همه چیز درباره ی Xbox Live

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دوستان یک سوال فوری ..

من یه اکانت دارم تو لایو و مدتیه استفادش نکردم .. الان با سیستم ساین شدم و دیدم هنوز کار میکنه ! حالا میخوام همون رو بیارم تو 360 ! چیکار کنم که کلا با اون مواقع افلاین و انلاین باشم کلا ؟!
می خوای چی کار کنی کلا؟؟؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام دوستان ... من دستگاهم کپی خور هست ... اگه بخوام آنلاین بازی کنم ... میتونم؟؟؟ دقیقا چه کارهایی باید انجام بدم؟؟

و اینکه من درایو ارجینال دستگاهم بنکیو بوده ... اما الان لایت آن هست ...

حقیقتا من قید آنلاین بازی کردن رو تو این نسل زده بودم ... اما الان حال و هواش زده به سرم ...

اگه راهنماییم کنید که ممنون میم واقعا ...

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام دوستان ... من دستگاهم کپی خور هست ... اگه بخوام آنلاین بازی کنم ... میتونم؟؟؟ دقیقا چه کارهایی باید انجام بدم؟؟

و اینکه من درایو ارجینال دستگاهم بنکیو بوده ... اما الان لایت آن هست ...

حقیقتا من قید آنلاین بازی کردن رو تو این نسل زده بودم ... اما الان حال و هواش زده به سرم ...

اگه راهنماییم کنید که ممنون میم واقعا ...

اصلا نگران نباش مودم رو به کنسول وصل کن نیت پاک خیلی مهمه
دو تا آپدیت صد مگی دانلود میکنی و در آخر به دنیای لایو خوش اومدی
فقط گلد یادت نره
باید اکانت گلد داشته باشی ماهی بیست تومن خرج داره

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
با لندن
3311421996.png

دوستان من 8 مگ هایوب دارم و سرعت واقعی هم موقع دانلود حدود 700 هست، ولی موقع آنلاین بتل 4 رو ایکس باکس وان یه دفعه خیلی افت میکنه و بازی به فنا میره، و روی کنسول هم که کلا سرعت یک سوم سرعت واقعی نیست و دمو فیفا رو 3-4 ساعت شد تا دانلود کرد در حالی که اگه رو پی سی بود یک ساعته دانلود میشد...نمیشه هیچ کاری کرد که اولا موقع بازی آنلاین افت نکنه و بعد سرعت دانلود روی کنسول مثل پی سی بشه؟ تنظیمات مودم رو نمیشه بهینه کرد ؟ ممنون

اینا مشکلات کنسول هست ... باید تا اپدیت های بعدی منتظر بمونی .. وگرنه نتت خوبه .

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
اصلا نگران نباش مودم رو به کنسول وصل کن نیت پاک خیلی مهمه
دو تا آپدیت صد مگی دانلود میکنی و در آخر به دنیای لایو خوش اومدی
فقط گلد یادت نره
باید اکانت گلد داشته باشی ماهی بیست تومن خرج داره

داداشم ممنون .... اما به همین راحتی!!!؟؟؟
مگه نباید 7خان رستم رو بگذرونی برا آنلاین بازی کردن؟؟ نمیدونم بازی های خاص مگه نمیخواد؟ (منطور از خاص بازی های استیل پچ و نمیدونم برنر مکس اینا)
فریمور مخصوص مگه نمیخواد؟

دوست من پارسال همین کار رو کردکه شما گفتی داداش ... به محض اینکه آپدیت تموم شد زد کنسول شما بن شد ...

بعد فک کنم رو خود کنسولم 3 ماه لایو رایگان باشه روزی که خریدم

تشکر اگه یه توضیحی بدید ....

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
داداشم ممنون .... اما به همین راحتی!!!؟؟؟
مگه نباید 7خان رستم رو بگذرونی برا آنلاین بازی کردن؟؟ نمیدونم بازی های خاص مگه نمیخواد؟ (منطور از خاص بازی های استیل پچ و نمیدونم برنر مکس اینا)
فریمور مخصوص مگه نمیخواد؟

دوست من پارسال همین کار رو کردکه شما گفتی داداش ... به محض اینکه آپدیت تموم شد زد کنسول شما بن شد ...

بعد فک کنم رو خود کنسولم 3 ماه لایو رایگان باشه روزی که خریدم

تشکر اگه یه توضیحی بدید ....

این که شما میگی درست اگه بازی های آنلاین که تو لایو میخوای بازی کنی برنر باشه و گلد رو هم قانونی خریداری کنی و برای خرید از لایو(منظور استفاده از پول مجازی) کلک نزنی هیچ موردی بوجود نمیاد
در کل اگه همه کارها دست انجام بشه مشکلی نداره
اون لایو مجانی رو هم بیخیال شو چون کار نمیکنه باید اکانت گلد تهیه کنی

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام
من بازی Hand Of Kul رو بازی می‌کنم
قبلا اصلا گیر نمیکرد
حالا هی‌ بعد از هر چند دقیقه گیر می‌کنه
مشکل از چی هست؟

مشکل از گیر کردن یعنی چی اگه محل سوال و نوع سوال درباره لایو باشه برمیگردد به سرعت نت که این چند هفته اخیر یکم بهم ریخته شده

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
یه سوال دوست عزیز ...

من درایو اصلی دستگاهم بنکیو بوده ... خراب شد... و همین چند سال پیش به لایت آن تغییرش دادم ... از کسی که این کار رو انجام داده پرسیدم که تو لایو مشکلی بهم نمیزنه؟؟؟ گفتن که باید لایت آن به بنکیو اسپوف بشه ..
حالا اسپوف نکنم مشکلی بهم میزنه؟؟؟

میخواستم بینم خودم میتونم این کار رو انجام بدم؟؟ سخته؟ چون دسترسی به اون بنده خدا ندارم .... اگه ممکنه یه راهنمایی کنید ...ممنونم

آخرین ویرایش:

Red Alert

کاربر سایت
Feb 7, 2012
125
نام
Anonymous
یه سوال دوست عزیز ...

من درایو اصلی دستگاهم بنکیو بوده ... خراب شد... و همین چند سال پیش به لایت آن تغییرش دادم ... از کسی که این کار رو انجام داده پرسیدم که تو لایو مشکلی بهم نمیزنه؟؟؟ گفتن که باید لایت آن به بنکیو اسپوف بشه ..

میخواستم بینم خودم میتونم این کار رو انجام بدم؟؟ سخته؟ چون دسترسی به اون بنده خدا ندارم .... اگه ممکنه یه راهنمایی کنید ...ممنونم
درایو قبلیم سامسونگ بود بعد خراب شد بنکیو گذاشتم فعلا بن نشدم

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
یه سوال دوست عزیز ...

هیچ مشکلی پیش نخواهد اومد

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
درایو قبلیم سامسونگ بود بعد خراب شد بنکیو گذاشتم فعلا بن نشدم
عزیز شما مطمئنی که اون کسی که برات درایو رو عوض کرده همون موقع اسپوف نکرده برات؟؟؟

هیچ مشکلی پیش نخواهد اومد

میدونم سرتون رو درد آوردم ... اما باور کنین دلم نمیاد که امیدم نا امید شه برا آنلاین بازی کردن...!

آخه آقا دانش که کاربر همین انجمن هم هستن ... و کارشون تعمیرات تخصصی ایکس باکس هست و خود ایشون درایو دستگاهم رو عوض کردن و آپدیت ها رو زدن برام گفتن که باید اسپوف بشه درایوت وگرنه بن میشی

http://forum.bazicenter.com/members/25770/

من می ترسم حالا که با این درایو یعنی لایت آن ثبت نام کردم و اکانت مایکروسافت رو ساختم ...درایو رو اسپوف کنم به BenQ و مایکرو بگه این ریگی به کفششه و اگه قرار باشه بن نکنه قشنگ کاره دستگاه رو بسازه و بن کنه!

باور کنید توش موندم ... اعصابم پاک ریخته هم ...!! اینم از شانس من ... کاش دیشب اکانت نساخته بودم ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر