همه چیز درباره ی Xbox Live

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
اگه منظورت 128 کیلوبیت هست که سرعتت یکم پایینه و بهتره حداقل 256 کیلوبیت بگیری ، کلا توی ساعت هایی که مردم از اینترنت کمتر استفاده میکنن (مثلا نصف شب ها یا صبح زود) وضعیت پینگ خیلی بهتره ولی در کل پینگ شما (همون 4 خط که میگی) ربطی به پهنای باند نداره .(مربوط میشه به زیر ساخت و فاصله تا سرور و شلوغی ISP و ....)

در کل فک کنم قید آنلاین گیمینگ باید بزنم - به هر دری زدم ببینم درد قضیه از کجاس ، هیچی به هیچی ، الان تنها راهی که مونده اینه سرویسمو ارتقا بدم ببینم قضیه حل میشه یا نه :((:((

آخرین ویرایش:

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام بچه ها من دارم titan fall بازی میکنم
امروز یک massage از طرف یکی از دوستام دریافت کردم که گفته بود اگه میخوای بن شی به بازی کردنت ادامه بده !!
میخواستم بدونم این بازی مگه ریلیز نشده ؟
خطری برای بن شدن وجود داره ؟

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
امروز یک massage از طرف یکی از دوستام دریافت کردم که گفته بود اگه میخوای بن شی به بازی کردنت ادامه بده !!

خواسته اذیتت کنه اگه x1 داری که کلا اذیتت کرده اما اگه x360 داری بازیت برنرمکس باشه مشکلی نیست . مگه الکیه بن ؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
خب این بهم میگه سر forza و halo 4 هم خیلیا بن شدن چون کپی بودن
راسته ؟
درست میگه ؟
بن میشم ؟:D
نه بن نمیشی
من تاریخ عرضه ی این بازی رو نمی دونم اما اگه عرضه شده بازی کن
تازه یکی گفت بن کردن مایکروسافت مگه الکیه؟
من میگم آره خیلی الکیه تو قوانین سایت زده بازی قبل عرضه بازی نکنید اون وقت سره گستس کسی رو بن نکردن:|
منه بدبختو سر جاجمنت یه بار بن کردن:|

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
سلام اگه قبل از تاریخ 08 Apr 2014 بازی کردی بنی اگه بعدش بازی کردی بن نمیشی :)
سه شنبه 8 آپریل بود

king_nigh

کاربر سایت
Nov 2, 2012
17
نام
امیر
سلام دوستان
همگی خسته نباشید
من یه کمک میخواستم
من پول تو account ایکس باکس لایوم با کارت gift ریختم .الان میخوام ازش استفاده کنم نمیتونم وارور میده. میگن مال تحریمه. کسی راهی بلده بتونه کمک کنه
مرسی

gamesk

کاربر سایت
Jun 17, 2012
13
نام
ابوالفضل
چجوری با فلش آپدیت کنم ؟

با عرض سلام چجوری با فلش آپدیت کنم ؟؟؟
سوال دوم اینه وقتی برای استفاده از MTU ,xbox live مدم خودم را به بالای 1360 میبرم سرعت دانلود به شدت پایین است و بعد از چند ثانیه صفر میشود و این روند همینجور ادامه داره من باید چی کار کنم که هم سرعت دانلود خوبی داشته باشم و هم از xbox live استفاده کنم ؟!

king_nigh

کاربر سایت
Nov 2, 2012
17
نام
امیر
سلام دوستان
همگی خسته نباشید
من یه کمک میخواستم
من پول تو account ایکس باکس لایوم با کارت gift ریختم .الان میخوام ازش استفاده کنم نمیتونم وارور میده. میگن مال تحریمه. کسی راهی بلده بتونه کمک کنه
مرسی

لطفا کمک کنید کسی یعنی بلد نیس؟

-

- - -ویرایش - - -

سلام فلش رو به کنسول وصل کن بعد با کنسول فلش رو تو قسمتی که هارد و این چیزا تو تنظیمات میاد برو پیداش کن و اونجا فرمت کن بعد آپدیت که از نت گرفتی رو با کامپیوتر بریز تو فلش ، بعد دوباره به ایکس باکس وصل کن و نصبش کن
بعد ببخشید MUT مودم چیه و چطور بالا بردی؟

آخرین ویرایش:

gamesk

کاربر سایت
Jun 17, 2012
13
نام
ابوالفضل
MTU داخل تنظیمات مدم هست که برای اینکه تو xbl eror mtu میده باید بالا ببری تا بتونی به لایو وصل شی من که بالا میبرم سرعت دانلود میاد پایین برای همین نمیتونم به صورت مستقیم با خود دستگاه آپدیت کنم میخواستم بدونم باید چی کار کنم که این مشکل حل شه ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر