همه چیز درباره Windows 10

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
AeroGlass For Windows 10

rr2a_111.jpg

درود
یک برنامه فوق العاده خدمت دوستان معرفی میکنم
این برنامه احتیاج به نصب نداره و براحتی پنجره های ویندوز 10 به حالت شیشه ایی در میاره

فایل
AeroGlass For Windows 10 دانلود کنید و از حالت زیپ خارج کنید ( بهتره فلدر برنامه در درایو C کپی کنید )

روی فایل install_x64 کلیک سمت راست کنید برنامه با Run As Administrator اجرا کنید . ( به همین سادگی پنجره ها شفاف شدن
4.gif
)

zhzg_vvv.png

برای اعمال تغییرات دلخواه

7p7_rrr.jpg

کافیه روی فایل AeroGlassGUI کلیک سمت راست کنید بعد روی گزینه System- wide setting کلیک و OK کنید. ) گزینه های مختلفی برای مات یا شفاف کردن نوار پنجره ها وجود داره.

انتخاب قالب
برای انتخاب قالب مورد نظر کافیه تیک گزینه Theme atlas image بزنید و از میانبر قالب RoundedCornersNoColor انتخاب کنید .

namf_hhh.jpg

و تمام

9npj_ooo.jpg

برای برگشت به حالت اولیه فایل restart اجرا کنید .

_______________________________________________________________________________________

اضافه کردن تنظیم های مهم به کلیک سمت راست Windows 10

31554886803179645470.jpg

Thems
Desktop Background
Screen Saver

Game Controllers

Desktop Icon
Screen Resolution

Programs And Features
Control Panel

اکثرا گیمرها بیشتر با Game Controllers سرو کار دارن برای دسترسی راحت این گزینه اضافه کردم
Programs And Features بسیار مهم برای مدیریت برنامه های نصب شده

و ..اپدیت ایکنها

by VFSDF

Download

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
یکی میگه چطور می تونم این real-time protection واسه همیشه خاموش کنم؟)x رسما کرک هرچی گیم رو پرونده خاموشش هم که می کنی بعدا خود به خود فعال میشه!!

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
در کل ویندوز ۱۰ خوب ظاهز شده ؟ روی لپ تابو نصب کردم به نسبت ۸.۱ خیلی گندتر بود روی سیستمهای ضعیف اینجوره ؟ روی pc دسکتابم که قویه این گیرو گورارو نداره؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام
من الان اخرین ورژن ویندوز 10 رو دانلود کردم ( اپدیت اکتبر Enterprise) ! میخوام از طریق فلش یا دی وی دی نصبش کنم...
فقط یه سوال ! الان من ویندوز رو بریزم هیچی از برنامه هام پاک نمیشه ؟! محتویات رو دسکتاپم پاک نمیشه؟ اگه گزینه ی خاصی اول ویندوز داره بهم بگین !
کلا پیشنهاد خاصی دارین ممنون میشم بگین

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من همون اول که ویندوز اومد نصبش کردم و تا الانم اینجا سوالی نپرسیدم
ولی این فونت ها موقع وبگردی و تو استیم و ... خیلی رو مخن
یه فونت چرت و پرت که حتی بزرگی و کوچیکی حروفش هم معلوم نیست :D
راهی داره عوض شه؟

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
من همون اول که ویندوز اومد نصبش کردم و تا الانم اینجا سوالی نپرسیدم
ولی این فونت ها موقع وبگردی و تو استیم و ... خیلی رو مخن
یه فونت چرت و پرت که حتی بزرگی و کوچیکی حروفش هم معلوم نیست :D
راهی داره عوض شه؟

این به خاطر نصب یک سری فونت فارسی هست که بینشون یک فونت داره که فونت پیش فرض ویندوز رو می ریزه به هم
توی قسمت font هات یک latin سرچ کن عکسش رو بزار بهت بگم کدوم فونت رو باید پاک کنی

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
این به خاطر نصب یک سری فونت فارسی هست که بینشون یک فونت داره که فونت پیش فرض ویندوز رو می ریزه به هم
توی قسمت font هات یک latin سرچ کن عکسش رو بزار بهت بگم کدوم فونت رو باید پاک کنی
بفرما :D

attachment.php

Attachments

• fonts.JPG
    fonts.JPG
    144.2 KB · مشاهده: 142

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
سلام دوستان. من یه مشکلی واسه بخش آپدیت برنامه ها تو استور دارم به این شکل:

روی دکمه آپدیت یه خط کشیده و نمذاره که آپدیت کنم. مشکل از کجاست

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
دوستان من یه مشکل عجیب دارم حدود 3 4 هفته پیش لپتاپم هی صفحه ابی مرگ میومد هی ریستارت میشد تا حدی که دیگه ویندوز هم بالا نمیومد من دوباره نصب کردم همه چی اوکی بود اپدیت که کردم دوباره شروع شد فهمیدم مشکل از اینجاس خلاصه دیگه مجبور شدم از services کلا اپدیت رو خاموش کنم تا الان مشکلی نداشتم میخواستم بدونم اپدیت جدیدی اومده که اون مشکل برطرف شده باشه ویندوز هم بهتر و رونتر شده باشه ؟ میترسم باز اپدیت کنم خراب شه خیر سرم اورجینال گرفتم واسه همین اپدیتا

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
دوستان من یه مشکل عجیب دارم حدود 3 4 هفته پیش لپتاپم هی صفحه ابی مرگ میومد هی ریستارت میشد تا حدی که دیگه ویندوز هم بالا نمیومد من دوباره نصب کردم همه چی اوکی بود اپدیت که کردم دوباره شروع شد فهمیدم مشکل از اینجاس خلاصه دیگه مجبور شدم از services کلا اپدیت رو خاموش کنم تا الان مشکلی نداشتم میخواستم بدونم اپدیت جدیدی اومده که اون مشکل برطرف شده باشه ویندوز هم بهتر و رونتر شده باشه ؟ میترسم باز اپدیت کنم خراب شه خیر سرم اورجینال گرفتم واسه همین اپدیتا
معمولا مشکلاتی که توی لپ تاپ به صفحه آبی میخوره مربوط به درایور سخت افزارهاست که یا آپدیت نیست یا ساپورت نمیکنه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام
میخواین ویندوز نصب کنم این اررو رو میده Windows cannot be installed to this disk. the selected disk has an MBR partition table. On EFI system, Windows can only be installed to GPT disks !
یه سرچ کوچیک زدم گویا میگه باید کل هاردت رو فرمت کنی ! راهی نیست که فقط درایو c فرمت بشه نه بقیه درایو ها ؟! کلا رو اعصابه ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر