همه چیز درباره ی Xbox Live

A$$A$$IN

کاربر سایت
Nov 24, 2009
168
نام
ALIREZA
برای خرید از لایو کردیت کارت لازم هست؟ راه دیگه ای نداره؟

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
نه دوست عزیز بعضی از سایتها پوینت یا کارت دلار یا یورو میفروشن که شما باید با توجه به ریجن اکانتت خریداری کنی و روی کنسول Redeem کنی ( برای خرید از لایو باید v p n شیر کنی روی کنسول )

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
2,208
نام
علی
باید از طریق داشبورد خرید کنی و وی پی ان رو با ایکس باکس استفاده کنی.یا به یه نفر که تو ایران زندگی نمی کنه پروفایلتو بدی که از این آدما هستن(گیمر تگشو نمی دونم ولی مثل اینکه تو لایو معروفه)

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
385
نام
حامد
لطفا یه نفر نحوه شیر کردن چیز پی ان با ایکس باکسو توضیح بده یا اگر کسیو میشناسید که میتونه خرید کنه معرفی کنید.(تو کف چند تا بازی آرکید موندم ناجور!!!!!!!)
ممنون

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
977
نام
محمد
سلام دوستان

کسی هست که پرمیوم BF3 رو داشته باشه و بتونه برا من License transfer بکنه؟؟

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
نه دوست عزیز بعضی از سایتها پوینت یا کارت دلار یا یورو میفروشن که شما باید با توجه به ریجن اکانتت خریداری کنی و روی کنسول Redeem کنی ( برای خرید از لایو باید v p n شیر کنی روی کنسول )
اونم نمیشه من امتحان کردم.

master jons

کاربر سایت
Aug 13, 2011
125
نام
b3n1
سلام دوستان گل یه سوال داشتم درمورد اینکه من dlc بازی call of duty ghosts رو گرفتم منتها اگه بخوام با xbox دانلود کنم خیلی طول میکشه جایی رو سراغ دارید بتونم با کامپیوتر این dlc رو دانلود کنم بعد بابرنامه هوریزون بریزم تو کنسول؟؟؟ممنون میشم اگه جواب بدید.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,100
نام
سعید
سلام دوستان گل یه سوال داشتم درمورد اینکه من dlc بازی call of duty ghosts رو گرفتم منتها اگه بخوام با xbox دانلود کنم خیلی طول میکشه جایی رو سراغ دارید بتونم با کامپیوتر این dlc رو دانلود کنم بعد بابرنامه هوریزون بریزم تو کنسول؟؟؟ممنون میشم اگه جواب بدید.
اینdlc رو چجوری تهیه کردیم دوست من اگه میشه روش رو توضیح بدین ممنون میشم

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
2,208
نام
علی
@
نوشته شده توسط
master jons

از فایل های تورنت استفاده کن.

Lord Byron

کاربر سایت
Nov 13, 2013
220
نام
نصرالله
سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز
من میخواستم "world of tanks" رو برای ایکس باکس دان کنم ولی به خاطر حجم بالاش نتونستم میشه سایتی چیزی بهم بدید که بشه برای ایکس باکس دانلود کنم بعدش بتونم با برنامه "horizon"داخل ایکس باکس بریزم بازی کنم
فقط برا ایکس باکس میخوام
نکته:این بازی برای PC هم هست(اشتب نکنید پی سی بزارید ممنون)

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
930
سلام دوستان من 3000 تا بوینت داشتم ولی خواستم از سایت ایکس باکس دی ال سی جدید بیوشاک رو بخرم ولی میگه اعتبار ندارم و منو ارجاع میده به انتخاب سیستم برداخت...چرا؟

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
486
نام
شاهین
سلام دوستان من 3000 تا بوینت داشتم ولی خواستم از سایت ایکس باکس دی ال سی جدید بیوشاک رو بخرم ولی میگه اعتبار ندارم و منو ارجاع میده به انتخاب سیستم برداخت...چرا؟
تا ایی که من میدونم سیستم پرداخت توی لایو دیگه پوینت های سابق نیستن و الآن بر اساس دلار شده.با این حال چند روز پیش اعتبار 10 دلاری گرفتم و اومدم از لایو خرید کنم یه پیغام خطا داد و متوجه شدم به خاطر کشوری هست که توشم و باید از وی P ان استفاده کرد و دردسرای خودشو داره :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟