همه چیز درباره ی Xbox Live

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
من یه مشکلی دارم. امروز وقتی می خوام از صبح وارد پروفایلم بشم اول پیام می ده یوزرنیم و پسورد رو وارد کنید، بعد وارد پروفایل می شه ولی بعد از چند لحظه پیام میده مشکلی در اکانت شما وجود داره و میاد بیرون. وقتی وارد account.live هم می شم هیچ مشکلی نمی بینم. نمی دونم اشکال کجاست.

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
والا همونطور که گفتم چند ماه قبل که گرفتم فقط لوکال دستگاه رو رو هند گذاشتم بعد اکانت ساختم.تنظیمات خاصی هم نداشت به جز همون هند.تو آخرین مرحله ساخت اکانت پیشنهاد خرید گلد داد که اونو میزی نو تنکس بعدش میگه پیشنهاد گلد مجانی میده(البته تا جایی که یادم میاد اینطوری بود!)
اقا ممنون حلش کردم

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
خواهش میکنم
تونستی بگیری؟
چون من 2ماه قبل گرفتم شک کردم گفتم شاید جدیدا برداشتن.کلا 3 ماه میشد گرفت که من فعلا یکیش رو گرفتم.
اره داداش ردیف شد
هند کردم درست شد
قبلا هم هند گذاشته بودم ولی مشکل یه جای دیگه بود که فهمیدم و حلش کردم
در کل ممنون

Mampiero

کاربر سایت
Jan 20, 2011
58
نام
محمد
دوستان اگه میشه یه مودم خوب و ارزون قیمت بهم معرفی کنید که برم بگیرم واسه کنسول و پی سیم.یکی که دردرسر نداشته باشه.وای فای هم داشته باشه.مشکل مطمئنا از مودممه :(

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
من یه مشکلی دارم. امروز وقتی می خوام از صبح وارد پروفایلم بشم اول پیام می ده یوزرنیم و پسورد رو وارد کنید، بعد وارد پروفایل می شه ولی بعد از چند لحظه پیام میده مشکلی در اکانت شما وجود داره و میاد بیرون. وقتی وارد account.live هم می شم هیچ مشکلی نمی بینم. نمی دونم اشکال کجاست.

اگه تو بخشی که ایمیل و پسورد رو وارد میکنید بعد یه صفحه میاره که Remember Password هست ارور میده بخاطر نتتون هست. یکی دوبار برید درست میشه.

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
من دیروز وصل شدم و چند دست کامل بازی کردم و مشکلی نبود
امروز تست میزنم خبر میدم

من دورزو بازی کردم چند دست و مشکلی نبود
امروز هم تست میزنم خبر میدم

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند