همه چیز درباره Windows 10

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
937
268
نام
alishp
یعنی اینکه (مثلا از رجیستری یا جای دیگه ویندوز) یه تغییرات داده شده که با نصب کننده آپدیت تداخل داره ،این پیغام فکر کنم موقعی میده که این روش های جلوگیری از آپدیت خودکار ویندوز رو پیاده کنی.
بیشتر ازین اطلاعات ندارم.
سلام بر شما

تا جایی که بنده اطلاع دارم این ارور نیست توی اپدیت های اخرم میاد قبلا نبود توش بری ساعت ابدیت شدن و ریست شدن سیستم بعد از ابدیت رو نوشته .......

• Like
Reactions: saeed_sg

saeed_sg

کاربر سایت
Jun 7, 2010
1,097
202
نام
محمدسـعید
سلام بر شما

تا جایی که بنده اطلاع دارم این ارور نیست توی اپدیت های اخرم میاد قبلا نبود توش بری ساعت ابدیت شدن و ریست شدن سیستم بعد از ابدیت رو نوشته .......
ممنون.
پس به اون چیزی که منم گفتم آنچنان بیربط هم نیست. شخصی سازی کنی این میاد اینجور که شما میگید.
یه ذره جمله اش برا کاربرها گمراه کننده اس.
قدیما که جلوی اپدیت میگرفتیم هم جلمه اش مشابه این بود.
Sent from my LG-H870S using Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
8,903
1,893
نام
Majid
من از قدیم آپدیت ویندوز روشن میزاشتم مشکلی نداشتم یک چند وقتی هست آپدیتو خاموش میکنم که وسط بازیا آنلاین گند نزنه تو پینگ و تا همین چند روز پیش اوکی بود اما الان یک چیزی تو تسک منیجر میاد به اسم System میزنه رو دانلود و آپلود گند میزنه تو پینگ نمیشه هیچ جوره جلوشو گرفت، سیستمی هم هست و مال ویندوزه نمیشه بستش یا متوقفش کرد، رد فایلشو گرفتم و inbound و Outbound Rule براش گذاشتم و کلا Blocked all the connections کردم اما انگار نه انگار بازم کار خودشو میکنه. :|

چجوری میشه از بینش برد اینو؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟