پرسش و پاسخ Xbox One

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام دوستان با دسته چطوری دیسک بازی از داخل کنسول اجکت میشه؟

نه نمیشه و من هم درک نمی کنم اصلا برای چی چنین ویژگی ای لازم هستش . در هر صورت که میخوای برای دیسک رو ورداری دیگه حالا همون جا دکمش رو بزنی یا این که 3 متر اونر تر بزنی

rozezard_ka

کاربر سایت
Nov 3, 2006
4
نام
احمدرضا
سلام دوستان
من تقریبا یه سالی میشه ایکس باکس خریدم ولی هنوز موفق به بازی انلاین تو لایو نشدم.
تو بازی هایی که امتحان کردم مثل فیفا ۱۵ و۱۶، فورزا۶ و چند تای دیگه ارور کانکشن لاست یا nat TYPEمیده ولی nat من open هست. فقط تونستم تو فیفا با کسایی که ایران هستن بازی کنم. مشکل از چیه؟
لطفا راهنمایی کنید من زیاد از کنسول سر در نمیارم

matin99

کاربر سایت
Dec 25, 2015
15
شید یه سوال کلی در مورد بازی های انلاین xbox one داشتم . میشه از اینترنت 3g سیم کارت ایرانسل با استفاده از هات اسپات گوشی روی xbox one انلاین بازی کرد ؟ اگه میشه اونوقت من شنیدم از هدست صدات انتقال داده نمیشه یا یه همچین چیزی . ارور Nat type 3 چیه

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
شید یه سوال کلی در مورد بازی های انلاین xbox one داشتم . میشه از اینترنت 3g سیم کارت ایرانسل با استفاده از هات اسپات گوشی روی xbox one انلاین بازی کرد ؟ اگه میشه اونوقت من شنیدم از هدست صدات انتقال داده نمیشه یا یه همچین چیزی . ارور Nat type 3 چیه
اینترنت کابلی بیشتر توصیه میشه چون هم لگ و لتنسی کمتری داره و پینگ بهتری بهت میده ولی از نت 4جی برای دانلود میشه استفاده کرد
nat type 3 هم اگه اشتباده نکنم restricted میشه و نمیشه باهاش بازی کرد ( یه سری رو شاید بشه ولی اکثرا مشکل ایجاد می کنه )

matin99

کاربر سایت
Dec 25, 2015
15
اینترنت سرعت 512 نامحدود از مخابرات دارم میشه بازی کرد؟ الان اینی که شما گفتید یعنی میشه با 3g بازی کرد یا نه؟

- - -ویرایش - - -

اینترنت کابلی بیشتر توصیه میشه چون هم لگ و لتنسی کمتری داره و پینگ بهتری بهت میده ولی از نت 4جی برای دانلود میشه استفاده کرد
nat type 3 هم اگه اشتباده نکنم restricted میشه و نمیشه باهاش بازی کرد ( یه سری رو شاید بشه ولی اکثرا مشکل ایجاد می کنه )
اینترنت سرعت 512 مخابرات دارم نامحدود میشه بازی کرد؟ الان اینی که شما گفتید یعنی میشه با 3g زد یا ن

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
اینترنت سرعت 512 نامحدود از مخابرات دارم میشه بازی کرد؟ الان اینی که شما گفتید یعنی میشه با 3g بازی کرد یا نه؟

- - -ویرایش - - -

اینترنت سرعت 512 مخابرات دارم نامحدود میشه بازی کرد؟ الان اینی که شما گفتید یعنی میشه با 3g زد یا ن
با 3g »یشه زد ولی خیلی اذیت کننده هست که کلا پیشنهادد نمیشه با همون 512 هم میشه زد ولی واقعا پهنای باندت کمه من خودم 1 مگ مخ دارم اذیت میشم اخر شب فقط صبح تا عصیری راحت میشه زد باهاش

Smaug

کاربر سایت
Feb 20, 2015
12
نام
سیاوش
دوستان یه سوال در مورد قابلیت پشتیبانی نسل قبل X1

راهی جز وارد کردن کردیت کارت جداگانه برای خرید بازی های X360 هست؟

الان من برای مثال برای خرید Assassin 2 مجبورم جدای از اعتباری که داخل حساب مایکروسافت دارم، یه کردیت کارت جداگانه هم بخرم.

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
سلام دوستان من تازه یه ایکس باکس وان گرفتم یه سوالی داشتم اونم اینکه موقع های که با دستگاه کار نمی کنم از برق کامل درش بیارم؟چون وقتی دستگاه خاموشه چراغ آداپتورش روشنه میخاسم ببینم موقع های که باش کار نمی کنم ازبرق دربیارم بهتره یانه مشکلی نداره اگه هم در نیارم؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام دوستان من تازه یه ایکس باکس وان گرفتم یه سوالی داشتم اونم اینکه موقع های که با دستگاه کار نمی کنم از برق کامل درش بیارم؟چون وقتی دستگاه خاموشه چراغ آداپتورش روشنه میخاسم ببینم موقع های که باش کار نمی کنم ازبرق دربیارم بهتره یانه مشکلی نداره اگه هم در نیارم؟
نه عادی که چراغ آداپتور روشن باشه و لازم نیست آداپتور از برق جدا کنید.

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
نه عادی که چراغ آداپتور روشن باشه و لازم نیست آداپتور از برق جدا کنید.
ممنون لطف کردی

- - -ویرایش - - -

دوستان توی تنظیمات display&soundبرای ایکس باکس وان اون قسمت colour spaceرارو کدوم گزینه بزارم بهتره؟همینطور colour depth؟در کل بهترین تنظیمات برا تصویر چیه؟
یه سوال دیگه هم دارم میخاسم ببینم زمانی که دستگاه را خاموش میکنیم مشکلی نداره دیسک بازی توی دستگاه بمونه یا بهتره درش بیارم؟

hamid0006

کاربر سایت
Sep 2, 2009
43
سلام دوستان من 3 تا مشکل دارم لطفا کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
1- بازی جدید که میزارم دستور update میاد وقتی در حال آپدیت می باشد بازیهایی که قبلا روی کنسول نصب بوده نیز اتومات واسه آپدیت میره چطور میشه اون بازیها رو از روی هارد پاک کرد یا آپدیت اونهارو کنسل کرد؟
2-اصولا بازیها رو که نصب می کنیم آپدیتشون حدود 2 گیگه اصولا بازی هست که کامل باشه که نیاز به این مقدار (2 گیگ) آپدیت نداشته باشه یادم میاد آپدیت بازیهای 360 خیلی کم بود.
3- وقتی می خوام لایو بازی کنم یه پیغام میاد که فامیلی سیتینگ رو دیسیبل کن هر چی گشتم پیدا نکردم کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر