پرسش و پاسخ Xbox One

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
Xbox One Controller Getting Headphone Jack | News & Opinion | PCMag.com

466766-xbox-one-new-controller.jpg

- - -ویرایش - - -

cfa02061-11b8-4890-a424-3b655af4cc0d.png

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
دوستان ایا اماکنش هست که بازی رو از طریق کامپیوتر دانلود کرد؟
با این حجمی که بازی ها دارن اگر بشه ترجیح میدم یه کامپیوتر عتیقه 3-4 روز روشن بمونه تا 40 گیگ فایل رو دانلود کنه تا خود کنسول.
اگه راهی داره دریغ نفرمایید.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
دوستان ایا اماکنش هست که بازی رو از طریق کامپیوتر دانلود کرد؟
با این حجمی که بازی ها دارن اگر بشه ترجیح میدم یه کامپیوتر عتیقه 3-4 روز روشن بمونه تا 40 گیگ فایل رو دانلود کنه تا خود کنسول.
اگه راهی داره دریغ نفرمایید.
نه با PC نمیشه
شما تنها راهی که داری این هست که یا دیتا ها ی بازی ر بخری
البته من خودم خیلی امتحان کردم واقعا دانلود با X1 فرق خاصی نداره با سرعت واقعیت (سرور های LIVE عالی هستن سرعت واقعی خودت ر میدن لزومی نداره با PC دان کنید )

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
نه با PC نمیشه
شما تنها راهی که داری این هست که یا دیتا ها ی بازی ر بخری
البته من خودم خیلی امتحان کردم واقعا دانلود با X1 فرق خاصی نداره با سرعت واقعیت (سرور های LIVE عالی هستن سرعت واقعی خودت ر میدن لزومی نداره با PC دان کنید )
البته مساله سرعت نیست مساله روشن موندم چند روزه کنسول هست.
در ضمن راهی هست که بشه دانلود رو pause کرد؟

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
رو XO باید Make home xbox کنی ! ۱ دقیقه بیشتر وقت نمیگیره ! گلد هم Share میشه !

شما مطمئنی صدای بازی هم داخل اون پورت میاد ؟!

بله صدای بازی هم از داخل اون پورت میاد.از هر هدست و هدفونی هم میشه استفاده کرد.

البته مساله سرعت نیست مساله روشن موندم چند روزه کنسول هست.
در ضمن راهی هست که بشه دانلود رو pause کرد؟

خوب شما کنسول رو بزار رو حالت دانلود کردن آپدیت و بازی ها بصورت اوتوماتیک تا وقتی هم که کنسول خاموش هست دانلود بشه،دانلود هم میشه پاز کرد،کافیه بری روی بازی ای که داره دانلود میشه و دکمه ی آپشن رو بزنی تا بتونی دانلود رو مدیریت کنی.

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
یه سوال دیگه.
کدوم نسخه gears of war ultimate edition رو بگیرم تا بتونم او نسخه های بعدی رو هم روش مجای بگیرم ( اون آفری که زده بودن هرکی تا اخر امسال بخره 3 تای دیگه رو مجانی میگره و ...) الان یه دولوکس ورژن هست یکی هم day one کدوم رو بخرم؟

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
یه سوال دیگه.
کدوم نسخه gears of war ultimate edition رو بگیرم تا بتونم او نسخه های بعدی رو هم روش مجای بگیرم ( اون آفری که زده بودن هرکی تا اخر امسال بخره 3 تای دیگه رو مجانی میگره و ...) الان یه دولوکس ورژن هست یکی هم day one کدوم رو بخرم؟
فرقی نمیکنه...شما فقط لازمه تا آخر سال با اکانتتون وارد بازی بشید...

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
درود
سوال داشتم من داخل بعضی بازی ها ( warframe . tombraider. Gta vو...) اگه اشتباه نکنم گیم هایی که باید هاست و جوین بشی و از این موارد
نمیتونم وصل شم به هیچ کس یا داخل مچ میکینگ چیزی پیدا نمیشه مثلا gta و tombraider یا اگه بخوام با شخصی بازی کنم هاست نات فوند میده در warframe و mkx به طور مثال
خودم از شاتل اینترنت میگیرم بعد یکی از دوستان پارس آنلاین داره و این مشکلو نداره
میخواستم بدونم دلیلش چیه؟ شرکتیه که اینترنت میگیرم؟ راحی هست درستش کنم؟
ممنون و شرمنده اگه قبلا سوالمو پرسیدن

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
درود
سوال داشتم من داخل بعضی بازی ها ( warframe . tombraider. Gta vو...) اگه اشتباه نکنم گیم هایی که باید هاست و جوین بشی و از این موارد
نمیتونم وصل شم به هیچ کس یا داخل مچ میکینگ چیزی پیدا نمیشه مثلا gta و tombraider یا اگه بخوام با شخصی بازی کنم هاست نات فوند میده در warframe و mkx به طور مثال
خودم از شاتل اینترنت میگیرم بعد یکی از دوستان پارس آنلاین داره و این مشکلو نداره
میخواستم بدونم دلیلش چیه؟ شرکتیه که اینترنت میگیرم؟ راحی هست درستش کنم؟
ممنون و شرمنده اگه قبلا سوالمو پرسیدن

دلیل اکثر این مشکلات بسته بودن پورت های UDP برای ISP هاست...فقط پارس آنلاین اگه اشتباه نکنم که پورتاش بازه واسه همین دوست شما مشکلی نداره...

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
دوستان کسی میدونه نسخه های بعدی gears of war کی و چجوری قراره به دست امت برسه؟
من دیسک اولتیمت ادیشن رو گرفتن سوال شده برام که بقیه چطوری قراره برسه به دستم؟

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
دوستان کسی میدونه نسخه های بعدی gears of war کی و چجوری قراره به دست امت برسه؟
من دیسک اولتیمت ادیشن رو گرفتن سوال شده برام که بقیه چطوری قراره برسه به دستم؟

اگه منظورتون کد های Gears 1,2,3,JUDGEMENT که همراه با Ultimate باید تا آخر سال با اکانتتون وارد بازی بشید...بعد کد هاشو براتون Massage میکنه توی Live :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر