره هم هست) رو داشته باشه.
ممنون.

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
یه سریال دیگه معرفی کنم :d

مشخصات سریال

اسم : 49 روز

اسم های انگلسیس و نام های دیگر سریال : 49Days

تعداد قسمت : 20

پخش شده از شبکه SBS

محصول سال 2011 کره

ژانر : فانتزی , رومنس , درام

ho9t8qayfqj3gzlx9zlb.jpg

این سریال در مورد دختری به نام جی هیون هست که پس از مراسم نامزدیش با اصرار پدرش قرار شده که یک هفته بعد مراسم عروسیش رو هم برگزار کنه ولی بر اثر یک تصادف رانندگی جی هیون وارد کما میشه

جی هیون وقتی این اتفاق براش میفته به صورت یک روح در میاد و کسی به عنوان یک زمان نگه دار پیش جی هیون میاد و شرایط رو براش توضیح میده

جی هیون الان به گفته پزشکان به مرگ مغزی دچار شده و هیچ شانسی رو برای برگشتن اون به زندگی قائل نیستن زمان نگه دار به جی هیون حق انتخاب میده که یا در همین شرایط بمونه تا مرگش فرا برسه یا قرار دادی رو قبول کنه که به اون 49 روز فرصت میده تا به غیر از اعضای واقعی خانوادش در بین دوستان و اشنایانش 3 نفر رو پیدا کنه که از صمیم قلب برای اون اشک بریزند و در این شرایط جی هیون میتونه به زندگی عادیش برگرده

جی هیون که فکر میکنه این کار راحت ترین کار ممکن هست و دوستان اون همیشه دوستش داشتند و براش از ته قلب اشک خواهند ریخت بعد از گذشت چند روز متوجه میشه که این کار اصلآ کار راحتی نیست و از زمان نگه دار تقاضا میکنه تا شرایطی رو ایجاد کنه که بتونه برای زنده موندنش تلاش کنه و اون دختری به نام یوکیونگ رو انتخاب میکنه تا جسم اون رو برای چند ساعت در روز شریک بشه ولی اگر کسی به هویت اصلی اون پی ببره او در جا به مرگ محکوم خواهد شد

جی هیون در تلاش برای پیدا کردن شوهر و دوستانش برای نجات خودش به این موضوع پی میبره که شوهرش به اون خیانت کرده و از ازدواج با اون هدفی دیگه ای رو دنبال میکرده که جی هیون تصمیم میگیره ...........

b99rtw6sr9iz327gpxof.jpg

در نگاه اول داستان این سریال تکراری به نظر میرسه و فکر میکنید که ای بابا این داستان رو بارها بارها شنیدیم مگه چه چیز جدیدی رو میتونه برای ببیننده نشون بده که بیننده رو به خودش مجذوب کنه ولی این فکر اشتباه هست چون این سریال واقعآ تفاوت زیادی با این نوع سریال ها و فیلم ها داشت

محدودیت های بسیاری که برای جی هیون به عنوان یه روح وجود داره به طوری که هیچ چیز رو نمیتونه لمس کنه از هیچ چیز جامدی نمیتونه رد بشه و از چیزایی مثل پرواز و ..... هم خبری نیست به طوری که اگه اون در یه اتاق در بسته گیر بیفته به هیچ عنوان خودش رو نمیتونه از اونجا نجات بده تا کسی بیاد

این سریال از لحاظ داستانی داستان خیلی جالبی داره و برخلاف سریال های کره ای روی پایانش هم بسیار فکر شده بود و یه کار کلیشه ای تکراری نبود که امتیاز این سریال رو دوچندان میکنه

این سریال بازیگرای خیلی خوبی داشت و کسی که نقش زمان نگه دار ایفا میکنه بسیار زیبا بازی کرده و کاملآ به یک شخصیت محبوب تبدیل میشه کسی که وظیفش راهی کردن انسان ها پس از مرگ هستش :d

نظر شخصی : این سریال واقعآ سریال خوبی بود و من خیلی خوشم اومد اینکه بتونه یه داستان تکراری که ما بارها بارها تو سریال فیلم های خارجی و ایرانی رو با یه شیوه جدید طرح کنه که ازش لذت ببریم اون رو به یه کار خوب با ارزش تبدیل میکنه

k9k5yhonwbg7rky63z6e.jpg

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
خلیل جان واقعا دستت درد نکنه. من عاشق اینجور سریالها هستم. از سریالهای کره ای و ژاپنی که امروزی باشن زیاد خوشم نمیاد و نگاه نمیکنم ولی از اینجور سریالا مثل همین litre of tears فوق العاده خوشم میاد. ممنون که این سریال رو معرفی کردید. یکی یکی دارم نگاش میکنم البته امیدوارم این نزدیکی امتحانای میان ترم دانشگاه ما رو زیادی دپرس نکنه که از درس بیوفتیم:d
از میون این سریالهای کره ای و.... از اونایی که تو زمان گذشته اتفاق می افتن خیلی خوشم میاد. مثل همین جومونگ که معرف همه هستش:d و مهمتر از همه امپراطور دریا که یکی از بهترین سریالهایی هستش که دیدم. سریالهایی مثل لاست و پریسن بریک چیزی که نداررن احساساته. واسه همین از این سریالهای شرقی که احساسات رو خیلی بهتر نشون میدن خوشم میاد. (البته من عاشق سریالهای لاست و پرسین بریک هستم قصد مقایسه ندارم) .کلا سریالی که اشک بیننده رو در بیاره خوشم میاد.
از میون این سریالهای شرقی اونایی که مثل من از سریالهای تاریخی کره ای خوششون میاد توصیه میکنم سریال ته جویونگ رو ببینن. نقش اولش هم همون نقش اول سریال امپراطور دریا هستش یعنی همون جانگ بوگو (بهترین بازیگر کره ای که تا حالا دیدم:x).

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
خلیل جان در مورد سریال های شرقی من در کل به این نتیجه رسیدم
من سریال دیدن رو از سریال های چینی شروع کردم کارهایی مثل افسانه عقاب های مبارز و بازگشت عقاب های مبارز رازهای گنج پنهان لینخو و .......

بعد از اون شروع کردم به دیدن سریال های کره ای سبک قدیم مثل هونگ گیل دانگ و ایلجیما و چیل وو قهرمان و بعدشم کره ای های سبک جدید

بعد از اون هم چندتا سریال ژاپنی تو سبک های مختلف دیدم مثل دختر پررو و .....

از کشورهای دیگه هم فقط از کشوری مثل تایلندی و تایوانی چندتا فیلم دیدم که زیاد هم چیز قابل عرضی نبود :d

و اما نظرم در مورد سریال ها سبک سیاقشون :

کارهای چینی خیلی احساسی تر از کارهای ژاپنی و کره ای هستند و در کل چینی ها تو بیان احساساتشون از بقیه شرقی ها خیلی بهترند ولی مشکل اساسی این سریال ها اینه که تو سریال های بیشتر از اندازه بزرگ نمایی دیده میشه و بیشتر کار ها کاملآ غیر واقعی به نظر میرسند

و اما کار های کره ای , کار های کره ای معمولآ داستان های خوبی دارند ریتم اغازیشون خوبی خوب ادامه پیدا میکنه ولی در بیشتر مواقع به خاطر یه سری مسائل مسخره که در بیشتر شبکه های تلویزیونیشون هست و به خاطر استقبال زیاد و .... شروع میکنن به کش دادن داستان اضافه کردن قسمت که واقعآ یه سریال خوب رو ضایع میکنند البته باید بگم که در بین اسیای شرقی ها سریال های کره ای از لحاظ داستانی و کارهای اکشن و فانتزی و کمدی از سطح بالاتری نسبت به سریال های شرقی برخوردارند و از نکات ضعف دیگه ای هم که میشه به اون اشاره کرد حس تکراری بودن سریال های کره ای بعد از دیدن چندین سریال هستش و از اونجا به بعد هستش که میشه کار های خوب رو از بد جدا کرد

در مورد سریال های ژاپنی : به نظر من برخلاف انیمه های ژاپنی سریال های تلوزیونشون کاملآ سبک خاصی دارند که با هر نوع ژانر از سریال های ژاپنی ما ایرانی ها نمیتونیم ارتباط برقرار کنیم حد اقل من که اینجوریم البته سیل زیاد سریال های کره ای ذر کشورمون هم فکر کنم گواه این موضوع باشه :d

نقطه قوت سریال های ژاپنی در ساخت درام ها و تراژدی هاست که واقعآ این سبک از سریال هاشون در بالاترین سطح از سریال های اسیای شرقی قرار میگیره در کنار این سبک اون ها تو سبک وحشت هم در بین سریال ها و فیلم های ترسناک ید طولایی دارند و میشه گفت که بدون شک تو این زمینه هم کارها رو انحصاری کردند :d

و اما سبک های دیگه سریال های ژاپنی در بیشتر سریال هاشون مشکل بیان احساسات دارند تو کار های کمدی و فانتزی و اکیشن که به صرف یک کار درام یا رومنس نیستند واقعآ بیننده ای مثل ما رو اذیت میکنه مثلآ همین سریال دختر پررو که ایشالا معرفیش رو هم میذارم به عنوان یه کار کمدی رومنس شاید در نگاه اول سریال جالبی به نظر بیاد ولی متاسفانه به هیچ عنوان نمیشه باهاش ارتباط بر قرار کرد ولی مثلآ سریالی مثل بازگشت خوشبختی که کانال 3 هم پخش میکرد اگه به صورت پشت سر هم ببینیدش واقعآ ازش لذت میبرید با اینکه در بیشتر اوقات ریتم ارومی داره ولی سریال دوست داشتنی هستش

در مورد تایلندی ها و تایوانی ها و ...... کلآ عشق اکشن هستند و چیز دیگه ای هم نمیشه ازشون انتظار داشت :d

خلاصه این برداشت من از سریال های اسیای شرقی بود :d

WoW حسن جان (:

به شخصه با ژاپنی جماعت هیچ مشکلی ندارم ولی مشکل اصلیم روی کره ای هستش، مشکل من با سریال هاشون نیست...مشکل خودشونن، درجه اول، زبان ـشون و دوم، نوع چهره هاشون هستش.
خیلی خیلی سخت میتونم باهاش کنار بیام، اگه بگم که شاید عادت ندارم...خیلی سختر میتونم بهشون عادت کنم.

P.S
حالا تو 99 درصد سایت های فارسی، بیشتر در مورد سریال های کره ای صحبت میشه که مثل قارچ هم فروشگاه وجود داره، یکباره با دو سه تا سریال از TV خودمون، اینگار یه انفجار رخ داد!
P.SS
حالا حسن جان، یه لطفی کن، بهترین سریال کره ای که دیدی رو بگو (سلیقه ـم رو که میدونی چیه (: ) که بتونم از یه کار خوب شروع کنم، شاید بتونم باهاشون کنار بیام.
P.SSS
گُل گفتی، یه مدت عشق فیلم های ترسناک ژاپنی منو گرفته بود، توی ژانر وحشت، شاهکارند!

P.SSSS
castlevania، خواهش میکنم. کار اصلی رو حسن خان تو تاپیک دارند انجام میدند.

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
من خیلی دوس دارم یک لیتر اشک رو ببینم فقط مشکل اینجاست که نمی دونم زیرنویس فارسی براش هست یا نه اگر هست لطفا لینک دانلود سریال و با زیرنویسشو بزارین

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
من خیلی دوس دارم یک لیتر اشک رو ببینم فقط مشکل اینجاست که نمی دونم زیرنویس فارسی براش هست یا نه اگر هست لطفا لینک دانلود سریال و با زیرنویسشو بزارین

pm تون رو چک کنید زیرنویس رو براتون ارسال کردم فایل دانلود خود سریال رو هم اگه میخواین خلیل جان وارد تره بهتر میتونن کمتکون کنن

WoW حسن جان (:

به شخصه با ژاپنی جماعت هیچ مشکلی ندارم ولی مشکل اصلیم روی کره ای هستش، مشکل من با سریال هاشون نیست...مشکل خودشونن، درجه اول، زبان ـشون و دوم، نوع چهره هاشون هستش.
خیلی خیلی سخت میتونم باهاش کنار بیام، اگه بگم که شاید عادت ندارم...خیلی سختر میتونم بهشون عادت کنم.

P.S
حالا تو 99 درصد سایت های فارسی، بیشتر در مورد سریال های کره ای صحبت میشه که مثل قارچ هم فروشگاه وجود داره، یکباره با دو سه تا سریال از TV خودمون، اینگار یه انفجار رخ داد!
P.SS
حالا حسن جان، یه لطفی کن، بهترین سریال کره ای که دیدی رو بگو (سلیقه ـم رو که میدونی چیه (: ) که بتونم از یه کار خوب شروع کنم، شاید بتونم باهاشون کنار بیام.

خلیل جان همونطور که گفتم هر کدوم از کشور ها سبک خاص خودشون رو دارند چه از لحاظ قیافه صحبت کردن اداب و رسوم و ..... اگه شروع کنی به دیدن چندتا سریال برات جا میفته که از سریال هاشون چی میخوان و چه سبکی دارند

من خودم چینی و ژاپنی و کره ای رو نگاه میکنم و دیگه تقریبآ برام عادت شده و فرقی برام نمیکنه فقط دنبال داستان خوبم :d

از بین کار هایی که دیدم و سبکی که شما دوست داری بهت پیشنهاد میکنم سلام اقای خدا و 49 روزی که معرفیش هم تو همین تاپیک هست رو نگاه کنی کلآ جزء کار های دوست داشتنی هستند و از اون کارهایی هم نیستش که همه چی اروم و خوب و خوش بگذره و ....... :d

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
اين سريال legand of the patriots يا همون comrades جایی نيست كه قسمتاش كم حجم تر باشن؟آخه هر جا رو پيدا كردم كيفيت HD كانال KBS HD بود با حجم هر قسمت 800 مگ! :(
يادمه كانال KBS معمولی هم می داد و اين يعنی قاعدتا بايد SD و كم حجم ترش هم موجود باشه...
اگه كسی اينی كه می گم بهم برسونه ممنون می شم.
سريال قشنگی هم هست،من تو KBS يكی دو قسمتش رو نصفه نيمه ديدم...داستانش از جایی شروع می شه كه تو جنگ كره نيروهای كره جنوبی رسيدن به پيونگ يانگ و...

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن

مشخصات سریال

اسم : بچه های زمین گلف

اسم های انگلسیس و نام های دیگر سریال : Birdie Buddy

تعداد قسمت : 24

پخش شده از شبکه tvN

محصول سال 2011 کره

ژانر : ورزشی رومنس

ax3xagp0qm516v7gfqlb.jpg

داستان سریال از جایی شروع میشه که میسو دختر بچه خانواده نه چندان غنی از یک مسابقه گلف که از تلوریون نگاه میکرد پی به علاقش به ورزش گلف میبره

اون از همون بچگی شروع به تحقیق در مورد ورزش گلف میکنه و متوجه میشه که مادرش هم قبلآ دورا دور با بازی گلف در ارتباط بوده و یه چوب گلف و چندتا توپ گلف در خونشون باعث میشه که اون به فکر پیشرفت در این رشته ورزشی بیفته اون در بچگیش با تمام سختی هایی که وجود داره و با حمایت خانوادش هر چند که پدرش زیاد راضی به بازی کردن اون در این رشته نیست تمرینات خودش رو ادامه میده تا سالیان میگذره و میسو بزرگ میشه

میسو الان به فکر مسابقات برای معرفی کردن خودش به عنوان یه بازیکن حرفه ای هستش و در همین حین مسابقه بزرگی توسط یک کمپانی در حال برگذاری هستش که بازیکنان زیادی رو برای شرکت در این مسابقات به کره کشونده در میان این شرکت کنندگان دختری به نام هه ریون که به عنوان یکی از بهترین های جهان شناخته میشه به همراه مربی بزرگ خودش دز سطح دنیا یعنی جان لی وارد این مسابقات میشه

جان لی بعد از دیدن توانایی ها و استعداد میسو تصمیم میگیره که اون رو پیش استاد خودش ببره تا اون رو به به بازیکن کامل تبدیل کنه که البته به خاطر سوءتفاهماتی که بین این دو پیش اومده این کار ساده ای نیست

در ادمه میسو و هه ریون متوجه میشند که مسابقات گلف فقط به یه جایزه نقدی و یک مسابقه ساده ختم نمیشه و شرط بندی های بزرگ در این رشته باعث میشه که اون ها بفهمند باید برای چیز های بزرگتری بجنگند و در این راه ........

7uaa8td639wyim46bb2m.jpg
6s3fjwthcxd3x2kkjmit.jpg

این سریال بر خلاف انتظاری که داشتم یکی از سریال های خوب در سبک ورزشی بود داستان سریال انسجام خوبی داشت و کمتر به حاشیه و چیزهای جزئی پرداخته میشد

سزیال از جلوه های ویژه ی خوبی هم برخوردار بود البته در حد یه سریال ورزشی که نباید با سریال ها یا فیلم های اکشن مقایسه بشه

به نقطه ضفعی هم که میشه اشاره کرد بازهم تعداد قسمت های اون هستش که با نگاه کردن سریال بیننده متوجه نمیشه که چرا سریالی که میتونه تو 21 یا 22 قسمت به خوبی جمع و جور شه 2و 3 قسمت بهش اضافه میشه و به داستان و روند کلی ضربه میزنه

یکی از ویژگی های خوب این سریال هم مدت زمان هر قسمت بود که ما در بیشتر کار های کره ای شاهد زمان های 1 ساعت و حتی بیشتر از اون هستیم ولی این سریال مدت زمان 45 دقیقه ای رو برای هر قسمت در نظر گرفته بود

نظر شخصی : سریال خیلی خوبی بود و همونطور که گفتم انتظار نداشتم سریال جذبم کنه ولی هر قسمتش باعث میشد که مایل باشم قسمت بعدی رو ادامه بدم توی فیلم سکانس هایی که از بازی یا تمرینات گلف نشون میده با ترکیب جلوه های ویژه ای که به کار برده شده بسیار جالب به نظر میرسه

در کل داستان خوب بود و روند خوبی داشت به غیر از یکی دو قسمت اخر که باید زودتر از این ها تموم میشد باعث شده بود که یه کار معمولی خوب رو ببینم نه خیلی فوق العاده و نه خیلی بد یه کار خوب :d

kzf7stg6y4r8twkn9ssc.jpg

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
خیلی خیلی ممنون حسن جان. اگه سریالی داشتی که مثل همین یک لیتر اشک بود هم معرفی کنید. حسن جان شما حتما امپراطور دریا رو که دیدید؟؟ اگه تو اون سبک هم سریالی میشناسین معرفی کنید (که مثل همین امپراطور دریا غم انگیر باشه:d)
:x

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
خیلی خیلی ممنون حسن جان. اگه سریالی داشتی که مثل همین یک لیتر اشک بود هم معرفی کنید. حسن جان شما حتما امپراطور دریا رو که دیدید؟؟ اگه تو اون سبک هم سریالی میشناسین معرفی کنید (که مثل همین امپراطور دریا غم انگیر باشه:d)
:x

خواهش میکنم

مشکل اینجاست که من خودم هنوز یک لیتر اشک رو ندیدم ولی نسبت به تمی که داشت بیشتر نزدیک به سریال هایی مثل 49 روز و سلام اقای خدایی هست که معرفی کرد که البته کار های دیگه هم هست که یادم بیاد حتمآ معرفیش رو میذارم

امپراطور دریا رو هم دیدم اگه تو این سبک دوست دارید این کار که معرفیش رو پایین براتون میذارم رو احتمالآ میپسندید

مشخصات سریال

اسم : شکارچیان برده

اسم های انگلسیس و نام های دیگر سریال : The Slave Hunters

تعداد قسمت : 24

پخش شده از شبکه KBS2

محصول سال 2010 کره

ژانر : اکشن درام رومنس
36mr0bfm1384cqdcj7wp.jpg

داستان سریال در مورد داگیل یک اشراف زاده هستش که الان دیگه هیچ چیز از دوران اشرافیت خود را به همراه ندارد و همه این ها رو مدیون دختری هستش که به عنوان برده در خانه انها زندگی میکرد و داگیل عاشق اون بود ولی بعد از اینکه پدر داگیل متوجه عشق بین ان دو میشه تصمیم میگره که اون دختر رو به خانواده اشرافی دیگه ای بفروشه ولی برادر اون دختر با اتیش زدن خونه ارباب و کشتن اون و ضربه ای که با داس به صورت داگیل میزنه و یک خراش بزرگ روی چشم اون به جا میذاره باعث میشه که داگیل الان یک زندگی متفاوت داشته باشه

داگیل الان در خیابان ها برای خودش دسته ای سه نفره رو تشکیل داده و فقط یک هدف رو دنبال میکنه و اون هم دنبال کردن برده ها به امید پیدا کردن خواهر و برادری که همه چیز رو ازش گرفتن داگیل در این مسیر توسط درباریان مسئول پیدا کردن برده ای میشه که قبلآ یکی از مقامات نظامی شاهزاده سابق بوده و الان قصد این رو داره که نوه پادشاه کنونی رو به سلطنت برسونه داگیل با دنبال کردن این برده به سر نخ هایی از اون خواهر و برادر دست پیدا میکنه و وقتی به عشق سابق خودش برخورد میکنه اون دختر الان ........

emxmwozdsioo6vklxtxa.jpg

داستان سریال روند و موضوع خوبی داره هرچند که به غیر از داستان اصلی پراکندگی داستان های دیگه تو داستان اصلی زیاد هستش که در اخر هم زیاد به هم مربوط نمیشند که در بیشتر سریال ها برای شاخه و برگ دادن استفاده میشه

و اما یکی از نکات مثبت این سریال شخصیت داگیل و بازیگر اون هست که خبلی خوب بازی میکنه بیشتر دوستان بازیگر نقش داگیل ( جانگ هیوک ) اون رو از سریال متشکرم که از شبکه پنج پخش میشد و نقش دکتر رو اونجا داشت به خاطر میارند نقش داگیل مردی رو به نمایش میذاره که هیچ قانونی برایش وجود ندارد اون به هیچ چی اهمین نمیده بعضی وقت ها بی رحم ولی از ته دل مهربون هستش و نمیتونه درد دیگران رو تحمل کنه و یکی دیگه از ویژگی هاش اینه که به هیچ کس اعتماد نداره

داستان سریال سکانس های طنز و اکشن و درام و ..... همه رو در کنار هم داره و جزء سریال هایی هستش که خواستش پوشش دادن سلایق همه مردم بوده تا هر بیننده از دیدن سریال لذت ببره و به خاطر همین هستش که بیشتر کسانی که این سریال رو دیدن امتیاز بالایی رو برای این سریال در نظر گرفتند

نظر شخصی : یکی از سریال های خوب سبک قدیم هستش و به شخصه یکی از امتیازات این سریال رو استفاده مناسب بازیگراش میدونم که کاملآ با این نوع سبک سریال تناسب داشت

vt6zn5pkbi3giwpy5dnq.jpg

• Like
Reactions: castlevania

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
=((=((=((
:(
بالاخره سریال یک لیتر از اشکها رو تموم کردم. واقعا خود آدم هم با اتمام سریال تموم میشه:( واقعا سریال زیبایی بود. فوق العاده تاثیر گذار بود با اینکه دل آدم رو به شدت به درد میاره ولی نکته های زیادی رو به آدم یادآوری میکنه. مثل همین که هدف زندگی چیه و..... خیلی نکات دیگه که باید سریال رو دید تا فهمید. کشور ما هم ای کاش فقط یک دهم استعداد بازیگرای این سریال رو داشت و میتونست چنین چیزایی خلق کنه... متاسفانه فقط سریال غم انگیز ما هم میشه سریالی مثل ستایش که بیشتر به آدم حرص میداد و اصلا حس غمناکی نداشت.... یک لیتر اشک با اینکه خیلی کوتاه بود و فقط یه موضوع رو بهش میپرداخت ولی چنان تحت تاثیر قرار میداد آدم رو که از همون قسمت اول حس تراژدی سریال برات قابل حس بود.:( با اینکه یه سریال 11 قسمتی بود ولی آهنگهای زیادی داشت و بسیار زیبا... مخصوصا و مخصوصا آهنگ Anata Ga Oshiete Kure Tamono -Ai No Theme که بی نظیر بود. هرکی براش دانلود سریال مقدور نیست حداقل این آهنگ رو حتما دانلود کنه. خلیل جان خدا بگم چیکارت کنه که ما رو شدیدا با این سریال دپرس کردی. این ترم نیوفتم شانس آوردم.:d ولی دور ا شوخی واقعا ازت ممنونم که اینو معرفی کردی و همینطور حسن جان.

فقط یه سوال : مطمئنید این سریال رو توی سال 2005 تو ژاپن نشون دادن؟ آخه من تو تاپیک های ایرانی که سرچ میکردم این سریالو تازگی ها گذاشتن واسه دانلود.... میخواستم ببینم این سریال همین اواخر تولیدش کردن یا تو ایران تازه کشفش کردن؟:d
.
..
...
در آخر هم =((

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
میشه یه سریال تو مایه های انیمه Clannad معرفی کنید
البته زیرنویس فارسی داشته باشه
این One Litre of Tears رو گزاشتم واسه دانلود فکر کنم مثل Clannad باشه

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
یادم رفت اینو بپرسم : آقا خلیل زیرنویس قسمت ویژه ی این one litre of tears رو ندارید؟ البته خودم زیرنویس انگلیسیشو دارم ولی حوصلم نمیکشه هی فیلم رو نگه دارم و اونو ترجمه کنم. اگر زیرنویس فارسیشو داشتین ممنون میشم به منم بدید.:x

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن

nmypl5ub5fz03janwe2x.jpg

مشخصات سریال

اسم : الهه دریا

اسم های انگلسیس و نام های دیگر سریال : Poseidon

تعداد قسمت : 16

پخش شده از شبکه KBS2

محصول سال 2011 کره
ژانر : اکشن , رومنس

ht01z7n74ltvys32mglm.jpg

داستان در مورد پسری به نام کیم سون وو هستش که در حال حاظر برای گارد ساحلی کره جنوبی کار میکنه ولی سه سال قبل اون جزء نیروی ویژه گارد ساحلی بود و در طی عملیاتی که برای گرفتن بزرگترین خلافکار 20 سال اخیر کره جنوبی همکار زن خودش رو که به عنوان جاسوس به این گروه خلافکار پیوسته بود رو از دست میده و کیم سون وو نیز با یک درجه نزول به گارد ساحلی فرستاده میشه

جانگ ریول یکی از فرماندهان گروه گارد ساحلی نیز سه سال پیش به دنبال هنگ ته بزرگترین خلافکار کره جنوبی که با قاچاق انسان و مواد مخدر و ..... تونسته اسم و رسم بزرگی از خودش به جا بذاره همسر خودش رو از دست میده تا هنگ ته ضربه بزرگی به گارد ساحلی و تمام کسانی که این مدت دنبالش بودند بزنه تا همه ی تلاش های اونها بی نتیجه بمونه و کار رو از صفر شروع کنند

جانگ ریول بعد از این سه سال توسط مقامات مامور این میشه که گروه خاصی به نام گروه تحقیقات شماره 9 رو تشکیل بده و با ظاهر سازی در مورد اینکه کار این گروه حل کردن پرونده های حل نشده چند وقت اخیر هست به دنبال هنگ ته و باند او باشند

جانگ ریول تصمیم میگیره که به تمام کسانی که تا حالا از این باند ضربه خوردند یک شانس دیگه بده و با پیوستن به این گروه بتونند انتقام تمام مشکلاتی که برای اونها به وجود اومده رو بگیرند که در این میان دو نفر در صدر این لیست قرار میگیرند کیم سوون وو که منتظر یک فرصت مناسب هست که انتقام این سه سال رو بگیره و نیز دختری به نام لی سوو یون که سالهاست که نمیدونه چه اتفاقی برای پدرش که یکی از مقامات گارد ساحلی بوده افتاده در صورتی که پدر اون اخرین بار درگیر همین باتد و اتفاقت اون بوده

این گروه با تمام توان اماده میشند که برای دستگری و متلاشی کردن این باند اقدام کنند ولی در این بین وجود یک یا چند جاسوس در گارد ساحلی چیزی جزء شکست در عملیات ها برای گروه 9 نداره تا اینکه این تیم نیز تصمیم میگیره که یه جاسوس رو وارد گروه هنگ ته کنه ولی ............
jyi5dnt3de5wuzf6nt9f.jpg
8dksw6m9bzy9do60ma3p.jpg

داستان خیلی خوب شروع میشه و روند تند سریال باعث میشه که اصلآ احساس خستگی نکنید و به دلیل اینکه نخواسته بود کشش بده سریال به موقع تموم میشه و این یکی از نکات مثبت این سریال هستش

این سریال از بازیگران خوبی استفاده کرده بود که مناسب نقش هاشون بودند و تضاد بین کاراکتر و شخصیت دیده نمیشد

در سریال پیروزی و شکست همواره با هم اتفاق میفته و چند دقیقه از سریال کافی که شرایط پیروزی به شکست و از شکست به پیروزی تبدیل بشه که به جذابیت های سریال افزوده بود

در انتها هم سریال در دل داستان خودش در بیشتر مواقع سورپرایز های زیادی داشت که بیننده انتظارشون رو نداره و این بسیار جالب بود

نظر شخصی : واقعآ سریال خوبی بود ازجمله سریال هایی بود که اصلآ به فکر کش دادن نبودند و کاملآ بار داستانی توی همه ی قسمت ها پخش شده بود

اگه به سریال های جاسوسی و اکشن علاقه دارید توصیه میکنم حتمآ سریال رو ببینید

v78gpana7vg247jh6u12.jpg

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
یه سوال : مطمئنید این سریال رو توی سال 2005 تو ژاپن نشون دادن؟ آخه من تو تاپیک های ایرانی که سرچ میکردم این سریالو تازگی ها گذاشتن واسه دانلود.... میخواستم ببینم این سریال همین اواخر تولیدش کردن یا تو ایران تازه کشفش کردن؟:d
بله، تو سال 2005 این سریال پخش شد، و از اون طرف اگه درست یادم باشه تو سال 2011 توسط یکی از اعضای فروم دنیایی انیمه زیرنویس فارسی شد...برای همین لینک هاش بعد از زیرنویس شدن تو فروم ها پخش شد.

این One Litre of Tears رو گزاشتم واسه دانلود فکر کنم مثل Clannad باشه

اگه از نزدیک نگاه کنید، ارتباطی با هم ندارند، ولی اگه از دور نگاه کنید، میشه گفت که هر دو تو سبک رومنس اند، شخصیت اصلی ـشون یه دختر و پسر مدرسه ایند، سبک Moe تو هر دوی اونها هست، هر دو درام سنگینی دارند و...
ولی من خودم نمیتونم کلاند و یک لیتر اشک رو تو یه جهت قبول کنم، ولی هر دوشون عالیند

یادم رفت اینو بپرسم : آقا خلیل زیرنویس قسمت ویژه ی این one litre of tears رو ندارید؟ البته خودم زیرنویس انگلیسیشو دارم ولی حوصلم نمیکشه هی فیلم رو نگه دارم و اونو ترجمه کنم. اگر زیرنویس فارسیشو داشتین ممنون میشم به منم بدید.:x

قسمت (های) اسپیشالش زیرنویس نشده، با مترجم سریال هم که صحبت کردم برنامه ای برای زیرنویس زدن اون نداره...ولی اسپیشال اون بیش از 70 درصدش یادآوری قسمت های پیشین سریال هستش و چیز زیاد دندون گیری نداره..(هنوز خودم ندیدمش)
فیلم ای که هم قبل از ساخت سریال پخش شد (یه سال قبلش فکر کنم) بدک نبودش، بیشتر به داستان واقعی "آیا" نزدیکتر هستش، ولی اگه نبینیش هم چیزی رو از دست نمیدی، تو 1:30 فیلم، نمیتونه خوب شخصیت سازی کنه. با این وجود که بازیگر نقش "آیا" هم بد نبودش، ولی زیاد هم خوب نبودش (: (بگم که فیلمش زیرنویس فارسی نداره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر