همه چیز درباره ی Xbox Live

realx

کاربر سایت
Oct 19, 2010
92
شما باید ابتدا Gift card 5$ 10$ 15$ یا هررقمی که می خواهید خرید کنید از یک سایت معتبر بخرید روی اکانت لایتون Redeem کنید و بعد از طریق شیر کردن وی . پی . .....ان بروی کنسول بازی مورد نظر را خریداری کنید و بعد از خرید می توانید با اینترنت معمولی دانلود بازی را ادامه بدید. فقط حواست باشه که Giftcard که می خرید متناسب با Region اکانتت باشه البته از همه به صرفه تر خرید به دلار است.
البته توی این مورد خاص یعنی خرید بازی ارکید شما با گیفت کارت اعتباری نمیتونید بازی رو بخرید و باید کردیت کارت وارد کنید

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
البته توی این مورد خاص یعنی خرید بازی ارکید شما با گیفت کارت اعتباری نمیتونید بازی رو بخرید و باید کردیت کارت وارد کنید

من جدیدا این کار را انجام ندادم ، اما قبلا چند بار از طریق همین گیفت کارت ابتداء پول را واریز کردم روی حسابم و بعد هم راحت از طریق خوده کنسول خرید کردم،متاسفانه جدیدا امتحان نکردم ، چند وقت پیش فقط DLC بازی خریدم.

nikan81

کاربر سایت
May 6, 2015
32
بچه ها
امروز که توافق هسته ای شد با ساپورت مایکروسافت حرف زدم
Judie T.: Hello Nikan, how are you today?
nikan: hi
nikan: thank you
nikan: why i cant register to xbox live?
nikan: im in iran
Judie T.: Thank you for letting me know and I'm sorry to hear you're having trouble registering to Xbox Live. Let me help.
nikan: my friends only can register with fake locations
nikan: america
Judie T.: I understand.
Judie T.: At the moment, the Xbox Live isn't yet available in Iran, I'm afraid. However, we are upgrading our system from time to time and we do recommend to please go to xbox.uservoice.com to start a feedback link so everyone can also participate and voice out what they think of adding your country as one of the Xbox Live countries.
Judie T.: We monitor that link as we want to make sure that we hear all of our customers view.
nikan: ok
nikan: but
nikan: when iran add to the list?
nikan: we are microsoft and xbox fans
Judie T.: We truly appreciate being a loyal Microsoft and Xbox fans and we would like all of you to be part of Xbox.
Judie T.: To be honest with you, we don't have a specific date yet on when it'll be available.
Judie T.: Although, the xbox.uservoice.com is the best link to get in touch with our Development Team. This is a link where you can send all your wishlist and suggestion and we highly suggest to post on the forum.
Judie T.: Once it's been read and voted by others, it may be available sooner and I'm positive for it.
nikan: ok thanks
nikan: bye
nikan: thanks for support
Judie T.: You're most welcome, Nikan!
Judie T.: If that's everything, thank you for contacting Xbox Customer Support!
Judie T.: Take care and have a wonderful day!
Judie T.: You've been very great and understanding. :)
Judie T.: Bye for now!

آخرین ویرایش:

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
بچه ها
امروز که توافق هسته ای شد با ساپورت مایکروسافت حرف زدم
Judie T.: Hello Nikan, how are you today?
nikan: hi
nikan: thank you
nikan: why i cant register to xbox live?
nikan: im in iran
Judie T.: Thank you for letting me know and I'm sorry to hear you're having trouble registering to Xbox Live. Let me help.
nikan: my friends only can register with fake locations
nikan: america
Judie T.: I understand.
Judie T.: At the moment, the Xbox Live isn't yet available in Iran, I'm afraid. However, we are upgrading our system from time to time and we do recommend to please go to xbox.uservoice.com to start a feedback link so everyone can also participate and voice out what they think of adding your country as one of the Xbox Live countries.
Judie T.: We monitor that link as we want to make sure that we hear all of our customers view.
nikan: ok
nikan: but
nikan: when iran add to the list?
nikan: we are microsoft and xbox fans
Judie T.: We truly appreciate being a loyal Microsoft and Xbox fans and we would like all of you to be part of Xbox.
Judie T.: To be honest with you, we don't have a specific date yet on when it'll be available.
Judie T.: Although, the xbox.uservoice.com is the best link to get in touch with our Development Team. This is a link where you can send all your wishlist and suggestion and we highly suggest to post on the forum.
Judie T.: Once it's been read and voted by others, it may be available sooner and I'm positive for it.
nikan: ok thanks
nikan: bye
nikan: thanks for support
Judie T.: You're most welcome, Nikan!
Judie T.: If that's everything, thank you for contacting Xbox Customer Support!
Judie T.: Take care and have a wonderful day!
Judie T.: You've been very great and understanding. :)
Judie T.: Bye for now!

بهش گفتی دستگاهت کوپی خوره ؟
ولی جدا از شوخی تا وقتی نمایندگی درست حسابی تو ایران نزنن فایده نداره چون اینجوری تمام خرید های ما (از گلد و پوینت بگیر تا بازی ها اوریج) داره به اسم کشور های عربی شیپ میشه و مايكروسافت هم که آمار خوبى نداره به این نتیجه میرسه که نمایندگی زدن تو ايران براش صرف نداره .
درست مثل همون نظرسنجی فیفا که هرسال لیگ ایران توش اول میشد ولی اخرش لیگ عربستانو اضافه کردن به بازی :|
ولی با این حال من میرم اون لینکه و رای رو میدم

behradkh

کاربر سایت
Jul 21, 2015
1
سلام به حضار محترم
من ایکس باکسم jtag شدست اونم از نوع سخت افزاری
از بس با هوش مصنوعی بازی کردم (مثل COD یا gears of war) خسته شدم دوس دارم با هوشای واقعی بازی کنم!!!:d
کسی جایی سراغ داره ک بشه اونجا XBL بازی کرد یا راهی سراغ داره ک بتونم با ایکس باکسم به XBL وصل بشم

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
دوستان من میخوام یه بازی از XBl بخرم، 50$ تو حسابم هست، چیز پی ان مربوط به اکانتم رو هم با 360 شیر کردم ولی موقع خرید بازم ارور مربوط به تحریم رو میده
مشکل کجاست به نظرتون ؟

MehdiChocolate

کاربر سایت
Jul 6, 2012
14
نام
Mehdi
با سلام به همه دوستان عزيز
تا حالا كسي ايميل مربوط به پروفايل خودش رو عوض كرده؟
ايميل من از قديم ياهو بوده ، حالا با اومدن ويندوز 10 ميخوام ايميل رو با هات ميل جديدم عوض كنم.
توي 360 يه جائي تو منوها بود كه من نتونستم از اونجا عوض كنم، با اينكه يك ماه از ساختن هات ميل جديدم هم ميگذشت ولي باز توي مرحله آخر ارور ميداد... توي وان هم جائي تو منوها نديدم براي تعويض ايمل اكانت !...
حالا دوستان كسي ميدونه كه راه حلي ديگه اي واسه اين وجود داره با نه ؟
كسي تا حالا ايميل اكانت خودشو عوض كرده ؟
ممنون از دوستان
:(:(:(

Profession@l

کاربر سایت
Mar 5, 2009
98
با سلام به همه دوستان عزيز
تا حالا كسي ايميل مربوط به پروفايل خودش رو عوض كرده؟
ايميل من از قديم ياهو بوده ، حالا با اومدن ويندوز 10 ميخوام ايميل رو با هات ميل جديدم عوض كنم.
توي 360 يه جائي تو منوها بود كه من نتونستم از اونجا عوض كنم، با اينكه يك ماه از ساختن هات ميل جديدم هم ميگذشت ولي باز توي مرحله آخر ارور ميداد... توي وان هم جائي تو منوها نديدم براي تعويض ايمل اكانت !...
حالا دوستان كسي ميدونه كه راه حلي ديگه اي واسه اين وجود داره با نه ؟
كسي تا حالا ايميل اكانت خودشو عوض كرده ؟
ممنون از دوستان
:(:(:(

Move Your Gamertag To Another Microsoft Account | Xbox Live

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
سلام
من وقتی از گوشی هات اسپات میکنم این مشکلو دارم کسی راه حلشو میدونه؟؟؟
xjwzqn5j3qpkfm9fez3z.jpg

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام من وقتي ميخوام مترو لست نايت يا ٢٠٣٣ رو بگيرم از سايت ايكس باكس در حالي كه چيز شكن استقاده ميكنم ميگه نحوه برداختو عوض كن..در حالي كه قبلا راحت ميخويدم مشكل چيه؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام من وقتي ميخوام مترو لست نايت يا ٢٠٣٣ رو بگيرم از سايت ايكس باكس در حالي كه چيز شكن استقاده ميكنم ميگه نحوه برداختو عوض كن..در حالي كه قبلا راحت ميخويدم مشكل چيه؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
دوست عزیز سلام مربوط به نحوه پرداخت نیست اولش اینکه چون لوکیشن اکانت نمیخونه با کدهای اونا ایم مشکل هست.قند شکن قدیمی پی.... استفاده کن همسرور با ریجن اکانت و دستگاهت باشه

- - -ویرایش - - -

سلام
من وقتی از گوشی هات اسپات میکنم این مشکلو دارم کسی راه حلشو میدونه؟؟؟

xjwzqn5j3qpkfm9fez3z.jpg
سلام امیر جان باید یه سر به تنظیمات مودمت حتما بزنی .نت رو باز کن و اکسسز پوینت چنل رو اکتیو کن بعد تعداد رو بذار رو اتوماتیک.اگه از نت شرکت های خصوصی استفاده میکنی اعلام خرابی USSD ID PORT کن

hamed2011

کاربر سایت
Sep 5, 2007
58
نام
hamed
دوستان سلام عذر می خوام می خواستم بدونم هنوز هم برای بازی در Live استفاده از دیسک برنر ضرورت داره یا نه؟ چون می خواستم یه بازی اسپلینتر سفارش بدم برام بیارن گفتم بپرسم که برنر بگیرم یا دیسک ها عادی هم جواب میده

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر