پرسش و پاسخ Xbox One

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
سلام
رفته بودم Xbox1 بخرم فروشنده برا اینکه ps4 رو بم بفروشه کلی تعریف کرد ازش که قوی تر هست و تازه می گفت یه بازی رایگان هم بت میدم بعد میگفت one ضعیف تر هست و تازه بازی هم روش نمی تونی نصب کنی
من خودم 360 دارم و یکی از دلیل برا خرید one بازی gears of war و کنترلر ( دسته) هست.
حالا شما ها که تو این مدت داشتین نظرتون راجب one چی هست؟؟ و این قضیه نت چی هست تا حدودی نظرات رو خوندم ولی اگه می شه خلاصه بگین راجبش.
ممنون
بهترین کارو کردی که جو الکی فروشنده رو نظرت تاثیر نذاشت ... من خودم یک سال و نیمه که 4 دارم و بعد از 6 ماه از خریدنش به این نتیجه رسیدم که کیفیت ساخت ماکروسافت خیلی خیلی بالاتر از رقیبش سونیه ... کنترل 4 ام تنها 6 ماه دووم آورد دکمه R2 از داخل شکسته و پلاستیک بد کیفیت روی آنالوگاش حتی با اینکه اسکین روش کشیدم ترکیده :| باتری دسته تنها 800 میلی آمپره که هر دو ساعت باید بره تو شارژ :(حالا بماند 9 ماه اولش کلی باگ نرم افزاری داشت و دهنم سرویس میشد باید 20 گیگ DLC و کل هارد رو پاک میکردم تا درست بشه ....
من خودم 360 داشتم 6 سال باهاش کمبت و انواع بازی هارو بازی کردم ولی آخ نگفت . کلا 4 جو الکیه گول تبلیغاتش رو نباید خورد
هنوز که هنوز به این نتیجه نرسیدم منی که 360 داشتم چرا رفتم سمت سونی :|

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام
رفته بودم Xbox1 بخرم فروشنده برا اینکه ps4 رو بم بفروشه کلی تعریف کرد ازش که قوی تر هست و تازه می گفت یه بازی رایگان هم بت میدم بعد میگفت one ضعیف تر هست و تازه بازی هم روش نمی تونی نصب کنی
من خودم 360 دارم و یکی از دلیل برا خرید one بازی gears of war و کنترلر ( دسته) هست.
حالا شما ها که تو این مدت داشتین نظرتون راجب one چی هست؟؟ و این قضیه نت چی هست تا حدودی نظرات رو خوندم ولی اگه می شه خلاصه بگین راجبش.
ممنون

من خودم جفتش رو دارم یه مقایسه برات میکنم :
1- کیفیت ساخت وان بالاتره . بعد از گندی که مایکرو تو سری های اول 360 زد و خیلیش سه چراغ شد من جمله مال خود من اینبار کنسولش درصد خرابی نداره . البته پلی فور هم از اوسط 2014 به بعد خرابی زیادی دیده نشده .
3- از نظر قدرت ps4 بهتره ولی در نهایت زباد توفیری نداره یکم بعضی بازیها رزولیشن کمتره وان که اونم توسط خود کنسول آپسکیل میشه . من فقط یه بازی مشترک رو هر دو کنسول داشتم اونم یونیتی که خودش از بیخ و بن نابود بود و نمیشد کیفیت رو زیاد تست کرد !
3- آنلاین وان بهتر از پلی فور هست . بهرحال مایکرو سابقه بیشتری داره و شبکه لایو کاملتر از پی اس ان هست .
4- بازیهای پلی فور ارزونتره . هم آکش هم دست دومش به فور هست و حتی ظرفیتها ولی وان بازیهاش گرونتره و فروشش هم سخت تره . مثلا شما میتونی یه ظرفیت سه فانتوم پیش بخری 50 تومن بازی کنی بعد هم راحت بفروشی ولی برای همین بازی رو وان باید بالای دویست بسلفی بعد هم سخته فروشش و به قیمت نمیخرن .
5- بازیهای انحصاری رو ببین چی دوست داری . من وان رو به خاطر فورزا و گرز آف وار خریدم .
نتیجه : هر دو کنسول از نظر کیفیت اجرای بازی تفاوت زیادی ندارند تو بازیهای مشترک و ببین اول به انحصاریهای کدوم علاقه داری در ثانی اگر پول داری که برای بازی دویست تومن بسلفی وان بگیر ولی اگر ps4 بگیدی با این ظرفیتا 40-50 تومن کارت راه میفته .
این بود انشای من ... :o

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
چجوری میتونم کلیپ و عکس هایی که گرفتم رو به PCانتقال بدم؟
چطوری میتونم از زمانی که خودم می خوام شروع کنه به ضبط کردن نه اینکه دائم در حال ضبط باشه و من متوقفش کنم
این کینکت ایکس باکس چه کارایی دقیقا داره؟یه کلیپ دیدم خود ادم رو شبیه سازی سه بعدی میکرد

????????????????????????????????

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
اگر امکانش هست راجع به خرید کنسول هم راهنمایی کنین. کدوم فروشگاه (در تهران) مطمئن تر و منصف تره؟

بهترین راه اینه از چند تا فروشنده قیمت بگیری پایین ترین قیمت رو بگیری و حتما هم جعبه پملپ باشه چون بعضی فروشنده ها جعبه رو باز میکنن بازی دیجیتالی رو بلند میکنن از توش!!!
حتما هم ریجن دو بگیر که با برق کشور ما سازگاری داره اصلا ریجن 1 نگیر ارزون تر هست یه مقداری ولی آداپتور تبدیق برق داره اونم توی بعضی موارد سروصدا تولید میکنه آداپتور!!!
قیمت ها هم من از جایی دارم به روز هست فعلا ریجن 1 حدود 1450 هست و ریجن 2 اروپا 1650 تومان هر دو با کینکت گفتم بدون کینکت 1200 t ریجن دو

آخرین ویرایش:

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
بهترین راه اینه از چند تا فروشنده قیمت بگیری پایین ترین قیمت رو بگیری و حتما هم جعبه پملپ باشه چون بعضی فروشنده ها جعبه رو باز میکنن بازی دیجیتالی رو بلند میکنن از توش!!!
حتما هم ریجن دو بگیر که با برق کشور ما سازگاری داره اصلا ریجن 1 نگیر ارزون تر هست یه مقداری ولی آداپتور تبدیق برق داره اونم توی بعضی موارد سروصدا تولید میکنه آداپتور!!!
قیمت ها هم من از جایی دارم به روز هست فعلا ریجن 1 حدود 1450 هست و ریجن 2 اروپا 1650 تومان هر دو با کینکت گفتم بدون کینکت 1200 t ریجن دو
داداش منم میخوام بگیرم قیمت هم از تو نت دارم همین حدود فقط یه سوال اینا مدل های جدید هستن که رو دسته پورت 3.5 دارن یا هنوز همون قدیمی ها هستن ؟ بعد حالا شما جایی سراغ داری که این مدل های جدید ر. اوررده باشه

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
داداش منم میخوام بگیرم قیمت هم از تو نت دارم همین حدود فقط یه سوال اینا مدل های جدید هستن که رو دسته پورت 3.5 دارن یا هنوز همون قدیمی ها هستن ؟ بعد حالا شما جایی سراغ داری که این مدل های جدید ر. اوررده باشه
منم دقیقاً مثل همین دوستمون دنبال دستگاه ساخت 2015 هستم. در واقع دنبال فروشنده ای میگردم که جنس با کیفیت و بروز رو ارائه کنه

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
سلام
من یه کنسول رجیون 2 گرفتم
میخواستم ببینم برای به برق زدنش نیاز به ترانس خاصی داره یا تبدیل
مثل کنسولها رجیون 1؟

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
سلام
من یه کنسول رجیون 2 گرفتم
میخواستم ببینم برای به برق زدنش نیاز به ترانس خاصی داره یا تبدیل
مثل کنسولها رجیون 1؟
سلام،مبارک باشه
ریجن دو با برق کشور ما سازگاری داره مشکلی نداره و ترانس هم نمیخواد وصل کن ولی اگه اشتباهی ریجن 1 باشه اگه بزنی به برق کنتور برق با خود xone به صورت همزمان میرن هوا:d

- - -ویرایش - - -

آخه من xbox one لپ تاپ هست که مدل آخر داشته باشه !؟!؟! نهایت بیشتر اینا که توی بازار هست ساخت 2015 هست نمیخواد زیاد ریز بشید توی این ماجرا ولی چیزی که معلوم هست چون ریجن دو با برق ما سازگاری داره از پارسال تا حالا زیاد هم شده فروشنده ها میخوان ریجن 1 های خودشون رو بفروشن یه مقدار کمی ارزون کردن ولی هیچ ربطی نداره من خودم اکانت امریکا هستم ولی ریجن دو اروپا دارم چون ترانس هم نداره کنسول خیلی بی سروصدا هست.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,725
نام
Javad
اون دسته ای که پورت 3.5 داره Elite هست که بصورت جداگانه به قیمت 150 دلار فروخته میشه ، همراه با کنسول نیست .
تا جایی هم که میدونم از اون پورت فقط صدای Chat یا پارتی تو محیط لایو میاد نه صدای بازی ! مثل PS4 نیست که قابلیت اینو داشته باشه !

shahryar84

کاربر سایت
Jul 31, 2014
113
اون دسته ای که پورت 3.5 داره Elite هست که بصورت جداگانه به قیمت 150 دلار فروخته میشه ، همراه با کنسول نیست .
تا جایی هم که میدونم از اون پورت فقط صدای Chat یا پارتی تو محیط لایو میاد نه صدای بازی ! مثل PS4 نیست که قابلیت اینو داشته باشه !
نه عزیز، دسته های جدید با پورت ۳.۵ هستند و دستگاه با هارد ۱ ترابایت

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین

چرا یه سری مدل های 500 گیگی هم دارن این رو مثل باندل 500 گیگی گیرز التیمیت بعد هم وقتی یه مدل بهتر از کنترلر ساخته میشه دیگه چه لزومی داره مدل های قدیمی بازم ساخته یشه

چرا این بهشون اضافه شده و کنار پورت هدست مونو یه پوت 3.5 هم گذاشتن ( روی دسته های معمولی )

- - -ویرایش - - -

بعد یه سوال گلد رو هم میشه share کردش ؟؟؟

بازی های دیجیتال رو هم مثل همون روشی که رو 360 share می کردیم شییر میشه ؟؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,725
نام
Javad
چرا یه سری مدل های 500 گیگی هم دارن این رو مثل باندل 500 گیگی گیرز التیمیت بعد هم وقتی یه مدل بهتر از کنترلر ساخته میشه دیگه چه لزومی داره مدل های قدیمی بازم ساخته یشه

چرا این بهشون اضافه شده و کنار پورت هدست مونو یه پوت 3.5 هم گذاشتن ( روی دسته های معمولی )

- - -ویرایش - - -

بعد یه سوال گلد رو هم میشه share کردش ؟؟؟

بازی های دیجیتال رو هم مثل همون روشی که رو 360 share می کردیم شییر میشه ؟؟
رو XO باید Make home xbox کنی ! ۱ دقیقه بیشتر وقت نمیگیره ! گلد هم Share میشه !

شما مطمئنی صدای بازی هم داخل اون پورت میاد ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر