همه چیز درباره ی Xbox Live

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان کسی از شما اون CLOUD رو برای سیو بازی CONFIGURE کرده آیا مشکلی بر لایو وصل شدن بوجود نمیاره

مشکلی پیش نمیاد فقط هر بار که بخوای بهش دست رسی داشته باشین باید به نت وصل باشین که با مشکلات نت ایران زیاد نمیشه روش حساب باز کرد در ضمن باید سرعت پایین رو هم تحمل کنید

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
برای خرید از لایو کردیت کارت لازم هست؟ راه دیگه ای نداره؟
نه دوست عزیز بعضی از سایتها پوینت یا کارت دلار یا یورو میفروشن که شما باید با توجه به ریجن اکانتت خریداری کنی و روی کنسول Redeem کنی ( برای خرید از لایو باید v p n شیر کنی روی کنسول )

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
برای خرید از لایو کردیت کارت لازم هست؟ راه دیگه ای نداره؟
باید از طریق داشبورد خرید کنی و وی پی ان رو با ایکس باکس استفاده کنی.یا به یه نفر که تو ایران زندگی نمی کنه پروفایلتو بدی که از این آدما هستن(گیمر تگشو نمی دونم ولی مثل اینکه تو لایو معروفه)

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
421
نام
حامد
لطفا یه نفر نحوه شیر کردن چیز پی ان با ایکس باکسو توضیح بده یا اگر کسیو میشناسید که میتونه خرید کنه معرفی کنید.(تو کف چند تا بازی آرکید موندم ناجور!!!!!!!)
ممنون

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
نه دوست عزیز بعضی از سایتها پوینت یا کارت دلار یا یورو میفروشن که شما باید با توجه به ریجن اکانتت خریداری کنی و روی کنسول Redeem کنی ( برای خرید از لایو باید v p n شیر کنی روی کنسول )
اونم نمیشه من امتحان کردم.

master jons

کاربر سایت
Aug 13, 2011
128
نام
b3n1
سلام دوستان گل یه سوال داشتم درمورد اینکه من dlc بازی call of duty ghosts رو گرفتم منتها اگه بخوام با xbox دانلود کنم خیلی طول میکشه جایی رو سراغ دارید بتونم با کامپیوتر این dlc رو دانلود کنم بعد بابرنامه هوریزون بریزم تو کنسول؟؟؟ممنون میشم اگه جواب بدید.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام دوستان گل یه سوال داشتم درمورد اینکه من dlc بازی call of duty ghosts رو گرفتم منتها اگه بخوام با xbox دانلود کنم خیلی طول میکشه جایی رو سراغ دارید بتونم با کامپیوتر این dlc رو دانلود کنم بعد بابرنامه هوریزون بریزم تو کنسول؟؟؟ممنون میشم اگه جواب بدید.

اینdlc رو چجوری تهیه کردیم دوست من اگه میشه روش رو توضیح بدین ممنون میشم

hamed2011

کاربر سایت
Sep 5, 2007
58
نام
hamed
دوستان به نظر تون این دیسک بازی برای لایو امن هست؟
برای بازی Army of two هست

http://pcbazz.ir/img/AOT.jpg
AOT.jpg

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
@
quote_icon.png
نوشته شده توسط
master jons

از فایل های تورنت استفاده کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر