همه چیز درباره ی Xbox Live

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
این سرعت اینترنت واسه بازی Hand Of Kul کفایت میکنه؟

3435505782.png

3435530646.png

95920791.png

بعد از ۱۰ دقیقه لودینگ, آخر لودینگ گیر می‌کنه دستگاه هم فریز میشه :|

آخرین ویرایش:

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
عاقا یه سوال:
میخوام انلاین بازی کنم،چی میخواد؟ هیچی از xbox live نمیدونم.
در کل تو باغ xbox live نیسم...
اول شما دستگاه رو به نت متصل می کنی:

طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

بعد یه Account میسازی و برای خرید Gold هم به بازارسنتر میری. اونجا بچه ها Gold یک ماهه رو نصف قیمت گذاشتن.

با خرید گلد به شما یک کُد تعلق می گیره. اون کد رو تو بخش Reedem Code (در ایکس باکس) وارد کنید تا اکانت شما شارژ بشه.

و السلام...

آخرین ویرایش:

ir.king

کاربر سایت
Dec 10, 2013
71
نام
Alireza
اول شما دستگاه رو به نت متصل می کنی:

طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

بعد یه Account میسازی و برای خرید Gold هم به بازارسنتر میری. اونجا بچه ها Gold یک ماهه رو نصف قیمت گذاشتن.

با خرید گلد به شما یک کُد تعلق می گیره. اون کد رو تو بخش Reedem Code (در ایکس باکس) وارد کنید تا اکانت شما شارژ بشه.

و السلام...

تا این جاش که هیچی

دیسک ها باید برنر مکس باشه؟

مثلا خواستم titan fall بازی کنم بعد چند روز اپدیت نمیخواد؟;;)

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
سلام من مودمم huawei bm632 wهست الان نات ارور دریافت کردم احتیاج به عدد های این پورت ها دارم
external start port
internal host
internalport
trigger start port
open start port
اگه گسی بلده لطفا بگه راستی isp هم مبین نت هست./؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
سلام من مودمم huawei bm632 wهست الان نات ارور دریافت کردم احتیاج به عدد های این پورت ها دارم
external start port
internal host
internalport
trigger start port
open start port
اگه گسی بلده لطفا بگه راستی isp هم مبین نت هست./؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من هم مبین نت دارم.ولی مدل مودمم فرق داره.
برای مودم من باید این مسیر رو رفت:
اول میری تنظیمات مودم/بعد application/بعد اونجا رو upnp میزنی و فعالش میکنی دیگه مشکل nat نداری.

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
مرسی ولی واسه ی من upnp نداره!!

تو تنظیمات بگردی پیدا میکنی.
اینم توی یه سایت خارجی در مورد مودم شما پیدا کردم :
By default, UPnP are being enable to any routers for the device to read all devices to connect to the superhub. You can double check the settings by accessing it`s IP address using a computer then login.
Go to Advanced settings and look for UPnP
, make sure that it has a checked marked. In case that it has been unchecked, just check it and apply.
ببینید میتونید اینجا که گفته پیدا کنید یا نه.

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
تو تنظیمات بگردی پیدا میکنی.
اینم توی یه سایت خارجی در مورد مودم شما پیدا کردم :
By default, UPnP are being enable to any routers for the device to read all devices to connect to the superhub. You can double check the settings by accessing it`s IP address using a computer then login.
Go to Advanced settings and look for UPnP
, make sure that it has a checked marked. In case that it has been unchecked, just check it and apply.
ببینید میتونید اینجا که گفته پیدا کنید یا نه.
همه جاش رو گشتم فقط دو چیز به اسم port mapping va port forward/trigger داشت و تو اینترنت خوندم تنضیمات upnp برای مودم من بصورت پیش فرض فعال هست من آدرس پورت های مایکروسافت رو دارم اما نمیدونم باید کجا واردشون کنم چون تنظیمات مودمم کلا یه جور دیگست!

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
همه جاش رو گشتم فقط دو چیز به اسم port mapping va port forward/trigger داشت و تو اینترنت خوندم تنضیمات upnp برای مودم من بصورت پیش فرض فعال هست من آدرس پورت های مایکروسافت رو دارم اما نمیدونم باید کجا واردشون کنم چون تنظیمات مودمم کلا یه جور دیگست!

من دقیقا مشکل شما رو داشتم که با همون راهی که گفتم درست شد.راستی میتونی با پشتیبانی مبین نت 096790 تماس بگیری و ازشون بخوای بهت بگن چطوری upnp رو فعال کنی یا مورد مشابه.اونا حتما میتونن کمکت کن.

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
سلام من 4 روزه می خوام اکانت gold وارد کنم ولی همش اروره میده Give it another try. If this happens again, let us know by entering the code below at xbox.com/errorhelp so we can investigate. از تو سایتم امتحان کردم همینه ممنون میشم راهنماییم کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر