همه چیز درباره Windows 10

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
این ویندوز 10lite که ریلیز ghost هست عالیه:D
چیزای اضافه و بدردنخور مایکروسافت رو حذف کرده (یه ابزار هم داره که بعد از نصب ویندوز، هر کدوم از برنامه ها رو خواستید میتونید دانلود و نصب کنید)
من که تو درایو 120 گیگ نصب میکنم ویندوز رو، با این نسخه، بعد نصب نرم افزار های مورد نیازم هنوز 75 گیگ خالی دارم:D
اگه کسی از برنامه های مایکرو مثل xbox و استور و باقی مزخرفاتشون خوشش نمیاد میتونه اینو نصب کنه.

• Love
Reactions: majidred2011

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دوستان، آیا راهی هست که زمان اجرا بازی ها در حالت fullscreen منوی taskbar همیشه نشون داده بشه؟
می خوام taskbar همیشه اون پائین باشه. راهی هست؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,391
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستا نسخه h2 گویا اومده و تغییرات ظاهری خوبی داشته اما فعلا آپدیت نمیکنم بلکه باگاش مشخص بشه
فعلا این 2004 که جیگرمون رو در آورد خیلی از برنامه های قدیم اجرا نمیشن

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان برا آپدیت ویندوز ۱۰ باید ورژن به ورژن آپدیت کنم؟ یا آخرین نسخه ویندوز ۱۰ رو دانلود و نصب کنم بدون این که ویندوز فعلی به فنا بره میشه آخرین ورژن؟ همین نسخه AIO که تو سایتای ایرانی هست خوبه؟

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,227
نام
سروش
دوستان برا آپدیت ویندوز ۱۰ باید ورژن به ورژن آپدیت کنم؟ یا آخرین نسخه ویندوز ۱۰ رو دانلود و نصب کنم بدون این که ویندوز فعلی به فنا بره میشه آخرین ورژن؟ همین نسخه AIO که تو سایتای ایرانی هست خوبه؟

iso اخرین ورژن نصب کن اگه میخوای clean نصب کنی اخرین نسخه با اپدیت ها هست
واسه اپدیت هم از طریق خود ویندوز

• Like
Reactions: fosil

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,227
نام
سروش
دادش واقعا میگی هیچ مشکلی نداره ؟؟؟
مگه با اپدیت ویندوز های کرکی دیس اکتیو نمیشن ؟؟
نه. اگه خوب اکتیو کرده باشی نمیپره
ویندوز من کرکیه چندتا اپدیت بزرگ گرفتم و روزانه اپدیت میکنم

• Like
Reactions: milad.ps4

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
لپ تاپ acer aspire 5 a515-57g دارم
تو ویندوز 11 تاچ پد کار میکرد ولی ویندوز 10 نصب کردم تاچ پد کار نمیکنه ، درایوری که تو سایت acer هست واسه ویندوز 11 هست ، ظاهرا نصب میشه ولی تاچ پد فعال نیست
چجوری اوکیش کنم؟
ویندوز 11 تو آپدیت های ویندوز همه درایورها رو آپدیت کرد همه چی اوکی شد ولی تو 10 ظاهرا آپدیت درایوری برای تاچ پد انجام نداده

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
988
لپ تاپ acer aspire 5 a515-57g دارم
تو ویندوز 11 تاچ پد کار میکرد ولی ویندوز 10 نصب کردم تاچ پد کار نمیکنه ، درایوری که تو سایت acer هست واسه ویندوز 11 هست ، ظاهرا نصب میشه ولی تاچ پد فعال نیست
چجوری اوکیش کنم؟
ویندوز 11 تو آپدیت های ویندوز همه درایورها رو آپدیت کرد همه چی اوکی شد ولی تو 10 ظاهرا آپدیت درایوری برای تاچ پد انجام نداده

آپدیتش رو نمی‌تونی دستی نصب کنی؟ از driver pack solution
کمک گرفتی؟

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر