همه چیز درباره ی Xbox Live

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
درود دوستان من به یه مشکل توپی برخورد کردم :d بعد از آپدیت روی هر چیزی که کلید میکنم همش ارور Status code :8c230002 و یا کد 80072AF9 رو میده با عنوان
Sorry, there's a problem with the Xbox service. Try again later. برای کد 8c230002 بود بعد آپدیت این جور شوده و هیچ صفحه ای از آپدیتFREE بازی هم باز نمیشه و کلا تمام صفحه هایی که مرتبط به خرید هم هست همین ارور رو میده شماها به این مشکل برخورد نکردید بعد آپدیت هفته قبلی ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
درود دوستان من به یه مشکل توپی برخورد کردم :d بعد از آپدیت روی هر چیزی که کلید میکنم همش ارور Status code :8c230002 و یا کد 80072AF9 رو میده با عنوان
Sorry, there's a problem with the Xbox service. Try again later. برای کد 8c230002 بود بعد آپدیت این جور شوده و هیچ صفحه ای از آپدیتFREE بازی هم باز نمیشه و کلا تمام صفحه هایی که مرتبط به خرید هم هست همین ارور رو میده شماها به این مشکل برخورد نکردید بعد آپدیت هفته قبلی ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
منم دقیقا همین مشکل رو دارم
میخوام دی ال سی gta online رو دانلود کنم نمیشه و همین ارور رو میده :(( چکار کنم؟

Mampiero

کاربر سایت
Jan 20, 2011
58
نام
محمد

دوستان یه هفتست میخوام وصل شم لایو این ارور هارو مده .مشه راهنماییم کنید؟؟؟ یه هفته واقعا سخته:(( .

هم با کابله این ارور ها هم وای فای :(

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان مشکلاتی که بعضی از دوستان این روزها باهاش مواجه هستن رو همه دارن
معلوم هم نیست ماله چیه
من خودم باید چند بارلیست نامه ها رو لود کنم تا بعد از چند بار ارور یک بار باز کنه
با خاموش روشن کردن دستگاه
رسیت کردن مودم
و رسیت کردن تنظیمات network کنسول
خودتون باید باهاش سر کنید

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری

دوستان یه هفتست میخوام وصل شم لایو این ارور هارو مده .مشه راهنماییم کنید؟؟؟ یه هفته واقعا سخته:(( .

منم دقیق مشکل شما رو دارم از امروز صبح هر چه سینینگ میکنم همین ارور رو میده و الان 2 ساعته هی دارم مودم رو خاموش و روشن و کنسولو خاموش و روشن میکنم اما انگار نه انگار
تو این یک سالی که تو لایوم تا حالا پیش نیومده بود تا مدت 2 ساعت اینطوری بمونه !

سلام بنده یک ساله تو لایوم و برای نخستین بار بهم پیغام ارور MTU رو میده شما نمی دونید باید چیکار کنم ؟

Last edited by a moderator:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام بنده یک ساله تو لایوم و برای نخستین بار بهم پیغام ارور MTU رو میده شما نمی دونید باید چیکار کنم ؟

وارد Config مودمتون بشید و جایی که pppoe را تعریف کردین گزینه MTU را پیداکنید و مقدارش را به حداقل 1300 برسانید

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
وارد Config مودمتون بشید و جایی که pppoe را تعریف کردین گزینه MTU را پیداکنید و مقدارش را به حداقل 1300 برسانید
داداش گلم mtu رو به 1480 انتقال دادم و mss رو 1400 اما نشد که نشد !
الان باید چیکار کنم؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
الان باید چیکار کنم؟
ببین دوست عزیز متاسفانه mtu که برای لازم لازم اس حداکثر باید روی 1492 باشه .من خودم هم مشکل شما را داشتم البته با مودم جدیدی که خریدم چون روی 1100 بود زمانی که تغییرش دادم به 1492 مشکل من حل شد البته قابل ذکر است که این MTU از سمت ISP مورد نظر تنظیم میشه شاید این رقم برای شما جواب نده.من دارم از مخابرات استفاده می کنم و با 1492 راحت وصل میشم .حالا شما باید ببینید دوستان با ISP که شما دارید با چه MTU أارند وصل می شند.
به نظر من شما یکبار هم مودم را روی Bridge بزار و pppoe را روی خوده کنسول تعریف کن و ببین به نتیجه می رسی یا نه.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
الان باید چیکار کنم؟

تنظيم نتورك رو رسيت كنيد
با سرويس دهنده اينترنت خودتون تماس بگيريد و dns رو ازش سوال كنيد بايد دو تا عدد بهتون بده اونها رو ست كنيد
نت خودتون رو هم حتما تست كنيد و مطمئن بشين كه روي دستگاه ديگه نت داريد
از تست خود كنسول هم حتما استفاده كنيد تا بفهميد كه ديتا نداريد يا اينكه به لايو نميتونيد وصل بشيد
اگه مشکلات مربوط به لايو باشه به سايت., xboxlive.co.ukبريد با اكانت وارد بشيد امكان داره بعضي از تنظيمات امنيتي جلوي كار روميگيره
موفق باشيد واگه مشکلات حل شد خبر بدين كه چطور

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
در ارتباط با ریست کردن مودم دکمه سوزنیشو زدم و دوباره تنظیمش کردم جواب نداد!
دیروز که تمامی سرویس های لایو در قسمت نت ورک رو UP زده بود امروز بخش XBOX LIVE STORE رو ALERT زده بود !البته رفتم از طریق سایت سینگ شدم و الرتشو درست کردم!
من تا پریروز مثل گل برام کار میکرد دیروز و امروز نمی دونم چرا MTU ارور میده!
MTU رو به اعداد های خیلی مختلفی زدم دوباره کار نکرد!
حالا راه های باقی مونده رو نمی دونم دیگه!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
در ارتباط با ریست کردن مودم دکمه سوزنیشو زدم و دوباره تنظیمش کردم جواب نداد!
دیروز که تمامی سرویس های لایو در قسمت نت ورک رو UP زده بود امروز بخش XBOX LIVE STORE رو ALERT زده بود !البته رفتم از طریق سایت سینگ شدم و الرتشو درست کردم!
من تا پریروز مثل گل برام کار میکرد دیروز و امروز نمی دونم چرا MTU ارور میده!
MTU رو به اعداد های خیلی مختلفی زدم دوباره کار نکرد!
حالا راه های باقی مونده رو نمی دونم دیگه!
مشکل از ISP است که اینترنت گرفتی ازش .مطمئنا اونا تغییرات ایجاد کردن زمانی که MTU تا یک حدی در خوده ISP میره بالا عوض کردن MTU در روی مودم دیگر هیچ تاثیری نداره.اگر mtu به درستی عوض بشه تاثیر خیلی زیادی روی پینگ داره.البته از همه اینا مهمتر این است که کلا باید ISP بستر این را داشته باشه که یک همچین کاری انجام بده.

Armin.7

کاربر سایت
Dec 21, 2013
1
سلام.اين مشكل هر چند وقت يك باري برام پيش مي آد و با خاموش روشن كردن كنسول يا مودم درست ميشه، گاهي اوقات هم كابل لن رو از كنسول جدا ميكنم بعدش مودم رو واسه يه مدت كوتاهي خاموش ميكنم بعد دوباره روشنش ميكنم(در اين حين كنسول روشنه) و كابل لن رو به كنسول وصل ميكنم و به لايو كانكت ميشم. البته گاهي اوقات هم نميشه و من مجبور ميشم دوباره اين كار ها رو انجام بدم. تنها چيزي كه من ياد داشتم همينه. موفق باشيد....

- - -ویرایش - - -

سلام.اين مشكل هر چند وقت يك باري برام پيش مي آد و با خاموش روشن كردن كنسول يا مودم درست ميشه، گاهي اوقات هم كابل لن رو از كنسول جدا ميكنم بعدش مودم رو واسه يه مدت كوتاهي خاموش ميكنم بعد دوباره روشنش ميكنم(در اين حين كنسول روشنه) و كابل لن رو به كنسول وصل ميكنم و به لايو كانكت ميشم. البته گاهي اوقات هم نميشه و من مجبور ميشم دوباره اين كار ها رو انجام بدم. تنها چيزي كه من ياد داشتم همينه. موفق باشيد....

Mampiero

کاربر سایت
Jan 20, 2011
58
نام
محمد
دوستان ماله من آخر به نت حتی وصل نشد .میگم رهی هست با PC برم اکانتم ببینم مشکلش چیه؟؟راستی گوشیم هم ایکس باکس داره.ویندوز فون هست.ربطی نداره؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر