پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 152 90.5%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    168

3DO

کاربر سایت
Jun 7, 2019
102
سلام مجدد آقا رضا ببخشید زیاد مزاحم وقتتون میشم من الان چندتا بازی Ps1 میخوام تبدیل کنم به pkg این فایل (Toc) چطوری درست کنیم برای بازیهای که مشکل Audio دارن
در ضمن این وژنم گرفتم PSX_2_PS4_ V1.3 ممنون میشم مثل همیشه کامل توضیح بفرمائید 🙏

• Like
Reactions: rezagoli

reza5287

کاربر سایت
Nov 30, 2013
45
دوستان یه هاست خوب واسه 5.05 میخوام که بازی های جدید رو اجرا کنه و کش آفلاین هم داشته باشه ؟ چی بزنم ؟ ممنون .
سلام میتونی هاست karo رو بریزی برو داخل سایت p30day هاست ها رو گذاشته

Attachments

• 8.jpg
    8.jpg
    186.7 KB · مشاهده: 5
  • 9.jpg
    9.jpg
    116.5 KB · مشاهده: 3
  • 10.jpg
    10.jpg
    119 KB · مشاهده: 4

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,590
سلام مجدد آقا رضا ببخشید زیاد مزاحم وقتتون میشم من الان چندتا بازی Ps1 میخوام تبدیل کنم به pkg این فایل (Toc) چطوری درست کنیم برای بازیهای که مشکل Audio دارن
در ضمن این وژنم گرفتم PSX_2_PS4_ V1.3 ممنون میشم مثل همیشه کامل توضیح بفرمائید 🙏
سلام
خواهش میکنم
ببین دوست گل چون هر بازی تبدیلش سلیقه ای و زمان مشخصی نداره و همونطور که گفته شد تو بعضی از بازیا این مشکلات صدا و به قول خودت دمو cg وجود داره باید یا منتظر باشی تا با اپدیت و بروزرسانی برنامه مشکلاتش برطرف بشه که همین الان دارم واست این توضیحات رو اینجا میزارم برنامه PSX_2_PS4 تا ورژن 1.5 بروزرسانی شده که دیگه راحت خودتون میتونید مشکلات صدا رو در بعضی از بازیا با ایجاد فایل toc مخصوص هر بازی رفع کنید و همینطور میتونید این فایلها رو جایی سیو و نگهداری یا اپلود کنید برای سهولت و راحتی دیگران مثل این ادرسScrip-Mod-PS4/ToC's at main · chronoss09/Scrip-Mod-PS4 یا حتی میتونید تنظیمات بازیها رو برای اجرای هر چه بهتر با کمک این برنامه انجام بدین.
برای اموزش دقیق انجام ساخت فایل toc برای بازیهایی که مشکلات موزیک دارن از این ویدیو میتونید استفاده کنید:

[SLUS00923] Resident Evil 3 Nemesis [FMV's FiX v.2] [PSXtoPS4]
مشکل دمو در این ورژن از بازی برطرف شده

Note:
FMV's skip - FiXed! Fullscreen patch for FMV's - added! Analog + Rumble activated!

Language: English

Alireza.jpg

لینک دانلود:
UP9000-SLUS00923_00-PSHD123450000001-A0100-V0100

config هایی که باعث بهبود و عملکرد درست در اجرای بازی evil 2 , 3 رو داشتن

Alireza (2).jpg

[SLUS00421] Resident Evil 2 [FMV's FiX] [PSXtoPS4]
مشکل دمو در این ورژن از بازی برطرف شده
Note:
FMV's skip - FiXed! Analog + Rumble activated! Dual Shock Version!

Alireza.png

لینک دانلود:
UP9000-SLUS00421_00-PSHD123450000001-A0100-V0100

ببینیم تو تبدیل بازیهای ps2 هم میتونه برنامش مثل ps1 خووب عمل کنه.

Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,590
ببینیم تو تبدیل بازیهای ps2 هم میتونه برنامش مثل ps1 خووب عمل کنه.

View attachment 267249
انتشار اولین ورژن از مبدل PS2 2 PS4
لینک دانلود:

PS22PS4_v1.0
Alireza.jpg

اقا رضا سلام
خواستم بهت اطلاع بدم تو گروه دارن راجب این پیام ☝️ خیلی وقت پیش پرسیده بودم حاشیه و شما رو با رضا نمیدونم برای چی اون واژه مرغی رو میگن مقایسه میکنن فقط جهت اطلاع گفتم تا متوجه شی و از اینجا خبر میبرن اونچه به نفعشون باشه به اسم خودشون از ملت درخواست پول میکنن و اونچه به ضررشونه رو میندازن گردن شماهایی که اینجا تو این مدت ما دیدیم به اندازه کافی و شناخت داریم.
سلام
من اصلا اسمم رضا گلی نیست دوست گرامی
اسم من علیرضا هست
اگر دارن منو حالا با salt مقایسه میکنن به هر حال اونم اصلا بصورت کلی اونقدر نه شناختی ازش دارم و نه از این یکی گروهی که شما میگی چیزی میدونم نه واسمم مهمه چون از وقتی اینجا شروع کردم نه بهم چیزی میدن و نه به دنبال چیزی میگردم که بخوام اینقدر سریع حکم بدم در هر حال شما تاپ 2 دانلود یادته از این سایت که اولش بصورت کلی تر شروع به فعالیت و دانلود بازی چه برای ps3 و پلتفرم های دیگه داشت یا p30download , یا .....
بازم جوابم تکرار همون جملاته قبله:
تمامی سایتای داخلی که در حال حاضر هستن,دارن تلاش و فعالیت میکنن واسه ارتباط همه به اموزش روان و فارسی,همینطور دانلود مستقیم(نیم بها)بدون اینکه لازم باشه کسی بی جهت به دنبال موردی بگرده و اینطوری زمان رو واسه شما میخرن
قبول دارم جو حاصل از این موارد به خاطر مشکلات و دردسرهایی از قبیل اپلود و زمانی که صرف این خدمات به بقیه میشه چون خروجی مناسبی نداره گاهی اوقات این با گیر قاطی میشه(جوگیر) که خب شاید حق داشته باشن ولی اینو همه ما میدونیم که فقط میتونیم این وسط راهنمای خوب باشیم واسه بقیه تو مواردی که در بخش اول گفتم چون نه ماها هکریم نه اونقدر وارد هستیم که بخوایم وارد رقابت بشیم تو این زمینه چرا که اگر اینطور باشه باعث افتخاره و خیلی خوبه الان کارایی که اونا انجام میدن رو ی نفر از جنس خودمون انجام بده مثلا تو بخش همین پورت بازیا.

ویدیویی از زکو جهت معرفی Xplorer 2.0(File Manager ps4) از lapy که فعلا بصورت beta هست.

درود
بازی stray هنوز منتشر نشده؟خبری از این که کسی روش کار میکنه وجود نداره؟
گفته بود اخر شب بزودی و در اخر stray هم دامپ شد
Alireza.jpg

دانلود بازیSTRAY:

Install The Base Game "CUSA24899_STRAY_FXDv1.00_[FW900].pkg" Then Install This Update (No Fixes Required)

Credits to Fugazi for the dump!

Notes: 5.05 / 6.72 / 7.02 / 7.55 Backport! Tested on 5.05! Meow! You are lucky i still backported this regardless, after all you tortured my soul with beggarisms!! You do not deserve it!

Enjoy

By CyB1K

لینک های دانلود:
base:
1fichier.com: Cloud Storage
or
Stray_FXDv1.00_CUSA24899_EU_PS4-FW900_Fugazi.rar
or

Update Backported:

Update (9.00+):

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
ببخشید راه حل ونگارد برای بخش مولتی چیه میشه لطفا بفرمایید، نفر دوم رو نمیفهمه برای من و در لودینگ هنگ هستش ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
انگار بازی Evil Dead: The Game قابل اجرا در فریمور 9.0 هست و پورت شده ولی بخش آفلاین این بازی نیازمند به اتصال اینترنت هست و باید صبر کرد تا بلکه راهکاری مثل بازی کالاف ونگارد ارائه بشه تا این بخشم کاملا بصورت افلاین قابل اجرا بشه.
View attachment 257813

• Like

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
896
نام
مهدي
ببخشید راه حل ونگارد برای بخش مولتی چیه میشه لطفا بفرمایید، نفر دوم رو نمیفهمه برای من و در لودینگ هنگ هستش ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
سلام
متاسفانه فقط بخش مرحله ای رو درست کردند
بخش زامبی و مولتی دونفر اش گیر میکنه

• Like
Reactions: bnc

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
آقا رضا من فایل چیت نصب کردم روی دستگاهم
الان میخوام پاک کنم اون فایل های json و فلان رو
چیکار باید بکنم الان؟ فایل منیجر کنسول از کدوم قسمت میشه رفت؟

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,590
آقا رضا من فایل چیت نصب کردم روی دستگاهم
الان میخوام پاک کنم اون فایل های json و فلان رو
چیکار باید بکنم الان؟ فایل منیجر کنسول از کدوم قسمت میشه رفت؟
کلا ترینرها چه از طریق برنامه رو کنسول نصب شده باشه یا از طریق موارد دیگه به غیر از کش ترینر هاست بعد از اپدیت و استخراج بصورت دو فولدر json , shn و داخل اینها خصوصا داخل فولدر json کلی ایتم چیت هست,اگر میخوای کلا پاک بشن باید با فایل منیجر به قسمت روت کنسول جیلبریک شده تون وارد بشید از اونجا وارد یوزر,دیتا,گلدهن,چیت و بعد فولدرهای shn , json رو پاک کنید.

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,075
دوستان اگه یه اپدیت مثلا الدن رینگ رو نصب داشته باشیم بعد اپدیت جدید تر که اومده بخوایم بریزیم میشه اپدیت جدید رو بدون مشکل ریخت دیگه؟ چون یجا دیده بودم میگفت فایل بدون اپدیت بازی رو باید داشته باشین.

• Like

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
کلا ترینرها چه از طریق برنامه رو کنسول نصب شده باشه یا از طریق موارد دیگه به غیر از کش ترینر هاست بعد از اپدیت و استخراج بصورت دو فولدر json , shn و داخل اینها خصوصا داخل فولدر json کلی ایتم چیت هست,اگر میخوای کلا پاک بشن باید با فایل منیجر به قسمت روت کنسول جیلبریک شده تون وارد بشید از اونجا وارد یوزر,دیتا,گلدهن,چیت و بعد فولدرهای shn , json رو پاک کنید.
خب این فایل منیجر کجا هست؟ باید فایل منیجر جداگانه نصب کرد روی کنسول، یا خود کنسول داره؟
اگه میشه یه لینک دانلود فایل منیجر بهم بده رضا جان

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,590
خب این فایل منیجر کجا هست؟ باید فایل منیجر جداگانه نصب کرد روی کنسول، یا خود کنسول داره؟
اگه میشه یه لینک دانلود فایل منیجر بهم بده رضا جان
دوست عزیز خود کنسول که فایل منیجر نداره باید وقتی کنسول خودت رو جیل میکنی از این لینک که میزارم اخرین ورژن رو میگیری بعد طبق ادرسی که گذاشتم فولدرها رو پیدا و سپس پاکشون میکنی.

لینک اخرین ورژن از برنامه PS4-Xplorer از lapy برای کنسولای هکی
HB-Store

دوستان اگه یه اپدیت مثلا الدن رینگ رو نصب داشته باشیم بعد اپدیت جدید تر که اومده بخوایم بریزیم میشه اپدیت جدید رو بدون مشکل ریخت دیگه؟ چون یجا دیده بودم میگفت فایل بدون اپدیت بازی رو باید داشته باشین.
شما هم میتونید اپدیت قبلی رو از بازی پاک کنید به اصطلاح بیاد به ورژن base بعد اقدام به نصب اپدیت جدید داشته باشید,البته به اون بازی که از کجا و توسط چه کسی منتشر شده هم باید توجه داشت چون همه بازیها بصورت نسخه base عرضه نمیشن,گاهی اوقات توسط کسانیکه بازی رو منتشر میکنن اپدیت با خود بازی بصورت ادغام شده هستن البته همونطور که گفتم بعضی از بازیا و گاهی اوقات اینطوریه.
یا میتونید رو همون ورژن قبلی هم اپدیت کنید که اگر تو نصب به مشکل خوردید ی وقت , با توجه به هماهنگ بودن ای دی بازی و اپدیت , بازم مشکل تو نصب داشتید باید از برنامه Duxas PS4 patch repackager جهت هماهنگ شدن اپدیت با بازی اقدام کنید.

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
دوستانی من توی ورژن 7.02
هنگام اجرای چیت یا ترینر ها، یه وقتایی خاموشی دستگاه دارم. میخواستم ببینم توی ورژن 9 هم همینجوره؟

• Like

s1107

کاربر سایت
Feb 11, 2015
15
دوستانی من توی ورژن 7.02
هنگام اجرای چیت یا ترینر ها، یه وقتایی خاموشی دستگاه دارم. میخواستم ببینم توی ورژن 9 هم همینجوره؟
در بعضی موارد پیش آمده که بازی هنگ کنه و به منوی ps4 برگرده ، اما خیر من تا به حال خاموشی نداشتم.

فریمور ۹ پایداری بالایی داره...

• Like
Reactions: rezagoli and HAVEK

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,838
نام
مهراد
توییتر دیدم این دوستمون که بک پورت میکنه Cyb1k ناراحت شده از لیک شدن یه چیزی و گفته دیگه هیچ بازی از سمت من بک پورت نمیشه نه خودش نه آپدیتش! خیلی ناراحت شدم خدایی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر