همه چیز درباره Windows 10

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
757
نام
Saeed
سلام من همچنان از ویندوز 8.1 استفاده مب کنم یه مدته به این فکر افتادم که بیام رو ویندوز 10 گفتم بپرسم که از ویندوز10 راضی هستین؟ دردسر نداره؟؟ بازی ها و نرم افزارها راحت روش نصب می شن؟
ویندور ۱۰ الآن عالیه. چه برا گیم چه برا نرم افزار. بهترین سیستم عامل ارایه شده تا کنون. هیچ دردسری هم نداره.

• Like
Reactions: ROONEY190

ROONEY190

کاربر سایت
Jun 24, 2012
233
نام
علیرضا
ویندور ۱۰ الآن عالیه. چه برا گیم چه برا نرم افزار. بهترین سیستم عامل ارایه شده تا کنون. هیچ دردسری هم نداره.
ممنون
چند نفر می گفتن همش خودش آپدیت می کنه و پدر آدم رو درمیارم گفتم اینجا بپرسم
این روشی که می گن می شه از 8.1 رفت به 10 بدون از بین رفتن برنامه ها و بازی ها رو شما تست کردین؟

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
757
نام
Saeed
ممنون
چند نفر می گفتن همش خودش آپدیت می کنه و پدر آدم رو درمیارم گفتم اینجا بپرسم
این روشی که می گن می شه از 8.1 رفت به 10 بدون از بین رفتن برنامه ها و بازی ها رو شما تست کردین؟
در مورد آپدیت باید بگم میشه جلوی آپدیت خودکار ویندوز رو گرفت. از ۸.۱ به ۱۰ رفتنو من تست نکردم. آخرین ورژن ویندوز ۱۰ با تمام آپدیتهایی که تا الآن براش اومده هم میتونید از سافت ۹۸ بگیرید راحت نصب کنید.

• Like
Reactions: ROONEY190

ROONEY190

کاربر سایت
Jun 24, 2012
233
نام
علیرضا
خ
در مورد آپدیت باید بگم میشه جلوی آپدیت خودکار ویندوز رو گرفت. از ۸.۱ به ۱۰ رفتنو من تست نکردم. آخرین ورژن ویندوز ۱۰ با تمام آپدیتهایی که تا الآن براش اومده هم میتونید از سافت ۹۸ بگیرید راحت نصب کنید.
خیلی ممنونم دانلود می کنم

امیدوارم تو گزینه های نصب یک گزینه ای باشه بشه نرم افزارها رو نگهداشت و مجبور به نصب مجدد نرم افزارها نشم که دردسریه برا خودش

کدام ورژن را باید دانلود کنم Ltsc, enterprise, consumer edition, business edition, aio؟؟؟

آخرین ویرایش:

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
سلام دوستان عزیز. یه چند تا سوال داشتم. سوال اول ویندوز اصلی با ویندوز کرکی چه فرق هایی داره؟ سوال دوم چرا برای ویندوز یه برنامه جداگانه مثل یوتیوب تو اندروید برای ویندوز هم نیست؟ یا مثلا فیس بوک تو اندروید.

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
755
نام
علی
دوستان من تازه ویندوز 10 نصب کردم؛ اونم یه جورایی مجبور شدم چون یه جوی بود علیه اش که اذیت میکنه برای بازی ها و اینا
بعد امروز می خواستم یه بازی رو نصب کنم با fitgirl منتها همون اول که فایل ستاپ رو اجرا می کنم و زبان رو انتخاب میکنم stopped working میده...
چند تا بازی دیگه ی fitgirl رو هم که قبلا رو ویندوز 7 راحت نصب کرده بودم اجرا کردم اونا هم دقیقا همین مشکل رو داشتن
احتمال میدم یا چیز خاصی رو نصب نکردم که این مشکل رو دارم یا آنتی ویروس ویندوز داره گندی میزنه...
مشکل چیه به نظرتون؟!!
---
درست شد خدا رو شکر!
اگر احیانا کسی برخورد به این مشکل من این کار ها رو کردم
1-vcredist ها رو همش رو نصب کنید
2-virtual memory رو افزایش بدین؛ مثلا اگر 16 گیگ رم دارید حداکثرش رو بذارید رو 24 و حداقلش رو هم روی مثلا 4(تو سایت خود فیت گرل حداقل رو هم خیلی بالا گفته اما من با همین حدود هم مشکلی ندیدم)
آخرش هم یه restart

آخرین ویرایش:

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
سلام دوستان من در حال حاضر هنوز از ویندوز 7 استفاده میکنم باهاش راحتم ولی میخوام ویندوز عوض کنم به نظرتون بر اساس اولیوت هام چه ویندوزی بهتر جواب میده
اولویت1) سرعت بالای لود سیستم در زمان کم و راحتی استفاده
اولویت 2) انجام برنامه های سنگین با سرعت بالا

بازی معمولا میشه گفت انجام نمیدم نهایت یه pes 2017
مشخصات سیستم cpu i7 ram 8 gerafik gt 540m hdd mamoli

• Like
Reactions: mak4veli

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
سلام دوستان من در حال حاضر هنوز از ویندوز 7 استفاده میکنم باهاش راحتم ولی میخوام ویندوز عوض کنم به نظرتون بر اساس اولیوت هام چه ویندوزی بهتر جواب میده
اولویت1) سرعت بالای لود سیستم در زمان کم و راحتی استفاده
اولویت 2) انجام برنامه های سنگین با سرعت بالا

بازی معمولا میشه گفت انجام نمیدم نهایت یه pes 2017
مشخصات سیستم cpu i7 ram 8 gerafik gt 540m hdd mamoli
Windows 10 Pro

Sent from my ASUS_Z00A using Tapatalk

• Like
Reactions: Satan1992

PouяiД

Blue is the Colour
کاربر سایت
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
درود
دوستان این آپدیت جدید ویندوز 10 بیچاره کرده منو ، درایور کارت گرافیک رو نمیشناسه ، درایور جدید رو دانلود میکنم موقع نصب صفحه سیاه میشه فقط استارت هست اون زیر و هیچ کاره دیگه نمیشه انجام داد حتی تسک منیجر هم باز نمیشه چیکارش باید کنم اینو ؟ :((
گرافیکمم AMD Radeon R9 M280X لپتاپ Asus N551

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
درود رفقا
بیلد ویندوز 10 من 10240 هستش و برای نصب کردن یه سری برنامه ها مثل فتوشاپ و افیس به مشکل برخوردم
آپدیت خودکار ویندوزم چیزی رو پیدا نمیکنه و ارور زیر رو میده :
There were some problems installing updates, but we'll try again later. If you keep seeing this and want to search the web or contact support for information, this may help: (0x80240fff
آپدیت دستی هم نتونستم برای بیلد فعلیم پیدا کنم
لطفا کمک کنید خیلی گیرم

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
سلام.
بعد از آپدیت جدید ویندوز 10 که پریروز اومد فیشهای هدفون و میکروفون جلوی کیس از کار افتادن کسی میدونه مشکل از کجاس؟ تو دویس منیجر همه درایوها اوکی هستن و آپدیت هستن.
ممنون از کمکتون

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
سلام دوستان راهی هست رایگان به ویندوز ۱۰ اپگرید کنیم ؟ من ویندوز ۸.۱ دارم راضی هم هستم ولی میخوام Adobe XD نصب کنم، اونم فقط برای ویندوز ۱۰ هست.
حالا راهی هست ؟ و اینکه اوضاعش چطور ؟ هنوز پر از مشکل هست ؟

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
دوستان یه سوال دارم مربوط به برنامه نویسی هستش
فرق بین cpanel وapache یا nginx چیه
یه مقدماتی میدونم و میدونم اینا برا چی استفاده میشن ولی فرقشونو میخوام بدونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر