پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 153 90.5%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    169

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,618
توییتر دیدم این دوستمون که بک پورت میکنه Cyb1k ناراحت شده از لیک شدن یه چیزی و گفته دیگه هیچ بازی از سمت من بک پورت نمیشه نه خودش نه آپدیتش! خیلی ناراحت شدم خدایی
اگر منظورت cyber باشه چون هنوز همچنین توییتی ندیدم ازش!
خب قبول داریم که همه جا خوب و بد داره!!
اما دلیل نمیشه و حداقل خودم زود قضاوت نمیکنم که بخوام الان بگم اینا هک رو تا چه فریموری در اختیار دارن,ممکنه تا 9.60 باشه یا کمتر!
ولی معنی احترام رو خوووب درک میکنم و باید بتونیم درکشم کنیم,درسته cyber زیاد توییت میزنه و به قول بعضیا اهل دله و باحاله و جواب همرو تقریبا میده حالا بعضیا میگن با غرور و منت اینکارو میکنه خیلیام بهش میگن چه کاریه اصلا جواب نده و طرف رو بلاک کن با تمام این تفاسیر که باحاله,منت میزاره,همش میگه خوااابم میاد و خستم
به نظر با اینکه میدونیم هکی اگرم باشه فعلا به دلایلی در اختیار دیگران قرار نمیگیره ایشون بازیهای خوبی رو تونست با وجود فشار و تهدید از سمت بعضیا پورت کنه هر چن اونایی که اپدیت بالاتر از فریمور 9 رو داشتن بی نصیب موندن ولی واسه بقیه شد حکم طلا و انصافا هرچی بازی خووبم بود پورتش رو انجام داده تا الان
واقعا این تصویر رو ببینید خودتون بهتر متوجه بشید,ایشون فکر کنم ی خانوم هست البته اینطور که خودشم میگه که داره پورت انواع بازی کنسولای قدیمی رو برای ps4 انجام میده اخه این چه کامنت و پیامیه که رفتن اونجا گذاشتن واقعا جا تاسفه که نمیتونیم احترام بزاریم یا اگرم بلد نیستیم بریم یاد بگیریم حداقل به سلیقه هر شخص که میتونه قابل احترام باشه.
Alireza.jpg
Alireza (2).jpg

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,887
نام
مهراد
اگر منظورت cyber باشه چون هنوز همچنین توییتی ندیدم ازش!
خب قبول داریم که همه جا خوب و بد داره!!
اما دلیل نمیشه و حداقل خودم زود قضاوت نمیکنم که بخوام الان بگم اینا هک رو تا چه فریموری در اختیار دارن,ممکنه تا 9.60 باشه یا کمتر!
ولی معنی احترام رو خوووب درک میکنم و باید بتونیم درکشم کنیم,درسته cyber زیاد توییت میزنه و به قول بعضیا اهل دله و باحاله و جواب همرو تقریبا میده حالا بعضیا میگن با غرور و منت اینکارو میکنه خیلیام بهش میگن چه کاریه اصلا جواب نده و طرف رو بلاک کن با تمام این تفاسیر که باحاله,منت میزاره,همش میگه خوااابم میاد و خستم
به نظر با اینکه میدونیم هکی اگرم باشه فعلا به دلایلی در اختیار دیگران قرار نمیگیره ایشون بازیهای خوبی رو تونست با وجود فشار و تهدید از سمت بعضیا پورت کنه هر چن اونایی که اپدیت بالاتر از فریمور 9 رو داشتن بی نصیب موندن ولی واسه بقیه شد حکم طلا و انصافا هرچی بازی خووبم بود پورتش رو انجام داده تا الان
واقعا این تصویر رو ببینید خودتون بهتر متوجه بشید,ایشون فکر کنم ی خانوم هست البته اینطور که خودشم میگه که داره پورت انواع بازی کنسولای قدیمی رو برای ps4 انجام میده اخه این چه کامنت و پیامیه که رفتن اونجا گذاشتن واقعا جا تاسفه که نمیتونیم احترام بزاریم یا اگرم بلد نیستیم بریم یاد بگیریم حداقل به سلیقه هر شخص که میتونه قابل احترام باشه.
View attachment 267896
View attachment 267897
ممنون رضاجان مثل اینکه توییت رو پاک کرده و بک پورت رو هم ادامه داده، به نظر یک مشکل پزشکی داره و گفته یک تایمی نیار به استراحت دارم. یاد al-azif افتادم که چشمش مشکل پیدا کرده بود.

به هر حال ازش واقعا ممنونم بابت تک تک زحماتی که کشیده و امیدوارم همیشه حالش خوب باشه.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,618
سلام داش رضا
میگم این مبدل بازیای ps1 برای چن دیسک استفاده کردم رو بازی Parasite Eve دیسک 1 تموم شد ولی نمیشه ادامه دیسک بعدیرو رفت راهکاری داره!؟
سلام عزیز
متاسفانه طبق سوالی که ازش کردم تو این قسمت و با بازیهایی که شامل چندین دیسک هستن مشکل داره و حتی اون ایتم change disk داخل خود برنامه برای اینکار جوابگو نیست در اصل باید ایتم swap disc باشه تا ریست کلی زمانیکه دیسک اول تموم میشه نشه بنابراین فعلا گفته نتونستیم راه حلی رو پیدا کنیم, در عین حال رو بازیهای تک دیسک هیچ موردی نیست,دیگه باید منتظر موند تا ببینیم تو اپدیتای بعدی این مورد رو حل میکنه یا خیر.
Alireza.jpg
Alireza (2).jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ir.boy and airblue

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
سلام عزیز
متاسفانه طبق سوالی که ازش کردم تو این قسمت و با بازیهایی که شامل چندین دیسک هستن مشکل داره و حتی اون ایتم change disk داخل خود برنامه برای اینکار جوابگو نیست در اصل باید ایتم swap disc باشه تا ریست کلی زمانیکه دیسک اول تموم میشه نشه بنابراین فعلا گفته نتونستیم راه حلی رو پیدا کنیم, در عین حال رو بازیهای تک دیسک هیچ موردی نیست,دیگه باید منتظر موند تا ببینیم تو اپدیتای بعدی این مورد رو حل میکنه یا خیر.
View attachment 267985
View attachment 267986
اره چنج دیسک زدم نشد بازی میره از اول اون سیو وسط یا اخر بازی هم با لود کردنش فایده نداره چقدر ضد حال خوردم,پس این بازیایی که فرتی دارن میزنن پورت میکنن چن دیسک باشه اونام همینطوره؟

• Like
Reactions: ir.boy and rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,618
اره چنج دیسک زدم نشد بازی میره از اول اون سیو وسط یا اخر بازی هم با لود کردنش فایده نداره چقدر ضد حال خوردم,پس این بازیایی که فرتی دارن میزنن پورت میکنن چن دیسک باشه اونام همینطوره؟
بله مشکل داره و فرقی نداره چجوری و کی پورت کرده بازی ها ی چن دیسکش رو به هر حال با ساختار همین برنامه انجام میدن دیگه و چیزی که مشکل داشته باشه هر کاریشم کنی مشکل داره مگر اینکه خود سازنده از اول خودش ببینه و بلکه بتونه حلش کنه
البته به بازی هم برمیگرده که اگر سیو رو زمانی بده که اخر دیسک سیستم خودش شامل اون پیام سیو باشه شاید مشکلی نباشه ولی زمانیکه خودت سیو کنی اگرم اخر بازی باشه به هر حال باید وارد جای جدید بشی تا پیغام تعویض دیسک بیاد دیگه اونموقع س که به فنا میره ماجرا.

بازگشت دوباره اسلیرز به صحنه هک
Alireza.jpg
Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,618

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,618
روش دانگرید از 9.60 به 6.72
PS4 Downgrade method from 9.60 to 6.72

خب هر چقدر باورپذیری کاستوم فریمور برای خیلیا دور از انتظاره امکان دانگریدم به همین صورته حالا خدا میدونه که چه زمان و ایا اصلا این امکان فراهم خواهد شد یا خیر مساله ای که هیچ کسی نمیتونه فعلا راجبش نظر بده!

ویدیو اول از PlayStation Jailbreak News و ویدیو دومی هم از زکو اطلاع رسانی شده و اینطور که میگه یک شخص چینی فیلم ها را باهاش به اشتراک گذاشته.

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
898
نام
مهدي
روش دانگرید از 9.60 به 6.72
PS4 Downgrade method from 9.60 to 6.72

خب هر چقدر باورپذیری کاستوم فریمور برای خیلیا دور از انتظاره امکان دانگریدم به همین صورته حالا خدا میدونه که چه زمان و ایا اصلا این امکان فراهم خواهد شد یا خیر مساله ای که هیچ کسی نمیتونه فعلا راجبش نظر بده!

ویدیو اول از PlayStation Jailbreak News و ویدیو دومی هم از زکو اطلاع رسانی شده و اینطور که میگه یک شخص چینی فیلم ها را باهاش به اشتراک گذاشته.

سلام
یه جای گفته بودند
مال devkit هستش

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,618

سلام و احترام به دوست گرامی​

Rebuild Database زدی درسته!؟کنسول رو به درستی با pc ارتباطش رو برقرار کردی(FTP)برنامه python رو که تو pc نصب کردی تو cmd خط دستوری رو به درستی تایپ و انجام دادی مراحلش رو!؟​

از این دو اموزش استفاده کن هر دو رو فریمورهای پایین تر هستن ولی تو 9 هم به همین منوال بطور قطع انجام پذیره.

سلام من از روز اول که کپی خور ۹ اومد بدون مشکل استفاده میکردم امروز جوگیر شدم هاست سایت p30day زدم موقع جلبریک باگ خورده یهو پیام اومد باید کنسول ریست بشه وقتی بالا اومده آیکون بازیهام رفته ولی هارد پر نشون میده باید چکار کنم)؟؟

سلام
در مورد این مشکل تو پستای قبل مطلب زیاد گذاشتیم که اگر از قبل بکاپ دیتابیس از کنسول بگیرین در صورت این اتفاق میتونید به راحتی از طریق همون بکاپ,ریستور دیتابیس از طریق ی هاست که این قابلیت را تو پی لودهاش داراس رو بزنید و تمام,همه چیز برمیگرده مثل همون قبل.
اما اگر به هر دلیل بکاپ دیتابیس رو انجام نداده باشین در صورت پریدن ایکون بازیها,نشون دادن حجم و فضای اون در هارد کنسولتون باید از طریق python با pc و دستور cmd مراحل رو انجام بدین تا ایکون بازی هارو برگردونید که اموزشش قبلا گذاشته شده و بالا هم ویدیو اموزشیش هست یا از طریق برنامه PS4 Toolset هم انگار بشه چون تو ایتم این برنامه بازگشت ایکونهای بازی وجود داره ولی شخصا تستش نکردم.

ویژگی های برنامه
PS4 Toolset
۱.قابلیت بکاپ از دیتابیس کنسول و ریستور
۲.عوض کردن فونت و همینطور درست کردن تم های شخصی ساز شده و اعمال اون در کنسولهای جیلبریک شده
۳.نمایش و مخفی کردن بازی و برنامه هایی که نمی خواید هرکسی ببینه تو کنسولتون

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,518
نام
مهدی
سلام من از روز اول که کپی خور ۹ اومد بدون مشکل استفاده میکردم امروز جوگیر شدم هاست سایت p30day زدم موقع جلبریک باگ خورده یهو پیام اومد باید کنسول ریست بشه وقتی بالا اومده آیکون بازیهام رفته ولی هارد پر نشون میده باید چکار کنم)؟؟

سلام
در مورد این مشکل تو پستای قبل مطلب زیاد گذاشتیم که اگر از قبل بکاپ دیتابیس از کنسول بگیرین در صورت این اتفاق میتونید به راحتی از طریق همون بکاپ,ریستور دیتابیس از طریق ی هاست که این قابلیت را تو پی لودهاش داراس رو بزنید و تمام,همه چیز برمیگرده مثل همون قبل.
اما اگر به هر دلیل بکاپ دیتابیس رو انجام نداده باشین در صورت پریدن ایکون بازیها,نشون دادن حجم و فضای اون در هارد کنسولتون باید از طریق python با pc و دستور cmd مراحل رو انجام بدین تا ایکون بازی هارو برگردونید که اموزشش قبلا گذاشته شده و بالا هم ویدیو اموزشیش هست یا از طریق برنامه PS4 Toolset هم انگار بشه چون تو ایتم این برنامه بازگشت ایکونهای بازی وجود داره ولی شخصا تستش نکردم.

ویژگی های برنامه
PS4 Toolset
۱.قابلیت بکاپ از دیتابیس کنسول و ریستور
۲.عوض کردن فونت و همینطور درست کردن تم های شخصی ساز شده و اعمال اون در کنسولهای جیلبریک شده
۳.نمایش و مخفی کردن بازی و برنامه هایی که نمی خواید هرکسی ببینه تو کنسولتون
سلام ممنون من دیشب توسط راهنمایی یک نفر با برنامه ps4 toolset تست کردم متاسفانه این برنامه چند مشکل اساسی داره ، خیلی سریع آیکون هارو برگردونند ولی آپدیت و دی ال اسی رو اصلا نمیاره ولی اونها تو هارد هستن ، حالا وقتی برمیگرده شما فقط تا زمانی که بازی رو اجرا نکردی میتونی حذف کنی چه از طریق گزینه آپشن رو آیکن بازی چه از طریق استورج ولی وقتی بازی رو اجرا کنی دیگه هیچ جوره نمیتونی پاک کنی گزینه دیلیت از همه جا می‌ره و من نمی‌دونستم و الان یک بازی رو اجرا کردم که متاسفانه دیتا رو کنسول مونده از طریق برنامه file Zilla هم رفتم تو مسیرش دستی پاک کردم ولی آیکون همچنان هست و اجازه نصب دوباره نمی‌ده الان موندم چکارش کنم ، در کل این ریبلد شدن خیلی بده

b.boys

کاربر سایت
Mar 14, 2021
45
فعلا بصورت رسمی خبری ازش توییت نشده اما انگار این بازی ام بزودی توسط cyber پورت و منتشر میشهView attachment 268989
View attachment 268990

View attachment 268991
فعلا فقط واس فریمور 9 منتشر شده و از اونجایی که خود سایبر 1000 علاقه به فریمور دستگاه خودش داره و رو 5 هست, ظاهرا بکپورت در حال حاضر کار نکرده روش بنابراین خبر ازش نزاشته جایی به قولی دسترسی داره و از طریق ps5 دامپ میکنه,دمشم گرم هرچی بازی خوب بود تا حالا بکپورت زده!

• Like
Reactions: ir.boy and rezagoli

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر