همه چیز درباره ی Xbox Live

miladmma

کاربر سایت
Jun 24, 2013
10
نام
میلاد ملامحمدی
سلام میخاستم بدونم این دایره سفید که توش یه Gنوشته دقیقا چیه؟ باهاش چیکار میشه کرد بغله آواتارم نوشته. یکی توضیح بده ممنون

hesoyam13579

کاربر سایت
Oct 4, 2012
6
سلام دوستان
تعداد محدودی اکانت ایکس باکس لایو با قیمت بسیار مناسب به فروش میرسد.

اکانت 2 ساله ( 24 ماهه ) : 240 هزار تومان
اکانت 1 ساله ( 12 ماهه ) : 120 هزار تومان
اکانت 3 ماهه : 60 هزار تومان

به 5 نفر از اولین خریداران تخفیف ویژه هم خواهیم دادد.

ایمیل : ali.mohammadi.com100@gmail.com
کیک : ali_mohammadi1
اینستاگرام : clashofclans.gem
شماره موبایل (فقط اس ام اس ) : 09359160838

توجه کنید که فروش بسیار محدوده پس برای خرید عجله کنید.

miladmma

کاربر سایت
Jun 24, 2013
10
نام
میلاد ملامحمدی
سلام خدمت اساتید، من دو سه روزه به لایو وصل شدم وقتی دستگاهم اپدیت شد بازی gta v من که برنر مکس بود همون ارور یا تمیز کنید یا برین سایت مایکروسافت میده، هیچکاری نمیشه کرد؟ اگه کسی چیزی میدونه بگه بازی های مثله فیفا14 یا اساسین4 کار میکنن ولی این اینجوری شده؟ تا قبلش کار میکرد بعد اپدیت دیگه رفت

Daman2

کاربر سایت
Jul 21, 2013
170
دوستان رجیون اکانت لایو ربطی به رجیون email address داره؟؟
یه جا خوندم رجیون اکانت لایو همون رجیونی ست می شه که رجیون ایمیل هستش.
اخه من می خوام dlc هارو استفاده کنم در اینده واسه همین مهمه برام.
ممنون

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان رجیون اکانت لایو ربطی به رجیون email address داره؟؟
یه جا خوندم رجیون اکانت لایو همون رجیونی ست می شه که رجیون ایمیل هستش.
اخه من می خوام dlc هارو استفاده کنم در اینده واسه همین مهمه برام.
ممنون
region را هر چی روی دستگاهت Set کرده باشی همان میشه زمانی که داری به لایو Join میشه. چون region من UK بود اما email ماله US بود.شاید جدیدا تغییر کرده باشه. به هر حال شما می توانید Region ایمیلتون را راحت تغییر بدید به هر کشوری که می خواهید که با خیال راحت join بشید.

سلام وقتی تو xbox home sign in میکنم بعز وقتی بخوام برم تو بازی یا برعکس sign out میشه!!!!لطفا کمک کنید:(

ماله اینترنت ایران است که دوباره به مشکل برخورده. خودش قطع میشه وصل میشه sign in/out میکنه به نظر من توی این مواقع ادم وصل نشه خیلی بهتره.

AMIR KENWAY

کاربر سایت
Nov 23, 2013
52
نام
AMIR HO3EIN
region را هر چی روی دستگاهت Set کرده باشی همان میشه زمانی که داری به لایو Join میشه. چون region من UK بود اما email ماله US بود.شاید جدیدا تغییر کرده باشه. به هر حال شما می توانید Region ایمیلتون را راحت تغییر بدید به هر کشوری که می خواهید که با خیال راحت join بشید.

ماله اینترنت ایران است که دوباره به مشکل برخورده. خودش قطع میشه وصل میشه sign in/out میکنه به نظر من توی این مواقع ادم وصل نشه خیلی بهتره.
اخه من این مشکلو از روز اولی که به لایو وصل شدم داشتم(سال پیش عضو شدم)خیلی رو اعصابه!!!!!)x:|=((:(

ghasemrizeh

کاربر سایت
Dec 13, 2013
5
دوستان امروز داشتم بتل 4 انلاین میزدم یهو ایکس باکس سه چراغ قرمز روشن شد منم سریع خاموش کردم دستگاه رو

بعدش که یه بار دیگه روشن کردم هیچ مشکلی نداشت وبن هم نشده بودم

این سه چراغه شدن دلیلش چیه؟؟؟؟

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
دوستان چند روزی هست نت من خیلی خوب داره به لایو وصل میشه ولی متاسفانه تایم اوت میده و کلا ساین اوت میشم
پینگ که گرفتم دیدم که تقریبا تو هر 10 دقیقه 2 تا تایم اوت میده و برای 1 دقیقه مکرر این پیام میاد
Reply from 192.168.1.1: Destination host unreachable
Reply from 192.168.1.1: Destination host unreachable
و دوباره فیکس میشه
این مشکل از ای اس پی منه یا جای دیگه !؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر