همه چیز درباره ی Xbox Live

Lord Byron

کاربر سایت
Nov 13, 2013
220
نام
نصرالله
سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز
من میخواستم "world of tanks" رو برای ایکس باکس دان کنم ولی به خاطر حجم بالاش نتونستم میشه سایتی چیزی بهم بدید که بشه برای ایکس باکس دانلود کنم بعدش بتونم با برنامه "horizon"داخل ایکس باکس بریزم بازی کنم
فقط برا ایکس باکس میخوام
نکته:این بازی برای PC هم هست(اشتب نکنید پی سی بزارید ممنون)

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام دوستان من 3000 تا بوینت داشتم ولی خواستم از سایت ایکس باکس دی ال سی جدید بیوشاک رو بخرم ولی میگه اعتبار ندارم و منو ارجاع میده به انتخاب سیستم برداخت...چرا؟

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
سلام دوستان من 3000 تا بوینت داشتم ولی خواستم از سایت ایکس باکس دی ال سی جدید بیوشاک رو بخرم ولی میگه اعتبار ندارم و منو ارجاع میده به انتخاب سیستم برداخت...چرا؟

تا ایی که من میدونم سیستم پرداخت توی لایو دیگه پوینت های سابق نیستن و الآن بر اساس دلار شده.با این حال چند روز پیش اعتبار 10 دلاری گرفتم و اومدم از لایو خرید کنم یه پیغام خطا داد و متوجه شدم به خاطر کشوری هست که توشم و باید از وی P ان استفاده کرد و دردسرای خودشو داره :|

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
کسی نمیتونه منو راهنمایی کنه دوستان/

- - -ویرایش - - -

ولی من در گذشته 3000 تا بوینت دارم چرا باید حسابم صفر بشه..باید سیستمی باشه که بوینتم رو تبدیل به دلار کنن..درسته؟

Last edited by a moderator:

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
کسی نمیتونه منو راهنمایی کنه دوستان/

- - -ویرایش - - -

ولی من در گذشته 3000 تا بوینت دارم چرا باید حسابم صفر بشه..باید سیستمی باشه که بوینتم رو تبدیل به دلار کنن..درسته؟

ببین من از اینجا گرفتم و 10 دلارو اکتیو کردم،قیمتش از بقیه سایت ها ارزون تر بود.ولی میگم به خاطر مشکل آی پی نتونستم فعالش کنم و تو اینترنتم هیچ مطلب قابل استفاده ای برای دور زدن آی پی پیدا نکردم هنوز :(

Last edited by a moderator:

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
ببین من از اینجا گرفتم و 10 دلارو اکتیو کردم،قیمتش از بقیه سایت ها ارزون تر بود.ولی میگم به خاطر مشکل آی پی نتونستم فعالش کنم و تو اینترنتم هیچ مطلب قابل استفاده ای برای دور زدن آی پی پیدا نکردم هنوز :(

اون که مشکلی نیست...از خود سایت ایکس باکس با چی بی ان بخر خریدتو..

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
سلام...
ارور dns برای چیه؟
هرکاری میکنم وصل نمیشه به لایو... زنگ زدم از isp هم آدرس گرفتم باز نشد! ... رفتم صفحه 311 همین تاپیک و زده بود کانفیگ کنید مودم رو و کردم بازم نشد!

مودم هم دوتا دارم که با هیچ کدومش نمیشه.
مدل هاشون هم اینه :

TP-Link. Td-8811

TP-Link. w8951 ND

برای مدل دوم که وایر لس هست رو یه جایی خوندم برای پسوورد وایرلس که wpa هست رو باید دکمه مخفی مودم رو وارد کنیم تا اوکی بشه!.... نفهمیدم یعنی چی!....

یه دوست عزیزی راهنمایی کنه بسیار بسیار ممنونش میشم

این هم عکس از ارور:

اینم عکس تنظیمات nat :

آخرین ویرایش:

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
با لندن
3311421996.png

دوستان من 8 مگ هایوب دارم و سرعت واقعی هم موقع دانلود حدود 700 هست، ولی موقع آنلاین بتل 4 رو ایکس باکس وان یه دفعه خیلی افت میکنه و بازی به فنا میره، و روی کنسول هم که کلا سرعت یک سوم سرعت واقعی نیست و دمو فیفا رو 3-4 ساعت شد تا دانلود کرد در حالی که اگه رو پی سی بود یک ساعته دانلود میشد...نمیشه هیچ کاری کرد که اولا موقع بازی آنلاین افت نکنه و بعد سرعت دانلود روی کنسول مثل پی سی بشه؟ تنظیمات مودم رو نمیشه بهینه کرد ؟ ممنون

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
دوستان یک سوال فوری ..

من یه اکانت دارم تو لایو و مدتیه استفادش نکردم .. الان با سیستم ساین شدم و دیدم هنوز کار میکنه ! حالا میخوام همون رو بیارم تو 360 ! چیکار کنم که کلا با اون مواقع افلاین و انلاین باشم کلا ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر