همه چیز درباره ی Xbox Live

hamed2011

کاربر سایت
Sep 5, 2007
58
نام
hamed
نه عزیز دیسکت برنرمکس کامل نیست راحت میفهمن کپی بازی میکنی
اصله کاری stealth که ارور داده اون دوتا دیگه هم مهمه ولی این یکی مهمتره
من بالا 100تا برنرمکس میزنم بدون هیچ مشکلی نه سوختن نه ارور دار

اوه بازی هم کردم چند دست همون موقع دیگه گذشت ...:d

البت الان چن وقتیه لاو نیستم .. نمی دونم وضعیتش چه جوریه گیری اپدیت ی چیزی داره یانه ..

راستی شما کجای استان البرز هستی؟؟ شاید قسمت شد زیارت ات کردیم

Reza_212t

کاربر سایت
May 7, 2011
1
سلام
دوستان من یه اسکس باکس خریدم چند وقت پیش کارکرده .. مشکلی نداشتم تا چند روز پیش که حافظه جانبی رو نمیخوند میگفت باید اپدیت کنی .. ه اونم اپدیت کردم و الان میگه برای فعال کردنش باید ایکس باکس لایو رو فعال کنی .. مشکل چیه و راه حلش ؟ ممنون

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان من یه اسکس باکس خریدم چند وقت پیش کارکرده .. مشکلی نداشتم تا چند روز پیش که حافظه جانبی رو نمیخوند میگفت باید اپدیت کنی .. ه اونم اپدیت کردم و الان میگه برای فعال کردنش باید ایکس باکس لایو رو فعال کنی .. مشکل چیه و راه حلش ؟ ممنون

اکانت لایو ساختم حالا میگه واسه فعال شدن حافظه باید گلد بشی دوستان راهنمایی

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
سلام من اکانت 1 ماهه لایو دارم که خود کنسول داشت و فعال شد
تو بازی فورزا هورایزن 1 هرچی میخوام تو قسمت دیزاین تم ماشین دیگرانو دانلود کنم یا مولتی بزنم این پیغام میاد
you must have an xbox live gold membership to use this feature,or parental controls have blocked it.
باید چکارکنم؟ تو بخش فامیلی رفتم هیچ محدودیت دسترسی داده نشده و پچ خود بازی هم دانلود شد راحت .

behexen

کاربر سایت
Dec 18, 2010
123
نام
کسری
سلام
برای فعال کردن ۱ ماه تریال حتما باید اکانت پی پال که میدیم معتبر باشه ؟
تو قسمت billing ارور میده ماله من همه جور آدرسی رو امتحان کردم uk us
راه دیگه ای نداره که تریال رو اکتیو کنم ؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
ایکس باکس گلد کارت

سلام .دوستان. برای تست اینکه کد یا کارت اوکی هست (من فروشنده هستم بازار سنتر) با ساپورت چک کنید . که معمولا جوابشون اینه که قبلا ریدیم شده ولی زمان اتمام دچار مشکل شده. من شاید 100 تا کارت اینجوری دارم که اکثرا عربی هستن و یکی از دوستان کنسولش رو گذاشت امارات تونست ریدیم کنه. و دوستی هم در اتریش دارم اون هم ریدیم کرد.اگه میتونید ساپورت رو قانع کنید الیته وصل شید قسم مربوطه . کد رو ندید .پسورد اکانت هم ندید .اگر خیلی مطمین هستید کارت یا کد .... داغونه کد رو بگید تست میکنه.یادتون هم باشه من کارت های 1ماهه و 3ماهه وحتی دلار و پوند دارم که فقط رو ایکس باکس وان ریدیم میشه .رو 360 میزنی انگار سوزوندی . نمیدونم چرا اینها متمایز نمیکنن.

- - -ویرایش - - -

سلام
برای فعال کردن ۱ ماه تریال حتما باید اکانت پی پال که میدیم معتبر باشه ؟
تو قسمت billing ارور میده ماله من همه جور آدرسی رو امتحان کردم uk us
راه دیگه ای نداره که تریال رو اکتیو کنم ؟

چرا دوست عزیز سایت هایی که بتونی پی پل غیر فیزیکی بگیری که ادرس غیر فیک باشه . نمیدونم هنوز فعال هست این باگ ولی بد نیت امتحان کنید.یا پی وی بدبد من براتون بگم در حد سوادم .بازار سنتر سر بزنید اونجا تل من هست که تو شبکه های اجتماعی براتون بگم. موفق باشید

King.s

کاربر سایت
Nov 22, 2013
122
نام
siavash
سلام من وقتی میخوام به live وصل بشم میگه باید آپدیت کنی وقتی تموم میشه باز دوباره میگه باید آپدیت کنی کسی میدونه مشکل از چیه؟

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
سلام

دوستان مدتی هست به لایو وصل نشدم بالای 2 سال هست.:)

کنسولم بازیهای قدیمی و جدید رو اجرا می کنه ولی خب بازی های جدید رو با روش پخش موزیک اجرا می کنم که از بازی بیرون نپره !

حالا می خواستم وصل بشم به لایو و اینکه درایو کنسول رو هم عوض کردم می خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد اکانتم بن نمیشه؟

خود کنسول بن بشه خبری نیست.:d

و با توجه به اینکه وقتی به لایو وصل میشی

کنسول اپدیت میشه برای اجرای بازی ها مشکلی پیش نمیاد؟

چون ایمیلی که گیمر تگ باهاش ساختم رو فراموش کردم بیشتر برای بازیابی همین ایمیل میخوام وصل بشم به لایو.

با تشکر

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
سلام دوستان تو بازی gta v الان نمیتونم انلاین بازی کنم این ارور رو میده لطفا راهنمایی کنین[h=1]Files required to play GTA Online could not be downloaded from the Rockstar games services[/h]

nikancraft

کاربر سایت
Jan 18, 2016
43
نام
نیکان
دوستان کمک کنید که گیرم
تویه کالاف بلک 1 و 2 و 3 تو لابی چیزی پیدا نمیکنه
nat: open
upnp:enable
bandwitch:700-800kb
finding type:any
پورت هایی که نوشته بود هم توی سایت ایکس باکس باز کردم
پلیز کمک
فقط تو کالاف مشکل دارم
توی gta online و payday 2 و غیره در عرض پنج تا شش ثانیه پیدا میکنه

nikancraft

کاربر سایت
Jan 18, 2016
43
نام
نیکان
سلام من اکانت 1 ماهه لایو دارم که خود کنسول داشت و فعال شد
تو بازی فورزا هورایزن 1 هرچی میخوام تو قسمت دیزاین تم ماشین دیگرانو دانلود کنم یا مولتی بزنم این پیغام میاد
you must have an xbox live gold membership to use this feature,or parental controls have blocked it.
باید چکارکنم؟ تو بخش فامیلی رفتم هیچ محدودیت دسترسی داده نشده و پچ خود بازی هم دانلود شد راحت .
یا چیز پی ان شیر کن یا تو سایت بزن

nikancraft

کاربر سایت
Jan 18, 2016
43
نام
نیکان
سلام به همه ی اساتید.دوستان من چرا ایکس باکسم روزی 2 بار سه چراغ میده؟از وقتی این شروع شد که داشتیم کنتر برق رو عوض میکردیم و برق رفت و کنسول سه چراغ داد.الایت دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر