همه چیز درباره Windows 10

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
من که فک نکنم مشکل از خود سیستم باشه. چون حتی اگه در حال آپدیت هم بود یه چیزی داخل تسک منیجر میزد. برای اطمینان از glass wire استفاده کن و ببین چیزی در حال استفادس یا نه. اگه نبود که مشکل از سیستمت نیست و از خود اینترنتِ احتمالاً.
زنگ زدم پارس افلاین گفتن سرویس شما محدود شده به سرویس بدون ترافیک:|:|:| گفتم بیش از 100 گیگ ترافیک دارم بعد امد گفت اره درست می فرمایید گفتم به سرویس یک روز باید اضافه کنید تا نیم ساعت دیگه گفت اوکی میکنه :D نکرد با 195 میشورمشون مثل چند سال پیش

• Like
Reactions: Moriarty

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
متاسفانه این اپدیت جدیدی که مایکروسافت داده باعث میشه سیستم بلو اسکرین بده! چند بار ویندوز عوض کردم همچنان مشکل پابرجاست
تو اپدیت جدید 8.1 هم این مشکل هست
مجبور شدم بعد 3 سال برگردم به 7

آخرین ویرایش:

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
متاسفانه این اپدیت جدیدی که مایکروسافت داده باعث میشه سیستم بلو اسکرین بده! چند بار ویندوز عوض کردم همچنان مشکل پابرجاست
تو اپدیت جدید 8.1 هم این مشکل هست
مجبور شدم برگردم به 7
بازیا هنوزم سون ساپورت میکنن؟

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
کلا هنورم سون بهترین ویندوز مایکروسافته! نمیدون این ایده کاشی و این چرت و پرتارو کی داد! کلا انگار ویندوز 10 واسه تاچ درست شده تا موس!

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من حیف لپتاپم سون ( کلا زیر 10 ) نصب نمیشه روش :/ وگرنه خودم سون رو بیشتر از 10 دوست دارم ...
10 مشکلی که داره اینه فقط با ssd خوب کار میکنه،با هارد معمولی سرعتش شدید میاد پایین
الان رو سیستم من 7 سرعت بیشتری از 10 داره
چرا نصب نمیشه رو لپتاپت؟هر ویندوزی رو هر سیستمی میشه نصب کرد

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
10 مشکلی که داره اینه فقط با ssd خوب کار میکنه،با هارد معمولی سرعتش شدید میاد پایین
SSD داره لپتاپم. سرعتشم خیلی خوبه ولی از رابط کاربریش زیاد خوشم نمیاد نمیدونم چرا!
درایوراش فقط واسه ویندوز 10 هست! با پشتیبانی ایسوس هم صحبت کردم گفت درایوراش واسه زیر 10 موجود نیست! باید همون 10 رو نصب کنید!

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
SSD داره لپتاپم. سرعتشم خیلی خوبه ولی از رابط کاربریش زیاد خوشم نمیاد نمیدونم چرا!
درایوراش فقط واسه ویندوز 10 هست! با پشتیبانی ایسوس هم صحبت کردم گفت درایوراش واسه زیر 10 موجود نیست! باید همون 10 رو نصب کنید!
شما از یه نرم افزاری مثله driver booster iobit استفاده کن به جای دانلود درایورها از سایت ایسوس.

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
شما از یه نرم افزاری مثله driver booster iobit استفاده کن به جای دانلود درایورها از سایت ایسوس.
خب وقتی لپتاپ کلا زیر 10 رو ساپورت نمیکنه و خود ایسوس هیچ درایور رسمی ای واسش نداده چیو این میخواد دانلود کنه؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
والا الان که SSD دارم ولی سیستم قبلیم روی هارد ساتا قدیمی از روزی که 10 منتشر شد نصب بود و سرعتشم عالی :D
اتفاقا منی که از زمان 98 ویندوز دارم استفاده میکنم تنها ویندوزی که بعد مدت طولانی واسم دچار افت سرعت شدید نشده این ویندوز بوده، از همه مهمتر با اینکه نسخه اصل نیست خودش راحت آپدیت میکنه نصبم میکنه بدون دردسر.

این آپدیت جدید که میگی بلو اسکرین میده خب ورژن قدیم ویندوز (حالا چه 10 چه 8.1) نصب کن همون لحظه آپدیتشو کلا قطع کن دیگه دلیلی نداره بلو اسکرین بده.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
درایور های اصلی مثل گرافیک و صدا و lan که واسه ویندوز 7 موجوده
والا الان که SSD دارم ولی سیستم قبلیم روی هارد ساتا قدیمی از روزی که 10 منتشر شد نصب بود و سرعتشم عالی :D
اتفاقا منی که از زمان 98 ویندوز دارم استفاده میکنم تنها ویندوزی که بعد مدت طولانی واسم دچار افت سرعت شدید نشده این ویندوز بوده، از همه مهمتر با اینکه نسخه اصل نیست خودش راحت آپدیت میکنه نصبم میکنه بدون دردسر.

این آپدیت جدید که میگی بلو اسکرین میده خب ورژن قدیم ویندوز (حالا چه 10 چه 8.1) نصب کن همون لحظه آپدیتشو کلا قطع کن دیگه دلیلی نداره بلو اسکرین بده.
سرعت 10 عالیه درست،رو هارد معمولی وقتی مثلا یه فایل کپی میکنم نمیتونم کار دیگه انجام بدم مالتی تسکینگ نداره انگار!
مثلا روی سیستمی پایین تر از سیستم خودم که ssd داشته سرعت ویندوز بالاتر از سیستم خودم بوده
ورژن قدیمی فایده نداره،باید مایکرو اپدیت بده درست کنه،تو اخبار هم خوندم که بیلد 1803 مشکل بلو اسکرین داشته:D

• Like
Reactions: majidred2011

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
خب وقتی لپتاپ کلا زیر 10 رو ساپورت نمیکنه و خود ایسوس هیچ درایور رسمی ای واسش نداده چیو این میخواد دانلود کنه؟
چیکار ایسوس داری . ایسوس برای لپتاپ منم داخل سایتش درایورای مربوط به 2013-2014 رو گذاشته ولی چیزی جلوم رو نمیگیره که درایورای جدیدتر رو نصب نکنم.

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
این آپدیت Feature update to Windows 10, version 1803 چقده حجمش؟ از کیه تو بک گراند داره واسه خودش دان میکنه هر 5-6 دقیقه یک درصد میره جلو :| :| :|

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
بعد از آپدیت 1803 برای شما هم ویندوز کند شده؟ زمان بالا آمدن ویندوز از 7-8 ثانیه رفته بالای 15.
درایور جدید amd هم نصب می کنم کلا تصویر بهم می ریزه. مجبور شدم درایور قدیمی نصب کنم که اونم یکم تصویر تار نشون میده (فقط تو خود محیط ویندوز اینطوری هست تو بازی ها و... درسته :|)
اولش زدم از ورژن قدیمی خودش دانلود کنه ولی دیدم خیلی داغون شده، کل ویندوز دوباره دانلود و نصب کردم ولی بازم تغییری نکرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر