همه چیز درباره ی Xbox Live

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,555
نام
امیر
چرا حق با شماست ولی اگر برای xbox live باشه فقط کافیه یک چیزی الکی بنویسه مثلا 10 تا A;)

البته عرفان جان در منورد این قضیه یک هوش نیمه مصنوعی هم وجود دارد به صورته اینکه اگر شما می خواهید آدرس بدید باید از عبارات st , ave و...استفاده کنید در غیر این صورت غالبا می گه اشتباه دادی.

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
البته عرفان جان در منورد این قضیه یک هوش نیمه مصنوعی هم وجود دارد به صورته اینکه اگر شما می خواهید آدرس بدید باید از عبارات st , ave و...استفاده کنید در غیر این صورت غالبا می گه اشتباه دادی.
والا من تو این 11 تا گیمر تگی که ساختم به این مشکل بر نخوردم :eek:

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
الان وضعیت Geow 1 توی لایو چطوره هنوز هم بازی میکنن؟ با توجه به اینکه 2 اومده یا نه خلوته؟
چون میخواستم برای لایو Geow1 بخرم میخواستم ببینم وضعیتش چطوره؟:cheesygri

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,555
نام
امیر
الان وضعیت Geow 1 توی لایو چطوره هنوز هم بازی میکنن؟ با توجه به اینکه 2 اومده یا نه خلوته؟
چون میخواستم برای لایو Geow1 بخرم میخواستم ببینم وضعیتش چطوره؟:cheesygri
بازی می کنند ولی متقابلا GEOW2 بیشتر طرفدار داره.

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
سلام دوستان.
میگم ربط داره که live account رو از کجا بخری؟ مثلا من که کشور رو تو live UK انتخاب کردم عیبی نداره live رو از us بگیرم؟
در ضمن pal یا j بودن به live ربط داره؟

BAD KING

کاربر سایت
Jan 15, 2009
15
من هرکاری میکنم نمیتونم به لایو وصل بشم گیم تگم نمیتونم بسازم یه چیزی مینویسه منم ok میکنم بعد دوباره yes بعد میگه میخواید آپدیت کنین منم میکنم بعد شرو میکنه به آپ کردن بعد نصفش میره صفحه سیاه میشه مشکل چیه؟؟؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان من وقتی test connection میکنم xbox live رو FAILED میده و ایا بن شدم؟
برای update ها هم نمیتونم connect شم اصلا
احتمالش هست!روی گزینش برید و اروری که نشونو داده رو شناسایی کنید بگید ببینیم مشکل از چیه.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,555
نام
امیر
دوستان من وقتی test connection میکنم xbox live رو FAILED میده و ایا بن شدم؟
برای update ها هم نمیتونم connect شم اصلا
دوباره تست بگیرید و بعدش که failed داد A را بزن و بعد Y که بعدش یک سری کد بهت می ده. کدها را بنویس تا بهت بگم.

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
من یه 2 یا 3 هفته ای است ک ه با مشکل افت پینگ روبه رو شدم اگه امکانش هست یه راهنمایی کوچیک به بنده بکنید تا مشکلم حل شه ;)
من تقریبا تمام صفحه های این تاپیک رو خوندم و خیلی از سوالاتی رو که میخواستم الان بپرسم جوابش رو گرفتم
من یه سرویس 128k حدوده 3 ماه میشد داشتم.و در این 3 ماه بیشتر اوقات در بازی آنلاین به خصوص (cod4) با پینگ سبز هم رو به رو میشدم و خیلی کم پیش میومد پینگم قرمز باشه و در 2 هفته گذشته افت شدید پینگ رو مشاهده کردم که حتی قرمز هم به زور میشد. و همیشه قطع و وصل میشد.و در این 2 .3 روز پیش کانکشن رو به 256k ارتقاع دادم و شاهد تغییر جزئی شدم یعنی اینکه بعضی وقت ها پینک من زرد میشه و اکثر اوقات قرمز هست.
و حالا وقتی یک تست پینک در سایت speedtest.net میگیرم این ها رو میبینم که واقعا خنده دار هست:laughing::-"

NEWYORK
1233333912.png

LONDON
1233251997.png

این هم برای خنده بیشتر که واقعا ضایع هست:-"
BAKU
1233344444.png

حالا سوالات :
1:آیا مشکل از سرور هست؟؟ که خودم هم همین احتمال رو میدم
2:آیا مودم مشکل داره؟
3:شرکتی که ازش سرویس میگیرم رو رو عوض کنم ؟؟یا نه برم با هاشون با مهربانی صحبت کنم بگیم این چه اوضاعیه :evil:؟؟
4:اگه برم جایی دیگه سرویس بگیرم به غیر از پارس آنلاین کوفتی. پینگم خوب میشه؟؟:confused:

امیدوارم سرتون رو درد نیاورده باشم :biggrin1:

با تشکر :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر