پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 152 90.5%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    168

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,612
همونطور ک مطلع شدین هک جدید در فریمور 11 برای کنسول PS4 توسط فلو عموی شد( با اسم PPPwn )
اما با این تفاوت ک رو فریمورای حتی 9.00
9.03, 9.04, 9.50, 9.60, 10.00, 10.01, 10.50, 10.70, 10.71 هم قابل اجرا و پورت شده+اینکه گلدهنم ظاهرا تو این هک با فریمورای ذکر شده حالا دیگه جوابه..
View attachment 336083
View attachment 336084
View attachment 336089
جدیدترین ویدیو کاربردی اموزشی MODDEDWARFARE در خصوص:

PS4 11.00 Jailbreak Update: GoldHEN Loader, Windows Support and More!​

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,778
نام
وحید
جدیدترین ویدیو کاربردی اموزشی MODDEDWARFARE در خصوص:

PS4 11.00 Jailbreak Update: GoldHEN Loader, Windows Support and More!​

اقا رضا متاسفانه تا این داستان احتیاج به یک pc برای جیلبریک ورژنهای جدید حل نشه بعید میدونم این روش همه گیر بشه
امیدوارم یه راه حلی برای کش کرد این فایلها توی حافظه دستگاه پیدا کنن

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,612
اقا رضا متاسفانه تا این داستان احتیاج به یک pc برای جیلبریک ورژنهای جدید حل نشه بعید میدونم این روش همه گیر بشه
امیدوارم یه راه حلی برای کش کرد این فایلها توی حافظه دستگاه پیدا کنن
با احترام خدمتت عرض کنم
بله,,خب فعلا شاید اینطور ب نظر برسه و شرایط نسبت قبل کمی متفاوت تر یا دستو پا گیر تر باشه اما باید کمی هم صبر کرد کما اینکه رو فریمورای ذکر شده و قابل هک قبلی ام تا حدی همین بوده,اولش رو فریمور 5 هم شرایط با اونموقع تصورات ما شاید کمی زمان گیر ب نظر میرسید ولی بعدا بهترم شد همینطور فریمورای بعدی تا همین قبل اخری یعنی 9 ک نیاز ب یک usb همراه هم بهش اضاف شد...خلاصه انسان و خصوصا ما ایرانی ها تو شرایط سخت عادت داریم و زود ماجرای قبلو فراموش میکنیم!!
البته رو این مورد حالا ب هر عنوان و دلیلی اگر کسی اپدیت کرده باشه هم خب طبیعتا چاره ای نیس و همینم براش مهمو غنیمته...دوستانی هم ک رو فریمورای هکی قبل هستن اصلا احتیاجی ب اپدیت ندارن مگر اینکه شرایط هک جدید بهتر از قبل یا ب دلایلی مجبور بشن.

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,778
نام
وحید
با احترام خدمتت عرض کنم
بله,,خب فعلا شاید اینطور ب نظر برسه و شرایط نسبت قبل کمی متفاوت تر یا دستو پا گیر تر باشه اما باید کمی هم صبر کرد کما اینکه رو فریمورای ذکر شده و قابل هک قبلی ام تا حدی همین بوده,اولش رو فریمور 5 هم شرایط با اونموقع تصورات ما شاید کمی زمان گیر ب نظر میرسید ولی بعدا بهترم شد همینطور فریمورای بعدی تا همین قبل اخری یعنی 9 ک نیاز ب یک usb همراه هم بهش اضاف شد...خلاصه انسان و خصوصا ما ایرانی ها تو شرایط سخت عادت داریم و زود ماجرای قبلو فراموش میکنیم!!
البته رو این مورد حالا ب هر عنوان و دلیلی اگر کسی اپدیت کرده باشه هم خب طبیعتا چاره ای نیس و همینم براش مهمو غنیمته...دوستانی هم ک رو فریمورای هکی قبل هستن اصلا احتیاجی ب اپدیت ندارن مگر اینکه شرایط هک جدید بهتر از قبل یا ب دلایلی مجبور بشن.
تو ویدیویی که مودد وارفیر روی یوتوب گذاشته بود خودش هم امیدوار بود که راهی برای حذف این داستان و ذخیره اطلاعات روی هارد دستگاه پیدا کنن

امیدوارم زودتر اوکی بشه وگرنه همه افراد که منتظر موندن یک pc ندارن دو اگر هم داشته باشن اشنایی و حوصلشو ندارن که این مراحلو هر روز طی کنن

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,612
تو ویدیویی که مودد وارفیر روی یوتوب گداشته بود خودش هم امیدوارم بود که راهی برای حذف این داستان و ذخیره اطلاعات روی هارد دستگاه پیدا کنن

امیدوارم زودتر اوکی بشه وگرنه همه افراد که منتظر موندن یک pc ندارن دو اگر هم داشته باشن اشنایی و حوصلشو ندارن که این مراحلو هر روز طی کنن
الان خب نمیشه با قاطعیت گفت ک همینطور میمونه ب قول خودشون اینا تا ی چیزی میبینن دیگه ولش نمیکنن(دولوپرا)تا بتونن با پیشرفت حاصله اخرش بهترین خروجی رو بگیرن منم امیدوارم بهتر بشه روند اکسپلویت برای فریمورای جدید..
و خدا کنه از همه مهم تر پایداریش هم خوب باشه در حد 7 اون زمان نباشه ک دیگه تحملش سخت و باید اونموقع بگیم خدا ب کسانی ک استفاده میکنن صبر بده.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
الان خب نمیشه با قاطعیت گفت ک همینطور میمونه ب قول خودشون اینا تا ی چیزی میبینن دیگه ولش نمیکنن(دولوپرا)تا بتونن با پیشرفت حاصله اخرش بهترین خروجی رو بگیرن منم امیدوارم بهتر بشه روند اکسپلویت برای فریمورای جدید..
و خدا کنه از همه مهم تر پایداریش هم خوب باشه در حد 7 اون زمان نباشه ک دیگه تحملش سخت و باید اونموقع بگیم خدا ب کسانی ک استفاده میکنن صبر بده.
رضا جان من دیدم خیلی هم زمان برنیس با توجه اون قسمت کد نویسی پایتون که حذف شده در حده ۲ ،۳ تا کلیک شده و اینکه پیلوده گلد هم اومده راحت ران میکرد طرف.شما مسلط تر هستیزحمت میکشی یه اموزش جامع با فایلها تو پست اول اضافه کنی ؟ قطعا به درد خیلی از بچه ها میخوره که همینم استفاده کنن.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,612
رضا جان من دیدم خیلی هم زمان برنیس با توجه اون قسمت کد نویسی پایتون که حذف شده در حده ۲ ،۳ تا کلیک شده و اینکه پیلوده گلد هم اومده راحت ران میکرد طرف.شما مسلط تر هستیزحمت میکشی یه اموزش جامع با فایلها تو پست اول اضافه کنی ؟ قطعا به درد خیلی از بچه ها میخوره که همینم استفاده کنن.
کاملا درسته
الانو از این ب بعدم اینا البته بازم جا امیدواری داره ک شرایطش بهترم بشه..
فقط این ک نیاز ب یک PC باشه و همیشه بخواد این تفاوتو لحاظ و ی ریزه نسبت ب قبلو دستو پا گیر تر اشاره شد کما اینکه خیلیا دوست داشتن رو فریمور 9 هم اون usb نباشه یا در اخر حذف شه
در هر حال
باشه چشم
برا من البته مهم نیس ولی برای تستو ازمون خطاش باید رو 9 ک خودمم هستم و ظاهرا رو این فریمورم با این روش میشه انجامش داد تست کنم...ب محض اینکه ی ریزه بهتر و کامل ترم بشه ببینم و بتونم تست میکنم و یا اموزش خوب ببینم قرار میدم.

آخرین ویرایش:

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
کاملا درسته
الانو از این ب بعدم اینا البته بازم جا امیدواری داره ک شرایطش بهترم بشه..
فقط این ک نیاز ب یک PC باشه و همیشه بخواد این تفاوتو لحاظ و ی ریزه نسبت ب قبلو دستو پا گیر تر اشاره شد کما اینکه خیلیا دوست داشتن رو فریمور 9 هم اون usb نباشه یا در اخر حذف شه
در هر حال
باشه چشم
برا من البته مهم نیس ولی برای تستو ازمون خطاش باید رو 9 ک خودمم هستم و ظاهرا رو این فریمورم با این روش میشه انجامش داد تست کنم...ب محض اینکه ی ریزه بهتر و کامل ترم بشه ببینم و بتونم تست میکنم و یا اموزش خوب ببینم قرار میدم.
دقیقا.
اینم اموزش و فایلهای لازمش برا ورژن ۹

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,612
اموزش اخرین هک جدید از فلو ( با اسم PPPwn ) برای فریمورهای 9 تا 11

توجه:
این اموزش بصورت جز ب جز,کاملا اوکی و تست شده برای دو فریمور 9 و 11 انجام شده و پس از ان قادر ب نصب انواع fpkg و اجرای اونها خواهید بود.

هیچکدوم از لینکای دانلود دستکاری یا شخصی سازی نشده و کاملا از لینکای منبع و اصلی گذاشته شدن.

دوستان دقت کنید این مواردو ک میگم اگر ب درستی و با حوصله تو یک PC و یا لپ تاپ بدون مشکل ویندوز داشته باشین در کنار کنسولتون میتونید مراحل اکسپلویتو انجامش بدین ترجیحا از ویندوز 10 یا 11 استفاده کنین.

موارد پیش نیاز:
مورد اول:باید لینک زیرو پس از دانلود و استخراج ب ترتیب و طبق ویدیو اموزشی یعنی python + Npcap + scapy رو داخل PC یا لپ تاپتون نصب کنید لذا تو این اموزش و فعلا نیاز ب پیش نیاز پایتون و همه نصب این فایل زیپ الزامی هست تا بعدا شاید روش راحتری ام بیاد..
حتما در هنگام نصب پیش نیازها از اتصال نت ب PC برای نصب کامل و بدون مشکل مطمعن شید تا کاملا همه مواردو نصب کنه.
لینک پیش نیاز و مورد اول:
Herramientas.necesarias.PPPwn.zip - یو آپلود

مورد دوم:نیاز ب دو لینک زیر و دانلود یکی از برنامه های ساخته شده از MODDEDWARFARE ب اسم Pppwn GUI و یکی دیگه ب اسم PPPwnGo برای اجرا در PC دارین
دقت کنید هر دو تا ی کارو انجام میدن با این تفاوت ک در برنامه ای ک MODDEDWARFARE گذاشته نیاز ب یک فلش یا USB با فرمت exfatعه ب این خاطر که حتما باید اخرین نسخه گلدهنو بصورت bin دانلود و با تغییر نام ب payload یا goldhen تو روت فلش کپی کنید(نیاز ب USB,محتویات گلدهنو اتصالش ب کنسول برای مرتبه اول اما بعد از اکسپلویت باید با کمک فایل منیجر حتما تو قسمت data سپس گلدهن در اخر فولدر payloads چک بشه اگر گلدهن تو شاخه پی لودز بود ک هیچ اگر نبود باید منتقلش کنید لذا دفعه بعد بدون نیاز ب usb مراحل هک انجام پذیره),داخل خود برنامه PC هم باید تو فید و کادر اول فایل stage2.bin رو دانلود و معرفی کنید بعدا هم هنگام اجرای اکسپلویت نیازه
اما تو برنامه PPPwnGo ک محیط کوچک سبز رنگی با نشان GO در وسط هست دیگه احتیاج ب معرفی stage2.bin ب برنامه و معرفی فایلی نیست و از خود محل استخراج فایلش در PC همه کارشو خودش انجام میده

لینک اخرین نسخه گلدهن 2.4b17
https://www.mediafire.com/file/k3ev4kd36n754qr/goldhen.bin/file

لینک برنامه MODDEDWARFARE ب اسم ppwn GUI 1.3:
https://www.mediafire.com/file/k3ev4kd36n754qr/goldhen.bin/file

لینک برنامه سبز رنگ 2.1&PPPwnGo_v1.8.2(پیشنهادی اموزش):
https://codeload.github.com/PSGO/PPPwnGo/zip/refs/heads/main

بعد از همه موارد بالا کنسولو روشن دقت کنید فقط از طریق مستقیم کابل lan با کیفیت ترجیحا cat6 یک سر ب کنسول و دیگری رو به PC یا لپ تاپتون متصل کنید

داخل تنظیمات wifi کنسول رو تب اتصال lan و مواردو در قسمت PPPOE بصورت رندوم حالا من خودم رو 900 و پسوردم رو 900 قرار دادم بقیه رو بصورت اتومات و no user در اخر ادامه و تمام کنید,همین ما حالا موفق ب تنظیم شبکه شدیم

در انتها ترجیحا برنامه سبز رنگ (چینی) PPPwnGo باز کنید چون خودش همه مواردو تنظیم داخلش داره اگر واسه فریمور 9 میخواین انجام بدین تب برنامه رو واسه 900 بزارین اگر 11 هستین رو 11 تنظیم کنید بعد فلش رو با محتویات گلدهن ب کنسول متصل سپس در برنامه PPPwnGo در PC یا لپ تاپتون
رو گزینه go کلیک حتما بعدش وارد تنظیمات کنسول قسمت تست کانکشن بشین اینجاس ک پروسه داخل برنامه شروع ب انجام و درصد میزنه تا دو مرحله باید 100 درصد تکمیل بشه اگر مراحلو درست انجام داده باشین بعد از تکمیل شدنش تو نوتیفی بالا و سمت چپ گلدهن با موفقیت اعمال میشه و تمام شما موفق شدین کنسول خودتون رو جیلبریک کنید.

آخرین ویرایش:

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
اموزش اخرین هک جدید از فلو ( با اسم PPPwn ) در فریمورهای 9 تا 11
دوستان دقت کنید این مواردو ک میگم اگر ب درستی و با حوصله تو یک PC و یا لپ تاپ بدون مشکل ویندوز داشته باشین در کنار کنسولتون میتونید راحت مراحل اکسپلویتو انجامش بدین ترجیحا از ویندوز 10 یا 11 استفاده کنین.

موارد پیش نیاز:
مورد اول:باید این لینک ب ترتیب و طبق ویدیو اموزشی نصب کنید لذا تو این اموزش و فعلا نیاز ب پیش نیاز پایتون و همه نصب این فایل زیپ پس از استخراج رو نیازه تا بعدا شاید روش راحتری ام بیاد..
حتما در هنگام نصب پیش نیازها از اتصال نت ب PC برای نصب کامل و بدون مشکل مطمعن شید تا کاملا همه مواردو نصب کنه.
https://github.com/TheWizWikii/PS4-Stuff-Repository/releases/download/5/Herramientas.necesarias.PPPwn.zip

مورد دوم:نیاز ب دو لینک و برنامه های ساخته شده از MODDEDWARFARE ب اسم Pppwn GUI 1.1 و یکی دیگه ب اسم PPPwnGo_v1.25b هست
دقت کنید هر دو تا ی کارو انجام میدن با این تفاوت ک در برنامه ای ک MODDEDWARFARE گذاشته نیاز ب یک فلش یا USB با فرمت exfat و یا fat32 عه ب خاطر اینکه احتیاجه برای اخرین نسخه گلدهنو بصورت bin دانلود و با تغییر نام ب payload تو روت فلش کپی کنید و بعد ب کنسول متصل داخل خود برنامه هم باید تو فید و کادر اول فایل stage2.bin رو دانلود و معرفی کنید بعدا هم هنگام اجرای اکسپلویت نیازه
اما تو برنامه PPPwnGo_v1.25b ک محیط کوچک سبز رنگی با نشان GO در وسط هست دیگه نیازی ب فلشو گلدهنو معرفی stage2.bin ب برنامه و اتصال usb ب کنسول نیست و از خود محل استخراج فایلش در PC همه کارشو خودش انجام میده

لینک برنامه MODDEDWARFARE ب اسم Pppwn GUI 1.1:
https://www.mediafire.com/file/i8s19vv21rmimy5/pppwn_GUI.zip/file

لینک برنامه سبز رنگ PPPwnGo_v1.25b:
GitHub - PSGO/PPPwnGo

بعد از همه موارد بالا کنسولو روشن دقت کنید فقط از طریق مستقیم کابل lan با کیفیت ترجیحا cat6 یک سر ب کنسول و دیگری رو به PC یا لپ تاپتون متصل کنید

داخل تنظیمات wifi کنسول رو تب اتصال lan و مواردو در قسمت PPPOE بصورت رندوم حالا من خودم رو 900 و پسوردم رو 900 قرار دادم بقیه رو بصورت اتومات و no user در اخر ادامه و تمام کنید,همین ما حالا موفق ب تنظیم شبکه شدیم

در انتها ترجیحا برنامه سبز رنگو باز کنید چون خودش همه مواردو تنظیم داخلش داره
رو گزینه go کلیک بعد تو قسمت تست کانکشن کنسول میرید اینجاس ک پروسه داخل برنامه شروع ب انجام و درصد میزنه تا دو مرحله باید 100 درصد تکمیل بشه اگر مراحلو درست انجام داده باشین بعد از تکمیل شدنش تو نوتفی بالا و سمت چپ گلدهن با موفقیت اعمال میشه و تمام شما موفق شدین کنسول خودتون رو جیلبریک کنید.

بسیار کامل و عالی مرسی رضا جان بابت زحمات برا تاپیک .تو توییتر نگا میکردم خیلی دارن راه های مختلف رو تست میکنن درسته که باگه اکسپلویت از طریق پرت لن قابل اجراس اما با گذر زمان اصلا بعید نیس بازم به مسیر های کوتاه تر برسن.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,612
خب اینم نظره جالب یا غم انگیز از دولوپر lapy راجب هک رو فریمور 11 برای PS4

فکر نمی کنم کسی به من احتیاج داشته باشه تا برنامه های خود را تا 11.00 به روز کنم. تنها دلیلی که هر کسی JB را در آن نسخه بخواد برای بازی های رایگانه ، نه Hombrews

ما عاشقان Hombrews در 5.05 یا پایین تریم
فقط شوخی می کنم 😂 من رو فریمور 9.00 دوستان خوبی هم دارم

اما واقعاً کار کردن بدون هیچ دلیلی خسته کننده س

Alireza.jpg

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
186
نام
حامد
اموزش اخرین هک جدید از فلو ( با اسم PPPwn ) برای فریمورهای 9 تا 11

توجه:
با این روش در فریمورهای بالاتر از 9 تا 11 فعلا دیباگ ستینگ رو میتونید داشته باشید همینطور نصب fpkgها , اما اجرا نمیشن و باید کمی صبر داشت تا افرادی مثل sistro بلکه با انتشار نسخه جدید گلدهن و یا بقیه بتونن هکو کاملش کنن.

دوستان دقت کنید این مواردو ک میگم اگر ب درستی و با حوصله تو یک PC و یا لپ تاپ بدون مشکل ویندوز داشته باشین در کنار کنسولتون میتونید مراحل اکسپلویتو انجامش بدین ترجیحا از ویندوز 10 یا 11 استفاده کنین.

موارد پیش نیاز:
مورد اول:باید لینک زیرو پس از دانلود و استخراج ب ترتیب و طبق ویدیو اموزشی یعنی python + Npcap + scapy رو داخل PC یا لپ تاپتون نصب کنید لذا تو این اموزش و فعلا نیاز ب پیش نیاز پایتون و همه نصب این فایل زیپ الزامی هست تا بعدا شاید روش راحتری ام بیاد..
Herramientas.necesarias.PPPwn.zip - یو آپلود

مورد دوم:نیاز ب دو لینک زیر و دانلود یکی از برنامه های ساخته شده از MODDEDWARFARE ب اسم Pppwn GUI 1.1 و یکی دیگه ب اسم PPPwnGo_v1.25b برای اجرا در PC دارین
دقت کنید هر دو تا ی کارو انجام میدن با این تفاوت ک در برنامه ای ک MODDEDWARFARE گذاشته نیاز ب یک فلش یا USB با فرمت exfatعه ب خاطر اینکه حتما باید اخرین نسخه گلدهنو بصورت bin دانلود و با تغییر نام ب payload تو روت فلش کپی کنید و بعد ب کنسول متصل,داخل خود برنامه PC هم باید تو فید و کادر اول فایل stage2.bin رو دانلود و معرفی کنید بعدا هم هنگام اجرای اکسپلویت نیازه
اما تو برنامه PPPwnGo_v1.25b ک محیط کوچک سبز رنگی با نشان GO در وسط هست دیگه نیازی ب فلشو گلدهنو معرفی stage2.bin ب برنامه و اتصال usb ب کنسول نیست و از خود محل استخراج فایلش در PC همه کارشو خودش انجام میده

لینک برنامه MODDEDWARFARE ب اسم Pppwn GUI 1.1:
https://www.mediafire.com/file/i8s19vv21rmimy5/pppwn_GUI.zip/file

لینک برنامه سبز رنگ PPPwnGo_v1.25b:
https://codeload.github.com/PSGO/PPPwnGo/zip/refs/heads/main

در انتها ترجیحا برنامه سبز رنگو PPPwnGo_v1.25b باز کنید چون خودش همه مواردو تنظیم داخلش داره اگر واسه فریمور 9 میخواین انجام بدین تب برنامه رو واسه 900 بزارین اگر 11 هستین رو 11 تنظیم کنید بعد
رو گزینه go کلیک حتما بعدش وارد تنظیمات کنسول قسمت تست کانکشن بشین اینجاس ک پروسه داخل برنامه شروع ب انجام و درصد میزنه تا دو مرحله باید 100 درصد تکمیل بشه اگر مراحلو درست انجام داده باشین بعد از تکمیل شدنش تو نوتیفی بالا و سمت چپ گلدهن با موفقیت اعمال میشه و تمام شما موفق شدین کنسول خودتون رو جیلبریک کنید.

سلام الان این با این روش کنسول هک کنیم بازی کپی میشه بازی کرد یا نه ممنون میشم جواب بدیم

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,612
سلام الان این با این روش کنسول هک کنیم بازی کپی میشه بازی کرد یا نه ممنون میشم جواب بدیم
سلام
رفیق گل کاملا توضیحات و با فونت قرمز تو پستش هست ک گفته شده :
توجه:
با این روش در فریمورهای بالاتر از 9 تا 11 فعلا دیباگ ستینگ رو میتونید داشته باشید همینطور نصب fpkgها , اما اجرا نمیشن و باید کمی صبر داشت تا افرادی مثل sistro بلکه با انتشار نسخه جدید گلدهن و یا بقیه بتونن هکو کاملش کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر