پرسش و پاسخ Xbox One

vertigo123

کاربر سایت
Dec 26, 2009
2
با سلام .
دوستان یک راهنمایی می خواستم در مورد انتخاب بین کنسول xbox نسل قدیم و جدید، یعنی 360 و one:
راستش وقت کمی دارم و فقط می خوام بعضی روزا چند ساعت مشغول باشم، حالا اینکه چرا بین این دو تا موندم:
اول اینکه چون one هنوز هک نشده برای خرید هر بازی نمیتونم 200 تومن هزینه کنم ولی
از طرفی نمیدونم عملکرد کینکت 360 هم مثل one با کیفیته که بخوام با خانواده سرگرم بشیم یا نه و آیا تفاوت سرعت و گرافیکشون محسوس هست؟
ضمنا نمیدونم نسل قبل که قدیمی شده بازی براش میاد حالا چه ورزشی مثل fifa یا اکشن و... یا اینکه یکسال بعد بازی جدید نمیاد و فقط باید بازیهای تکراری بازی کنیم؟ یا مثلا نسل قدیم دیگه میشه بعدا آنلاین بازی کرد؟
خلاصه چون تا حالا کنسول نداشتم و فقط یه بار میتونم برای خرید یکیشون هزینه کنم شما راهنمایی کنید
همونطور که گفتم حرفه ای نیستم و بازی انحصاری و این چیزا برام مهم نیست.
با سپاس.

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
با سلام .
دوستان یک راهنمایی می خواستم در مورد انتخاب بین کنسول xbox نسل قدیم و جدید، یعنی 360 و one:
راستش وقت کمی دارم و فقط می خوام بعضی روزا چند ساعت مشغول باشم، حالا اینکه چرا بین این دو تا موندم:
از طرفی نمیدونم عملکرد کینکت 360 هم مثل one با کیفیته که بخوام با خانواده سرگرم بشیم یا نه و آیا تفاوت سرعت و گرافیکشون محسوس هست؟
ضمنا نمیدونم نسل قبل که قدیمی شده بازی براش میاد حالا چه ورزشی مثل fifa یا اکشن و... یا اینکه یکسال بعد بازی جدید نمیاد و فقط باید بازیهای تکراری بازی کنیم؟ یا مثلا نسل قدیم دیگه میشه بعدا آنلاین بازی کرد؟
خلاصه چون تا حالا کنسول نداشتم و فقط یه بار میتونم برای خرید یکیشون هزینه کنم شما راهنمایی کنید
با سپاس.

اول از همه میگم که 360 نو نخر چون هم قیمت One هستش و برو دست دوم بخر که خیلی ارزون تر گیر میادش . ثانیا عمر مفید نسل 7 تموم شدش و یکی 2 تا بازی هم بزور براش داره میاد . ثالثا اگه شما با 200 250 برای بازی پول دادن مشکل داری برو. Ps4 بگیر که بازی ظرفیت 3 یا 1 ( دقیق یادم نیست که اینجوری با 20 30 تومن بازی رو میتونی آفلاین بزنی ) بگیر ولی دیگه قید آنلاین شدن رو باید بزنی .
بازی های ورزشی هم نهایتا تا یکی دو سال دیگه میاد و بعدش باید دنبال این بازی های ایرانی دست کاری شده بگردی که مفت هم نمیارزه
ولی این رو هم مد نظر داشته باش که 360 هنوز کلی بازی خوب و جذاب داره که میتونه هنوزم که هنوزه سرگرمت کنه ولی مشکل اینه که عمرش تموم شدش . الان هم اگه چیزی تولید میشه میره برای جهان سوم مثل هند میزنن. در ضمن ایرانی ها 360 رو دارن میکنن تو پاچه ملت فرو میکنن بهخاطر همین میگم نو نخر چون با این دلار بیشتر از 500 نمیارزه . کینکت رو هم زیاد روش حساب باز نکن و در سال بیشتر یکی 2 تا بازی خوب براش نمیاد .
باز هم میگم اگه فیفا آفلاین بازی می کنی برو یه ps4 بگیر سالی یه بار بازی عوش کن اگه خوساتی باز هم میتونی بازی های جدید رو با قیمت کم بگیری
این طوری هم کمتر خرج می کنی و هم کسنول نسل 8 داری

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
اول از همه میگم که 360 نو نخر چون هم قیمت One هستش و برو دست دوم بخر که خیلی ارزون تر گیر میادش . ثانیا عمر مفید نسل 7 تموم شدش و یکی 2 تا بازی هم بزور براش داره میاد . ثالثا اگه شما با 200 250 برای بازی پول دادن مشکل داری برو. Ps4 بگیر که بازی ظرفیت 3 یا 1 ( دقیق یادم نیست که اینجوری با 20 30 تومن بازی رو میتونی آفلاین بزنی ) بگیر ولی دیگه قید آنلاین شدن رو باید بزنی .
بازی های ورزشی هم نهایتا تا یکی دو سال دیگه میاد و بعدش باید دنبال این بازی های ایرانی دست کاری شده بگردی که مفت هم نمیارزه
ولی این رو هم مد نظر داشته باش که 360 هنوز کلی بازی خوب و جذاب داره که میتونه هنوزم که هنوزه سرگرمت کنه ولی مشکل اینه که عمرش تموم شدش . الان هم اگه چیزی تولید میشه میره برای جهان سوم مثل هند میزنن. در ضمن ایرانی ها 360 رو دارن میکنن تو پاچه ملت فرو میکنن بهخاطر همین میگم نو نخر چون با این دلار بیشتر از 500 نمیارزه . کینکت رو هم زیاد روش حساب باز نکن و در سال بیشتر یکی 2 تا بازی خوب براش نمیاد .
باز هم میگم اگه فیفا آفلاین بازی می کنی برو یه ps4 بگیر سالی یه بار بازی عوش کن اگه خوساتی باز هم میتونی بازی های جدید رو با قیمت کم بگیری
این طوری هم کمتر خرج می کنی و هم کسنول نسل 8 داری
داداش این که گفتی ظرفیت 1-3 یعنی چی ؟ امکان بن داره ؟

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
با سلام .
با سپاس.

فقط اینو بگم 360 بگیری اشتباه بزرگی کردی باوپول که میخوای برای 360 هزینه کنی کنسول نسل هشتمی یعنی وان بگیر دیگه چه کاریه پولتو بدی بابتی کنسولی که دیگه هیچوارزشی نداره اگه ماهی یه دونه بازی هم بتونی بگیری بهتراز اینه که 360 بگیری و هیچ جدابیتی واست نداشته باشه و قدیمی شده باشه

nima saifi

کاربر سایت
Nov 27, 2012
35
نام
نیما
داداش این که گفتی ظرفیت 1-3 یعنی چی ؟ امکان بن داره ؟
من شنیدم ظرفیت 3 رو بن می کنن ولی ظرفیت 1 و 2 مشکلی نداره .
در رابطه با قسمت بازی هم می تونی بازی ها رو کرایه کنی ، بخری سریع تموم کنی بفروشی ، یا اصلا با رفیقات شیر کنی بازی برات در میاد دونه ای 100 تومن

shahryar84

کاربر سایت
Jul 31, 2014
113
نحوه اجرای بازی ای XBOX360 روی XBOX ONE چطوریه؟
مثلا بازی های دانلودی که به روش برنرمکس رایت میشه روش جواب میده؟

فقط بازی‌های قانونی و اورژینال!
بازی‌های دیجیتالی که با اکانتتان خرید کردید براتون دوباره تو استور اکس‌باکس وان می‌اد
بازی‌های فیزیکی، دیسک می‌گذارید و بازی از استور اکس‌باکس دانلود می‌شه، قاعدتا برای بازی باید دیسک داخل دستگاه باشه

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,605
نام
alireza
سلام دوستان من می خواستم به نسل هشتم بیام میشه بگید که سیو هام و پروفلیلمو چه توری از 360 اپلود کنم تو xbl که بتونم بعدا تو one استفاده کنم؟ اصلا میشه ویا محدودیت داره مثلا باید گلد باشه xbl ام ؟ یهنی با شرح کامل می خوام
مرسی

MehdiChocolate

کاربر سایت
Jul 6, 2012
14
نام
Mehdi
میشه کاری کرد وقتی کنسول خاموشه، بازی دانلود بشه؟ یا باید حتماً روشن باشه؟

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

بله میشه! باید در قسمت power & startup - پاور مود شما روی instant-on باشه. هر وقت دانلود رو شروع کردید میتونین کنسول رو خاموش کنین.

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
درود
منم مثل خیلیای دیگه تصمیم به انتقال به نسل هشتم رو دارم. ولی چند پرسش درباره Xbox One داشتم !
اول اینکه داستان این اتصال دائم کنسول به اینترنت چیه و چه مشکلاتی رو ممکنه برای کاربر ایرانی بوجود بیاره؟
دوم ، آیا امکان خرید آنلاین از لایو وجود داره؟ چون من بر روی Xbox360 مشکلی برای خرید آنلاین نداشتم و بدون چیزشکن هم میتونستم خریدام رو انجام بدم
و پرسش آخر اینکه کینکت تا چه اندازه مورد استفاده هست و شما خریدش رو لازم میدونین یا خیر؟

مرسی

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
درود
منم مثل خیلیای دیگه تصمیم به انتقال به نسل هشتم رو دارم. ولی چند پرسش درباره Xbox One داشتم !
اول اینکه داستان این اتصال دائم کنسول به اینترنت چیه و چه مشکلاتی رو ممکنه برای کاربر ایرانی بوجود بیاره؟
دوم ، آیا امکان خرید آنلاین از لایو وجود داره؟ چون من بر روی Xbox360 مشکلی برای خرید آنلاین نداشتم و بدون چیزشکن هم میتونستم خریدام رو انجام بدم
و پرسش آخر اینکه کینکت تا چه اندازه مورد استفاده هست و شما خریدش رو لازم میدونین یا خیر؟

مرسی

اتصال دایم مسلما نیاز نیس
خرید آنلاین چیز شکن میخواد ( تو کامپیوترت بزنی کد رو بعد با کنسول دانلود کنی )
کاربر ایرانی بدون مشکل با نت داریم ؟:d
کینکتم از من میشنوی نگیر ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر