همه چیز درباره ی Xbox Live

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام. اگه يه كد ٤٨ ساعته بخريم واردش كنيم تو شبكه ايكس باكس لايو بعد ٥ ديقه يه كد ٤٨ ساعته ديگه رو هم بزنيم امكانش هست كدا رو باطل كنه؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

کد های 48 ساعت بهم دیگر اضافه نمی شند.یعنی زمانی که شما یک 48 ساعت می زنی ساعت 9 صبح از همین تاریخ تا 48 ساعت می توانید استفاده کنید اگر بطور مثال یک ساعت بعد یک 48 ساعت دیگر بزنید به انتهای ان اضافه نخواهد شد و تنها شمایک 48 ساعت را خراب کردید و از ساعت 10 صبح به مدت 48 ساعت زمان دارید تا از ان استفاده کنید.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
دوستان من اگه یه بازی مثل geow:j رو قبل از ریلیز چند ماه پیش بازی کرده باشم راه هست که بتونم الان به لایو امن وصل بشم؟
به هر حال اگه می خوای آنلاین بازی کنی باید وصل شی فک نکنم دیگه الان خطری داشته باشه.

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
دوستان یک سوال تو پارتی چت که هستم صدای هیچ کسی جز کسانی که تو فرند لیستم هستند را ندارم جلوی اسمشون ایکون داری مثل اینکه اونهارو میوت کرده باشم نه اونها صدای من دارند نه من صدای اونهارو دارم مشکل چیه ولی من اونها میوت نکردم خیلی نگاه کردم تو منو اما هیچ جایی که همچین تنظیماتی داشته باشه پیدا نکردم ؟؟؟کسی میدونه چه باید کرد و مشکل من چیه ؟؟؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
جدا؟داره هک میشه؟چجوری؟:|

صد در صد هک میشه چون که یکسری در آمدشون از این راهه و با هک یه کنسول جدید کلی پول به جیب میزنن
فقط یا چیز که من رو نگران میکنه این نظارت های مایکروسافت که قطعا یه عده تا 1 سالی باید مرطب بن بشن تا یه کپی خور خوب بیاد
یه چیز دیگه هم هست اونم ایککه بازی ها داره رو blure وارد بازار میشه با توجه به قیمت دیسک خام این بازی ها باید دید که کپی کردنشون چقدر به صرفه خواهد بود با توجه به اینکهقیمت هر دیسک در حدود 30 تومنه

By Tapatalk

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
صد در صد هک میشه چون که یکسری در آمدشون از این راهه و با هک یه کنسول جدید کلی پول به جیب میزنن
فقط یا چیز که من رو نگران میکنه این نظارت های مایکروسافت که قطعا یه عده تا 1 سالی باید مرطب بن بشن تا یه کپی خور خوب بیاد
یه چیز دیگه هم هست اونم ایککه بازی ها داره رو blure وارد بازار میشه با توجه به قیمت دیسک خام این بازی ها باید دید که کپی کردنشون چقدر به صرفه خواهد بود با توجه به اینکهقیمت هر دیسک در حدود 30 تومنه

By Tapatalk
به احتمال زیاد یه راهی هم پیدا میشه که بشه بازی ها رو از روی هارد اجرا کرد

Mampiero

کاربر سایت
Jan 20, 2011
58
نام
محمد
سلام.خسته نباشید من یه گلد 1 ماهه گرفتم اما وقتی وارد می کنم ازم آدرس و کد بستی و شماره تلفن میخواد از انگلیس.میشه یه دونه بهم بدید؟؟ممنون میشم.

آقا اوکی شد :x

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام.خسته نباشید من یه گلد 1 ماهه گرفتم اما وقتی وارد می کنم ازم آدرس و کد بستی و شماره تلفن میخواد از انگلیس.میشه یه دونه بهم بدید؟؟ممنون میشم.

آقا اوکی شد :x

یه سایت خوب در این زمینه
http://livecard.ir/
آدرسهایی که شما خواسته بودید رو هم داره
اینها در واقع آدرس دفاتری است که داره کارت لایو عرضه میکنه

By Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر